STALOBREX

1.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o STALOBREX

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za opinie, które pojawiają się na portalu. Szanujemy zdanie wszystkich wypowiadających się osób. Serdecznie dziękujemy za pozytywne i konkretne opinie. Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dołożymy także wszelkich starań, aby zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.
Prosimy jednak pamiętać, że wypowiadane treści nie mogą być świadomym kłamstwem, nie mogą obrażać kogokolwiek ani naruszać czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia, oszczerstwa, treści obraźliwe, kłamliwe i szkalujące czyjeś imię. Dlatego treści niezgodne z prawem albo w ogóle niezwiązane z firmą Stalobrex będą usuwane przez administratora.
Ze względu na to, że niektóre sprawy mogą wymagać bezpośredniego kontaktu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres: sekretariat@stalobrex.pl .

Serdecznie pozdrawiamy
Stalobrex sp. z o.o.
Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Witam serdecznie moje pytanie odnośnie pracy w kontroli jakości.jakie warunki i czego można oczekiwać.Jakie stawki

Nowy wpis

Pracodawca

@Zainteresowany

Drogi ZAINTERESOWANY! Dziękujemy za Twój wpis. Zachęcamy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, w czasie której uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie pytania oraz będzie Pan miał okazję zobaczyć miejsce pracy i omówić zakres obowiązków, który jest różny, w zależności od stanowiska, na które Pan kandyduje. Najlepiej na własne oczy przekonać się jak wygląda firma, w której być może będzie Pan pracował. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia kandydata, dlatego omawiane jest ono z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy! Stalobrex sp. z o.o.

Administrator

STALOBREX w Wysoka szuka pracownika na stanowisko Technik - Serwisant. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Anonim Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Nawet tam pracowałem Jeśli jesteś wolontariuszem to polecam Pożądana wiedzą od programowania plc do przetykania kibli bo tym się będziesz zajmował produkcja ur chłopaki w miarę ok Ale kierownicy zmianowi (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

@Anonim

Drogi ANONIMIE! Dziękujemy za Twój wpis. Utrzymanie ruchu zajmuje się zarówno maszynami, instalacjami, urządzeniami jak i budynkiem, stąd zakres obowiązków obejmuje szereg różnych czynności. Jeśli, jako były pracownik, chciałbyś podzielić się konkretnymi uwagami co do funkcjonowania lub organizacji pracy, w szczególności w zakresie, który oceniasz negatywnie, prosimy uprzejmie o bezpośredni kontakt na maila : sekretariat@stalobrex.pl . Z góry dziękujemy za wszelkie konstruktywne uwagi, które pomogą nam usprawnić nasze działania. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Koleha
Kandydat

Trzeba dobrze spawac pod badania dużo próbek łamania przetopy , mnie się nie udało dostac

Aaa
Pracownik
@Koleha

To się ciesz Bo to (usunięte przez administratora) a zwlaszcza kierownicy Murarze lub inna budowlanka poza tym (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Koleha

Drogi KOLEHA! Dziękujemy za Pana rzeczowy wpis. To prawda, że klienci Stalobrex mają wysokie wymagania co do jakości spoin, dlatego w procesie rekrutacji spawaczy wykonywane są różne próby. Jeśli ostatnim razem wynik Pana prób nie był pozytywny, to, jeśli nadal będzie Pan zainteresowany pracą, zapraszamy ponownie za jakiś czas. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Pracodawca

@Aaa

Drogi AAA! Przypominamy iż wpisy na forum nie mogą nikogo obrażać czy zawierać wulgaryzmów. Powinny także być rzeczowe i konkretne. Jeśli ma Pan jakieś istotne informacje do przekazania, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Życzymy miłego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

Zzz
Kandydat

Widzę że macie nawet rzecznika prasowego tej klasy co rzecznik (usunięte przez administratora) Jestem pod wrażeniem

Pracodawca

@Zzz

Witaj ZZZ! Doceniamy Twoje poczucie humoru, ale prosimy o unikanie wpisów o charakterze politycznym. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Spokojnych, Zdrowych Świąt Wielkanocnych! Stalobrex sp. z o.o.

zielony
Były pracownik
@Zzz

to się nazywa dbanie o dobry wizerunek firmy. Ten rzecznik jest po to żeby nie było wpisów niewygodnych dla zakładu bo tam chyba lipa z pracownikami. Jak taki pracownik przeczyta, że ktoś to czyta z zakładu to może się przestraszy i nie będzie pisał już więcej. To ma być taki rzecznik -hamulcowy złych komentarzy. Ludziska nie bójcie się pisać nic wam zakład nie zrobi tylko straszyć umie. Mnie to z tych wpisów pracodawcy to się śmiać chce. Kochany były zakładzie nie szanowałeś swoich dobrych pracowników pracujących od lat w Waszej firmie to teraz (usunięte przez administratora)żeby ktoś przyszedł do Was pracować i żeby starczyło na Wasze pensje tych na górze. Były pracownik.

Pracodawca

@zielony

Witaj ZIELONY! Dziękujemy za Twój wpis i zaprezentowanie Twojej opinii jako byłego pracownika. Zadaniem administratora jest zapewnienie, aby wpisy były zgodne z obowiązującym prawem, merytoryczne, prawdziwe i konkretne. Wpisy bazujące na przypuszczeniach i domniemaniach nie wnoszą nic do dyskusji, a jednocześnie naruszają wizerunek firmy, dlatego udzielamy odpowiedzi na wpisy. Z dwojga złego, cieszymy się, że nasze wpisy Pana rozśmieszają, bo śmiech to zdrowie :-) Osoby piszące na forum wyrażają swoje zdanie, a administrator wyraża zdanie w imieniu Stalobrex. Jeśli ma Pan jakieś konkretne pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE w firmie STALOBREX? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Tak jaki
Kandydat
 Pytanie

Ktoś może coś powiedzieć o pracy w jakości?

Pracodawca

@Tak jaki

Witamy "TAK JAKI". Dziękujemy za Twoje pytanie. Poniżej opis pracy na stanowisku Kontrolera Jakości w naszej firmie. Mamy nadzieję, że będzie on przydatny, jednak zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną i wizytę na zakładzie, aby zobaczyć na własne oczy miejsce pracy. Kontroler jakości w zakładzie Stalobrex zajmuje się odbiorem elementów oraz konstrukcji stalowych według wymagań klienta tj. według rysunku technicznego, planu kontroli oraz obowiązujących norm czy instrukcji. Kontrola odbywa się przez pomiar narzędziami manualnymi np. suwmiarka, wysokościomierz, szczelinomierz. Niektóre konstrukcje wymagają pomiaru ramieniem pomiarowym 3D. Kontrolerzy z odpowiednimi uprawnieniami wykonują również badania spoin tj: VT, PT, MT. Po każdej kontroli sporządzane są raporty. Najważniejsze obowiązki na stanowisku Kontrolera jakości to: 1) Przestrzeganie zasad BHP i p. poż, 2) Pomiary detali i kontrola spoin zgodnie z dokumentacją techniczną 3) Kontrola wyrobów zakupowych (blachy, komponenty) 4) Aktywna współpraca przy wdrażaniu nowych wyrobów 5) Przygotowanie dokumentacji jakościowej 6) Nadzór nad wyrobem niezgodnym Kontrolerzy jakości pracują w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku. Pozdrawiamy serdecznie! Stalobrex sp. z o.o.

Taki
Pracownik
@Tak jaki

Cześć, praca w kontroli nie należy do łatwych, ludzi brakuje nikt nie chce pracować, uważać przy zwolnieniu nie wyplacone należne premie I inne benefity którymi zakład się chwali przy zatrudnianiu.

Pracodawca

@Taki

Drogi TAKI! Dziękujemy za Twój wpis. Zgadzamy się że praca na kontroli jakości jest odpowiedzialna i wymaga kompetencji oraz wiedzy. Natomiast z niepokojem przeczytaliśmy Twoje uwagi dotyczące nieprawidłowości związanych z wypłatą świadczeń pracowniczych. Zasady przyznawania świadczeń są określone w regulaminach. Przypadki, w których dane świadczenie pracownikowi się nie należy także są zdefiniowane. Wszystkie składniki wynagrodzeń są naliczane zgodnie z tymi zasadami, co nie wyklucza ewentualnego błędu osoby przygotowującej płace. Prosimy o bezpośredni kontakt z Pana byłym przełożonym, celem wyjaśnienia jakich benefitów lub premii został Pan pozbawiony. W każdym przypadku, gdy pracownik lub były pracownik zgłasza wątpliwości co do wysokości wypłaconego wynagrodzenia, sprawdzamy z osobami dokonującymi rozliczeń i przedstawiamy wyjaśnienia. Nie znając szczegółów, nie możemy odnieść się rzeczowo do Pana wpisu, a ponieważ wpis ten sugeruje nierzetelność z naszej strony, chcielibyśmy mieć możliwość zbadania sprawy dokładnie i ustalenia czy wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Tragedija
Pracownik
 Pytanie
@Tak jaki

Średnio wypada ostatnimi czasy pół roku na pracownika, tyle wytrzymuje tam pracownik, ciekawe dlaczego?? Pytanie do dyrekcji. Wszystkie osoby które miały ogromne kilku letnie doświadczenie odeszły, obecne które zostały też szukają lepszej pracy. Pozdrawiam

Pracodawca

@Tragedija

Dziękujemy za Twój wpis TRAGEDIJA. Strona GoWork nie służy do komunikacji z Dyrekcją, dlatego jeśli masz jakiekolwiek uwagi, które chciałbyś przekazać, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego : sekretariat@stalobrex.pl lub do umówienia się na spotkanie z bezpośrednim przełożonym lub przełożonym wyższego szczebla. Z góry dziękujemy za wszelkie merytoryczne i konkretne opinie, które pozwolą nam na doskonalenie organizacji pracy. Zdrowych, Spokojnych Świąt! Stalobrex sp. z o.o.

Oczywiście
Pracownik
 Pytanie
@Tak jaki

Dlaczego nikt nie chcę tam pracować??? To pytanie do dyrekcji. Ludzie którzy pracowali tam kilka lat, mieli doświadczenie, zostali zwolnieni lub sami odeszli. Pracy od groma i dotego atmosfera tragiczna. Na wszystko podpisujesz lojalki. Średnio ludzie wytrzymują tam kilka miesięcy.

Pracodawca

@Oczywiście

Witaj, OCZYWIŚCIE. Dziękujemy za Twój wpis i przedstawioną Twoją opinię. Zakres obowiązków i pracy jest przedstawiany każdemu kandydatowi. Oczywiście pracownik, jak i pracodawca podejmują decyzje co do zakończenia stosunku pracy, jeżeli z jakichkolwiek powodów, któraś ze stron nie jest zadowolona ze współpracy. W momencie, gdy firma finansuje dodatkowe szkolenia dzięki którym pracownik zwiększa swoje kwalifikacje, przedstawiany jest pracownikowi standardowy wzór umowy "lojalki", w którym określone są obowiązki i prawa obu stron : pracodawca pokrywa koszty szkolenia, pracownik jest zobowiązany zakończyć szkolenie i w przypadku wcześniejszego zakończenia umowy o pracę, zwrócić pozostałą część kosztów. Będziemy wdzięczni za wszystkie rzeczowe i merytoryczne uwagi, dlatego prosimy o kontakt bezpośredni na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Życzymy Radosnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Stalobrex sp. z o.o.

Pracowałem żałuję
Pracownik
@Tak jaki

Te Administrator to może jak pracownik podpisuje lojalki to jak przychodzi z uprawnieniami to może też mu zapłaćcie za to.

Pracodawca

@Pracowałem żałuję

Witaj, PRACOWAŁEM ŻAŁUJĘ. Dziękujemy za Twój wpis. Pragniemy poinformować, iż każdy nowy pracownik, w trakcie procesu rekrutacyjnego, przedstawia swoje kompetencje, doświadczenie oraz uprawnienia i na tej podstawie składana mu jest propozycja pracy i wynagrodzenia, uwzględniająca właśnie profil indywidualny każdego kandydata. Szczęśliwego Nowego Roku Stalobrex sp. z o.o.

Stalowy
Pracownik
@Tak jaki

Na hali jest takie zapylenie że nie widzisz kolegi obok ciebie, wszystko to później masz w płacach . Nie działają wyciągi TRAGEDIA. Wystarczy wejść na halę i można się przekonać.

Pracodawca

@Stalowy

Witaj, STALOWY. Stan powietrza na hali produkcyjnej, jak również inne parametry np. hałasu, są regularnie sprawdzane przez zewnętrzne firmy. Twoja opinia bardzo nas martwi i równocześnie zastanawia, ponieważ wyciągi są sprawne i po wejściu na halę nie obserwujemy zapylenia oraz wyraźnie widzimy wszystkich pracujących pracowników. Sprawy BHP są dla nas bardzo ważne, dlatego uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni na mail : sekretariat@stalobrex.pl i podanie konkretnych informacji, które pozwolą nam na podjęcie skutecznych działań, jeśli takowe okażą się konieczne. Szczęśliwego Nowego Roku Stalobrex sp. z o.o.

Robin Hoody
Pracownik
@Tragedija

Nie zgadzam się. W Stalobrex pracuję już ponad rok i nauczyłem się tu więcej, niż w poprzedniej firmie prze 5 lat. Ludzie są OK, mam samodzielne stanowisko i ogromne zaufanie przełożonego. Na zarobki też nie można narzekać, pozwalają na nadgodziny, czego unikają inne zakłady (by nie płacić ludziom 100%). Pozdrawiam ekipę z działu Obróbki CNC :)

2
ed670
Kandydat
@STALOBREX

jeżeli pracodawca chce podnieść kwalifikacje (rozszerzyć zakres posiadanych) to wysyła na szkolenie i PŁACI a tzw "lojalka" to bezprawie i poroniony pomysł chorej wyobraźni

Pracodawca

@ed670

Drogi ED670! Dziękujemy za Twój wpis i przedstawioną Twoją barwną opinię. Musimy jednak zauważyć, że umowy typu "lojalka" są zgodne z prawem - rozumiemy że masz na ten temat odmienne zdanie, jednak w takim wypadku, swoje zastrzeżenia należy kierować do ustawodawcy, który kreuje prawo w Polsce. Jeśli przepisy się zmienią, wówczas niezwłocznie się do nich dostosujemy. Pragniemy przy okazji przedstawić punkt widzenia pracodawcy w tej kwestii : pracodawca kierując pracownika na szkolenie opłaca nie tylko samo szkolenie, ale także czas trwania szkolenia, a często także koszty dojazdu na szkolenie i diety. Jeżeli zatem, po poniesieniu tych wszystkich kosztów, pracownik, zdobywszy nowe uprawnienia, zwalnia się szybko z pracy, wówczas pracodawca poniósł koszty, a pracownik nie wykorzystał zdobytych uprawnień u niego w pracy. Z tego powodu, pracodawca, zobowiązany do działania dla dobra firmy, musi zabezpieczać swój interes, proponując pracownikowi dobrowolne podpisanie umowy lojalnościowej. Dziękujemy za zrozumienie także sytuacji pracodawcy. Życzymy udanego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

Pracodawca

@Robin Hoody

Witaj ROBIN HOODY! Dziękujemy za Twoją merytoryczną, konkretną opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Stalobrex i podzieliłeś się tym na forum! Również pozdrawiamy Ekipę w działu Obróbki CNC :-) Miłego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

ed670
Klient
 Pytanie
@STALOBREX

Tak, powinien zwrócić proporcjonalnie jeżeli w krótkim (?) okresie po uzyskaniu nowych umiejętności lub uprawnień się zwalnia sam ale też nie w każdym przypadku - art. 103/5 Kodeksu pracy (K.p.) - prawda?.

Pracodawca

@ed670

Dzień dobry ED670! Jak najbardziej, przywołany przez Ciebie artykuł kodeksu pracy definiuje przypadki, w których pracownik nie musi zwracać kosztów szkoleń, pomimo iż sam zakończył pracę w ciągu 3 lat od ukończenia szkolenia opłaconego przez pracodawcę. Jeżeli masz więcej pytań lub uwag w tym zakresie, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Pozwoli to na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Badacz NDT
Kandydat
@Tak jaki

Oferują 4000 brutto podstawy. Nie wiem jak to komentować przy innych ofertach które zaczynają się od 6000 brutto...

Pracodawca

@Badacz NDT

Drogi BADACZ NDT! Dziękujemy za Twój wpis, jednak prosimy uprzejmie aby nie podawać danych które po pierwsze stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa, a po drugie, są nieprawdziwe (prosimy o kontakt mailowy : rekrutacja@stalobrex.pl, aby wyjaśnić skąd otrzymał Pan stawki, o których Pan pisze; chcielibyśmy wszelkie takie niezgodności wyjaśniać niezwłocznie i na bieżąco - dziękujemy!). Przypominamy, iż wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie dla każdego pracownika, w zależności od jego doświadczenia, umiejętności i posiadanych uprawnień. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Badacz NDT
Kandydat
@STALOBREX

Przecież stawka była podana na ogłoszeniu o prace na pracuj.pl

Pracodawca

@Badacz NDT

Dzień dobry BADACZ NDT! Dziękujemy za wytłumaczenie, rozumiemy teraz skąd te informacje. Pragniemy wyjaśnić że stawki podawane w ogłoszeniach o pracę mają jedynie charakter poglądowy. Każdego Kandydata zachęcamy do kontaktu i odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, dzięki której będzie możliwe określenie oferty pracy dla konkretnej osoby. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
 Pytanie

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Operator Maszyn i Urządzeń w STALOBREX? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za opinie, które pojawiają się na portalu. Szanujemy zdanie wszystkich wypowiadających się osób. Serdecznie dziękujemy za pozytywne i konkretne opinie. Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dołożymy także wszelkich starań, aby zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.
Prosimy jednak pamiętać, że wypowiadane treści nie mogą być świadomym kłamstwem, nie mogą obrażać kogokolwiek ani naruszać czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia, oszczerstwa, treści obraźliwe, kłamliwe i szkalujące czyjeś imię. Dlatego treści niezgodne z prawem albo w ogóle niezwiązane z firmą Stalobrex będą usuwane przez administratora.
Ze względu na to, że niektóre sprawy mogą wymagać bezpośredniego kontaktu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres: sekretariat@stalobrex.pl .

Serdecznie pozdrawiamy
Stalobrex sp. z o.o.
chcą was zastraszyć
Były pracownik

tymi wpisami pracodawca was chce przestraszyć, żebyście nie pisali jak jest prawda o warunkach pracy. Nie pracuje już tam bardzo długo ale w przeszłości było tak jak opisujecie to teraz. Nic się nie zmieniło

Pracodawca

@chcą was zastraszyć

Drogi CHCĄ WAS ZASTRASZYĆ. Dziękujemy za Twój wpis. Cieszymy się, że pomimo iż, jak sam piszesz, nie pracujesz już długo w Stalobrex, to nadal interesujesz się naszą firmą. Natomiast trudno zrozumieć skąd masz aktualną wiedzę iż "nic się nie zmieniło" i o co w ogóle chodzi. Odnosząc się także do Twojej tezy iż nasza prośba o to, aby wpisy na forum były merytoryczne, konkretne i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, jest próbą zastraszenia kogokolwiek, chcemy podkreślić iż absolutnie się z nią nie zgadzamy. Internet daje dziś możliwość każdej osobie napisania każdej rzeczy na każdy temat, co jest rozumiane czasami jako pełna wolność do przekazywania także nieprawdziwych, nienawistnych lub krzywdzących danych, które powodują szkodę jakiejś firmie lub osobie. Gdy ktoś coś napisze, to nawet jeśli potem zostanie to zdementowane, to często bywa za późno i szkoda już została wyrządzona. Dlatego właśnie zwracamy się do wszystkich osób, które piszą na tym forum, aby przekazywane treści pozbawione były elementów zakazanych i koncentrowały się na merytorycznych zagadnieniach. Życzymy udanego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

Administrator

W STALOBREX poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Administrator

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Operator Maszyn i Urządzeń w STALOBREX? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Anonim
Były pracownik
 Pytanie

Witam Ja mam pytanie do zarządu, kiedy biuro dostanie zaległe premie kwartalne? Jak na razie zostało wypłacone tylko (usunięte przez administratora) Kilka osób z biura jest oburzonych bo czujemy, że jesteśmy oszukiwani, proszę o ustosunkowanie się do tej wypowiedzi

Pracodawca

@Anonim

Drogi Anonimie! Dziękujemy za Twój wpis. Usunęliśmy część Twojej wypowiedzi, gdyż zasady wypłaty premii są tajemnicą przedsiębiorstwa. Podkreślamy, że zasady wypłaty premii w Stalobrex są niezmienne od wielu lat i są przedstawiane każdemu pracownikowi rozpoczynającemu pracę. Pragniemy także poinformować iż portal GoWork nie służy do komunikacji z Zarządem. Jeśli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do wysokości wypłaconej premii, proszę skontaktować się z bezpośrednim przełożonym. Jeżeli nie uzyska Pan/Pani satysfakcjonującej odpowiedzi, należy zwrócić się z tym problemem do Dyrekcji. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Administrator

Firma STALOBREX poszukiwała pracowników na stanowisko Operator Cnc. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Administrator

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie STALOBREX?

Administrator

W mieście Łazy poszukiwano kandydatów do pracy jako Szlifierz. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy STALOBREX? Jak wrażenia z rekrutacji?

kik
Pracownik
@Administrator

Praca zależy dla kogo, mniej więcej 4 ludzi na około 6 metrach kwadratowych szlifuje blachy bez wyciągu.

Pracodawca

@kik

Drogi KIK, dziękujemy za Twoją opinię. W firmie Stalobrex nie szlifuje się blach, powierzchnia hali wynosi blisko 9 000 m2 i przebywa na niej jednocześnie maksymalnie 50 osób. Dlatego nie do końca rozumiemy Twój wpis. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl celem wyjaśnienia niejasności. Pozwoli nam to na podjęcie skutecznych działań, jeśli okażą się one konieczne. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

kik
Pracownik
 Pytanie
@STALOBREX

Co z tego ze hala jest wielka jak szlifierze są na małej powierzchni obok siebie upchnięci bez wyciągu, i nie szlifują blach (mój błąd) tylko elementy ze stali albo wypałki. Proponuje przejść się na szlifiernie i ja zmierzyć ile m2 zajmuje bo może nie 6 ale np. 8 albo aż 10 Co do ilości osób na hali to jak to sprawdzacie ? Jak 50 osób jest na zmianie i na druga zmianę przyjdzie np.40 to jednocześnie ile osób jest na hali ?

Pracodawca

@kik

Drogi KIK, dziękujemy za więcej szczegółów, rozumiemy że chodzi o usuwanie zgorzeliny z elementów po paleniu. Przekażemy uwagę o organizacji pracy szlifierzy do działu BHP, aby sprawdzić co da się usprawnić. Odpowiadając na pytanie dotyczące liczby ludzi w momencie rotacji zmian informujemy, iż odbywa się to w ten sposób, że pracownik ze zmiany schodzącej przestaje pracować, przekazuje stanowisko następcy ze zmiany drugiej i opuszcza stanowisko pracy. Gdy kończy się czas pracy jednej zmiany, zaczyna się czas pracy drugiej zmiany, tak więc sytuacja iż na jednym stanowisku pracują jedna i druga zmiana równocześnie nie ma miejsca - dlatego zawsze na hali wykonuje pracę ok. 50 ludzi. Poruszane tematy są bardzo szczegółowe, dlatego lepiej byłoby je omówić bezpośrednio i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zachęcamy ponownie do bezpośredniego kontaktu mailowego lub o zwrócenie się bezpośrednio ze swoimi uwagami do Kierownika Produkcji. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Tomasz
Były pracownik
@kik

tak to właśnie wygląda jak opisałeś, szlifuje się właśnie blachy szlifierkami a ten co pisze jako Pracodawca to głupoty pisze bo mu za to płacą. Praca ciężka , tak 8 godzin jechać tymi szlifierkami (są małe i duże), w zimę nawet ciepło na hali za to latem to upał i jest ciężko. Za moich czasów jedno z najgorzej opłacanych stanowisk pracy, łatwo o wypadek. Nie przejmujcie się wpisami pracodawcy musi tak pisać bo pisząc prawdę ktoś może się zniechęcić i nie podjąć pracy a trzeba robić przecież na tych na górze. Praca ciężka zresztą jak w całym zakładzie.

Pracodawca

@Tomasz

Drogi Tomaszu, dziękujemy za Twój wpis. Zgodnie z zasadą wzajemnego szacunku, będziemy wdzięczni za nieokreślanie jakichkolwiek wpisów jako (usunięte przez administratora) W szczególności, będąc Pracodawcą, chcemy przedstawiać informacje w sposób jak najbardziej rzetelny. Wszystkie konstruktywne wpisy traktujemy z największą powagą. Jeżeli wg Ciebie nasze wpisy nie są rzetelne, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby możliwa była konfrontacja stanowisk, tym bardziej, że, o ile dobrze rozumiemy z Twojego wpisu, jesteś byłym pracownikiem Stalobrex. Firma Stalobrex zajmuje się przetwórstwem stali, produkcją elementów i konstrukcji stalowych. Działamy zatem w przemyśle ciężkim, dlatego z pewnością rodzaj pracy fizycznej jest inny niż w przypadku firm działających w innych branżach. Każdy kandydat do pracy ma możliwość zobaczenia przyszłego miejsca pracy i stwierdzenia czy praca w tego typu zakładzie mu odpowiada. Serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Administrator

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Spawacz w firmie STALOBREX? Jak oceniacie jego przebieg?

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie STALOBREX występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Cnc?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za to zapytanie. W firmie Stalobrex standardowo występuje trzyzmianowy system pracy : 6-14; 14-22 i 22-6 przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek). Na niektórych stanowiskach np. operator maszyn CNC lub operator wypalarki, okresowo - gdy jest taka potrzeba wynikająca z dużych zamówień, wdrażany jest system pracy czterobrygadowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

laser
Kandydat

Tam bez przerwy na te wypalarki szukaja..... to (usunięte przez administratora) musi byc niby kasa powiedziala netto 3700-3800 ale cos jest nie teges ze ludzi szukaja nawet z katowic czy sosnowca

wypalacz
Były pracownik
@laser

szukają ludzi bez przerwy bo ludzie poznali sie na pseudo kierownikowi bez nominacji kierowniczej, dla kazdego z wypalarek liczyła sie kasa ale i atmosfera, co z tego że podwyżki były jak przyjdzie ci taki co nie ma o niczym pojęcia i będzie rozporządzał. nie ma pojęcia ani o zarządzeniu ludzmi ani pojęcia jak co zrobić. takie osoby wyniszczą ten zakład

Nolti
Pracownik
@wypalacz

Ale braciszkowi zalatwil robote na wypalarce za bardzo dobre pieniadze bo taka opinia ze meser jest najlepszy a pracownicy z innych wypalarek maja gorsze stawki.

hhhhhh
Pracownik
@wypalacz

no akurat kierownik wypalanek zęby zjadł na wypalankach bo na nich pracował

hhhhh
Pracownik

Nie pracuje w stalobrex już parę lat ale jeśli kierownikiem jest (usunięte przez administratora) ta palił na wypalarkach -tam zaczynał swoją pracę w Stalobrex zanim został kierownikiem. Jeśli on jest kierownikiem to mu głupot nie możecie wciskać bo on się zna na tej robocie

Magdalena
@wypalacz

To jest ta oferta Stalobrexu? http://www.stalobrex.pl/oferty-pracy/operator-wypalarki-laserowej_773 Bardzo mało napisane, tylko wymagania, a Ty, skoro jesteś tam wypalaczem, to na pewno wiesz, ile da się zarobić. Może się podzielisz wiedzą?

Pradnica
Były pracownik

Tam nie ma zadnych wymagan, wysylasz cv nawet jak przez cale zycie pracujesz na budowie i juz dzwonia. Przeciez nikt nie powie ile ma kasy. Wazne zeby byc rodzina jakiegos lierownika albo (usunięte przez administratora)i z automatu ma sie wieksza stawke plus soboty platne. Jedni moga robic soboty i niedziele a inni nie

Pracodawca

@Pradnica

Dziękujemy za tę opinię. Nepotyzm i nierówne traktowanie pracowników nie jest tolerowane w naszej firmie. Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni i przesłanie opisu sytuacji, jakie Pan zaobserwował na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Pozwoli nam to na analizę sytuacji i podjęcie odpowiednich działań. Przypominamy także że stosowanie wulgaryzmów w opiniach jest zabronione i moderowane przez administratora. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Baron
Były pracownik
@STALOBREX

Co do "Nepotyzmu i nierownym traktowaniu pracownikow" wystarczy przejrzec nadgodziny,soboty,niedziele z 2-3 lat i zobaczysz 'Pracodawco' o czym ludzie pisza.Ile nadgodzin poszlo min. na wypalarkach w rodzinny busines

Pracodawca

@Baron

Drogi Baronie! Ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt i przedstawienie sytuacji, które Twoim zdaniem, świadczą o nierównym traktowaniu pracowników. Potrzeba nadgodzin wynika z bieżącej sytuacji firmy. Nadgodziny w tygodniu oraz w dni wolne od pracy proponowane są osobom, które mogą je wykonywać (co wynika z czasu pracy danej osoby i zależy od tego na której zmianie pracuje). Zapraszamy do kontaktu na maila : sekretariat@stalobrex.pl . Przypominamy także, że istnieje możliwość pisemnego zgłaszania chęci pracy w nadgodzinach do Kierownika Produkcji. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Aaa
Kandydat

Odradzam nawet aplikować do tych (usunięte przez administratora)... zarobki to jakaś tragedia. Wymagania ogromne, a w dodatku firma dzwoni do miejsca gdzie pracujecie i pytają o opinię czy jesteście dobrym pracownikiem! Tragedia. Narobicie sobie tylko problemu składając CV....

Pracodawca

@Aaa

Dziękujemy za Twój wpis AAA. Informujemy iż nasze procedury zakładają pełną poufność danych w procesie rekrutacji. Kontakt z byłymi lub obecnym pracodawcą kandydata nie jest praktykowany w naszej firmie, chyba że sam kandydat proponuje taką formę sprawdzenia jego kompetencji. Dlatego też treść wpisu bardzo nas zaniepokoiła. Chcielibyśmy podjąć skuteczne działania w tym zakresie i prosimy o indywidualny kontakt na mail : sekretariat@stalobrex.pl i opisanie konkretnie tego co się wydarzyło. Z góry dziękujemy. Pragniemy także przypomnieć, że zakres wymagań oraz wynagrodzenie są omawiane i ustalane indywidualnie. Każdy kandydat podejmuje następnie decyzję o tym czy warunki mu odpowiadają i czy je przyjmuje. Zachęcamy każdego do kontaktu bezpośredniego i wzięcia udziału w procesie rekrutacji, dzięki czemu będzie możliwe określenie oferty pracy dla kandydata. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z.o.o.

NN
Pracownik

Nie wiem kto pisze te negatywne opinie, chyba ludzie którzy myśleli, że przyjdą do pracy poleżeć, odpocząć i jeszcze im za to zapłacą. Prawda jest taka, że tutaj trzeba pracować i praca nie jest lekka bez względu na dział tj szlifiernia, wypalarnia, lasery czy cmc jest głośno i brudno. Ale to taka produkcja i trzeba się z tym liczyć. Za to zarobki spoko. Pensja zawsze na czas i za nadgodziny dobrze płacą. Z przerwy na papierosa nikt cię nie rozlicza co do minuty. Ludzie którzy odchodzili do pracy na hutę po czasie wracają to chyba nie jest tak źle. Co do ludzi to chłopy spoko są wyjątki ale to jak wszędzie, zresztą tu przychodzi się do pracy po kasę a nie szukać przyjaciół ot i wszystko.

Pracodawca

@NN

Dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiamy Stalobrex sp.zo.o.

Pracodawca

Dziękujemy za to pytanie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska pracy oraz kompetencji i kwalifikacji pracownika, w związku z czym ustalana jest indywidualnie. Doświadczenie jest mile widziane, ale zatrudniamy również bez doświadczenia. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, w czasie której wszystkie te kwestie będą omówione oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Baron
Były pracownik
 Pytanie

Do "pracodawcy" ludzie wam pisza jak jest prawde a wy zbywacie info art.hallo?

Pracodawca

@Baron

Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Każda obiektywna opinia jest dla nas cenna dlatego zachęcamy wszystkich Pracowników jak również Kandydatów do bezpośredniego kontaktu lub poprzez mail sekretariat@stalobrex.pl. Zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. Pozdrawiamy serdecznie. Stalobrex sp. zo.o

TajnusAgentus
Kandydat
 Pytanie

Witam,możecie mi powiedzieć jak wyglada tam praca na gieciu?chodzi mi o samych ludzi i kierowników,doświadczenie na prawach mam...czy ciężka robota,czy gonią ludzi,jak atmosfera noo i przede wszystkim jak wyglada to finansowo?czy 4.200 brutto na początek to dobra pensja chociaż w miarę?Pozdrawiam :).

Tadeusz norek
Pracownik
@TajnusAgentus

Olej temat wiecznie wszytko pilne bo auto czeka 10-12 przezbrojeń na dniowke

Pracodawca

@TajnusAgentus

Dziękujemy za Twoje pytanie. Zachęcamy do przyjścia na rozmowę kwalifikacyjną i zapoznania się z miejscem pracy oraz wyrobienia sobie własnego zdania. Kwestie wysokości wynagrodzenia są danymi wrażliwymi i nie powinny być ujawniane. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Pracodawca

@Tadeusz norek

Dziękujemy TADEUSZ NOREK na tę opinię. To prawda, że w tym roku, w przeciwieństwie do tego samego okresu roku poprzedniego, jest dużo zamówień i wszyscy klienci oczekują dostaw "na już". Powoduje to perturbacje na produkcji oraz konieczność częstszych niż normalnie przezbrojeń. Zdajemy sobie z tego sprawę i pracujemy nad tym, aby wydłużyć serie produkcyjne i w rezultacie ograniczyć liczbę przezbrojeń. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Jaja
Pracownik
@Tadeusz norek

Czesc. Ilość przezbrojeń może być dość spora a nie wynika z pilności wysyłek tylko krótkich serii w produkcji małoseryjnej.

tuk tuk
Były pracownik
@Jaja

to prawda co piszesz już jakieś 7 - 8 lat temu wprowadzono produkcje części w małych seriach i pamiętam, że operatorzy np. na cnc się (usunięte przez administratora), że oprzyrządują maszynę dłużej niż trwa obrabianie części. Od samego początku mojej pracy też były problemy z tym że części nie gotowe i trzeba zostać. Wyjątek stanowił rok 2008 bo to był kryzys. Osoba, która pisze w imieniu pracodawcy ma za zadanie ocieplać wizerunek firmy i dlatego pisze takie (usunięte przez administratora)(za to jej płacą). W tej firmie z tego co słyszałem to odeszli już wszyscy pracownicy, którzy pracowali długie lata i to jeszcze z czasów Poręby. Prawda jest taka, że praca ciężka, płaca marna a wokoło pełno zakładów przyjmuje za dużo lepszą płacę i lżejszą praca. W (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@tuk tuk

Witaj TUK TUK. Dziękujemy Ci za wypowiedź. Zależy nam na tym aby wypowiedzi na temat firmy były rzetelne, konkretne i prawdziwe. Ponadto prosimy, aby zgodnie z prawem, nie używać wulgaryzmów, nie obrażać żadnych osób ani nie umieszczać wpisów niezwiązanych z firmą Stalobrex. Rozumiemy iż nie pracujesz już w firmie, opierasz się na tym co "usłyszałeś" i na tej podstawie definiujesz "prawdę", co może być krzywdzące oraz wprowadzać w błąd czytających. Jeżeli posiadasz konkretne aktualne informacje, które pomogą nam w usprawnieniu produkcji i organizacji, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wysłania maila na sekretariat@stalobrex.pl Serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

tuk tuk
Pracownik
@tuk tuk

ostatnie usunięcie przez administratora dotyczyło fabryk które znajdują się w (usunięte przez administratora)

tuk tuk
Pracownik
@STALOBREX

drugie usunięcie dotyczy tego że osoba która pisze w imieniu pracodawcy musi ocieplać wizerunek firmy bo tu nikt nie chce dłużej pracować

Pracodawca

@tuk tuk

Witaj ponownie TUK TUK! Internet daje swobodę wypowiedzi, która jednak nie jest nieograniczona. Dziękujemy Ci za Twoje zdanie i szanujemy go, jednak wypowiadanie się w imieniu wszystkich innych ludzi i używanie ogólnych stwierdzeń, które szkalują dobry wizerunek firmy jest niedozwolone. W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt na nasz adres mailowy sekretariat@stalobrex.pl. Życzymy udanego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

tuk tuk
Były pracownik
 Pytanie
@STALOBREX

a w jaki sposób to ja szkaluje firmę? Piszę jak było w przeszłości bo taka była prawda. Po to jest ten portal żeby każdy pisał co mu na wątrobie leży. To że jest zatrudniona osoba która piszę w imieniu pracodawcy to znaczy że u was nikt nie chce pracować. Jakoś od pierwszych wpisów na tym forum (ponad 10 lat temu) jako pracodawca nie przejmował się co ludzie piszą nawet o kierownikach .PAMIĘTAJCIE - pracodawca ma zadanie wam potencjalni nowi pracownicy przedstawić zakład w pozytywnym światle. POMIJAJCIE te wpisy pracodawcy i czytajcie przede wszystkim co piszą pracownicy. Pracodawca pisał także że pensja jest ustalana indywidualnie. Dawniej było tak że wszyscy np. szlifierze dostawali tę samą stawkę niezależnie od umiejętności - to tylko takie mydlenie oczu. Gdyby było dobrze to pozwoliliby pisać ile się na jakim stanowisku zarabia - a jak jest ? jak już ktoś napisze to pracodawca daje do usunięcia administratorowi - żeby nie straszył ludzi. (usunięte przez administratora) powodzenia

Pracodawca

@tuk tuk

Witaj TUK TUK. Dziękujemy za Twoją opinię dotyczącą, jak sam napisałeś, przeszłości. Pragniemy zauważyć że wszystko dokoła nas się zmienia i fakt iż ileś lat temu praktyki biznesowe były "jakieś", nie oznacza że dzisiaj są takie same. Wręcz przeciwnie - oczywistym jest że wraz ze zmieniającym się dynamicznie otoczeniem, firma dostosowuje swoje strategie i postępowanie. Nie zgadzamy się z twierdzeniem że gowork.pl jest po to "żeby każdy pisał co mu na wątrobie leży". Ten portal jest po to, aby prawdziwe, merytoryczne wpisy na temat danej firmy pojawiały się i były rzetelną informacją dla czytających i pracodawcy. Dlatego właśnie administrator usuwa wpisy dotyczące innych firm, które umieszczasz na profilu Stalobrex - jeśli wpis dotyczy firmy "X", to powinien być umieszczony na stronie firmy "X" a nie Stalobrex. Potwierdzamy iż pensja jest ustalana indywidualnie z każdym kandydatem i zależy od jego kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności. Orientacyjne widełki zarobków na danych stanowiskach są podawane w ofertach pracy, jednak mają one na celu pokazanie pewnego zakresu wynagrodzenia, a ostateczne wynagrodzenie kandydata może być inne. Życzymy dobrego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

tuk tuk
Były pracownik
 Pytanie
@STALOBREX

a niech ci pracodawco będzie. Ludzie widzą jak jest, a jak piszą prawdę to piszecie im że nie wolno szkalować firmy. Właściwie jak przeczyta się te wpisu od początku istnienia go work czyli chyba od 2009roku to te wpisy są podobne z tą tylko różnicą że pracodawca nigdy w to nie ingerował. Ludziska poczytajcie co pracodawca pisze - czy wy naprawdę chcecie pracować w takim zakładzie gdzie nawet na forum Wam nie dadzą się swobodnie wypowiedzieć?

Tim
Pracownik
 Pytanie
@tuk tuk

Troszkę tu robię i powiem tak zanim przyszedłem jakiś(usunięte przez administratora)Wrzucał tu oferty pracy z innych zakładów ja nie wiem czy myśli że ludzie co to czytają niepełnosprawni są i nie umieją sobie znalesc innej pracy i trzeba im tu oferty wrzucać? Dla mnie praca ok będą podwyżki to będę tu robił a jak nie to inna robotę znajdę inflacja spora ostatnio.

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w STALOBREX?

    Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie STALOBREX?

    Liczba opinii klientów firmy STALOBREX, to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX