Opinie o Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. w Kraków

Fajna praca, fajni ludzie :) wesoło :) Pozdrawiam ekipe :)

Pracowałam tam jakiś czas i jestem bardzo zadowolona z warunkow. Super ludzie, fajna atmosfera :)

Firma na poziomie, polecam pracę tam :)

Pracowałem tam jakiś czas w zasadzie nie ma na co narzekać :) fajna atmosfera, kasa tez sie zawsze zgadzała ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Joachim

Bo jak się robi to czego oczekuje firma to generalnie nie będzie powodu do narzekania.

Praca jak praca, fajna atmosfera, super ludzie :) co do wynagrodzenia no to raczej też nie bylo na co narzekać, pieniądze zawsze na czas :)

Miro

Może są jakieś poważne wątpliwości i dlatego nie zostało dokończone rozliczenie. Często zapominamy, że coś pozostało do rozliczenia z naszej strony.

Zuza

Pracowałam w firmie Jamatel przez dłuższy czas. Nie narzekam, byłam zadowolona. Za dobrą pracę byliśmy premiowani. Wypłaty były na czas. Panowała bardzo miła atmosfera. Szkoda, że już nie ma możliwości powrotu. Opinie o firmie są przeróżne,chociaż opinii zawsze jest tyle ile ludzi. Ja wspominam czasy Jamatel bardzo miło.

@Zuza

Zuza to nie jest opinia o firmie tylko fakty. Firma nie rozliczyła się z pracownikami i uchyla się od tego. Pracodawca złamał prawo pracy i nie wykazuje inicjatywy aby ten fakt naprawić. Wiem, że firma zmienia profil działalności i przestrzegam wszystkich przed tą firmą z Panem Mariuszem Skrzypczykiem na czele.

Maja

@Pracownik skoro firmie Jamatel została rozwiązana umowa z operatorem Play to czym aktualnie firma się zajmuje? Czy nie ma możliwości udać się osobiście do firmy i wyjaśnić wszystkie te problemy?

@Maja

Maja siedziba firmy jest w Krakowie a oddziały rozsiane po całej Polsce. Nie wiem czym firma się zajmuje teraz ale kontakt z firmą jest utrudniony. Nie zmienia to jednak faktu, że właściciele firmy nie pofatygowali się z wyjaśnieniami czym dobitnie wyrazili swój stosunek do ludzi, którzy dla nich pracowali. Nie wiem czemu został usunięty mój wpis wcześniejszy ale powtórzę to jeszcze raz. Przestrzegam przed współpracą z tą i firmą i tymi ludźmi.

Maja

@ktos taki nie polecasz firmy Jamatel ze względu na wynagrodzenia jakie oferują swoim pracownikom? Czy może jest jeszcze jakiś powód inny o którym nie wspomniałeś a chciałbyś? Wtedy osoby zainteresowane pracą miałyby więcej informacji o firmie.

ktos taki

(usunięte przez administratora). Wypłacają marne grosze to dwa. Nie polecam tego pracodawcy nikomu. Absolutnie nikomu.

Nie jak sobie wyobrażałem tylko zupełnie co innego było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego jest w rzeczywistości. (usunięte przez administratora)

Maja

@123 rozumiem, że w Twoim odczuciu praca nie wyglądała tak jak ją sobie na początku wyobrażałeś. Czy w Twoim wypadku wynikało to z trudności w zdobyciu prowizji?

(usunięte przez administratora) Obiecują złote góry a wywiazuja się tylko z podstawy , która jest śmieszna na takim stanowisku . Nie dbają o pracownika w ogóle a wymagają dbania o Klienta. Nie polecam nikomu .

Maja

Firma Jamatel poszukuje obecnie Doradców Biznesowych oraz Konsultantów ds. obsługi klienta. Zamierzacie kandydować na którąś z pozycji? Zachęcam do zadawania nurtujących Was pytań odnośnie pracy w firmie. Jeśli pracujesz obecnie na wymienionym stanowisku, chętnie poznamy Twoje wrażenia i opinię o firmie Jamatel.

Author

Od 2014 roku pracuje w jamatel u jako doradca biznesowy Play i od tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa. Wcześniej pracowałem u innego agenta również pod Play lecz w jamatel u jest o niebo lepiej. Mile kierownictwo, k asa na czas i zero problemów. Owszem jak wszędzie jedlst ciśnienie na jak największą sprzedaż lecz jeśli pracuje się już kilka lat i ma swoją bazę klientów która pracuje na siebie to wtedy nie ma problemów. Negatywne opinie piszą chyba tylko Ci którzy chcieliby dostawać pieniądze za leżenie. Ja pracę w jamatel u bardzo sobie cenię i polecam każdemu takiego pracodawcę.

eire

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Zarobki takie sobie.

muka

a czemu @x uwazasz ze niby ktos z biura pisal. bo w miarre ok opinie niz ty bys napisal? tak @dominika Jamatel to firma współpracująca z Play'em i Energą. nawet jakis czas temu poszukiwali na stanowisko konsutlatna ds obslugi klienta, doradce biznesowego ds sprzedazy. chcialabym sie dowiedziec cyz beda jakies nowe nabory bo narazie nigdzie zadnego ogloszenia, a achcialabyms ie dostac do salonu play na doradce.

Łukasz

Hmm jak to w sprzedaży bywa praca ciężka i bardzo wymagająca (nawet pomimo tego, że Play jest rozpoznawanym produktem). Ciągle rosnące plany sprzedażowe odbijają się na wypłacie (ale to raczej większa wina w tym Play niż Jamatel). A jaka już to ktoś napisała wynagrodzenie jest takie jakie sobie wypracujesz plus jakaś tam podstawa. Plus, że zasady jasne i wszystko na czas. W skrócie - Osoby, które planów nie robią, nie zarabiają i uciekają gdzie indziej. Ci co robią, cieszą się z wysokich zarobków.

Dominika

Jamatel to firma współpracująca ze znanym chyba wszystkim Play'em i Energą. Znalazłam informacje, że są dystrybutorami produktów tamtych firm. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś napisał coś więcej o samej pracy, bo z obecnych tu komentarzy ciężko coś wywnioskować. Poza tym, że pieniądze są na czas, a to raczej jest na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.?

Jamatel Skrzypczyk Guzik sp.j.