JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA

Kraków

JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA

Opinie o JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA

Bronisław

@anonymous Czy jesteś pracownikiem firmy JAMATEL? Jak Ci się pracuje w tej firmie, czy wiesz coś na temat nowych rekrutacji do firmy JAMATEL? Na to forum zagląda na pewno kilku kandydatów do pracy, może chciałbyś podzielić się z nimi opinią o firmie? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Bronisław

@Nick Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź, co miałeś na myśli pisząc "chłopcy z miasta"? Dlaczego trzeba się według Ciebie mieć na baczności? Czy byłeś lub jesteś aktualnym pracownikiem firmy JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA? Na jakich stanowiskach zatrudnia ta firma i jakie wymagania należy spełnić?

anonymous
@Bronisław 18.04.2018 17:48

Nie, nie mogę. Przepraszam

Nick

To dawni "chłopcy z miasta". Trzeba się mieć cały czas na baczności.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Bylypracownik

Jamatel dostal wypowiedzenie od play. Do konca listopada zamykaja wszystkie salony hahaha. Szczury uciekają z tonacego okretu

Unikajcie jak ognia. Firma nie wypłaca wynagrodzenia w terminie (nawet 2 tygodnie po terminie).

adrian

Bardzo miła obsługa w Salonie w Modlniczce. szybko. sprawnie. rzetelnie. Panowie konkretni i uprzejmi.

Grzegorz Max

Witam. Strasznie nie polecam tej firmy, a zwłaszcza Salonu PLAY w FUTURA PARK, strasznie nie miła obsługa, nie da się tam załatwić praktycznie nic! latem dwie Kobiety malują sobie paznokcie pod stołem jak nie ma klientów, (a tam bardzo mało klientów jest). Opinia o tym salonie , jak i o całej firmie JAMATEL jest już znana w innych salonach PLAY, ja usłyszałem z ust pracowników tejże sieci że są same skargi na 2 panie i dwóch Mężczyzn. Pani Kierownik Monika lepiej nie podchodzić jak jest więcej spraw do załatwienia bo już do wieczora jej popsujemy humor ze musi się w końcu wziąć do rzetelnej pracy, a jej koleżanka Agnieszka wcale nie lepsza, jedna bardziej wyszczekana od drugiej, natomiast Panowie to sługusy którzy są sterowani przez te kobiety, jednym słowem masakra . Lepiej od razu wybrać się do innego salonu. Ja sprawę zgłoszę gdzie trzeba za brak kompetencji, nieuprzejmość i wyszczekanie do klienta.

janko muzykant

Ta firma to totalne nieporozumienie. Jako były pracownik stanowczo odradzam.

wrrrr
@janko muzykant 14.02.2017 10:15

Zgadzam się z tobą w 100%. Jako ze miałem coś do załatwienia 3x w tym salonie zawsze wychodziłem z niesmakiem na ustach, szkoda ze moi znajomi tak samo....

Danek

Porażka, wydoją każdego.

oszukany

nie polecam ! unikajcie jak ognia. zwlaszcza ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAMATEL SKRZYPCZYK, GUZIK SPÓŁKA JAWNA