Janusz Grossfeld Dagro Ii

Kraków

Janusz Grossfeld Dagro Ii
1 1

Opinie o Janusz Grossfeld Dagro Ii

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

były pracownik

Podobnie jak Marcin,którego znam nie polecam pracy u Grossgelda.Myślę,że on nikogo nie potrzebuje.Ma stałą kadre od wielu lat.Nowego pracownika zawsze wprowadza w błąd obiecując mu "grudzki na wierzbie"

M.J
@J.G. 09.02.2017 15:30

jak to po co wróciłem sam dzwoniłeś i prosiłeś a żebym wrócił i zrobiłem błąd wracając do dagroll powiem ci tak Janusz Grossfeld niech wszyscy wiedzą z resztą każdy w tej firmie wie kim jesteś zakłamanym oszustem i naprawdę nikomu nie polecam pracy w tej firmie pozdrawiam M.J.

marcin

jasne ze sie podziele opinia o dagro ll ogolnie o pracodawcy zyd najgorsza firma w ktorej pracowalem pozdrawiam.

Zostaw opinię o Janusz Grossfeld Dagro Ii - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Grossfeld Dagro Ii