Opinie o Stowarzyszenie WIOSNA w Kraków

STOWARZYSZENIE WIOSNA – wiodąca organizacja społeczna w Polsce, łącząca w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, innowacyjne technologie oraz talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych. Stowarzyszenie realizuje jedne z największych w Polsce projektów społecznych: Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości, jak również projekty takie jak Ekstremalna Droga Krzyżowa, Sztuka Teraz czy Ślub Pełen Miłości.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie WIOSNA w Kraków

Maławolontariuszka

Ja uważam, że akcja Szlachetna Paczka fajna, który służy ludziom potrzebującym. Artykuł na onecie czytałam, nie mam prawa osądzać, ale moje zdanie jest takie, że prawda stoi po środku. Jeśli ks. Stryczek był, jest takim pracodawcą to on będzie osądzany za to jakim był, jest człowiekiem dla swoich współpracowników, a nie za to co robi. Z drugiej strony nie można też tłumaczyć człowieka, bo robi dobrze, pomaga potrzebującym , to może tak się zachowywać do współpracowników. Absolutnie nie i tutaj jest mój zdecydowany sprzeciw. Akcja Szlachetna Paczka TAK, zachowanie ks. Stryczka, jeśli prawdziwe, lub po części prawdziwe zdecydowanie NIE.

@Maławolontariuszka

MAŁAWOLONTARIUSZKO dziękujemy, że podzieliłaś się z nami swoją opinią. Po lekturze artykułu na Onet.pl zapraszamy Cię do zapoznania się z oświadczeniem Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA, które znajduje się pod linkiem: http://bit.ly/OŚWIADCZENIEZARZĄDU

Simon
@Stowarzyszenie WIOSNA

Widzę, że idziecie w zaparte ale (usunięte przez administratora) się wylało i smrodu nie ukryjecie. Trudno. Są inne organizacje pomocowe.

carl

Po tym wszystkim co sie wydarzylo, mysle ze to Szlachetna paczka nie potrzebuje juz dodatkowego dobijania, ale POMOCY I WSPARCIA Sluchajcie nie moze byc tak ze jeden artykul, funkcja prezesa moze rozwalic cala PIEKNA CUDOWNA IDEA jaka jest Szlachetna Paczka i pomoc innym. Mysle ze teraz jak nigdy wczesniej ta organizacja potrzebuje LUDZI dobrego serca !!! Pokazmy klase, prosze - bo juz zabijecie wszystkie idealy

krakus
@carl

z falą krytyki i Paczka musi się zmierzyć - gdzie zmierza i po co ? wskaźnikologia czy pomoc - wystarczy spojrzeć na podpisane z imieniai nazwiska komentarze na fejsie: (usunięte przez administratora) Takie drastyczne rzeczy może tylko w Krakowie, ale niżej na poziomie rejonów nie ma szacunku do liderów, jest ciśnienie na wyniki. Nieważne czy ktoś potrzebuje pomocy czy nie. Jak jest za mało rodzin, góra ciśnie, żeby dobrać te bogatsze. Od kilku lat praktycznie rok w rok nowi ludzie. Przychodzą, widzą, co się dzieje i w następnym roku nie chcą kontynuować. A mylny przekaz reklam tv, jakoby wysłanie smsa czy wpłata na konto pomagało rodzinom? Ludzie wpłacają, a to idzie na lansowanie psychicznego(usunięte przez administratora). Do rodzin trafiają paczki przywiezione przez darczyńców w dniu finału i ani jedna złotówka z smsów czy przelewów

@carl

Zgadzam sie carl, Opluwać, krzyczec, niszczyc jest najlatwiej. Czy faktycznie nie ma w Polsce ludzi ktorzy chcieli by wlasnie w trudnym momencie pokazac charakter ?

@carl

@Carl - dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią.

monalisa

Cześć Wiosno, To znowu ja. Z radością przyjęłam rezygnację (usunięte przez administratora), ale uwaga. O żadnej zmianie nie będzie mowy, jeśli prezesem zostanie ktokolwiek z obecnego Zarządu. Byliście świadkami lub uczestnikami opisywanych wydarzeń. Jesteście współtwórcami tej patologii. Na swoim sumieniu macie dziesiątki ludzi. I mamy na to dowody. Życzę powodzenia w znalezieniu porządnego managera, który nie znajdzie dla Was miejsca nawet na stanowisku stażysty.

@monalisa

Podpisuję się pod tym.

dział PR się zwolnił ? nikt nie odpowie na pytanie merytoryczne z 21.09 o nowa rekrutację i o to co jest przedmiotem waszej działalności skoro poszukujecie sporej liczby profesjonalnych finansistów na stanowiska menadżerskie- do stowarzyszenia zajmującego się w 100 osób zbieraniem darów rzeczowych dla biednych rodzin.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
etno

Cześć! A ja pracowałam w Stowarzyszeniu rok temu przez dwa lata. Dostałam tę pracę w trakcie studiów. Poziom moich umiejętności i kompetencji był na bardzo niskim poziomie. Można powiedzieć, że nie miałam ich wcale. I przez to, że dostawałam zadania i mój szef dawał mi ramy tych zadań nauczyłam się kreatywności w swoich zadaniach i bycia sterem, śrubokrętem i okrętem. Potem nabrałam nowych umiejętności i nie potrzebowałam tak dużego wsparcia szefa i nauczyłam się samodzielności, która jest niezwykle cenna na rynku pracy. Jeśli według mnie jakieś zadanie było wygórowane, albo nierealne to mówiłam o tym szefowi i zmniejszaliśmy cel albo rozkładaliśmy go w dłuższym czasie. Jak wiedziałam, że jestem zmęczona pracą i chce odpocząć to szłam do szefa i mówiłam, że potrzebuje wolnego to je dostawałam. Nikt mnie nie zwolnił z Wiosny. Sama zrezygnowałam z pracy, bo chciałam spróbować czegoś nowego, ale to czego nauczyłam we Wiośnie jest teraz moim atutem w nowej pracy. I jasne, że nauczenie nowych rzeczy nie przyszło mi łatwo, bo musiałam poświęcić godziny na douczenie się czegoś co mi usprawni pracę. Musiałam kilka rzeczy poświęcić, ale teraz to procentuje. Myślę, że to miejsce nie jest pracą dla każdego. Jeśli Ci ciężko to powiedz szefowi nawet jeśli jest małolatem, który awansował. On też się uczy swojej roli i zapewne jest w niej pierwszy raz. Jeśli Cię nie słucha to możesz zrezygnować i pomagać w innych organizacjach. Jeśli za kilka miesięcy dotrze do niego, że odszedł z jego zespołu fajny człowiek to dobrem jest to, że dotarło prędzej czy później. Ja już nie jestem w żaden sposób związana z Wiosną. Jedynie wspomnieniami. Jak chcę pomagać to robię to w inny sposób choć wolontariat w Paczce i w Akademii polecam każdemu i podpisuję się pod nim obiema rękami. Jest tyle miejsc na tym świecie, że warto próbować nowych rzeczy i nie być w środowisku, które nas męczy. Wiecie to tak jak w związku jeśli coś nie działa to próbujecie naprawić. A jak to nie działa to zawijacie ogon, zbieracie swoje rzeczy i szukacie miejsca, w którym Wam będzie odpowiadać. Jesień rzeczywiście jest intensywnym czasem w tej organizacji. Ale to najpiękniejszy czas jaki można tam doświadczać. Jeśli pozwolimy wejść naszemu życiu pracowemu do naszego życia prywatnego to ono wejdzie. Wystarczy się pilnować i znaleźć swoje work life balance.

@etno

Cześć, masz sporo racji. Empatia to rzecz wzajemna, tak samo jak szef jest człowiekiem tak samo pracownik. Ale z jednym się nie zgodze. Są różni ludzie nawet 20 paro letnie osoby mogą nie mieć wsparcia od rodziców finansowego i każda utrata i zmiana pracy to w pewnym sensie porazka( ważne żeby tego tak nie odbierać ale to już wyższa szkoła jazdy). Rotacja to zło, ucieka wiedza, uciekają pieniądze na rekrutację, ucieka opinia, ucieka poczucie wartości pracownika. Z ogłoszeń Wiosny nigdy bym nie wywnioskowała, że to praca na chwilę a moi szefowie będą się jeszcze uczyć skoro organizacja istnieje tyle lat. No i ludzkie zdrowie. Przecież to najcenniejsze, ludzie...

@etno

Ładny wpis. Dział PR zaczyna działać ;)

@etno

Bardzo piękny post. Widać, że dział PR zaczął działać ;)

monalisa
@Jacek_placek

Piękne Wiosno piszesz posty, ale niestety ciut za długie i mało przekonujące. A (usunięte przez administratora) się wylało i machanie rękoma smrodu nie skasuje:).

Wolontariuszka
@Jacek_placek

Wiesz szkoda że się nie zastanowią co robią. Echh szkoda słów na te dzieciaki .

@etno

@etno, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że w ramach pracy w Wiośnie nauczyłaś się ważnych dla siebie umiejętności i że dobrze wspominasz relacje ze swoim przełożonym. Czas kampanii naszych flagowych projektów - Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości rzeczywiście jest intensywnym okresem w życiu naszej organizacji, o czym staramy się wspominać już na etapie rekrutacji. Dokładamy starań, aby ilość pracy była rozłożona odpowiednio między naszych pracowników, stąd plany związane z powiększaniem zespołu i nasze aktualnie prowadzone rekrutacje. Trzymamy kciuki za sukcesy w dalszej karierze zawodowej!

@.

@. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Decydując się na zatrudnienie po udanej rekrutacji zależy nam na tym, żeby osoba która dołącza do WIOSNY była z nami jak najdłużej. Jak w każdej organizacji, podejmujemy decyzję o przedłużeniu umowy, jeśli zarówno pracownik jak i my jako pracodawca jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Rotacja pracowników jest nieodłącznym elementem życia organizacji i podejmujemy działań, aby zapobiegać jej nadmiernemu poziomowi. Badając rotację w naszej organizacji widzimy, że jej powody są różne - część osób kończy współpracę, ponieważ zmienia swoją ścieżkę zawodową (szczególnie młode osoby, które poszukują swojej drogi i migrują po różnych firmach, aby znaleźć tą właściwą), część osób nie odnalazła się w dynamicznym środowisku WIOSNY i postanawia odejść, a z częścią osób również niestety to my decydujemy się na zakończenie współpracy. Zgadzamy się - że ludzie, to nasz największy potencjał i staramy się o nich dbać jak najlepiej. Nade wszystko przyjmujemy jednak, że każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo do decydowania o sobie oraz do eksperymentowania na rynku pracy. WIOSNA istnieje na rynku od 2001 roku - jednakże w ciągu tych lat swój zespół powiększyła dziesięciokrotnie, stąd dalej stoimy przed wyzwaniami, które są związane z tak dynamicznym rozwojem organizacji. Nie zamykamy się na młode osoby z mniejszym doświadczeniem, które ze względu na potencjał uczą się roli managerskiej i dajemy im szansę rozwoju.

@monalisa

@Jacek_Placek i @monalisa - dziękujemy za Wasze komentarze. GoWork jest serwisem, gdzie szanujemy wszystkie opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Zarówno aktualni jak i byli pracownicy mają szansę otwarcie wypowiedzieć się o naszym Stowarzyszeniu jako miejscu pracy. Nasze działania nakierowane są na budowanie dialogu. Wpis, do którego się Państwo odnosicie nie jest naszego autorstwa. Założyliśmy oficjalny profil właśnie po to, aby odpowiedzieć na pojawiające się pytania oraz wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z działaniem naszej organizacji w taki sposób, aby wiadomym było, kiedy wypowiadamy się we własnym imieniu.

@Stowarzyszenie WIOSNA

No to ja mam jedno konkretne: piszecie o elastycznych godzinach pracy: czy sa one elastyczne oprocz okresu przedswiatecznego? Jedna osoba pisala tutaj o pracy nawet w niedziele. Ja juz wiem ze do Wiosny nie pasuje, jestem zbyt empatyczna istota ale jestem po prostu ciekawa. Jakby ktos z moich mlodszych, studiujacych kolegów pytal;-)

@Lila

a w ogóle to "nawet", wiem że są zawody gdzie trzeba pracować w niedziele ale w pracy "biurowej" to rzadkość a chodzi mi o pracę w centrali w Krakowie. Czy mamy i ojcowie w "gorącym" okresie są sobie w stanie zorganizować czas dla dzieci i nie zaniedbać obowiązków rodzinnych?( to tak a propos mojego rocznika:-)

@Lila

@Lila, dziękuje za Twoje pytanie. Elastyczny czas pracy ma związek z dopasowaniem momentu rozpoczęcia pracy przez samych pracowników w przedziale od godz. 6.30-10.00. Nie mamy sztywnych zasad, np. że codziennie pracujemy od 9.00-17.00. Zwyczajowo, pracujemy od poniedziałku do piątku. Niekiedy jednak, organizujemy specjalne wydarzenia w weekend – jak w zeszłą sobotę Małopolską Galę Sukcesów, gdzie nasze dzieci z projektu Akademii Przyszłości mogły świętować swoje całoroczne zwycięstwa razem z rodzicami. Osoby z zespołu Szlachetnej Paczki czy zespołu Komunikacji pracują podczas tego rodzaju wydarzeń i najczęściej „odbierają” sobie te nadgodziny w postaci dnia wolnego w kolejnym tygodniu bądź wybranym przez siebie dniu. O takich wydarzeniach wiemy z dużym wyprzedzeniem i planujemy je w swoich grafikach wcześniej. Pozdrawiamy, Stowarzyszenie WIOSNA

@Stowarzyszenie WIOSNA

Dziękuję za odp. No zycze Wam zeby wszystkim te dyskusje wyszly na dobre bo nie ma dymu bez ognia. Gdybym szukala pracy w showbiznesie albo nie wiem na budowie to moze nie bylyby takie opinie zasmucajace. Nic pozdrawiam.

Tz: no nic, pozdrawiam.

smrek
@Lila

W pracy biurowej to rzadkość? Dziecko, (usunięte przez administratora) wiesz i g•wno rozumiesz, w korporacjach jak najbardziej pracuje się w niedzielę (ale ty do korpo się nie dostaniesz, więc nawet nie zweryfikujesz moich słów). Niech zgadnę: rodzice płacą za utrzymanie? Powodzenia, za parę lat na zmywaku cię odpowiednio przeszkolą - i nie będzie gadki o mobingu srobingu, tylko zakasasz rękawy i wio (sic!) do roboty!

@smrek

Spoko, pracowałam wiele lat :-) w korpo. i nigdy w niedziele. Nie gorączkuj się tak. Pytanie: gdzie ja już nie pracowałam hmmm...

@smrek

A teraz akurat pracuję sobie od roku w domu i wio! mówię codziennie rano sama do siebie.... Mobbing srobbing: mobbing to zjawisko, nie twierdzę że był w Wiośnie.

Pred

Podziękujcie temu nieszlachetnemu prezesowi za współpracę i działajcie dalej, będzie dobrze albo jeszcze lepiej. Niech to będzie przestroga dla innych szefów. Nagłośnienie tej sprawy może pomóc w dyskusji nad traktowaniem ludzi w firmach i to może być nawet ważniejsze niż paczki, wykorzystajcie ten temat do zrobienia czegoś szlachetnego

@Pred

I tu się w pełnie zgadzam!!! Osobowość mobbera często mylona jest z silną osobowością. I tacy ludzie zostają szefami. Im jest łatwiej. A skutek odwrotny do zamierzonego. Silna osoba wspiera innych, słabszych. Jak się nie da kulturalnie dziękuje za współpracę. I tyle.

@Pred

I to traktowanie dziewczyn jak atrakcyjnego towaru. Fuj. Ale to też nagminne wśród pracodawców z tej niższej półki. Ale żeby ksiądz?

@Pred

Amen. W pelni się zgadzam.

@Pred

A ja bym sie, zastanowiła ilu spośród beneficjentów paczki to właśnie takie osoby złamane już w młodości.

Myślę, że "Wiosna" powinna się zdecydować, czy chce być stowarzyszeniem (pomaganie, wolontariat, idea, entuzjazm, pozytywna motywacja), czy korporacją (plany, wskaźniki, maksymalizacja zysku, wyścig szczurów, itd). Na razie bardziej wygląda to na korporację z jednoosobowym właścicielem. No bo jak można pomagać jednym, niszcząc jednocześnie innych? Zatrudnianie byłych ("nawróconych na bycie") pracowników korporacji, jako wybitnych fachowców pokazuje jednak, w jakim kierunku to wszystko zmierza... Tym gorzej dla szeregowych pracowników i wolontariuszy.

@Piotr

Mimo wszystko: wszędzie można "zminimalizować" mobbing. Nawet w korpo. Trzeba tylko chcieć.

carl

Czy faktycznie w Stowarzyszeniu nie ma ludzi, ktorzy wspieraja ksiedza ?

Może warto zastanowić się dlaczego WIOSNA szuka tak często nowych pracowników, ludzie się zwalniają czy Wiosna się rozwija?

Porażka

Cale Stow to jedna wielka PORAŻKA i prywatny folwark ksiedza DYKTATORA. Wszystko co onet napisal to prawda. A przed prawda nie możecie uciec. Możecie kasowac wpisy ale nas jest wiecej. Pewnie zaraz bedziecie wydzwaniac jacy to.mocni jesteście i aby milczeć. Łamaliscie nas od lat, teraz my Was zlamiemy i uwolnimy szlachetna akcje od wrzodów jakimi jestescie

@Porażka

Pani/Pana opinia jest bardzo emocjonalna, rozumiem, że historia współpracy z Wiosną była dla Pana/Pani trudnym doświadczeniem. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Jednocześnie chcielibyśmy nie dyskutować językiem gróźb. Pisaliśmy także, ze komentarze pojawiają się z 6-godzinnym opóźnieniem. Nie jest to wynikiem „kasowania” lecz zasadą profilu GoWork.

Nienormatywnie
@Stowarzyszenie WIOSNA

Odpowiedź z 23:52. Ktoś ma ostry zapieprz w pracy. PR unlimited.

@Były Pracownik - zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, które oferuje serwis GoWork w ramach posiadanego profilu pracodawcy - znajdzie Pan tam informację o 6-godzinnym odstępie czasowym od momentu wysłania komentarza przez użytkownika do publikacji na portalu. Jednocześnie, prosimy aby język wypowiedzi na forum był pozbawiony agresji i obraźliwych zwrotów.

Olka
@Stowarzyszenie WIOSNA

Zastanawiam się czemu tak manipulujecie faktami. Go Work nie ma zasady publikacji komentarzy dopiero po 6-godzinach. No chyba, że wy w panelu taką zasadę stworzyliście. Wystarczy wejść na jakąkolwiek inną firmę i dodać o niej opinię. Komentarz pojawi się w 5 sekund po jego zapisaniu. Współpracujecie z GoWorkiem i dlatego macie możliwość kasowania niepochlebnych opinii. Ale nic Wam po tym. Mleko już się rozlało. Czekam na wyzwolenie tych wszystkich pracowników. Biedni ludzie

Olka
@Stowarzyszenie WIOSNA

Zobaczymy czy opublikujecie dwa moje posty. Zostawiłam sobie print screeny i chętnie zobaczę czy administrator = moderator go przepuścił :) Dziwne bo na stronach innych firm administrator nie jest potrzebny... Czas start 6 godzin :)

@Olka

@Olka - zachęcamy do zapoznania się z treścią komentarza przygotowanego przez moderatora serwisu Go Work - odnośnie moderacji komentarzy oraz możliwości, z których korzystamy posiadając jak wiele innych organizacji - profil Pracodawcy na tym serwisie. "Drodzy użytkownicy, jako moderator forum Gowork.pl chciałabym prosić o powrót dyskusji na właściwe tory i skupienie się na merytorycznej rozmowie o warunkach pracy. Przy okazji chciałam przypomnieć o obowiązującym tutaj regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Zabrania on obrażania kogokolwiek, łamania prawa lub pisania nieprawdy. Wszystkie takie wpisy, które w jakikolwiek sposób go naruszają są usuwane przez administratora forum. Jeżeli przez jakiś czas nie widzicie swojej opinii, a nie łamała ona regulaminu, to nie znaczy, że została ona usunięta. W serwisie występuje usługa sześciogodzinnej ochrony wizerunku pracodawcy i dopiero po tym czasie niełamiąca regulaminu opinia zostaje opublikowana na wątku. Szczegóły znajdziecie w zakładce "Dla Pracodawców". I nie jest to naruszenie wolności słowa, ponieważ swoją opinię można wyrazić w sposób kulturalny i do tego Was zachęcam."

Ignoranci

Z Caritasu wypływają miliony, w szlachetnej paczce mobbing a wy nadal twierdzicie że WOŚP jest złe?

@Ignoranci

Szanowna Pani/Szanowny Panie, wierzymy, że każda organizacja pozarządowa ma swoją ideę na to, by pomagać. Wiemy też jak jest to trudne zadanie. Jeśli ma Pan/Pani doświadczenie pracy w Wiośnie zapraszamy do wyrażenia swojej opinii i prosimy o nie atakowanie innych organizacji lub merytoryczną wypowiedź na ich profilach.

blindcurve
@Stowarzyszenie WIOSNA

a jednak to prawda, że PR musi pracować non stop... odpowiadanie na zarzuty o północy... wow, to "przekraczanie siebie", zdecydowanie nie model francuski...

rewe
@Ignoranci

na brudstok nie daje

bolo

dużo kasy można przytulić w takim stowarzyszeniu ? oczywiście na lewo ? , pewnie coś z tych darów można skubnąć ?

niedowiary

Wyglada na to, ze Wasz ksiadz Stryczek ma osobowsc psychopaty. Zalecam mu natychmiastowa wizyte u psychiatry. Moze cos jeszcze da sie z tya patologia zrobic. Pytanie do pracownikow : Dlaczego godzicie sie na takie traktowanie? Napluc facetowi w pysk i powiedziec, ze jest nienormalny i powinien sie leczyc. Jestescie dorosli. Jestescie wspaniali. Jestescie najlepsi. To Stryczek jest malym, podlym czlowieczkiem ktory swoje wewnetrzne frustracje wylewa na Was. To Stryczek jest zakompeksionym facecikiem ktory swoje ulomnosci widzi i sie ich wstydzi. DLatego wyzywa sie na Was. Bo wie, ze jestescie lepsi i godniejsi od niego. Precz ze stryczkiem ! To, ze stworzyl "szlachetna Paczke" nie upowaznia go do czynienia zla, do ponizania ludzi. Won Stryczek . Odliczam minuty. Kiedy to wywalicie ze strony. wrzesien 20 godzina 11.12 New York

@niedowiary

@NIEDOWIARY szanujemy prawo każdego do wyrażenia swojej opinii, jednak prosimy o nie używanie argumentów ad personam. Jeśli miał(a) Pan(i) doświadczenie pracy w Wiośnie - zapraszamy do podzielenia się swoją opinią o pracodawcy.

Agata
@Stowarzyszenie WIOSNA

Nadgodziny płatne czy wszystko byleby złapać plusy u super szefa?

Jan Paweł III

Na zdjęciu powyżej nie ma grubych ludzi... Przypadek? Nie sądzę.

@Jan Paweł III

@JAN PAWEŁ III, na zdjęciu są pracownicy Wiosny, każdy z nas jest inny, nie dzielimy ludzi, ale łączymy ich. Jeśli miał(a) Pan(i) doświadczenie pracy w Wiośnie - zapraszamy do podzielenia się swoją opinią o pracodawcy.

Luki

Jak jest tak pięknie to dlaczego macie tak slabe opinie ??? :)

@Luki

Jesteśmy dużą organizacją, zatrudniającą wiele osób i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko jest u nas idealne. Jednakże, pracujemy nad zmianami. Zdecydowanie łatwiej jest wystawiać negatywne opinie, ponieważ są poparte dodatkową motywacją.

Patrząc z boku
@Stowarzyszenie WIOSNA

Nie oceniam sprawy ,podoba mi się ostatnie zdanie w tym komentarzu.

Zainteresowny

Kościół nie potrzebuje samooczyszczenia. Kościół potrzebuje stanowczej akcji prokuratury!

@Zainteresowny

Uprzejmie informujemy, że GoWork jest serwisem dla pracowników i pracodawców i nie stanowi dobrego miejsca na przedstawianie opinii tematy światopoglądowe. Jeśli miał(a) Pan(i) doświadczenie pracy w Wiośnie - zapraszamy do podzielenia się swoją opinią o pracodawcy.

Kkkk

Widzę komentarze niektóre szybko znikają więc powiem krótko: ideę niszczą nie ofiary praktyk szefow a oni sami.. Jeśli jest tak jak pisze onet a trudno uwierzyć, że puścili taki artykuł nie mając dowodów, to idea przetrwa i sama ukarze winnych

Bartek

Ciekawie wyglądają teraz wpisy Stowarzyszenia po publikacji na Onecie :) Teraz już nie da się iść w zaparte.

@Bartek

Szanowny Panie, staramy się oddzielać fakty od opinii i weryfikować historie opisane w artykułach. Dziekujemy za komentarz i szanujemy prawo każdego do własnej opinii.

Miczel

Straszne zmieszanie zrobiło się po publikacji Onetu ale uważam ich za poważne medium więc musieli mieć dobre argumenty i materiał skoro zdecydowali się to wypuścić tym bardziej że rok temu stryczek był gościem Onet rano. Coś leży na rzeczy i tu wiosna się będzie broniła sie rękami i nogami i nawet dymisją samego szefa który i tak pewnie będzie tym wszystkim sterował tak jak Rydzyk w Toruniu. Wszystko po to by utrzymać dobre imię i dopływ inwestorów bo nie ma co ukrywać każda firma prowadzi działalność w danej branży a dodatkowo musi z czegoś się utrzymać. Branże mamy różne: medyczna przemysł i produkcja, budownictwo, it, usługi a w tym przypadku pomoc innym. Cel szlachetny ale nadal branza w której podmiot działa, potrzebuje środków na funkcjonowanie i ma niemałą konkurencję. A.co do samej firmy/fundacji zwał jak zwał - typowe zagrania korporacyjne: coaching, cele, szkolenia, zadania, optymalizacja, efektywność, poświęcenie pracy, pupile szefa którzy dadzą się pociac a wszystko by osiągnąć zyski i rozwój. Trzeba nauczyć się w tym bagnie pływać. Robić swoje, trochę siebie włożyć, nie mieszać życia prywatnego, nauczyć się jak najwięcej i nie pozwolić wejść sobie na głowę, być asertywnym i znać swoją wartość. a poszkodowani niech nie myślą że niszczą jakaś ideę - niszczy ja szefostwo doprowadzając pracowników do takiego stanu a prawda prędzej czy później musi wypłynąć na wierzch. Nie dajcie się bo managery to tylko ludzie i konstruktywnie można ich sprowadzić na ziemię tak że im sie szybko argumenty ze szkoleń skończą a zdrowie i życie jest jedno.

Ups

Przeczytałam dość szokujący artykuł i proponuję wystawiać opinie na google- tam nic nie usuną :)

@Ups

UPS serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA w sprawie artykułu na Onet.pl, które znajduje się pod linkiem: http://bit.ly/OŚWIADCZENIEZARZĄDU

Grażka
@Stowarzyszenie WIOSNA

Wystarczyło przeczytać 2 akapity Waszego oświadczenia, by upewnić się w przekonaniu, że będziecie próbowali się wybielać. Najbardziej uderza absolutny brak pokory, poczucia winy i odwracanie kota ogonem. Wstyd, po prostu wstyd.

@Grażka

Szanowna Pani, przykro nam, że tak odebrała Pani nasz komunikat, w którym piszemy: "Nie ukrywamy tego, że mogło dochodzić w WIOŚNIE do sytuacji emocjonalnie trudnych, stresujących i powodujących u pracowników dyskomfort. Każdego, kto tego doświadczył, przepraszamy."

Jopt
@Stowarzyszenie WIOSNA

Unikajcie tego pracodawcy jak ognia.

Komn

to sekta

świadomy
@Stowarzyszenie WIOSNA

trzeba było przepraszać ZANIM to co działo się przez lata z pracownikami zostało upublicznione w formie artykułu. Teraz możecie sobie … przepraszać

siema
@Stowarzyszenie WIOSNA

ks jacenty taki mysliciel to nie wpadl na to, ze milczenie jest zlotem? Dajcie sie ludziom wypowiedzieć i odejdźcie w cień, pozdrawiam.

Jopt
@Ups

Mobbing

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie WIOSNA - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie WIOSNA?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie WIOSNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie WIOSNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie WIOSNA?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie WIOSNA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie WIOSNA