Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman

Opinie o Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman

Filtruj opinie po kryteriach:

Janosik
 Opinia

Firma jest dobrym pracodawcą i warto tu się znaleźć!

domin76
 Opinia

nie polecam tej firmy,nie rzetelna wmawia że coś proponowała a sytuacji takiej nie było

Zbigniew
@domin76 02.11.2018 12:06

Czy Twoja wypowiedź dotyczy współpracy z firmą Cymerman, czy może pracy w tym miejscu? Aby dobrze zrozumieć Twoją opinię, należałoby, abyś ją odpowiednio sprecyzował. Zachęcam, abyś to zrobił w kolejnym wpisie tak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

domin76
@Zbigniew 03.11.2018 15:17

chodziło mi o współprace z tą firmą, źle wykonane zlecenie brak jakiekolwiek sensownego rozwiązania z strony firmy

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Cymerman?

pat
 Opinia

Długo szukalismy firmy, ktora podjelaby sie wykonania zabudowy naszego mieszkania a bylo to niezwykle trudne z powodu licznych skosow na poddaszu i ogolnej nieustawnosci mieszkania. Cymerman jako jedyny bez problemu podjal sie wykonania mebli i zostaly one wykonane wrecz genialnie ! polecam z calego serca

zadowolona
 Opinia

Firma godna polecenia, solidna i pewna

Pochopień
 Opinia

Wszystko tak jak powinno być - jakościowo bez zarzutu

joanna
 Opinia

Jedna z najlepszych firm meblowych w okolicy, znają się na rzeczy, monterzy znają się na swojej robocie. Za duży plus uwazam projekt komputerowy. Nie zawiodłam się, wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)

kuchnia
 Opinia

Jestem zadowolony z wykonanych mebli. Projekt i wykonanie na wysokim poziomie. Zamawiam u nich meble po raz kolejny i jak zawsze wszystko super :)

piotr
 Opinia

Meble z wysokiej półki. Mają dużo zleceń i swoje trzeba odczekać ale porównując do konkurencji to na pewno solidność wykonania i nie boją się podjęcia trudnych aranżacji. My jesteśmy zadowoleni z całości obsługi, polecamy

Tak4Nie

A.Nonomek
 Opinia

Beznadziejna firma,niesłowna,niestaranna.Nikomu nie polecam.

Tak6Nie1

Zostaw opinię o Konsorcjum Gospodarcze Jan Cymerman - Zabrze