Dagro II Janusz Grossfeld

Kraków

Opinie o Dagro II Janusz Grossfeld

były pracownik

Podobnie jak Marcin,którego znam nie polecam pracy u Grossgelda.Myślę,że on nikogo nie potrzebuje.Ma stałą kadre od wielu lat.Nowego pracownika zawsze wprowadza w błąd obiecując mu "grudzki na wierzbie"

J.G.
@były pracownik 02.11.2015, 18:13

To po co z powrotem przyszedł Pan do pracy do tej firmy ? Rozumiem, że inne były jeszcze gorsze. Pozdrawiam J.G

marcin

jasne ze sie podziele opinia o dagro ll ogolnie o pracodawcy zyd najgorsza firma w ktorej pracowalem pozdrawiam.

Zostaw opinię o Dagro II Janusz Grossfeld - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagro II Janusz Grossfeld