STALOBREX

Opinie o STALOBREX

Koleha

Trzeba dobrze spawac pod badania dużo próbek łamania przetopy , mnie się nie udało dostac

Aaa
@Koleha

To się ciesz Bo to (usunięte przez administratora) a zwlaszcza kierownicy Murarze lub inna budowlanka poza tym (usunięte przez administratora)

@Koleha

Drogi KOLEHA! Dziękujemy za Pana rzeczowy wpis. To prawda, że klienci Stalobrex mają wysokie wymagania co do jakości spoin, dlatego w procesie rekrutacji spawaczy wykonywane są różne próby. Jeśli ostatnim razem wynik Pana prób nie był pozytywny, to, jeśli nadal będzie Pan zainteresowany pracą, zapraszamy ponownie za jakiś czas. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

@Aaa

Drogi AAA! Przypominamy iż wpisy na forum nie mogą nikogo obrażać czy zawierać wulgaryzmów. Powinny także być rzeczowe i konkretne. Jeśli ma Pan jakieś istotne informacje do przekazania, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Życzymy miłego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

Stalobrexninja
@Koleha

No tak jest nowym każą robic próbki i jw zdać wsyztkie na raz a pracownicy na umowie o pracę po 7 razy robia próby zeby móc spawac kolejowke No ale oni muszą robic na kolejowce. Tak to jest jak na siłę się chce z kogoś spawacza zrobić.

Koleha
@Stalobrexninja

Na kolejowke szukaja, jak spawasz w miarę to szkoda twojego czasu na próbki bo przetop pod badania ci gdzieś nie wyjdzie i cię nie przyjmą, a w ogłoszeniu pisało , że mile widziane doswiadczenie i że nie trzeba zaliczyć wszystkich prób aby pracować, na wiele nie liczyłem a i tak zostałem oklamany

@Koleha

Drogi KOLEHA! Przykro nam, że nie udało się przejść prób, które są niezbędne do tego aby wykonywać wyroby kolejowe. Zgodnie z tym, co napisane jest w ogłoszeniu, w takim przypadku, zazwyczaj proponujemy pracę na innych wyrobach, mniej wymagających, jednakże w obecnej chwili wyroby te stanowią mniejszość produkcji Stalobrex i nie ma wakatów. Ze względu na duże zainteresowanie ze strony klientów usługami Stalobrex w zakresie spawania ta sytuacja może się jednak zmienić dynamicznie. Dlatego jeśli będzie Pan nadal zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt za 2-3 miesiące. Życzymy wszystkiego dobrego Stalobrex sp. z o.o.

@Stalobrexninja

Witaj STALOBREXNINJA! Dziękujemy za Twój wpis, który nas zaniepokoił oraz zastanowił, bo nie jest on dla nas w pełni zrozumiały. Dlatego uprzejmie prosimy o kontakt na maila sekretariat@stalobrex.pl i wyjaśnienie problemu, który Pan opisał. Jeśli są jakieś działania, które moglibyśmy podjąć, aby rozwiązać ten problem, to będziemy bardzo wdzięczni za Pana maila. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w STALOBREX?

janos

takie cudowne są tu warunki, że większość pracowników którzy pracowali tam od początku firmy odeszli gdzie indziej. A teraz to zatrudnia się jakiś chyba to są jacyś ludzie z (usunięte przez administratora)

@janos

Witaj JANOS! Dziękujemy za Twój wpis. Chcielibyśmy aby wpisy na forum były konkretne, merytoryczne i nie zawierały treści, które ktoś może traktować jako nierówne traktowanie czy rasizm. Prosimy zatem, aby podawać konkretne informacje, a nie ogólne twierdzenia lub domniemania, które z rzeczywistością nie mają wiele wspólnego. Każda konstruktywna krytyka jest cenna, gdyż może nam pomóc w poprawie tego, co nie funkcjonuje w pełni, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na maila : sekretariat@stalobrex.pl i przedstawienia nam Pana szczegółowych uwag. Z góry dziękujemy Stalobrex sp. z o.o.

Witam serdecznie moje pytanie odnośnie pracy w kontroli jakości.jakie warunki i czego można oczekiwać.Jakie stawki

@Zainteresowany

Drogi ZAINTERESOWANY! Dziękujemy za Twój wpis. Zachęcamy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, w czasie której uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie pytania oraz będzie Pan miał okazję zobaczyć miejsce pracy i omówić zakres obowiązków, który jest różny, w zależności od stanowiska, na które Pan kandyduje. Najlepiej na własne oczy przekonać się jak wygląda firma, w której być może będzie Pan pracował. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia kandydata, dlatego omawiane jest ono z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy! Stalobrex sp. z o.o.

KJ
@Zainteresowany

Dostajesz ... za wszystko. Produkcji zawali Twoja wina, sa opóźnienia Twoja wina. Kasowo się trochę poprawiło widziałem nowe ogłoszenie za 8k. Ale szukają i szukają i nie mogą znaleźć. Kiedyś kolega składał CV i miał przyjść ale znalazł lepszą robotę na kontrakcie. Teraz składał znowu ale władza ma focha bo jak można było wystawić tak wspaniała firmę.

@KJ

Drogi KJ, dziękujemy za wpis. W związku z wdrożeniami nowych wyrobów spawanych, rekrutacja do działu jakości jest otwarta i zapraszamy każdego kandydata spełniającego wymogi. Nie do końca rozumiemy Pana uwagę na temat "władzy która ma focha" - bylibyśmy bardzo wdzięczni za przesłanie nam bardziej szczegółowych informacji na maila : sekretariat@stalobrex.pl . Również Pana komentarze dotyczące współpracy z działem produkcji mogą być dla nas przydatne i pozwolić na wprowadzenie korzystnych zmian, dlatego prosimy o kontakt na wcześniej wymienionego maila. Serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

@KJ

8k hahaha w kontroli jakości w stalobrexie :D tak realne jak codzienie po 16h bedziesz robił soboty po 8 to moze

@kik

Witaj KIK! Dziękujemy za Twój wpis, który nas mocno zastanawia, gdyż praca w wymiarze 16h na dobę jest niezgodna z obowiązującymi przepisami i jest niedopuszczalna w Stalobrex. Dlatego uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni na maila : sekretariat@stalobrex.pl celem wyjaśnienia szczegółów Twojego wpisu. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

STALOBREX w Wysoka szuka pracownika na stanowisko Technik - Serwisant. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Nawet tam pracowałem Jeśli jesteś wolontariuszem to polecam Pożądana wiedzą od programowania plc do przetykania kibli bo tym się będziesz zajmował produkcja ur chłopaki w miarę ok Ale kierownicy zmianowi (usunięte przez administratora)

@Anonim

Drogi ANONIMIE! Dziękujemy za Twój wpis. Utrzymanie ruchu zajmuje się zarówno maszynami, instalacjami, urządzeniami jak i budynkiem, stąd zakres obowiązków obejmuje szereg różnych czynności. Jeśli, jako były pracownik, chciałbyś podzielić się konkretnymi uwagami co do funkcjonowania lub organizacji pracy, w szczególności w zakresie, który oceniasz negatywnie, prosimy uprzejmie o bezpośredni kontakt na maila : sekretariat@stalobrex.pl . Z góry dziękujemy za wszelkie konstruktywne uwagi, które pomogą nam usprawnić nasze działania. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zzz

Widzę że macie nawet rzecznika prasowego tej klasy co rzecznik (usunięte przez administratora) Jestem pod wrażeniem

@Zzz

Witaj ZZZ! Doceniamy Twoje poczucie humoru, ale prosimy o unikanie wpisów o charakterze politycznym. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Spokojnych, Zdrowych Świąt Wielkanocnych! Stalobrex sp. z o.o.

zielony
@Zzz

to się nazywa dbanie o dobry wizerunek firmy. Ten rzecznik jest po to żeby nie było wpisów niewygodnych dla zakładu bo tam chyba lipa z pracownikami. Jak taki pracownik przeczyta, że ktoś to czyta z zakładu to może się przestraszy i nie będzie pisał już więcej. To ma być taki rzecznik -hamulcowy złych komentarzy. Ludziska nie bójcie się pisać nic wam zakład nie zrobi tylko straszyć umie. Mnie to z tych wpisów pracodawcy to się śmiać chce. Kochany były zakładzie nie szanowałeś swoich dobrych pracowników pracujących od lat w Waszej firmie to teraz (usunięte przez administratora)żeby ktoś przyszedł do Was pracować i żeby starczyło na Wasze pensje tych na górze. Były pracownik.

@zielony

Witaj ZIELONY! Dziękujemy za Twój wpis i zaprezentowanie Twojej opinii jako byłego pracownika. Zadaniem administratora jest zapewnienie, aby wpisy były zgodne z obowiązującym prawem, merytoryczne, prawdziwe i konkretne. Wpisy bazujące na przypuszczeniach i domniemaniach nie wnoszą nic do dyskusji, a jednocześnie naruszają wizerunek firmy, dlatego udzielamy odpowiedzi na wpisy. Z dwojga złego, cieszymy się, że nasze wpisy Pana rozśmieszają, bo śmiech to zdrowie :-) Osoby piszące na forum wyrażają swoje zdanie, a administrator wyraża zdanie w imieniu Stalobrex. Jeśli ma Pan jakieś konkretne pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Tak jaki

Ktoś może coś powiedzieć o pracy w jakości?

@Tak jaki

Witamy "TAK JAKI". Dziękujemy za Twoje pytanie. Poniżej opis pracy na stanowisku Kontrolera Jakości w naszej firmie. Mamy nadzieję, że będzie on przydatny, jednak zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną i wizytę na zakładzie, aby zobaczyć na własne oczy miejsce pracy. Kontroler jakości w zakładzie Stalobrex zajmuje się odbiorem elementów oraz konstrukcji stalowych według wymagań klienta tj. według rysunku technicznego, planu kontroli oraz obowiązujących norm czy instrukcji. Kontrola odbywa się przez pomiar narzędziami manualnymi np. suwmiarka, wysokościomierz, szczelinomierz. Niektóre konstrukcje wymagają pomiaru ramieniem pomiarowym 3D. Kontrolerzy z odpowiednimi uprawnieniami wykonują również badania spoin tj: VT, PT, MT. Po każdej kontroli sporządzane są raporty. Najważniejsze obowiązki na stanowisku Kontrolera jakości to: 1) Przestrzeganie zasad BHP i p. poż, 2) Pomiary detali i kontrola spoin zgodnie z dokumentacją techniczną 3) Kontrola wyrobów zakupowych (blachy, komponenty) 4) Aktywna współpraca przy wdrażaniu nowych wyrobów 5) Przygotowanie dokumentacji jakościowej 6) Nadzór nad wyrobem niezgodnym Kontrolerzy jakości pracują w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku. Pozdrawiamy serdecznie! Stalobrex sp. z o.o.

Taki
@Tak jaki

Cześć, praca w kontroli nie należy do łatwych, ludzi brakuje nikt nie chce pracować, uważać przy zwolnieniu nie wyplacone należne premie I inne benefity którymi zakład się chwali przy zatrudnianiu.

@Taki

Drogi TAKI! Dziękujemy za Twój wpis. Zgadzamy się że praca na kontroli jakości jest odpowiedzialna i wymaga kompetencji oraz wiedzy. Natomiast z niepokojem przeczytaliśmy Twoje uwagi dotyczące nieprawidłowości związanych z wypłatą świadczeń pracowniczych. Zasady przyznawania świadczeń są określone w regulaminach. Przypadki, w których dane świadczenie pracownikowi się nie należy także są zdefiniowane. Wszystkie składniki wynagrodzeń są naliczane zgodnie z tymi zasadami, co nie wyklucza ewentualnego błędu osoby przygotowującej płace. Prosimy o bezpośredni kontakt z Pana byłym przełożonym, celem wyjaśnienia jakich benefitów lub premii został Pan pozbawiony. W każdym przypadku, gdy pracownik lub były pracownik zgłasza wątpliwości co do wysokości wypłaconego wynagrodzenia, sprawdzamy z osobami dokonującymi rozliczeń i przedstawiamy wyjaśnienia. Nie znając szczegółów, nie możemy odnieść się rzeczowo do Pana wpisu, a ponieważ wpis ten sugeruje nierzetelność z naszej strony, chcielibyśmy mieć możliwość zbadania sprawy dokładnie i ustalenia czy wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Tragedija
@Tak jaki

Średnio wypada ostatnimi czasy pół roku na pracownika, tyle wytrzymuje tam pracownik, ciekawe dlaczego?? Pytanie do dyrekcji. Wszystkie osoby które miały ogromne kilku letnie doświadczenie odeszły, obecne które zostały też szukają lepszej pracy. Pozdrawiam

@Tragedija

Dziękujemy za Twój wpis TRAGEDIJA. Strona GoWork nie służy do komunikacji z Dyrekcją, dlatego jeśli masz jakiekolwiek uwagi, które chciałbyś przekazać, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego : sekretariat@stalobrex.pl lub do umówienia się na spotkanie z bezpośrednim przełożonym lub przełożonym wyższego szczebla. Z góry dziękujemy za wszelkie merytoryczne i konkretne opinie, które pozwolą nam na doskonalenie organizacji pracy. Zdrowych, Spokojnych Świąt! Stalobrex sp. z o.o.

Oczywiście
@Tak jaki

Dlaczego nikt nie chcę tam pracować??? To pytanie do dyrekcji. Ludzie którzy pracowali tam kilka lat, mieli doświadczenie, zostali zwolnieni lub sami odeszli. Pracy od groma i dotego atmosfera tragiczna. Na wszystko podpisujesz lojalki. Średnio ludzie wytrzymują tam kilka miesięcy.

@Oczywiście

Witaj, OCZYWIŚCIE. Dziękujemy za Twój wpis i przedstawioną Twoją opinię. Zakres obowiązków i pracy jest przedstawiany każdemu kandydatowi. Oczywiście pracownik, jak i pracodawca podejmują decyzje co do zakończenia stosunku pracy, jeżeli z jakichkolwiek powodów, któraś ze stron nie jest zadowolona ze współpracy. W momencie, gdy firma finansuje dodatkowe szkolenia dzięki którym pracownik zwiększa swoje kwalifikacje, przedstawiany jest pracownikowi standardowy wzór umowy "lojalki", w którym określone są obowiązki i prawa obu stron : pracodawca pokrywa koszty szkolenia, pracownik jest zobowiązany zakończyć szkolenie i w przypadku wcześniejszego zakończenia umowy o pracę, zwrócić pozostałą część kosztów. Będziemy wdzięczni za wszystkie rzeczowe i merytoryczne uwagi, dlatego prosimy o kontakt bezpośredni na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Życzymy Radosnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Stalobrex sp. z o.o.

Pracowałem żałuję
@Tak jaki

Te Administrator to może jak pracownik podpisuje lojalki to jak przychodzi z uprawnieniami to może też mu zapłaćcie za to.

@Pracowałem żałuję

Witaj, PRACOWAŁEM ŻAŁUJĘ. Dziękujemy za Twój wpis. Pragniemy poinformować, iż każdy nowy pracownik, w trakcie procesu rekrutacyjnego, przedstawia swoje kompetencje, doświadczenie oraz uprawnienia i na tej podstawie składana mu jest propozycja pracy i wynagrodzenia, uwzględniająca właśnie profil indywidualny każdego kandydata. Szczęśliwego Nowego Roku Stalobrex sp. z o.o.

Stalowy
@Tak jaki

Na hali jest takie zapylenie że nie widzisz kolegi obok ciebie, wszystko to później masz w płacach . Nie działają wyciągi TRAGEDIA. Wystarczy wejść na halę i można się przekonać.

@Stalowy

Witaj, STALOWY. Stan powietrza na hali produkcyjnej, jak również inne parametry np. hałasu, są regularnie sprawdzane przez zewnętrzne firmy. Twoja opinia bardzo nas martwi i równocześnie zastanawia, ponieważ wyciągi są sprawne i po wejściu na halę nie obserwujemy zapylenia oraz wyraźnie widzimy wszystkich pracujących pracowników. Sprawy BHP są dla nas bardzo ważne, dlatego uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni na mail : sekretariat@stalobrex.pl i podanie konkretnych informacji, które pozwolą nam na podjęcie skutecznych działań, jeśli takowe okażą się konieczne. Szczęśliwego Nowego Roku Stalobrex sp. z o.o.

Robin Hoody
@Tragedija

Nie zgadzam się. W Stalobrex pracuję już ponad rok i nauczyłem się tu więcej, niż w poprzedniej firmie prze 5 lat. Ludzie są OK, mam samodzielne stanowisko i ogromne zaufanie przełożonego. Na zarobki też nie można narzekać, pozwalają na nadgodziny, czego unikają inne zakłady (by nie płacić ludziom 100%). Pozdrawiam ekipę z działu Obróbki CNC :)

ed670
@STALOBREX

jeżeli pracodawca chce podnieść kwalifikacje (rozszerzyć zakres posiadanych) to wysyła na szkolenie i PŁACI a tzw "lojalka" to bezprawie i poroniony pomysł chorej wyobraźni

@ed670

Drogi ED670! Dziękujemy za Twój wpis i przedstawioną Twoją barwną opinię. Musimy jednak zauważyć, że umowy typu "lojalka" są zgodne z prawem - rozumiemy że masz na ten temat odmienne zdanie, jednak w takim wypadku, swoje zastrzeżenia należy kierować do ustawodawcy, który kreuje prawo w Polsce. Jeśli przepisy się zmienią, wówczas niezwłocznie się do nich dostosujemy. Pragniemy przy okazji przedstawić punkt widzenia pracodawcy w tej kwestii : pracodawca kierując pracownika na szkolenie opłaca nie tylko samo szkolenie, ale także czas trwania szkolenia, a często także koszty dojazdu na szkolenie i diety. Jeżeli zatem, po poniesieniu tych wszystkich kosztów, pracownik, zdobywszy nowe uprawnienia, zwalnia się szybko z pracy, wówczas pracodawca poniósł koszty, a pracownik nie wykorzystał zdobytych uprawnień u niego w pracy. Z tego powodu, pracodawca, zobowiązany do działania dla dobra firmy, musi zabezpieczać swój interes, proponując pracownikowi dobrowolne podpisanie umowy lojalnościowej. Dziękujemy za zrozumienie także sytuacji pracodawcy. Życzymy udanego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

@Robin Hoody

Witaj ROBIN HOODY! Dziękujemy za Twoją merytoryczną, konkretną opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pracy w Stalobrex i podzieliłeś się tym na forum! Również pozdrawiamy Ekipę w działu Obróbki CNC :-) Miłego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

ed670
@STALOBREX

Tak, powinien zwrócić proporcjonalnie jeżeli w krótkim (?) okresie po uzyskaniu nowych umiejętności lub uprawnień się zwalnia sam ale też nie w każdym przypadku - art. 103/5 Kodeksu pracy (K.p.) - prawda?.

@ed670

Dzień dobry ED670! Jak najbardziej, przywołany przez Ciebie artykuł kodeksu pracy definiuje przypadki, w których pracownik nie musi zwracać kosztów szkoleń, pomimo iż sam zakończył pracę w ciągu 3 lat od ukończenia szkolenia opłaconego przez pracodawcę. Jeżeli masz więcej pytań lub uwag w tym zakresie, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Pozwoli to na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Badacz NDT
@Tak jaki

Oferują 4000 brutto podstawy. Nie wiem jak to komentować przy innych ofertach które zaczynają się od 6000 brutto...

@Badacz NDT

Drogi BADACZ NDT! Dziękujemy za Twój wpis, jednak prosimy uprzejmie aby nie podawać danych które po pierwsze stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa, a po drugie, są nieprawdziwe (prosimy o kontakt mailowy : rekrutacja@stalobrex.pl, aby wyjaśnić skąd otrzymał Pan stawki, o których Pan pisze; chcielibyśmy wszelkie takie niezgodności wyjaśniać niezwłocznie i na bieżąco - dziękujemy!). Przypominamy, iż wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie dla każdego pracownika, w zależności od jego doświadczenia, umiejętności i posiadanych uprawnień. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Badacz NDT
@STALOBREX

Przecież stawka była podana na ogłoszeniu o prace na pracuj.pl

@Badacz NDT

Dzień dobry BADACZ NDT! Dziękujemy za wytłumaczenie, rozumiemy teraz skąd te informacje. Pragniemy wyjaśnić że stawki podawane w ogłoszeniach o pracę mają jedynie charakter poglądowy. Każdego Kandydata zachęcamy do kontaktu i odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, dzięki której będzie możliwe określenie oferty pracy dla konkretnej osoby. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za opinie, które pojawiają się na portalu. Szanujemy zdanie wszystkich wypowiadających się osób. Serdecznie dziękujemy za pozytywne i konkretne opinie. Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dołożymy także wszelkich starań, aby zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.
Prosimy jednak pamiętać, że wypowiadane treści nie mogą być świadomym kłamstwem, nie mogą obrażać kogokolwiek ani naruszać czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia, oszczerstwa, treści obraźliwe, kłamliwe i szkalujące czyjeś imię. Dlatego treści niezgodne z prawem albo w ogóle niezwiązane z firmą Stalobrex będą usuwane przez administratora.
Ze względu na to, że niektóre sprawy mogą wymagać bezpośredniego kontaktu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres: sekretariat@stalobrex.pl .

Serdecznie pozdrawiamy
Stalobrex sp. z o.o.
chcą was zastraszyć

tymi wpisami pracodawca was chce przestraszyć, żebyście nie pisali jak jest prawda o warunkach pracy. Nie pracuje już tam bardzo długo ale w przeszłości było tak jak opisujecie to teraz. Nic się nie zmieniło

@chcą was zastraszyć

Drogi CHCĄ WAS ZASTRASZYĆ. Dziękujemy za Twój wpis. Cieszymy się, że pomimo iż, jak sam piszesz, nie pracujesz już długo w Stalobrex, to nadal interesujesz się naszą firmą. Natomiast trudno zrozumieć skąd masz aktualną wiedzę iż "nic się nie zmieniło" i o co w ogóle chodzi. Odnosząc się także do Twojej tezy iż nasza prośba o to, aby wpisy na forum były merytoryczne, konkretne i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, jest próbą zastraszenia kogokolwiek, chcemy podkreślić iż absolutnie się z nią nie zgadzamy. Internet daje dziś możliwość każdej osobie napisania każdej rzeczy na każdy temat, co jest rozumiane czasami jako pełna wolność do przekazywania także nieprawdziwych, nienawistnych lub krzywdzących danych, które powodują szkodę jakiejś firmie lub osobie. Gdy ktoś coś napisze, to nawet jeśli potem zostanie to zdementowane, to często bywa za późno i szkoda już została wyrządzona. Dlatego właśnie zwracamy się do wszystkich osób, które piszą na tym forum, aby przekazywane treści pozbawione były elementów zakazanych i koncentrowały się na merytorycznych zagadnieniach. Życzymy udanego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

Witam Ja mam pytanie do zarządu, kiedy biuro dostanie zaległe premie kwartalne? Jak na razie zostało wypłacone tylko (usunięte przez administratora) Kilka osób z biura jest oburzonych bo czujemy, że jesteśmy oszukiwani, proszę o ustosunkowanie się do tej wypowiedzi

@Anonim

Drogi Anonimie! Dziękujemy za Twój wpis. Usunęliśmy część Twojej wypowiedzi, gdyż zasady wypłaty premii są tajemnicą przedsiębiorstwa. Podkreślamy, że zasady wypłaty premii w Stalobrex są niezmienne od wielu lat i są przedstawiane każdemu pracownikowi rozpoczynającemu pracę. Pragniemy także poinformować iż portal GoWork nie służy do komunikacji z Zarządem. Jeśli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do wysokości wypłaconej premii, proszę skontaktować się z bezpośrednim przełożonym. Jeżeli nie uzyska Pan/Pani satysfakcjonującej odpowiedzi, należy zwrócić się z tym problemem do Dyrekcji. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

W mieście Łazy poszukiwano kandydatów do pracy jako Szlifierz. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy STALOBREX? Jak wrażenia z rekrutacji?

kik

Praca zależy dla kogo, mniej więcej 4 ludzi na około 6 metrach kwadratowych szlifuje blachy bez wyciągu.

@kik

Drogi KIK, dziękujemy za Twoją opinię. W firmie Stalobrex nie szlifuje się blach, powierzchnia hali wynosi blisko 9 000 m2 i przebywa na niej jednocześnie maksymalnie 50 osób. Dlatego nie do końca rozumiemy Twój wpis. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na mail : sekretariat@stalobrex.pl celem wyjaśnienia niejasności. Pozwoli nam to na podjęcie skutecznych działań, jeśli okażą się one konieczne. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

@STALOBREX

Co z tego ze hala jest wielka jak szlifierze są na małej powierzchni obok siebie upchnięci bez wyciągu, i nie szlifują blach (mój błąd) tylko elementy ze stali albo wypałki. Proponuje przejść się na szlifiernie i ja zmierzyć ile m2 zajmuje bo może nie 6 ale np. 8 albo aż 10 Co do ilości osób na hali to jak to sprawdzacie ? Jak 50 osób jest na zmianie i na druga zmianę przyjdzie np.40 to jednocześnie ile osób jest na hali ?

@kik

Drogi KIK, dziękujemy za więcej szczegółów, rozumiemy że chodzi o usuwanie zgorzeliny z elementów po paleniu. Przekażemy uwagę o organizacji pracy szlifierzy do działu BHP, aby sprawdzić co da się usprawnić. Odpowiadając na pytanie dotyczące liczby ludzi w momencie rotacji zmian informujemy, iż odbywa się to w ten sposób, że pracownik ze zmiany schodzącej przestaje pracować, przekazuje stanowisko następcy ze zmiany drugiej i opuszcza stanowisko pracy. Gdy kończy się czas pracy jednej zmiany, zaczyna się czas pracy drugiej zmiany, tak więc sytuacja iż na jednym stanowisku pracują jedna i druga zmiana równocześnie nie ma miejsca - dlatego zawsze na hali wykonuje pracę ok. 50 ludzi. Poruszane tematy są bardzo szczegółowe, dlatego lepiej byłoby je omówić bezpośrednio i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zachęcamy ponownie do bezpośredniego kontaktu mailowego lub o zwrócenie się bezpośrednio ze swoimi uwagami do Kierownika Produkcji. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Tomasz
@kik

tak to właśnie wygląda jak opisałeś, szlifuje się właśnie blachy szlifierkami a ten co pisze jako Pracodawca to głupoty pisze bo mu za to płacą. Praca ciężka , tak 8 godzin jechać tymi szlifierkami (są małe i duże), w zimę nawet ciepło na hali za to latem to upał i jest ciężko. Za moich czasów jedno z najgorzej opłacanych stanowisk pracy, łatwo o wypadek. Nie przejmujcie się wpisami pracodawcy musi tak pisać bo pisząc prawdę ktoś może się zniechęcić i nie podjąć pracy a trzeba robić przecież na tych na górze. Praca ciężka zresztą jak w całym zakładzie.

@Tomasz

Drogi Tomaszu, dziękujemy za Twój wpis. Zgodnie z zasadą wzajemnego szacunku, będziemy wdzięczni za nieokreślanie jakichkolwiek wpisów jako (usunięte przez administratora) W szczególności, będąc Pracodawcą, chcemy przedstawiać informacje w sposób jak najbardziej rzetelny. Wszystkie konstruktywne wpisy traktujemy z największą powagą. Jeżeli wg Ciebie nasze wpisy nie są rzetelne, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby możliwa była konfrontacja stanowisk, tym bardziej, że, o ile dobrze rozumiemy z Twojego wpisu, jesteś byłym pracownikiem Stalobrex. Firma Stalobrex zajmuje się przetwórstwem stali, produkcją elementów i konstrukcji stalowych. Działamy zatem w przemyśle ciężkim, dlatego z pewnością rodzaj pracy fizycznej jest inny niż w przypadku firm działających w innych branżach. Każdy kandydat do pracy ma możliwość zobaczenia przyszłego miejsca pracy i stwierdzenia czy praca w tego typu zakładzie mu odpowiada. Serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Czy w firmie STALOBREX występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Cnc?

Dziękujemy za to zapytanie. W firmie Stalobrex standardowo występuje trzyzmianowy system pracy : 6-14; 14-22 i 22-6 przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek). Na niektórych stanowiskach np. operator maszyn CNC lub operator wypalarki, okresowo - gdy jest taka potrzeba wynikająca z dużych zamówień, wdrażany jest system pracy czterobrygadowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

laser

Tam bez przerwy na te wypalarki szukaja..... to (usunięte przez administratora) musi byc niby kasa powiedziala netto 3700-3800 ale cos jest nie teges ze ludzi szukaja nawet z katowic czy sosnowca

wypalacz
@laser

szukają ludzi bez przerwy bo ludzie poznali sie na pseudo kierownikowi bez nominacji kierowniczej, dla kazdego z wypalarek liczyła sie kasa ale i atmosfera, co z tego że podwyżki były jak przyjdzie ci taki co nie ma o niczym pojęcia i będzie rozporządzał. nie ma pojęcia ani o zarządzeniu ludzmi ani pojęcia jak co zrobić. takie osoby wyniszczą ten zakład

Nolti
@wypalacz

Ale braciszkowi zalatwil robote na wypalarce za bardzo dobre pieniadze bo taka opinia ze meser jest najlepszy a pracownicy z innych wypalarek maja gorsze stawki.

hhhhhh
@wypalacz

no akurat kierownik wypalanek zęby zjadł na wypalankach bo na nich pracował

hhhhh

Nie pracuje w stalobrex już parę lat ale jeśli kierownikiem jest (usunięte przez administratora) ta palił na wypalarkach -tam zaczynał swoją pracę w Stalobrex zanim został kierownikiem. Jeśli on jest kierownikiem to mu głupot nie możecie wciskać bo on się zna na tej robocie

Magdalena
@wypalacz

To jest ta oferta Stalobrexu? http://www.stalobrex.pl/oferty-pracy/operator-wypalarki-laserowej_773 Bardzo mało napisane, tylko wymagania, a Ty, skoro jesteś tam wypalaczem, to na pewno wiesz, ile da się zarobić. Może się podzielisz wiedzą?

Pradnica

Tam nie ma zadnych wymagan, wysylasz cv nawet jak przez cale zycie pracujesz na budowie i juz dzwonia. Przeciez nikt nie powie ile ma kasy. Wazne zeby byc rodzina jakiegos lierownika albo (usunięte przez administratora)i z automatu ma sie wieksza stawke plus soboty platne. Jedni moga robic soboty i niedziele a inni nie

@Pradnica

Dziękujemy za tę opinię. Nepotyzm i nierówne traktowanie pracowników nie jest tolerowane w naszej firmie. Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni i przesłanie opisu sytuacji, jakie Pan zaobserwował na mail : sekretariat@stalobrex.pl . Pozwoli nam to na analizę sytuacji i podjęcie odpowiednich działań. Przypominamy także że stosowanie wulgaryzmów w opiniach jest zabronione i moderowane przez administratora. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Baron
@STALOBREX

Co do "Nepotyzmu i nierownym traktowaniu pracownikow" wystarczy przejrzec nadgodziny,soboty,niedziele z 2-3 lat i zobaczysz 'Pracodawco' o czym ludzie pisza.Ile nadgodzin poszlo min. na wypalarkach w rodzinny busines

@Baron

Drogi Baronie! Ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt i przedstawienie sytuacji, które Twoim zdaniem, świadczą o nierównym traktowaniu pracowników. Potrzeba nadgodzin wynika z bieżącej sytuacji firmy. Nadgodziny w tygodniu oraz w dni wolne od pracy proponowane są osobom, które mogą je wykonywać (co wynika z czasu pracy danej osoby i zależy od tego na której zmianie pracuje). Zapraszamy do kontaktu na maila : sekretariat@stalobrex.pl . Przypominamy także, że istnieje możliwość pisemnego zgłaszania chęci pracy w nadgodzinach do Kierownika Produkcji. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Aaa

Odradzam nawet aplikować do tych (usunięte przez administratora)... zarobki to jakaś tragedia. Wymagania ogromne, a w dodatku firma dzwoni do miejsca gdzie pracujecie i pytają o opinię czy jesteście dobrym pracownikiem! Tragedia. Narobicie sobie tylko problemu składając CV....

@Aaa

Dziękujemy za Twój wpis AAA. Informujemy iż nasze procedury zakładają pełną poufność danych w procesie rekrutacji. Kontakt z byłymi lub obecnym pracodawcą kandydata nie jest praktykowany w naszej firmie, chyba że sam kandydat proponuje taką formę sprawdzenia jego kompetencji. Dlatego też treść wpisu bardzo nas zaniepokoiła. Chcielibyśmy podjąć skuteczne działania w tym zakresie i prosimy o indywidualny kontakt na mail : sekretariat@stalobrex.pl i opisanie konkretnie tego co się wydarzyło. Z góry dziękujemy. Pragniemy także przypomnieć, że zakres wymagań oraz wynagrodzenie są omawiane i ustalane indywidualnie. Każdy kandydat podejmuje następnie decyzję o tym czy warunki mu odpowiadają i czy je przyjmuje. Zachęcamy każdego do kontaktu bezpośredniego i wzięcia udziału w procesie rekrutacji, dzięki czemu będzie możliwe określenie oferty pracy dla kandydata. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z.o.o.

NN

Nie wiem kto pisze te negatywne opinie, chyba ludzie którzy myśleli, że przyjdą do pracy poleżeć, odpocząć i jeszcze im za to zapłacą. Prawda jest taka, że tutaj trzeba pracować i praca nie jest lekka bez względu na dział tj szlifiernia, wypalarnia, lasery czy cmc jest głośno i brudno. Ale to taka produkcja i trzeba się z tym liczyć. Za to zarobki spoko. Pensja zawsze na czas i za nadgodziny dobrze płacą. Z przerwy na papierosa nikt cię nie rozlicza co do minuty. Ludzie którzy odchodzili do pracy na hutę po czasie wracają to chyba nie jest tak źle. Co do ludzi to chłopy spoko są wyjątki ale to jak wszędzie, zresztą tu przychodzi się do pracy po kasę a nie szukać przyjaciół ot i wszystko.

@NN

Dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiamy Stalobrex sp.zo.o.

Dziękujemy za to pytanie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska pracy oraz kompetencji i kwalifikacji pracownika, w związku z czym ustalana jest indywidualnie. Doświadczenie jest mile widziane, ale zatrudniamy również bez doświadczenia. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, w czasie której wszystkie te kwestie będą omówione oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Baron

Do "pracodawcy" ludzie wam pisza jak jest prawde a wy zbywacie info art.hallo?

@Baron

Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Każda obiektywna opinia jest dla nas cenna dlatego zachęcamy wszystkich Pracowników jak również Kandydatów do bezpośredniego kontaktu lub poprzez mail sekretariat@stalobrex.pl. Zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. Pozdrawiamy serdecznie. Stalobrex sp. zo.o

TajnusAgentus

Witam,możecie mi powiedzieć jak wyglada tam praca na gieciu?chodzi mi o samych ludzi i kierowników,doświadczenie na prawach mam...czy ciężka robota,czy gonią ludzi,jak atmosfera noo i przede wszystkim jak wyglada to finansowo?czy 4.200 brutto na początek to dobra pensja chociaż w miarę?Pozdrawiam :).

Tadeusz norek
@TajnusAgentus

Olej temat wiecznie wszytko pilne bo auto czeka 10-12 przezbrojeń na dniowke

@TajnusAgentus

Dziękujemy za Twoje pytanie. Zachęcamy do przyjścia na rozmowę kwalifikacyjną i zapoznania się z miejscem pracy oraz wyrobienia sobie własnego zdania. Kwestie wysokości wynagrodzenia są danymi wrażliwymi i nie powinny być ujawniane. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

@Tadeusz norek

Dziękujemy TADEUSZ NOREK na tę opinię. To prawda, że w tym roku, w przeciwieństwie do tego samego okresu roku poprzedniego, jest dużo zamówień i wszyscy klienci oczekują dostaw "na już". Powoduje to perturbacje na produkcji oraz konieczność częstszych niż normalnie przezbrojeń. Zdajemy sobie z tego sprawę i pracujemy nad tym, aby wydłużyć serie produkcyjne i w rezultacie ograniczyć liczbę przezbrojeń. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

Jaja
@Tadeusz norek

Czesc. Ilość przezbrojeń może być dość spora a nie wynika z pilności wysyłek tylko krótkich serii w produkcji małoseryjnej.

@Jaja

to prawda co piszesz już jakieś 7 - 8 lat temu wprowadzono produkcje części w małych seriach i pamiętam, że operatorzy np. na cnc się (usunięte przez administratora), że oprzyrządują maszynę dłużej niż trwa obrabianie części. Od samego początku mojej pracy też były problemy z tym że części nie gotowe i trzeba zostać. Wyjątek stanowił rok 2008 bo to był kryzys. Osoba, która pisze w imieniu pracodawcy ma za zadanie ocieplać wizerunek firmy i dlatego pisze takie (usunięte przez administratora)(za to jej płacą). W tej firmie z tego co słyszałem to odeszli już wszyscy pracownicy, którzy pracowali długie lata i to jeszcze z czasów Poręby. Prawda jest taka, że praca ciężka, płaca marna a wokoło pełno zakładów przyjmuje za dużo lepszą płacę i lżejszą praca. W (usunięte przez administratora)

@tuk tuk

Witaj TUK TUK. Dziękujemy Ci za wypowiedź. Zależy nam na tym aby wypowiedzi na temat firmy były rzetelne, konkretne i prawdziwe. Ponadto prosimy, aby zgodnie z prawem, nie używać wulgaryzmów, nie obrażać żadnych osób ani nie umieszczać wpisów niezwiązanych z firmą Stalobrex. Rozumiemy iż nie pracujesz już w firmie, opierasz się na tym co "usłyszałeś" i na tej podstawie definiujesz "prawdę", co może być krzywdzące oraz wprowadzać w błąd czytających. Jeżeli posiadasz konkretne aktualne informacje, które pomogą nam w usprawnieniu produkcji i organizacji, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wysłania maila na sekretariat@stalobrex.pl Serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

@tuk tuk

ostatnie usunięcie przez administratora dotyczyło fabryk które znajdują się w (usunięte przez administratora)

@STALOBREX

drugie usunięcie dotyczy tego że osoba która pisze w imieniu pracodawcy musi ocieplać wizerunek firmy bo tu nikt nie chce dłużej pracować

@tuk tuk

Witaj ponownie TUK TUK! Internet daje swobodę wypowiedzi, która jednak nie jest nieograniczona. Dziękujemy Ci za Twoje zdanie i szanujemy go, jednak wypowiadanie się w imieniu wszystkich innych ludzi i używanie ogólnych stwierdzeń, które szkalują dobry wizerunek firmy jest niedozwolone. W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt na nasz adres mailowy sekretariat@stalobrex.pl. Życzymy udanego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

@STALOBREX

a w jaki sposób to ja szkaluje firmę? Piszę jak było w przeszłości bo taka była prawda. Po to jest ten portal żeby każdy pisał co mu na wątrobie leży. To że jest zatrudniona osoba która piszę w imieniu pracodawcy to znaczy że u was nikt nie chce pracować. Jakoś od pierwszych wpisów na tym forum (ponad 10 lat temu) jako pracodawca nie przejmował się co ludzie piszą nawet o kierownikach .PAMIĘTAJCIE - pracodawca ma zadanie wam potencjalni nowi pracownicy przedstawić zakład w pozytywnym światle. POMIJAJCIE te wpisy pracodawcy i czytajcie przede wszystkim co piszą pracownicy. Pracodawca pisał także że pensja jest ustalana indywidualnie. Dawniej było tak że wszyscy np. szlifierze dostawali tę samą stawkę niezależnie od umiejętności - to tylko takie mydlenie oczu. Gdyby było dobrze to pozwoliliby pisać ile się na jakim stanowisku zarabia - a jak jest ? jak już ktoś napisze to pracodawca daje do usunięcia administratorowi - żeby nie straszył ludzi. (usunięte przez administratora) powodzenia

@tuk tuk

Witaj TUK TUK. Dziękujemy za Twoją opinię dotyczącą, jak sam napisałeś, przeszłości. Pragniemy zauważyć że wszystko dokoła nas się zmienia i fakt iż ileś lat temu praktyki biznesowe były "jakieś", nie oznacza że dzisiaj są takie same. Wręcz przeciwnie - oczywistym jest że wraz ze zmieniającym się dynamicznie otoczeniem, firma dostosowuje swoje strategie i postępowanie. Nie zgadzamy się z twierdzeniem że gowork.pl jest po to "żeby każdy pisał co mu na wątrobie leży". Ten portal jest po to, aby prawdziwe, merytoryczne wpisy na temat danej firmy pojawiały się i były rzetelną informacją dla czytających i pracodawcy. Dlatego właśnie administrator usuwa wpisy dotyczące innych firm, które umieszczasz na profilu Stalobrex - jeśli wpis dotyczy firmy "X", to powinien być umieszczony na stronie firmy "X" a nie Stalobrex. Potwierdzamy iż pensja jest ustalana indywidualnie z każdym kandydatem i zależy od jego kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności. Orientacyjne widełki zarobków na danych stanowiskach są podawane w ofertach pracy, jednak mają one na celu pokazanie pewnego zakresu wynagrodzenia, a ostateczne wynagrodzenie kandydata może być inne. Życzymy dobrego dnia! Stalobrex sp. z o.o.

@STALOBREX

a niech ci pracodawco będzie. Ludzie widzą jak jest, a jak piszą prawdę to piszecie im że nie wolno szkalować firmy. Właściwie jak przeczyta się te wpisu od początku istnienia go work czyli chyba od 2009roku to te wpisy są podobne z tą tylko różnicą że pracodawca nigdy w to nie ingerował. Ludziska poczytajcie co pracodawca pisze - czy wy naprawdę chcecie pracować w takim zakładzie gdzie nawet na forum Wam nie dadzą się swobodnie wypowiedzieć?

Tim
@tuk tuk

Troszkę tu robię i powiem tak zanim przyszedłem jakiś(usunięte przez administratora)Wrzucał tu oferty pracy z innych zakładów ja nie wiem czy myśli że ludzie co to czytają niepełnosprawni są i nie umieją sobie znalesc innej pracy i trzeba im tu oferty wrzucać? Dla mnie praca ok będą podwyżki to będę tu robił a jak nie to inna robotę znajdę inflacja spora ostatnio.

Cyc

Ile zarabia "na reke" przecietny pracownik stalobrex bez nadgodzin?

Adr
@Cyc

Najniższa krajowa chyba że będziesz kierownika (usunięte przez administratora) Ale i tak wyladujesz na szlifierce I

ziomek7

na jesień 2020 roku dawali znajomemu (usunięte przez administratora)brutto

@Cyc

Dziękujemy za to pytanie. Przypominamy iż wynagrodzenia to dane wrażliwe, które nie powinny być ujawniane. Wysokość wynagrodzenia każdego pracownika uzależniona jest od stanowiska pracy oraz kompetencji i kwalifikacji pracownika, w związku z czym ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, w czasie której te kwestie będą omówione. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

@Adr

Dziękujemy za tę opinię. Wynagrodzenia uzależnione są od stanowiska pracy oraz kompetencji i kwalifikacji pracownika. Stanowią one dane wrażliwe i nie powinny być ujawniane. Każdy Kandydat do pracy otrzymuje propozycję wynagrodzenia oraz stanowiska pracy, na które wyraża zgodę. Przypominamy iż podawanie nazwisk osób oraz pisanie wulgaryzmów jest zabronione prawem i moderowane przez administratora. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

@ziomek7

Dziękujemy za ten wpis. Jednocześnie przypominamy iż wysokość wynagrodzenia jest informacją wrażliwą i nie powinna być ujawniana. Co więcej, biorąc pod uwagę że wysokość wynagrodzeń zależy od stanowiska pracy oraz kompetencji i kwalifikacji pracownika, podawanie jakichkolwiek kwot wprowadza czytających w błąd. Kwestie wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia są omawiane i przedstawiane do akceptacji Kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

wanda co robiła dobrze
@Cyc

(usunięte przez administratora)nawet jakby zapłacili 4,50 to trzeba brać taką ofertę w dzisiejszych czasach.

@ziomek7

Pracodawca napisał że wynagrodzenia za pracę to dane wrażliwe i nie powinny być ujawniane --- wynagrodzenie jest dobrem osobistym w rozumieniu art. 23 i 24 Kodeksu cywilnego i jego ujawnienie bez zgody pracownika stanowi naruszenie tego dobra Czytaj więcej na Prawo.pl: (usunięte przez administratora) . Poczytajcie sobie o ujawnianiu wynagrodzeń. Prawda jest taka że to pracodawca nie może ujawniać waszych wynagrodzeń bo to wasze dobro osobiste -tak piszą w artykule. W tym artykule także piszą że pracownik może sam informować o swoim wynagrodzeniu np. żeby przyczynić się do wyeliminowania dyskryminacji płacowej. Jeśli pracodawca usuwa informacje o tym jak płacą w zakładzie to chyba świadczy o tym zakładzie źle. O tym że pracownik może rozmawiać o swoim wynagrodzeniu wypowiedział się Sąd Najwyższy -Sąd Najwyższy w wyroku z 26 maja 2011 r. (sygn. akt II PK 304/10), poczytajcie sobie. Pracodawca chce wam wmówić we wpisach jakie dokonuje że nie można rozmawiać o wynagrodzeniach bo to dane wrażliwe - ale chyba tylko dla pracodawcy nie są to dane wrażliwe tylko DRAŻLIWE. Drażnią go te informacje bo mogą wystraszyć potencjalnie nowych kandydatów do pracy. (usunięte przez administratora)

Blaszka

Są jakieś aktualne przyjęcia do pracy? Ostatnie ogłoszenie jest z przed świąt. Te (usunięte przez administratora)to czasem nie z Kromołowa?

@Blaszka

Dziękujemy za Twoje pytanie BLASZKA. Wszystkie aktualne ogłoszenia są w zakładce OFERTY PRACY. Zapraszamy do zapoznania się. Przypominamy iż ujawnianie danych osobowych jest zabronione prawem i moderowane przez administratora. Pozdrawiamy serdecznie Stalobrex sp. z o.o.

znany nieznany

Jak to jest że tylu operatoruw wypalarek odchodzi i nikt sie tym nie zajmuje dlaczego tak jest, sprawy są tu tuszowane kliki rodzinne działają w najlepsze. Nikt sie mnie nie pytał czemu odchodze, nie zalerzało mi aż tak na pieniądzach choć wiadomo jest to warzne. Atmosfera słaba nawet nie wiem kto był moim kierownikiem bo jak trzeba coś załatwić to nie było nikogo. Morze telefony pani z centrali cos dzadza chodz watpie, jakby wyrzucili kilku (usunięte przez administratora)to by sie cos zmieniło. ja jusz tego nie zobacze, powodzenia tym kturzy zostali

@znany nieznany

Dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy z niej, że odbył Pan rozmowę z działem kadr po zakończeniu pracy w naszej firmie. Informacje przekazane w czasie tej rozmowy na pewno pomogą nam poprawić warunki pracy. Dziękujemy za pracę w naszej firmie i serdecznie pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
zachęcamy wszystkich kandydatów do zapoznania się z poniższymi opisami rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska Spawacza oraz pozostałe stanowiska produkcyjne (Operator maszyn, Szlifierz). Mamy nadzieję, że te informacje odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości, gdyby jednak potrzebne były dodatkowe wyjaśnienia, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na mail : rekrutacja@stalobrex.pl .

Pozdrawiamy
Stalobrex sp. z o.o.

SPAWACZ:
Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko spawacza przeprowadzana jest przez Głównego Spawalnika. Odbywa się bezpośrednio na hali produkcyjnej i w jej trakcie kandydat wykonuje próby, w związku z czym istotne jest, aby kandydat był ubrany w ubranie robocze (długie spodnie, długi rękaw, buty z noskami) oraz miał ze sobą certyfikat spawacza i życiorys.
Stalobrex udostępnia do prób kask, okulary, rękawice, przyłbicę spawalniczą oraz oczywiście spawarkę i próbki.
Uwaga ! Pozytywne wykonanie wszystkich spoin nie jest niezbędnym warunkiem zatrudnienia. Wykonanie prób pozwala na określenie aktualnych umiejętności kandydata i skierowanie go do spawania odpowiednich wyrobów.
Rozmowa przebiega następująco:

1. W przypadku kandydatów na spawacza, którzy mają ukończony kurs ale nie mają doświadczenia w ogóle lub mają małe doświadczenie :

1. Kandydat przedstawia certyfikat ukończenia kursu, informuje czy posiada doświadczenie w spawaniu, jeśli tak to jakie (typy stali, typy spoin, ile lat)

2. Kandydat uruchamia spawarkę (samodzielnie lub z pomocą Głównego Spawalnika)

3. Kandydat wykonuje podstawową próbę : złącze teowe ze spoiną pachwinową jednościegową a4 w pozycji PB

4. Jeśli wyżej wymieniona próba jest poprawnie wykonana, kandydat robi kolejną próbę : spoinę pachwinową wielościegową a8 również w pozycji PB

5. Jeżeli wyżej wymieniona próba także jest poprawnie wykonana, kandydat może podjąć próbę wykonania trzeciej spoiny : złącze doczołowe na pełen przetop w pozycji PA

6. Główny Spawalnik ocenia wykonane próby i przekazuje informację zwrotną kandydatowi

7. Kandydat, który uzyska pozytywną opinię Głównego Spawalnika, kierowany jest do Kierownika Produkcji lub Kierownika Zmiany, z którym omawia wszystkie kwestie związane z zatrudnieniem (od kiedy, wysokość wynagrodzenia, godziny pracy etc.)

2. W przypadku kandydatów na spawacza, którzy mają doświadczenie :

1. Kandydat przedstawia certyfikat ukończenia kursu, informuje jakie posiada doświadczenie w spawaniu (typy stali, typy spoin, ile lat)

2. Kandydat samodzielnie uruchamia spawarkę

3. Kandydat otrzymuje dokumentację techniczną (rysunek konstrukcji) i WPS i proszony jest o wykonanie prób zgodnie z przekazaną dokumentacją

4. Kandydat wykonuje podstawowe 3 próby : złącze teowe ze spoiną pachwinową jednościegową a4 w pozycji PB; spoinę pachwinową wielościegową a8 również w pozycji PB; złącze doczołowe na pełen przetop w pozycji PA

5. Jeżeli wyżej wymienione próby są poprawnie wykonane, kandydat wykonuje jeszcze dodatkową próbę : złącze teowe ze spoiną HY s8

OPERATOR MASZYN / SZLIFIERZ :

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się bezpośrednio na hali produkcyjnej i jest prowadzona przez Kierownika Produkcji lub Kierownika Zmiany. Kandydat proszony jest o przyjście na rozmowę ze swoim życiorysem.
Podczas rozmowy kandydat jest pytany o :
- doświadczenie zawodowe,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
- dodatkowe umiejętności,
- uprawnienia (np. obsługa suwnic, wózek widłowy etc.)
W czasie rozmowy Kandydat omawia z Kierownikiem wszystkie pozostałe kwestie zatrudnienia (od kiedy, wysokość wynagrodzenia, godziny pracy etc.).
Wyczyścić chwasty

Ja licze ze jak wlosi przyjada w piatek to najlepsi kierownicy zaczną sie w koncu tlumaczyc z tego co tu nawyprawiali. Z tego czemu ludzie odchodza, jaka atmosfere wprowadzili te (usunięte przez administratora) ludzie od kielni powinni trzymac sie kielni a nie dawac im biale kaski, ci co chcieli jeszcze tu pracowac to odeszli bo nie mogli na to patrzec, najbardziej wkurza niekompetencja a oni beda wciskac swoja racje. Ja rozumiem ze nigdzie nie ma idealnie w zadnym zakladzie ale to co robia "murarscy"to przechodzi ludzkie pojecie. Szwagier, brat, brat brata jeszcze moze nastepne pokolenie tu sprowadzicie. Juz nikt nie chce z wami pracowac

Kajli
@Wyczyścić chwasty

Jak oni chcą zeby ludzie pracowali jak oni nie wiedza co to dobra atmosfera w pracy, oni mysla ze jak ktos idzie z nimi zajarac szluge na palarnie to od razu jest ich kolega. Nie maja zadnego pojecia o kontaktach z ludzmi.olewaja jak ktos im zglasza temat awari lub nieprawidlowosci bo to ma byc zrobione i wyslane. A pozniej sie dziwia czemu rekalamacje i udaja fachowcow w nastepnym zapobieganiu przeciez to jest zart. Kiedy w koncu ktos zrobi porzadek.

Ojcec mateusza
@Wyczyścić chwasty

Glowny kierownik chory a cala zgraja tych (usunięte przez administratora)ktorymi sie otoczyl nie wie w jakim swiecie zyje. Ale tak to jest jak sie tylko umie siedziec na kamerach i tabelkach z ktorych i tak sie nie ma zielonego pojecia

@Wyczyścić chwasty

Dziękujemy za Twoją opinię "WYCZYŚCIĆ CHWASTY". Pragniemy jednak mocno podkreślić iż opinie obraźliwe, znieważające inne osoby są zabronione przez prawo i dlatego są usuwane przez administratora. Nasza firma nie toleruje nepotyzmu i nierównego traktowania pracowników. Rozumiemy, że ma Pan uwagi co do pracy określonych osób, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i przesłania merytorycznej, konkretnej informacji na adres : sekretariat@stalobrex.pl . Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

@Kajli

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy, że ma Pan uwagi i spostrzeżenia, które mogą pomóc nam w poprawie organizacji pracy i wydajności produkcji. W związku z tym uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt na adres : sekretariat@stalobrex.pl i przesłanie merytorycznych informacji na temat niedociągnięć, które Pan zauważył. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

@Ojcec mateusza

Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Pragniemy przypomnieć iż opinie obrażające osoby są zabronione prawem i usuwane przez administratora. Rozumiemy jednak, że ma Pan obserwacje i uwagi, które mogą pomóc nam w usprawnieniu produkcji i poprawie organizacji, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres sekretariat@stalobrex.pl i przesłanie nam konkretnych informacji, abyśmy mogli się z nimi zapoznać i podjąć stosowne działania. Pozdrawiamy Stalobrex sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX