Barel Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Barel Poland Sp. z o.o.

Karierowicz

Młodzi ludzie bez doświadczenia, dający się wyzyskać. Pomijanie prawa, aby taniej. Nadgodziny, których nie masz możliwości odebrać. Mierna płaca. Szkolenia? Zapomnij. Dynamiczny rozwój ? Znaczy się "Dynamiczna wymiana ludzi". Czy warto? Jak nie masz żadnej pracy, to na czas szukania innej " lepszy rydz niż nic".

Lala

Typowy wyzysk za kilka złotych - "Firma IT" z wielką wizją :) a w rzeczywistości płace jak w biedronce, zarządzanie jak w warsztacie Pana Mietka ( chociaż Pan Mietek się na tobie nie wyżywa :/ Co chwilę nowe ogłoszenie - i nie wynika to z "dynamicznego rozwoju firmy" a raczej z regresu mentalnego. Nastawienie do pracownika jest takiej samej jakości jak ich produkty - czyli bardzo marne.

Rob

Praca dla zdesperowanych studentów bez doświadczenia. Przyjmą każdego, próbujcie i podzielcie się opinia :)

King

Nie polecam. Mobbing to mało powiedziane. Pracowałem tam jeszcze niedawno i nie jest to praca, w której bedzie można się rozwinąć czy czegoś nauczyć. Nie polecam. @BOHATER - gratuluje wytrwałości lub / i desperacji :)

BOHATER

Z opisów wynika, że skoro pracuję już tu trochę, to jestem BOHATEREM :D - Brawo JA i CAŁA RESZTA:)

Wiadomo kto

Widzę, że niektórzy nie maja odwagi napisać komentarza nawet w odpowiedniej formie, czyli męskiej. A efekt jest taki, że wszyscy przypisują go komuś innemu. Pracowałam nie cały rok, czy nie da się wytrzymać? Da, bo jednak ludzie dalej tam pracują. Traktowanie pracowników dawało wiele do życzenia ale to było pół roku temu, a odchodząc wiele się tam działo i zmieniało. Z perspektywy czasu i podjęłabym pracę jeszcze raz, ponieważ wiele się nauczyłam i co najważniejsze dają szanse ludziom totalnie bez doświadczenia. Minusy: Nadgodziny były, nie płatne i z odbiorem godzin też było trudno.

noConception

porażka, szkoda czasu na taką firmę...

AN

Pracowałam tam nie cały rok - dłużej nie da się wytrzymać. Szkoda czasu na aplikowanie i proces rekrutacyjny.

K

Pracowałem - zdecydowanie nie polecam. Wystarczy spojrzeć na rotację ogłoszeń, (usunięte przez administratora)

Nick

A jest ktos zadowolony w tej firmie ? Jest sens tam pracowac?

Tak myślę
@Nick 25.01.2017, 21:34
A jest ktos zadowolony w tej firmie ? Jest sens tam pracowac?

Jak nie ma postów tutaj o nich to znaczy że tam RAJ :))) (albo pokasowane :))))). Sam się zastanawiam są oferty pracy od nich

Zostaw opinię o Barel Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barel Poland Sp. z o.o.