STALOBREX

Opinie o STALOBREX

Henryk

Kiedy w Polsce zostanie wprowadzona godzina policyjna?

Zdzisław

Znam taki zakład na Śląsku gdzie dominuje dzień w dzień słowo NORMA

Zdzisław

Norma jest?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w STALOBREX?

Uczciwy pracownik

Nie znam zadnego kierownika a pracuje tu kilka lat. Znam tylko kogos kto bardzo by chcial byc kierownikiem ale sloma z butow... To opinia neutralna

mieciu
@Uczciwy pracownik

Jak kierownik glazurnik został kierownikiem to w żartach powiedziałem żeby mnie wziął do siebie i dał podwyżkę. Kierownik glazurnik odpowiedział że mnie to by zwolnił i nie powiedział tego w żartach. Jak się stołek dostało to szajba odbiła

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
gepard

Ten łysy jeszcze jest kierownikiem? Są szanse na zatrudnienie w czerwcu?

mieciu
@gepard

W tucznawie otwierają Koreańczycy nową fabrykę. rekrutują już kadrę kierowniczą, chyba po nowym roku będą przyjmować

Kiszka stolcowa

Ludzie opamietajmy sie i chodzmy do tej pracy, czego wy chcecie. Macie dach nad glowa na hali nie leje sie deszcz. Ludzie usmiechnieci i zadowoleni opowiadaja kawaly na przerwach. Ile razy kierwonictwo mnie pochwalilo to nawet nie wspomne. Ja ciezko haruje zeby w wigilie z cala zaloga polamac sie oplatkiem. Dobrze zarabiam z premiami i nadgodzinami. Juz nie mowie ze podwyzki wlasciwie bez przerwy. Teraz sie skapnalem ze nie na tym forum to napisalem co potrzeba. Pozdrawiam cmc zawiercie

Radosław majdan

Witam czy pseudo kierownicza (usunięte przez administratora) z przyjaźni dalej tam grasuje? Co ludzie maja w glowie zeby ich tam dalej trzymac. A to co odwalil lider do sprzataczki to mistrzostwo swiata. Jestes chlopie bohaterem swojej wsi. Gdyby to dotyczylo np mojej siostry to bys uczyl sie oddychac przez wode w kiblu

A idź pan w
@Radosław majdan

Ta firma to jakaś masakra seksizm ok (usunięte przez administratora) ok pijaństwo też przymykali oko . Ale jak ktoś coś powie złego na przybysza ze wschodu to odrazu afera mobbing itd

Henry

Czy firma w ogóle potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Robol
@Henry

Przyjmują wszystkich młodych starych z Polski i z poza też. Tylko uwaga zapylenie jest w normie na papierze a w realiach jak w kopalni.

odpowiedz Henry
@Henry

tak potrzebują do pracy na olx są ogłoszenia. Nowy pracownik zarabia 2900 brutto. Ale szkoda czasu, robota ciężka a gdzie indziej lepiej płacą i robota lżejsza. Firma STALOBREX Sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji elementów konstrukcyjnych maszyn budowlanych zatrudni na umowę o pracę doświadczonych Operatorów Maszyn CNC , Operatorów Wypalarki Laserowej, Plazmowej i Giętarki oraz Szlifierzy- Operatorów Maszyn (praca na 3 zmiany). Wynagrodzenie do negocjacji 1. OPERATOR MASZYN CNC , OPERATORÓW WYPALARKI PLAZMOWEJ, LASEROWEJ I GIĘTARKI Wymagania konieczne: · Umiejętność obróbki części i konstrukcji stalowych na obrabiarkach sterowanych numerycznie, · Umiejętność czytania rysunku technicznego, · Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, zdolności manualne · Minimum roczne doświadczenie w pracy na maszynach CNC, · Wykształcenie minimalne: zawodowe branżowe ……………………………………………………………………… 2. SZLIFIERZ – OPERATOR MASZYN Wymagania konieczne: · Umiejętność szlifowania elementów i konstrukcji stalowych, · umiejętność posługiwania się narzędziami, · Minimum roczne doświadczenie w pracach ślusarskich, · Wykształcenie minimalne: zawodowe branżowe, ………………………………………………………………………… 1. PRACOWNIK MAGAZYNU Wymagania konieczne: · Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem spalinowym, Mile widziane: · uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania, · uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego, Zakres prac: · - kompletowanie części do wysyłki, · - pakowanie, zabezpieczanie przed uszkodzeniem, załadunek przygotowanych towarów.

Wysoka
@odpowiedz Henry

Opłaca się przyjść na wózek mam doświadczenie i udt, interesuje mnie tylko praca na wózku przez 8h?

Emilia
@Wysoka

Na stronie internetowej STALOBREX też możecie znaleźć aktualne oferty pracy http://www.stalobrex.pl/o-firmie/oferty-pracy. A jak u Was po rozmowach? Dobre warunki oferują, czy lepiej od razu szukać czegoś w innym miejscu?

@Emilia

Idź w ślady Wódek ;) lubi to co robi innym

Emilia
@:)

Zupełnie nie rozumiem, co masz na myśli. Nie jest to zapewne odpowiedź na moje pytania. Są tu jakieś kobiety pracujące w STALOBREX? Potwierdzacie to co zostało napisane wcześniej?

Stefan
@Robol

Słowo norma kojaży mi się z innym zakładem z Sosnowaca tam dzień w dzień do lidela podchodzili i o norme się pytali.

Kj

Jakie stawki warhnkinpracy w KJm

znawca
@Kj

marne, trzeba ciac koszty na pracownikach bo włosi musza miec na makarony,ludzie zwalniają sie jeden po drugim

Mamdosc

Kolega z wypalarni sobie przywłaszczył klucz do wszystkich szafek i nikt w tym nie widzi problemu . Super firma która toleruje złodzieja w swojej załodze

oaoaoa
@Mamdosc

to jest najważniejszy klucz w stalobrexie. Nie powinien byc zgubiony

xxxxx
@oaoaoa

Ten klucz został w zamku szafki, zapomniany ale nie zgubiony. Coś jakby Ci wyciągnął (ukradł) kluczyk z szafki jak idziesz pod prysznic. Ch**j komuś do kluczyka w czyimś zamku.

Witam robie ankiete tylko prosze powazne odppwiedzi. Pytanie do bylych i obecnych pracownikow. Pytanie czy zwolniles sie przez: 1.kierownika/ kierownikow 2.pieniedzy 3.atomsfery Pytanie do tych co pracuja. Czy jesli mialbys sie zwalniac to przez: 4.kierownika/ kierownikow 5.pieniedzy 6.atmosfery i brak fajnych du..?

Jbzdy
@Marcin

Planuje się zwolnić ze względu na super zarobki które były śmieszne już wcześniej, A teraz jak firma udaje jak to jej nie ciężko, kryzys itp (mniejsza o to że wszystko idzie praktycznie normalnie) są jeszcze gorsze no to sory, nie będę pracował za darmo, dla przyjemności raczej nikt tam nie pracuje.

Wasik
@Jbzdy

Jaki kryzys? Gdzie? Chyba nie na produkcji gdzie czesci ida normalnie jak z przed korony. Obnizka do 80 percent byla z gory zalecona. I kto teraz sie odezwie ze jest cos nie tak? Kierowniki? A kto tam jest teraz kierownikiem? Co ci ludzie potrafia zalatwic? Chyba tylko chodzic na papierosy chodza to jedynie potrafia. Uwaga...nie pchaj sie na stanowisko kierownicze jak jestes tylko pozorantem.postawic na miejce kierownikow stazystow i ta firma pojdzie tak samo. Ludzie za miesiac uciekna bo juz jest duzo nowych ogloszen

Zadowolonie z pracy

Witam czuje sie tu bardzo bezpiecznie, praca tutaj to istny zaszczyt. Pracowalem w wielu firmach ale ta firma to moj taki drugi dom. Nie znam innej takiej firmy, nie moge narzekac na atmosfere bo jest tu wrecz rodzinnie. Na prawde bardzo duzo rodzin tu pracuje i wspolnie razem w pocie pracujemy aby nam bylo lepiej. Nie moge tez narzekac na wynagrodzenie bo co roku dostaje podwyzki. Nigdy nie slyszalem o mobbingu w tej firmie, kierownictwo jest na wysokim poziomie, idzie sie z nimi dogadac w kazdej kwestii. Lubie ta prace, po przyjsciu do domu moja zona mowi ze pewnie znow bylo super bo mam usmiech na twarzy. Dzieci przytulaja bo wiedza ze ojciec bez przerwy sie rozwija. Sasiad mnie szanuje bo wie gdzie pracuje i sam mysli o zmianie pracy. Jezdze dobrym autem, mam co wlozyc do gara, 2 razy w roku jezdze gdzies na urlop. Kiedys wstydzilem sie chodzic w firmowej bluzie po miescie, dzis specjalnie zakladam nawet jak na dworze 30 stopni. Chcialbym dopracowac tu do emerytury zeby pozniej cieszyc sie zyciem. Teraz kiedy jest swiatowy kryzys to wiem ze wszystko jest robione tak aby utrzymac ta firme i zebysmy byli zadowoleni. Wstaje rano prawa noga, pije herbate z firmowego kubka i kto powie ze zycie nie jest piekne

Dogryzacz
@Zadowolonie z pracy

Kogos tu niezle ponioslo. Na bank nie chodzisz w bluzie jak jest 30 stopni nie nie nie

3 brat (przyszły 3 kierownik)

Witam jestem bratem znanych braci, czy chcielibyście żebym byl trzecim kierownikiem? mam doswiadczenie, tynki kłade dobrze. przez kilka lat byłem w ochronie więc kamere obługuje jednym palcem. jestem miły i sympatyczny z duzym poczuciem humoru,i chce nauczyć sie grać na ukulele

nick

dlaczego technologa szukaja? ktos sie zwalnia czy go zwolnili?

wysoka/lazy
@nick

a kto by chcial w tym (usunięte przez administratora) za marne grosze robic?

sygnlista
@nick

inz jakosci tez poszukuja. na ich stronce wisi ogloszenie.

Katarzyna
@wysoka/lazy

A jakiego rzędu jest to wynagrodzenie średnia krajowa, czy mniej? I czy są szanse na premie?

stalobrex mój dom

ostatnio wysyp ogłoszeń o prace za jakieś śmieszne pieniądze. przecież ktoś kto ma pojęcie nie przyjdzie do takiej roboty za mniej niż ma. chyba są cofnięci z 5 lat z wynagrodzeniem i rozwoju. na produkcji rotacja niemiłosierna, dziś widzisz kolesia rozmawiasz z nim chwile a jutro już go nie ma bo znajduje coś za lepsze pieniadze nie okłamujmy sie. W biurze kiedyś było ciemno od ludzi, teraz puste biura. Dobrze ze w maju wyjezdzam do niemiec bo bym tu dalej psychicznie nie wytrzymał, za to polecam komuś kto chce doświadczenie złapać. pozdrawiam kierowników murarzy

kolejorz
@stalobrex mój dom

to czym to jest spowodowane? brakiem zlecen czy zarzadzajacymi czy niskimi zarobkami? a mialo byc tak pieknie nowa siedziba i przeprowadzka z poreby buahahahaha. to chyba tylko z zewnatrz ladnie wyglada i na stronce internetowej

chudini
@kolejorz

zlecen jest mega duzo,nadgodzin nie ma bo po co, przecież trzeba żyłowac, o podwyżce zapomnij

@chudini

to skoro tyle zlecen to dlaczego puste biura?

pkp
@stalobrex mój dom

chyba nie jest tak zle jak piszesz bo wystarczy popatrzec na marki aut stojacych na parkingu. to nie sa jakies stare gruchoty.

fiat
@pkp

no moze oprocz zielonego malucha

chruszczobród
@.

a co zlecenia maja wspolnego z iloscia osob, przedtem bylo za duzo osob a teraz ci co zostali musza (usunięte przez administratora) za tych co byli

Jbzdy
@pkp

Weź pod uwagę że ludzie nie pracują tylko tam ale poza pracą w stalinobrex mają inne dorywcze. Z samego stalinobrexu się nie dorobisz

Czy STALOBREX oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Robol

Na początku agencja pracy potem umowa o pracę, albo działalność.

wiesiolka
@Robol

chyba na produkcje bo do biura bezposrednio i umowa o prace

Metal

Śliczna, Cza uważać

Jak szefostwo w STALOBREX? Spoko traktują ludzi?

Jak będziesz donosił na ludzi to Cię będą traktować.(usunięte przez administratora) Za grosz szacunku. Firma piorąca głowy. Bracia kierownicy myślą że są właścicielami którzy siedzą po 12 godzin na kamerach. Zero pojęcia o robocie. I tylko meile pisza z donosami. Ile byś nie zrobił to jest mało. Zapylenie na hali jest tak wysokie że szkoda gadać.

znawca

jak trafisz na zmiane do słynnych braci kierowników to lepiej od razu złóż wypowiedzenie. pracowałem z jedym i drugim i wiem na co ich stać. niepoważni ludzie, ale widać mają poparcie skoro dalej są na stanowiskach. firma prowadzona małymi krokami do upadku, kwestia czasu

Zarząd

Pamiętajcie może i tam jakaś drabinka jest, lecz na ulicy jesteśmy = D pajace

znawca fachowiec specjalista

firma porażka. z tego co wiem nigdy tam nie bylo ciekawie ale teraz zrobiła sie z tego firma "rodzinna"z kierownikiem produkcji na czele który otoczył sie tą rodziną i teraz nic nie powie w twarz ani nie bedzie z tobą rozmawiał tylko wysługuje sie swoimi rycerzami

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX