MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j.

Adres: Os. 2 Pułku Lotniczego 16 lok. 9, 31-868 Kraków

NIP: 6751186273 REGON: 351455869 KRS: 0000513923

MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j.

Opinie o MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j.

Anrej

firma(usunięte przez administratora)zero fachowców ,liczy się kasa nie klient. Moje sugestie dla MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j.: nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć firmę,przestać naciągać klientów

Natalia
@Anrej 09.11.2018 02:12

Nie da się ukryć, że trochę zbyt ogólnikowy jest Twój wpis. A jak pewnie sam się domyślasz, powinien zawierać nieco więcej informacji, ponieważ wchodzą tu osoby, puszkujące rzetelnych wiadomości na temat MK System L.Majewski Z.Kadzik. Nie wiemy nawet, czy piszesz z perspektywy pracownika tego przedsiębiorstwa, czy może jesteś z nim inaczej powiązany. Wyjaśnisz to zatem?

Zamieszczajcie komentarze odnośnie firmy MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j. w miejscowości Kraków! Zastanawiamy się jak jest u nich z pracą.

Zostaw opinię o MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK System L.Majewski Z.Kadzik sp.j.