Dagro II Janusz Grossfeld

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Dagro II Janusz Grossfeld

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagro II Janusz Grossfeld

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

były pracownik

Podobnie jak Marcin,którego znam nie polecam pracy u Grossgelda.Myślę,że on nikogo nie potrzebuje.Ma stałą kadre od wielu lat.Nowego pracownika zawsze wprowadza w błąd obiecując mu "grudzki na wierzbie"

J.G.
@były pracownik 02.11.2015 18:13

To po co z powrotem przyszedł Pan do pracy do tej firmy ? Rozumiem, że inne były jeszcze gorsze. Pozdrawiam J.G

M.J
@J.G. 09.02.2017 15:30

jak to po co wróciłem sam dzwoniłeś i prosiłeś a żebym wrócił i zrobiłem błąd wracając do dagroll powiem ci tak Janusz Grossfeld niech wszyscy wiedzą z resztą każdy w tej firmie wie kim jesteś zakłamanym oszustem i naprawdę nikomu nie polecam pracy w tej firmie pozdrawiam M.J.

marcin

jasne ze sie podziele opinia o dagro ll ogolnie o pracodawcy zyd najgorsza firma w ktorej pracowalem pozdrawiam.

Zostaw opinię o Dagro II Janusz Grossfeld - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagro II Janusz Grossfeld