Opinie o Stowarzyszenie WIOSNA w Kraków

STOWARZYSZENIE WIOSNA – wiodąca organizacja społeczna w Polsce, łącząca w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, innowacyjne technologie oraz talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych. Stowarzyszenie realizuje jedne z największych w Polsce projektów społecznych: Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości, jak również projekty takie jak Ekstremalna Droga Krzyżowa, Sztuka Teraz czy Ślub Pełen Miłości.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie WIOSNA w Kraków

świadoma skali biznesu Wiosny

szanowna Wiosno - odkąd otrzymałam niepokojące informacje od osób, które dla was pracowały - w końcu Kraków jest małym miastem - zaczęłam się zastanawiać nad waszą działalnością i wiarygodnością. Wiarygodność buduje się nie tylko poprzez ładną medialną akcję ale także przez to jak traktuje się pracowników i co robi się ze słowami krytyki. PR to nie wszystko. W mojej ocenie wypadliście znacznie gorzej niż fatalnie. Nic już ode mnie i moich znajomych nie dostaniecie.

Marek , pomagałem im kilka ładnych lat , to co się tam działo to skandal , nikt jeszcze wtedy nie wiedział co to jest mobbing , byłem młody niedoświadczony , dlatego mnie wykożystywano , nie polecam pracy w stoważyszeniu ,atmosfera faralna jeden wódz i zgraja baranów

@Marek

Marku, bardzo nam przykro, że takie wspomnienia i urazy nosisz w sobie po współpracy z Wiosną. Nigdy niczyją intencją w WIOŚNIE nie było zranienie kogokolwiek. Dziękujemy za Twój komentarz i szanujemy Twoją opinię.

czyżby sekta?

Nawet w trakcie mszy odprawionej w kościele św. Józefa, ksiądz prosił wiernych o modlitwę za błądzących i szkalujących dobre imię Paczki. Wiernym oświadczył, że zachowanie takich osób jest "karalne".

SAM

jak tylko dobrodziej was nie molestował to ludzki Pan :)) mogło być gorzej

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ziomek

zabolało ? musi boleć ...........................

@ziomek

Tak, takie doświadczenie jest bolesne. Natomiast dla nas w tym momencie najważniejsze jest to, by nadal móc nieść mądrą pomoc. Jesteśmy w trakcie rekrutacji Wolontariuszy, a Zarząd weryfikuje sytuacje opisaną w artykule.

jola

jestem brzydka czy jest szansa na molestowanie ?

Aktualność
Studniówka Paczki pod hasłem "Tworzymy historię!"

Rozpoczęliśmy oficjalne odliczanie do Weekendu Cudów, czyli wielkiego finału Szlachetnej Paczki! Zanim jednak dotrzemy z pomocą do ponad 20 tysięcy rodzin w potrzebie i połączymy ponad milion Polaków w mądrym pomaganiu - potrzebujemy zbudować prężną drużynę Super W, czyli wolontariuszy. Jak powiedział ks. Jacek Stryczek w Faktach TVN - potrzebujemy wielu osób, ale tylko fajnych. Lokalnych herosów, którzy chcą mieć wpływ na swoje otoczenie, chcą pomagać, ale też rozwijać się zawodowo i inspirować innych do rozwoju.

Podczas wczorajszych studniówek Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości raz jeszcze zaprosiliśmy do drużyny Super W i tym sposobem intensywny okres przygotowań do XVIII już edycji Szlachetnej Paczki - wystartował. Bądźcie z nami!

Tak o studniówce pisano m.in. w portalu Interia: https://fakty.interia.pl/raporty/raport-lubie-ludzi/aktualnosci/news-final-szlachetnej-paczki-juz-za-sto-dni,nId,2630399

Więcej o rekrutacji wolontariuszy przeczytacie na http://www.superw.pl
Zostań lokalnym herosem!
Apostoł Miłości

Szanowni Państwo. Jestem zainteresowany zostaniem wolontariuszem w Państwa akcji, aczkolwiek niepokoją mnie informacje zawarte artykule na portalu Onet. Czy mogą się Państwo do niego ustosunkować? https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tutaj-nie-jestem-ksiedzem-jak-sie-pracuje-w-szlachetnej-paczce-reportaz-o-ks-jacku/jl3gflj

@Apostoł Miłości

APOSTOLE MIŁOŚCI - skoro jesteś po lekturze artykułu na Onet.pl to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z oświadczeniem Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA w tej sprawie, które znajduje się pod linkiem: http://bit.ly/OŚWIADCZENIEZARZĄDU. Mamy nadzieję, że rozwieje Twoje wątpliwości i dołączysz do nas jako SuperW, by nieść mądrą pomoc.

Ala

Bardzo dynamiczna firma. Jak nie przeszkadza wam mobbing to polecam.

@Ala

ALA serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA w sprawie artykułu na Onet.pl, które znajduje się pod linkiem: http://bit.ly/OŚWIADCZENIEZARZĄDU

Aktualność
Rekrutacja do Programu Stażowego 2018 nadal trwa!

Intenywny rozwój w wybranej przez siebie dziedzinie, nauka od najlepszych i współtworzenie legenedy, która rokrocznie jednoczny ponad milion Polaków!
Zgłoś się do naszego Programu w jednym z wybranych obszarów:
- IT (HelpDesk i Programowanie)
- Media i PR
- Organizacja eventów
- Logistyka
- Analizy i bazy danych
- E-mail marketing

Czekamy na Twoje CV - aplikuj za pomocą formularza dostępnego TUTAJ!
Atal

Czytałem kilka opinii na temat pracy w Wiośnie i jakoś mnie one nie przekonują. Ja pracowałem tam jakiś czas, mam też doświadczenie jako przedsiębiorca. Cenie sobie szefa który umie powiedzieć mi wprost, że coś zrobiłem źle a nie bułka przez bibułkę żeby przypadkiem mnie nie urazić. Jak robię coś źle w swojej firmie to tracę na tym pieniądze, w Wiośnie jak u tysięcy innych pracodawców taką połajanką można tylko sprawić że mi głupio i teraz ode mnie zależy co z tym zrobię, albo się pogniewam albo się ogarnę i następnym razem zrobię lepiej. Dostałem tam parę razy taką połajankę i wyszło mi to na dobre.

@Atal

Hmmm a ja powiem tyle ze wiekszych bzdur nie czytalam . Kazdy pracodawca jesli pracownik cos zrobi zle to zwroci mu uwage ale w sposob kulturalny a nie przekraczajacy granice jak to ma miejsce w wiosnie .Polecam poczyta ustawe o przeciwdzialaniu mobbingu w pracy .

monalisa

Droga Wiosno, proszę o odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, skoro deklarujecie gotowość do rozmowy. Nie jestem zainteresowana lekturą przeklejonej formułki, która nie odnosi się do meritum. 1. Czy w stowarzyszeniu przestrzegane są procedury antymobbingowe? Jeśli tak, to proszę o kilka zdań na temat Waszej polityki w tym zakresie. 2. Czy pracownikom zdarza się płakać w pracy po spotkaniach z dyrektorami/Prezesem Stryczkiem? 3. Dlaczego Prezes Stryczek wykorzystuje ambonę do straszenia konsekwencjami prawnymi osoby, które zdecydowały się opowiedzieć swoją przygodę z Wiosną? 4. Czy Prezesowi lub któremuś z dyrektorów zdarzyło się oczernić byłego pracownika i wystawić mu wilczy bilet? 5. Czy Prezezowi zdarza się używać wobec pracowników słów powszechnie uznanych za niedopuszczalne w miejscu pracy? (Np. Jesteś głupkiem, do niczego się nie nadajesz) 6. Czy wiecie o przypadkach swoich pracowników, którzy rezygnowali z pracy ze względu na fatalną kondycję psychiczną? 7. Jak czujecie się z faktem, że bronicie mechanizmów, które skrzywdziły dziesiątki ludzi?

@monalisa

@monalisa, dziękujemy za komentarz i pytania. Każdy pracownik jest zobowiązany do zapoznania się oraz przestrzegania polityki antymobbingowej (stanowi ona załącznik do Regulaminu Pracy) i określa zgodnie z literą prawa co jest traktowane jako działanie o charakterze mobbingu oraz w jaki sposób zgłaszać zachowanie o takim charakterze do pracodawcy - również dotyczy to pracowników, którzy byliby świadkiem tego faktu. Zgłoszenie powinno mieć tryb natychmiastowy. Chcemy jednocześnie podkreślić, że NIGDY nie zostało przedstawione pracodawcy takie zgłoszenie. W WIOŚNIE budujemy kulturę opartą na współpracy, otwartości, docenianiu różnorodności. Wspieramy komunikację opartą na feedbacku. Informacja zwrotna jest dla nas ważna i staramy się, by każdy potrafił docenić jej wartość. Czasem krytyka budzi sprzeciw, czasem wywołuje różne emocje. Staramy się wspierać pracowników, ale jednocześnie jesteśmy wymagającym pracodawcą, który wskazuje, jeśli ktoś popełnia błąd. Wierzymy jednak, że to pomaga się ludziom rozwijać. W WIOŚNIE jeśli ktoś płacze, to głównie podczas finału PACZKI ze wzruszenia, ponieważ wtedy widzimy owoce całorocznej wytężonej pracy. Prosimy o rozdzielenie także roli Prezesa jako pracodawcy od roli duszpasterza. Nie słyszeliśmy o takiej sytuacji, o której zostało tu wspomniane. Jako pracodawca dokładamy starań, by dbać o kulturę słowa. Nie mamy zgody na sytuacje, w których ktoś usprawiedliwiałby nierespektowanie zasad komunikacji emocjami lub innym czynnikiem. Jeśli komuś z pracowników to by się zdarzyło, spotkałby się z natychmiastową informacją zwrotną. Niezależnie jaką rolę pełni w organizacji. Rozstania z pracownikami to zawsze trudna kwestia dla obu stron. Staramy się zadbać o pracownika i jeśli ktoś prosi nas o referencj(usunięte przez administratora) – uczciwie ich udzielamy starając się, by docenić wkład, jaki pracownik wniósł w organizację. Jeśli chodzi o powody rezygnacji z pracy naszych pracowników, to prowadzimy rozmowy końcowe (Exit Interview), gdzie pytamy o powody rozstania. W żadnym Exit nie znalazł się taki powód rozstania. Szanujemy prawo do wyboru pracodawcy i poszukiwania nowych wyzwań. Ostatnie pytanie jest tezą, nie pytaniem i pozwolimy sobie na nie odpowiedzieć inaczej: w ubiegłym roku Szlachetna Paczka połączyła ponad 800 tys. osób, pomoc finansową dostało ponad 20 tys. Rodzin, a 203 rodzinom pomogliśmy wyjść z problemów prawnych, w Akademii objęliśmy pomocą ponad 2300 dzieci, a 50% spośród prawie 15 tys. Wolontariuszy chce zostać na kolejną edycję naszych projektów. Koncentrujemy się na tym, by zmieniać życie ludzi na lepsze.

@Stowarzyszenie WIOSNA

Hehe wiekszych bzdur nie czytałam . Dlaczego tak klamiecie ?

przester

Uważam, że firma, która w takim stopniu ingeruje w publikowane opinie, niekoniecznie zachęca w ten sposób do siebie potencjalnych kandydatów. Mówiąc "ingeruje" mam na myśli wpisy usunięte przez administratora. Czy to już kwalifikuje się jako pomówienie? :>

@przester

@Przester, dziękujemy za komentarz. Jesteśmy otwarci na wszystkie informacje zwrotne, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Zależy nam jednak na tym, aby język wypowiedzi na forum był pozbawiony agresji i obraźliwych zwrotów, a same komentarze zgodne z regulaminem serwisu i polskim prawem. Zależy nam na naszych pracownikach i chcemy dbać o ich publiczny wizerunek, stąd wolimy wyjaśniać wszystkie nieścisłości w bezpośredniej komunikacji, do której zachęcamy poprzez kontakt mailowy – biuro@wiosna.org.pl.

@Stowarzyszenie WIOSNA

Wiosno najpierw sami miedzy soba wyjasnijcie to i owo i pomyslcie ile ludzi poraniliacie . Bzdura jest ze ktololwiek pisal cokolwiek obrazliwego . Fakty ktore opisywane byly chocby przez Monalise czy Wio scieme pousuwaliscie z Wami nie ma dialogu .

WIO-Ściema

Ciekawe rzeczy... komentarzy z chwili na chwilę ubywa... (usunięte przez administratora)

@WIO-Ściema

Chyba juz nie, czasami w aplikacjach na tel. Cos sie dziwnie wyswietla i chyba jest mozliwosc dodania tylko kilku komentarzy pod opinia. A ja sie chcialam dowiedziec jak wyglada kwestia nadgodzin i nikt mi nie odpowiedzial a to doskonala okazja dla pracodawcy by wyjasnic jak to wyglada:-( mi nic nie zniknelo od soboty.

@Lila

@Lila, odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się pod Pani pierwszym komentarzem. Mamy nadzieję, że wyczerpująco opisaliśmy kwestię nadgodzin i elastycznego czasu pracy, jeśli masz jakieś jeszcze pytania, zachęcamy do zadawania, a my postaramy się odpowiedzieć w przeciągu najbliższych dni. Pozdrawiamy, Stowarzyszenie WIOSNA.

@WIO-Ściema

@Wio-ściema, jeśli decydujemy się na moderację komentarza ze względu na zastosowany język bądź bezpośrednie nawiązania do indywidualnych osób i naszych pracowników, wspominamy o tym w komentarzu pod daną opinią. Obecnie, po dodaniu opinii przez każdego użytkownika, post pojawia się dopiero po paru godzinach, stąd nie jest on widoczny od razu na tablicy.

monalisa

Cenzura w Waszym wykonaniu ma działanie przeciwskuteczne, droga Wiosno. Skoro nie mogę opiniować, to zadam Wam pytania. Mogę czy znów będziecie straszyć prawnikami? Spróbuję! Jak nie narazić się na zarzut "pomówienia", jeśli chcę szczerze opisać to, jak żegnajcie się z pracownikami? Mam bawić się w efemizmy, żeby nie psuć Wam humoru? Myślicie, że pozycje prezesowskie czy dyrektorskie zwalniają Was z poczucia przyzwoitości, konieczności przestrzegania prawa i procedur antymobbingowych? Z kurtuazyjnymi pozdrowieniami!

@monalisa

@monalisa, zachęcamy do aktywności i dzielenia się, jednakże prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz formułowanie swoich opinii/pytań w taki sposób, aby były zgodne z regulaminem serwisu oraz polskim prawem. Szanujemy wszystkie opinie, zarówno pozytywne i negatywne, a w swojej wypowiedzi zwróciliśmy uwagę na fakt, że komentarze o charakterze pomówienia bądź zniewagi, stanowiące rażące naruszenie dóbr osobistych, zarówno osoby prawnej – Stowarzyszenia WIOSNA, jak i osób prywatnych będą z portalu usuwane.

@monalisa

@monalisa - nie przejmuj się. Pomówienie ma miejsce wtedy, gdy mówi/pisze się nieprawdę. Dopóki piszesz prawdę - prawo jest po Twojej stronie.

@Stowarzyszenie WIOSNA

A ktora wypowiedz Monalisy nie byla zgodna z zasadami kultury ? Coz prawda w oczy kole .

@monalisa

@Monalisa – dziękujemy za komentarz. Zależy nam jedynie na tym, aby język wypowiedzi na forum był pozbawiony agresji i obraźliwych zwrotów, szczególnie skierowanych w stronę indywidualnych osób. Staramy się nieustannie ulepszać i rozwijać, także w kwestiach dotyczących zakończenia współpracy z danym pracownikiem, wprowadziliśmy do procesu tzw. „exit interview” podczas którego rozmawiamy na temat doświadczeń z okresu pracy i przyjmujemy informacje zwrotne i wszelkie uwagi. Aby móc wyjaśnić poruszane przez Panią sytuacje i móc z niej wyciągnąć wnioski, potrzebujemy poznać jej szczegóły, rzetelne obserwacje i fakty – dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@wiosna.org.pl.

WIO-sciema

Wiosna aż tło na gowork zmieniła na swoje żeby było że trzyma łapę na pulsie... ciekawe czy wszyscy ze zdjęcia podpisali zgodę na udostępnianie wizerunku... RODO pozdrawia.

@WIO-sciema

Haha Wiosna (usunięte przez administratora) . Wiosna czy możecie odpowiedzieć na pytanie : dlaczego (usunięte przez administratora) i dziwnie przyznajecie awanse osobom ktore ich dostac nie powinny ? Chodzi o.menagera projektu ktory z menagera operacyjnego awansowal . Do tego ktory jako MO nie radzil sobie czego przykladem sa dwa kolegia ktore prosily o spotkanie z nim i dyrektorem wiosny i co uslysala osoba ktora w Naszym imieniu poprosila o to spotkanie a do tego drugie kolegium ktore poprosilo o takowr obecnego menagera operacyjnego . (usunięte przez administratora)

@WIO-sciema

Usunęli mój wpis . A więc Wiosno mam kilka pytań: 1) jak u Was przyznaje się awanse . Chodzi mi o MP AP ktory z MO awansowal na MP a niestety jako MO sobie nie radził czego dowodem są dwa kolegia a to już pokazuje wiele ? 2) dlaczego głupio zbywacie wolontariuszy (usunięte przez administratora) 3) prosilismy rowniez o spotkanie z dyrektorem wiosny i Mp Mo i tez nic ?

z zewnątrz
@Wolontariuszka

myślę, że możesz rozwijać tych wszystkich MO AP z MO na MP, bo szczerze mówiąc ludziom spoza Wiosny to NIC nie mówi

@z zewnątrz

MO - menager operacyjny (usunięte przez administratora) MP - menager projektu AP - akademia przyszłości .

@Wolontariuszka

@Wiosenko, dziękujemy za podzielenie się opinią. Nie wyjaśniamy publicznie na forum indywidualnych awansów naszych pracowników. Jeśli chciałabyś/chciałbyś porozmawiać na temat wspomnianej w Twoim komentarzu sytuacji, zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@wiosna.org.pl . Chcielibyśmy jednocześnie zakomunikować, że do dzisiejszego dnia Stowarzyszenie nie usuwało samodzielnie żadnych komentarzy. Jeśli którykolwiek zniknął z tablicy, to najprawdopodobniej został złamany regulamin, a to z kolei upoważniało administratorów GoWork do jego usunięcia.

@Wiosenka

@Wiosenka dziękujemy za podzielenie się opinią i jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem GoWork oraz według polskiego prawa, część Twojego komentarza nosi charakter pomówienia i został przed nas zarchiwizowany. GoWork jest serwisem, gdzie szanujemy wszystkie rzetelne opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Jednakże komentarze o charakterze pomówienia bądź zniewagi, stanowiące rażące naruszenie dóbr osobistych, zarówno osoby prawnej – Stowarzyszenia WIOSNA, jak i wspomnianych osób prywatnych będą z portalu usuwane. Nie wyjaśniamy publicznie na forum indywidualnych awansów naszych pracowników. Jeśli chciałabyś porozmawiać na temat wspomnianej w Twoim komentarzu sytuacji, zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@wiosna.org.pl .

@WIO-sciema

@WIO-ściema, dziękujemy za Twój komentarz. Tak jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu, zdecydowaliśmy się na uruchomienie oficjalnego profilu na GoWork i nawiązanie dialogu na forum. Jednocześnie informujemy, że nasi pracownicy wyrazili zgodę na udostępnianie wizerunku.

@Stowarzyszenie WIOSNA

Heh powiem tyle w żadnym moim wpisie nikogo nie obrażam , a jak widać Wiosna nie potrafi odpowiedzieć na pytanie . A to jak odpisujecie pokazuje wiele . Szkoda że traca na tym dzieci ktore sa smutne ze nie bedzie juz Liderki ktora okazala im tyle serca . Kazaliscie jej stawac do ponownej rekrutacji bo osoba ktora byla jej przelozonym sama nie poradzila sobie z wieloma sytuacjami a pewne ja jak sama mowila przerosly dostala awans a osobe ktora cos potrafi depczecie i wysmiewacie o czym nie jednokrotnie Liderka slyszala od swoich przelozonych jak to biuro sie z niej smieje ( pisze delikatnie ) i jaka to ona nie jest a potem My jako jej Zespol slyszelismy ze gdyby nie My i dzieci dawno by odeszla . Poprosilismy spotkanie tez uslyszelismy ze nie bedzie 20 osob linczowac MO . Zapominasz Wiosno ze My dzieciakami nie jestesmy i pracujemy rowniez na stanowiskach menagerskich i kierowniczych . Mozecie sie jakos odniesc do tego ?

@Wolontariuszka

@Wolontariuszka, dziękujemy za Twój komentarz. Nie wyjaśniamy publicznie na forum GoWork tego rodzaju sytuacji czy indywidualnych awansów naszych pracowników. Zależy nam na pracujących z nami osobach i chcemy chronić ich dobre imię i wizerunek. Chętnie poznamy szczegóły wspomnianej przez Panią sytuacji, aby móc ją naprawić i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Aby móc taką zmianę wprowadzić i odnieść się zarysowanego problemu, potrzebujemy zapoznać się szczegółowo z całą sytuacją, dlatego zachęcamy do rozmowy i kontaktu mailowego: biuro@wiosna.org.pl .

WIO-Ściema

Odkąd WIOSNA pojawiła się na GoWork w coraz większej ilości komentarzy pojawia się (usunięte przez administratora)... wspaniale!!! Za chwilę tylko ich wpisy zostaną! oczywiście wszystkie zgodne z regulaminem i paragrafem... proponuję skrzyknąć się w innym miejscu. Chociażby na mailu, telegramie, grupie na FB. I tam zebrać wszystkie nasze uwagi, wspomnienia z pracy itp. i z gotowym materiałem pójść do mediów, prasy albo samodzielnie opublikować w necie. Bo jak widać GoWork już opanowany przez Wiosnę. Nadmieniam ze istnieje coś takiego jak wolność słowa i zrzeszania się a powyższy wpis nikogo nie obrażą wiec również go archiwizuję i czekam z niecierpliwością kiedy niesłusznie zostanie nieusunięty przez podobno administratora lub jak podejrzewam samą Wiosnę. Prawda się sama obroni wiec jeśli nie tu to gdzie indziej, cała prawda wyjdzie na jaw...

@WIO-Ściema

Koniecznie . Tylko gdzie i jak to rozwiazac żeby Wiosna nie dala rady wsadzić swoich 5 groszy tylko żeby mogli jedynie sie odniesc jak powstanie artykul. Tylko czekam na ich ckliwe filmiki jacy to zli jestesmy i jak to obrazamy wiosne bo tak .

@WIO-Ściema

@Wio-ściema, dziękujemy na komentarz. Zależy nam jedynie na tym, aby język wypowiedzi na forum był pozbawiony agresji i obraźliwych zwrotów, szczególnie skierowanych w stronę indywidualnych osób i naszych pracowników. Jesteśmy otwarci na informację zwrotną, komunikację opartą na faktach i rzetelnych wnioskach. Jeśli chciałaby/chciałby się Pan/Pani podzielić swoimi doświadczeniami i uwagami, zachęcamy do komunikacji bezpośrednio z nami, dzięki czemu będziemy mogli zdiagnozować problem i wdrożyć potrzebne zmiany. Nasz adres mailowy – biuro@wiosna.org.pl.

@Jacek_Placek, dziękujemy za podzielenie się opinią i jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem GoWork oraz polskim prawem, komentarz o takim charakterze nosi znamiona pomówienia (zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu Karnego) i został przez nas zarchiwizowany. GoWork jest serwisem, gdzie szanujemy wszystkie opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Jednakże komentarze o charakterze pomówienia bądź zniewagi, stanowiące rażące naruszenie dóbr osobistych, zarówno osoby prawnej – Stowarzyszenia WIOSNA, jak i osób prywatnych będą z portalu usuwane. Zachęcamy do aktywności i dzielenia się, jednakże prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz formułowanie swoich opinii/pytań w taki sposób, aby były zgodne z regulaminem serwisu oraz polskim prawem.

@Stowarzyszenie WIOSNA

Fajnie. Ja też lubię czasem to i owo zarchiwizowac. Dodatkowo w ramach samokształcenia polecam lekturę artykułu 213 § 2 kodeksu karnego. Pozdrawiam letnio.

@Jacek_placek

Droga Wiosno marketing szeptany jest lepszy niz internety a jak sami wiecie nie macie dobrej opinii . Pamietajcie ze lzy placza .

monalisa

Widzę, że moja opowieść była zbyt niewygodna i w tajemniczy sposób zniknęła. (usunięte przez administratora)

@monalisa

Pewnie go work dostał z wiosny pismo prawnicze i filmik z placzacymi , pokrzywdzonymi pracownikami . I jaka to krzywde im sie robi bo tak . Monalisa ktory wpis Twoj znikną ? Maju czy mozesz to wyjasnic ?

@Wiosenka

Ten na pytanie "@monalisa, piszesz o dużej rotacji w Stowarzyszenie WIOSNA. Czy ludzie sami odchodzą czy są zwalniani przez tę firmę?".

@monalisa

Hehe wiosna trzyma rękę na pulsie a ich logo warte wg nich hoooohoohooo i jeszcze więcej ????

@Wiosenka

sorry, że pytam troche nie w temacie ale ja pomimo wieku to chyba jestem jakieś dziecko we mgle...serio moga się posunąć do czegoś takiego jak wydanie złej opinii następnemu pracodawcy??? yyyyyy trochę mnie zatkało...nie odpowiadaj jak nie chcesz bo jeszcze ciebie oskarza o czarny PR.

Lila

w sumie pytałam monalisy ale dzięki za odpowiedz. Czyli nawet strach wpisac sobie do cv tę pracę jak się okaże że "do siebie nie pasujemy" :-) wspaniale!

@Lila

Czy mogą? Oczywiście, że nie. Czy robią? Odpowiedź niebawem :)

@monalisa

Podpisuję się pod tą opinią.

@monalisa

@monalisa, dziękujemy za podzielenie się opinią i jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem GoWork oraz polskim prawem, komentarz o takim charakterze nosi znamiona pomówienia (zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu Karnego) i został przez nas zarchiwizowany. GoWork jest serwisem, gdzie szanujemy wszystkie opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Jednakże komentarze o charakterze pomówienia bądź zniewagi, stanowiące rażące naruszenie dóbr osobistych, zarówno osoby prawnej – Stowarzyszenia WIOSNA, jak i osób prywatnych będą z portalu usuwane. Chcielibyśmy także zakomunikować, że Stowarzyszenie do dnia dzisiejszego nie usuwało żadnych komentarzy. Jeśli którykolwiek zniknął z tablicy, to najprawdopodobniej został złamany regulamin, a to z kolei upoważniało administratorów GoWork do jego archiwizacji. @monaliso - jeśli wyrażasz chęć porozmawiania z nami o poruszanych w komentarzu kwestiach zwróć się do nas w wiadomości mailowej na biuro@wiosna.org.pl .

Szanowni Państwo, dziękujemy za wszystkie komentarze. Widząc tak ogromne zainteresowanie Stowarzyszeniem WIOSNA, które szczególnie nasiliło się w ostatnim czasie, postanowiliśmy uruchomić oficjalny profil na GoWork. Od teraz będziecie mogli do nas napisać również w wiadomości prywatnej. Szanujemy prawo do opinii każdej osoby i cieszymy się na nowe możliwości nawiązania dialogu. Chcielibyśmy jednocześnie zakomunikować, że Stowarzyszenie do tej pory nie usuwało żadnych komentarzy. Jeśli którykolwiek zniknął z tablicy, to najprawdopodobniej został złamany regulamin, a to z kolei upoważniało administratorów GoWork do jego usunięcia. Z wiosennymi pozdrowieniami, Stowarzyszenie WIOSNA

@Stowarzyszenie WIOSNA

Fantastycznie, a może jakiś czat z HR lub Prezesem Paczki? Mam kilka pytań odnośnie przestrzegania m.in. prawa pracy i polityki antymobbingowej w Państwa organizacji. I nawet chętnie podzielę się swoją historią tak, aby aplikujący i właściwe instytucje zorientowali się w panujących w regułach gry. Mhm?

@monalisa

Wiosno ..... moze jakis live chat ?

@Wiosenka

@monalisa i @Wiosenka – Portal GoWork jest serwisem, umożliwiającym zadawanie pytań dotyczących m.in. procesu rekrutacji, naszej działalności i kultury organizacji. Uruchomiliśmy oficjalny profil, żeby nawiązać z Państwem dialog na tym kanale i postaramy się odpowiedzieć na poruszane na forum wątpliwości. Zachęcamy do aktywności i dzielenia się, jednakże prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz formułowanie swoich opinii/pytań w taki sposób, aby były zgodne z regulaminem serwisu oraz polskim prawem. Pozdrawiamy, Stowarzyszenie WIOSNA

@WIO-ŚCIEMA, dziękujemy za Twój komentarz. Tak jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu, zdecydowaliśmy się na uruchomienie profilu pracodawcy na GoWork, nawiązanie dialogu na forum i oficjalne wypowiedzi w naszym imieniu. W ramach portalu, zarówno aktualni jak i byli pracownicy, osoby zainteresowane oraz kandydaci mają szansę podzielić się opinią na temat naszego Stowarzyszenia jako miejsca pracy. Szanujemy wszystkie komentarze, zarówno te pozytywne i negatywne, przyjmując informacje zwrotne i wyjaśniając wątpliwości. Pozdrawiamy, Stowarzyszenie WIOSNA

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie WIOSNA - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie WIOSNA?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie WIOSNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie WIOSNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie WIOSNA?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie WIOSNA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie WIOSNA