Okno-poland

Zabrze

Opinie o Okno-poland

Maja

@mtom co Twoim zdaniem pracownicy powinni zmienić, aby poprawić jakość swojej pracy? Czy kontaktowałeś się w sprawie dokończenia pracy? Każda opinia jest przydatna dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w firmie Okno-poland.

mtom

Witam ! Zdecydowania nie polecam - przestrzegam przed tą firmą Zamówiłem drzwi zewnętrzne DELTA Premium z montażem za kwotę 2500 zł. Protokół odbioru z dn. 28.10.2016. Po około 5-6 wizytach serwisantów podczas których albo zapomnieli listwy, która była do wymiany ,albo przycięli próg o 1cm za krótki praca nadal nie jest zakończona a, po ostatniej wizycie (19.07.2017) wizycie na moją uwagę ,,że po tylu miesiącach chciałbym mieć wreszcie wszystko dobrze zrobione i że nie wykonują dokładnie swojej pracy” montażyści zabrali swoje narzędzia i bez słowa odjechali , zostawiając po sobie bałagan i zabierając listwę, którą mieli przykleić . Tak więc po 9 miesiącach od montażu zostałem z niekompletnymi i piszczącymi przy zamykaniu drzwiami Zgłaszane wady i usterki: 1. Dolna krawędź drzwi ok. 6cm nad podłogą. (zgodziłem się na montaż listwy maskującej) 2 Trudności przy zamykaniu –drzwi ocierają o elementy plastikowe i piszczą 3. Po około miesiącu od montażu drzwi nie można było zamknąć -7 cm warstwę zaprawy nałożoną jednorazowo rozsadził mróz –wymiana progu. 4 Próg wymieniony jest niższy, co spowodowało że listwa –okapnik na drzwiach była 3 cm nad progiem – konieczność jej wymiany. Firma nie publikuje negatywnych opinii na swojej stronie .

Okno
@mtom 24.07.2017 07:08

Witamy Zapomnial Pan napisac iz protokol z 28 -10-2016 roku podpisal Pan z adnotacja"brak uwag" Po swietach stwierdzil Pan iz nie moze byc przerwy pomiedzy drzwiami a podloga tylko ze ta przerwa byla z jednej strony a z drugiej montazysci dopasowali drzwi do istniejacych schodow i tam luki zdnej nie bylo. Tak chcial Pan miec zamontowane. Prog no coz, pierwszy prog Thermo dostal Pan w gratisie - prog cieply. W standardzie i na umowie mial Pan prog aluminiowy. Dalismy Panu prog thermo poniewaz drzwi byly montowane na zewnatrz i decyzja biura zamienilismy prog. Poniewaz w progu thermo wkladka jest plastikowa gdy nadeszly duze mrozy beton popekal i prog ulegl uszkodzeniu dlatego tez wymienilismy Panu prog na taki jak byl w umowie. Spowodowalo to iz montazysci musieli przemontowac okapnik ale to skutecznie im Pan utrudnil swoim zachowaniem. Prosze przypomniec sobie to swoje zachowanie ktore polegalo nie na zwroceniu uwagi ale na kopaniu narzedzi naszych montazystow i przeskakiwaniu przez schylonego do pracy montazyste. Wiec lekcewazenie osoby pracujacej i zachowanie ponizej krytyki spowodowalo odjazd montazystow z miejsca pracy. Radzimy powstrzymac swoje emocje zanim zechce Pan sie osmieszyc na forum. Protokol odbioru i date zgloszenia tego co sie Panu nie podobalo mozemy wrzucic do sieci zeby inni zobaczyli jaka prawde Pan napisal. Pozdrawiamy. Zespol OKNO POLAND

Maja

@Stefan mógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca w Okno-poland? Chętnie bliżej poznamy plusy pracy w firmie. Co możesz powiedzieć osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem?

no ale nie rozumiem do końca @Dominik do kogo jest kierowana Twoja opinia? pamiętaj też że przecież każdy ma prawo popełnić błąd- pomylić się..normalka

Robert

Nie wpisuj tu takich kłamstw. Miałem 7 lat doświadczenia, montaż drzwi, okna, parapetu, jakikolwiek kształt czy model - bez problemu i z dobrą jakością. A jakoś nigdy nie wpadło mi 3000zł. Zawsze były wymówki, że brak kasy w firmie, że słaby miesiąc, że ...

Stefan
@Robert 10.04.2016 16:11

A ja 10.04.2016 dostałem 3800zł na konto, za takie prace jak ty. Coś słabo Robercik pracujesz.

Obecnie Pracujący w Okno-Poland

Najlepiej byłoby gdyby szanowna konkurencja zajęła się swoimi osobami( macie chyba denne życie), klientami a co najbardziej podobałoby się waszym szefom? Gdybyście się wzięli w końcu do pracy zamiast marnować czas i wypisywać bzdury na temat innych. Płaca jest dobra i zależy od poziomu wiedzy i zajmowanego stanowiska w firmie. Nie liczcie na kokosy bez umiejętności i wiedzy. Nikt tu nikogo nie oszukuje. Właśnie tutaj mam płacone idealnie, na czas i bezproblemowo. Nawet premie sa w terminie.

thespecjalone

Firma okno poland to jest najbardziej złodziejska firma na śląsku.regularnie są oszukiwani pracownicy i ulotkowicze.właścicielka jest chora psychicznie i nie lubi używać swego imienia.na imię ma Wiktoria, a każe do siebie mówić Katarzyna.Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia chyba że lubicie za darmo pracować.wszystkie pozytywne opinie są ściemą.pozdrawiam

Robert

Płaca podobna jak gdzie indziej, no może trochę mniej. Ale najgorsze jest stałe ględzenie szefów, tylu zmian decyzji w ciągu jednego dnia nigdzie nie przeszedłem. Nie wiadomo gdzie jechać, co robić.

Andre

czyżby opinie "sami sobie" ??? to nie treść i nie ten rodzaj informacji...

Marek Rogowski

Super firma , bardzo fajni ludzie . Zamówiliśmy w Okno-Poland okna Salamander , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i z montażu . Polecam

Okno-Poland

Witam W odpowiedzi na komentarz Pana "słaba jakość drzwi" życzymy sukcesów w konkurencyjnej firmie oraz tylu zadowolonych klientow ilu posiada Nasza firma.I w przeciwieństwie do Pana firmy nie musimy sobie sami pisac pozytywnych komentarzy.Okno-Poland biuro Chorzów

Zadowolona klientka

Dzisiaj montowali nam rolety antywłamaniowe w oknach , panowie montażyści super ...mili , uśmiechnięci ,znający się na swojej pracy :-) Będziemy polecać firmę Okno-Poland znajomym bo jesteśmy bardzo zadowoleni :-) Pozdrowienia dla ekipy pana Wojtka ...

Leszek

W firmie Okno-Poland kupiliśmy drzwi antywłamaniowe do mieszkania ,sprawdzałem ich w internecie i zdecydowałem się na Okno-Poland ponieważ mieli bardzo pozytywne opinie, zazwyczaj tego nie robię ale tym razem i ja muszę się podzielić moją opinią na temat tej firmy.Obsługa miła ,bardzo pozytywne podejście do klienta , pracownicy znają się na swojej pracy . Gratuluję - mało jest takich firm w dzisiejszych czasach

Okno-Poland

Witam Do Pana "słaba jakośc drzwi". Nadal nie otrzymaliśmy zgłoszenia reklamacyjnego. Zadziwiający jest fakt, iż, klient, który ma zastrzeżenia zarówno do asortymentu jak i montażu nie chce skorzystać z prawa reklamacj.Wygląda to coraz bardziej na wpis konkurencyjnej firmy a nie niezadowolonego klienta.Logiczną rzeczą jest, iż w przypadku wady asortymentu pierwsze kroki kieruje się do danej firmy aby złozyć reklamację. Okno-Poland Biuro Chorzów

Karol

Bardzo fajna firma ,pracownicy mili i uśmiechnięci , okna bardzo ładne ,montażyści poradzili sobie z wymianą 5 okien w naszym mieszkaniu bardzo sprawnie , a mam porównanie bo w zeszłym roku moj brat zamówił okna w innej firmie i jego mieszkanie po wyjściu "fachowców" wyglądało fatalnie a tynki musieli poprawiać . Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz montażu naszych okien ,dlatego polecam firmę Okno-Poland wszystkim zainteresowanym

Okno-Poland

Witam Do Pana "słaba jakość drzwi" .Po pierwsze decyzję o modelu drzwi podejmuje klient a nie doradca na biurze.Po drugie sprzedajemy drzwi tylko polskich producentów jak DRE,POLSKONE,PORTA,STOLBUD INVADO itp więc jężeli mowi Pan o jakości materiałow to niestety za jakośc materiałow odpowiada producent drzwi.My ich nie produkujemy.Gdyby zakupił Pan drzwi w innej firmie otrzymałby Pan dokładnie taki sam asortyment z takiego samego surowca. Wszystkie firmy oferują drzwi od tych samych producentow.Do drzwi każdorazowo klient otrzymuje kartę gwarancyjna i wie od jakiego producenta ma drzwi.Pan tego nie napisał w swojej opini.Poza tym nie wpłynęła żadna reklamacja dotycząca drzwi wewnętrznych do punktu obsługi w Chorzowie więc jezeli ma Pan ąż taki problem nie rozumiem dlaczego nie jest to zgłoszone do biura tylko skarży się Pan na forum. Nawet dziecko wie że reklamacja przysługuje jeżeli coś się dzieje z towarem a tym bardziej,iż twierdzi Pan iż upłynęło dopiero 5 miesięcy.Proszę sie podpisać,sprawdzimy z umową jakie drzwi zostały zakupione i poinformujemy tutaj wszystkich czytających opinie o naszej firmie jaki to asortyment i dlaczego za taką kwotę a nie wyższą,skoro twierdzi Pan,że wysokość ceny nie miała dla Pana znaczenia.Podkreślam raz jeszcze to nie pracownicy biura wybierają model i producenta drzwi ,określa to klient jak również kwote którą jest w stanie przeznaczyć na zakup danego asortymentu.Poza tym klient w biurze zawsze dostaje katalogi i przed pomiarem ma możliwośc zapoznania się w domu z asortymentem,oferowanym przez naszą firmę.Niemniej prosimy o zgłoszenie reklamacji, przyślemy serwisanta, który obejrzy co tak naprawdę stało się z Pana drzwiami o ile nie jest Pan pracownikiem konkurencyjnej firmy wypisującej bzdury.Nie rozumiem co Pan ma na myśli pisząc "po rozmowie z Panią z Okno-Poland.Nikt ze mną nie rozmawiał na temat reklamacji drzwi.Czekamy na telefon w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.OKNO-POLAND Biuro Chorzów

słaba jakość drzwi

Przyznam się, że nabrałem się na te wasze pozytywne opinie. Kupiłem dwoje drzwi z montażem, nie targowałem się, chciałem, aby drzwi służyły długo, o czym poinformowałem Panią z punktu w Chorzowie. Pół roku i widzę, że materiał do wykonania jest niskiej jakości. Po 5 miesiącach widać "szpary" łączenia futryn i elementów drzwi. Nie polecam tej firmy i drzwi wewnętrznych oferowanych przez nich. PS. Po rozmowie z Panią z Okno-Poland i po przeczytaniu wszystkich powyższych komentarzy, zaraz odezwą się pracownicy podszywający się pod zadowolonych klientów i będą krzyczeć o krzywych ścianach, ruchach budynków, złym sposobie używania drzwi, wszędobylskich kopalniach niszczących każdemu okna i drzwi itp.itd. Już tłumaczę: u mnie nie ma kopalni, budynek jest w miarę stary i już dawno osiadł, nie używałem drzwi do dziwnych celów jako stół, mebel, bramka do gry w nogę itp., zakupione drzwi są drzwiami i są używane jak drzwi. Brzydkie połączenie elementów jest tylko i wyłączenie słabą jakością wykonania.

Tomasz Checzko

W firmie Okno-Poland zamówiliśmy okna do mieszkania 4 sztuki oraz drzwi antywłamaniowe , jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej firmy , montaż przebiegł bardzo sprawnie , nie mamy żadnych zastrzeżeń .Polecamy

Stanislaw

Ty durna przekupiona przez konkurencję dziewucho, chcac byc bardziej wiarygodnym nastepnym razem polecam zaznajomic sie z asortymentem jaki sprzedaje firma Okno-Poland. Jestem jej stałym klientem i wiem, ze w tej firmie nie kupisz chinskich drzwi. Asortyment jest dla Twojej nieszczesnej wiedzy najwyzszej jakosci. Co się już dzieje na tym swiecie to naprawdę nieslychane. Życzę powodzenia.

Kasia

NIE POLECAM NIKOMU firma masakra montaz był na czas ale drzwi po 2 dniach przestały się zamykać produkty nie polecam są gorsze niż z marketów chińske [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po roku wymieniłam drzwi na nowe profesjonalne montażyści nie sympatyczni i nieudacznicy

Adam

Polecamy firmę Okno-Poland , już 2 raz jesteśmy klientami tej fimy , w zeszłym roku zamawialiśmy okna do domu a w tym roku montowali nam drzwi wejściowe i pokojowe , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz montażu

klient z Zabrza

Chcieliśmy się podzielić pozytywną opinią na temat firmy Okno-Poland , zamówiliśmy u nich okna z roletami zewnętrznymi - jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia pracowników do klienta oraz panami którzy przyjechali montować okna i rolety . Polecamy - Zadowoleni klienci z Zabrza

Wojtek

Musisz miec duze doswiadczenie i byc esteta. Firmsa jest wymagajaca,bo klienci tez chca miec ladnie robote zrobiona. Nie jest latwo. Nie raz trzeba do wieczora robic. A wolne w weekend hehe

Andrzej

Firma Okno-Poland montowała nam drzwi pokojowe , jesteśmy zadowoleni , profesjonalna obsługa oraz montaż

M. Zdunek

Obsługa w firmie Okno-Poland oraz ekipa która przyjechała na montaż bardzo miła , zamówiliśmy okna Salamander ,są bardzo wysokiej jakości . Widać że mają dużo zamówień bo na okna czekaliśmy prawie 4 tygodnie ,ale było warto .Polecam

Robert

Obin masz rację,na pewno świadczą usługi i poza rejonem,dlatego chodziło mi o to żeby ci ludzie napisali gdzie mieszkają,zanim wogóle coś napiszą.I jaki towar tej niskiej klasy kupili.Bo ogródkowo napisac to każdy potrafi i się skarżyc.A gdzie nazwy tych towarów.Podać do publicznej wiadomości i zobaczymy co jest niskiej klasy,jaki profil itd...

Robert

Jesteście żałośni.A ja kupiłem telefon Sony za prawie 2500,00 i po dwóch miesiącach wyleciał zaślepki od gniazda ładowania.Tel spędził w serwisie 3 tygodnie i tez mam opisywać firmę jako nierzetelna? Może napiszecie prawdę gdzie mieszkacie,przy jakich ulicach.Nawet dzieci wiedzą że na Śląsku w niektórych rejonach ściany się ruszają (przenośnik)i drzwi,okana non stop trzeba regulować.Prym w Chorzowie wiedzie ul.Wolności i Hajducka.Tam to strach się obudzić rano bo można mieć ścianę w innym miejscu.A jak robili te drzwi to się zamykany na tych panelach i co nagle przestały?Najlepiej to nie pisać prawdy tylko obsmarowac w internecie.Może po prostu czas kupić drzwi i okna w markecie i samemu zamontować a potem się zastanowić i wycenić swoją pracę na złotówki.Ciekawe ilu z was wyceniony ta prace na 50,00 zł?Towar niskiej klasy pisze ktoś inny.W każdym salonie mają lepszy i gorszy towar.Ale za ten lepszej klasy trzeba zapłacić.Jak się kupuje najtańszy to do kogo pretensje?Mięso tez jest cielęce i podroby.I tez opisujecie jak to markety sprzedają niskiej klasy żarcieW.Wybor należy do klienta.Ale lepiej udawać jaki się zrobiło zakup i nie przyznawać się jak się prosiła o rabat.A czymże jest rabat jak nie oszczędnością na materiale i na ludziach którzy wykonują swoją pracę?Chcielibyście mieć pomalowane mieszkania,gładzie,płytki tylko szkoda dać więcej za montaż.To za co niby pracownik ma kupić klej dobrej jakości,farbę,piankę itp.Ludzie po studiach a myślą jak chomiki.

Marcin Chorzów

Zakupiłem w firmie Okno-Poland w Chorzowie 3*kompletne drzwi z montażem. Po 2 miesiącach drzwi do sypialni zaczęły trzeć o podłogę. Przyjechał serwis Okno-Poland, zdiagnozował, że to wina paneli a nie drzwi, zgarneli 160zł za podcięcięcie drzwi i powinno być ok. Niestety, miesiąc później futryna tych samych drzwi oderwała się od ściany i wszystko opadło. Ponownie serwis przyjechał, podpiankował i udają, że jest dobrze. Dzisiaj po powrocie z wakacji zastaliśmy drugie z drzwi, tym razem do małego pokoju - opadły o około 1 cm tak, że z góry mogę włożyć palce pomiędzy drzwi a futrynę (oczywiście przy zamkniętych drzwiach). Czekam na serwis. Zgodnie z powyższym, absolutnie nie polecam tej firmy jako kompetentnego, wysokojakościowego dostawcę i wykonawcę drzwi. Wystawiam ocenę mierny, bo jeszcze nic nie stało się z drzwiami do łazienki, może one przetrzymają dwa lata gwarancji bez usterki.

Klient z Zabrza

Tragedia zamówiłem okno balkonowe które po montażu się nie zamykało oczywiście Ekipa montażowa chciała tylko kasę gdy powiedziałem ze nie zapłacę dopóki okno nie zostanie naprawione to straszyli mnie sądem, na naprawę czekałem 3 tyg.Zamówiony Towar bardzo niskiej klasy NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klientka z Gliwic

Firma montowała nam okna i drzwi ,jesteśmy bardzo zadowoleni ,pracownicy są bardzo mili i znają się na robocie, na drugi dzień zadzwoniła pani z biura żeby się dowiedzieć czy jesteśmy zadowoleni i czy mamy jakieś uwagi.Jesteśmy bardzo zadowoleni z okien i z drzwi oraz z montażu i polecamy firmę Okno-Poland

klient

Witam , chciałem się podzielić moją pozytywną opinią na temat firmy Okno-Poland ale widzę że nie jestem jedynym zadowolonym klientem,więc może napiszę tylko : PROFESJONALIZM oraz znakomite podejście do klienta

zadowolona klientka

Firma Okno-Poland montowała nam okna w mieszkaniu , jesteśmy bardzo zadowoleni , okna są bardzo ładne , starannie wykonane i zamontowane , polecam Okno-Poland jako solidną firmę

Anna

Chciałam wszystkim zainteresowanym polecić firmę OKNO-POLAND , firmę polecili nam znajomi którzy latem mieli wymieniane okna przez tą firmę i byli bardzo zadowoleni,Ja zamówiłam drzwi do mieszkania również jestem bardzo zadowolona , na drzwi czekałam tylko 4 dni,pracownicy bardzo sympatyczni i kompetentni na każde moje pytanie odpowiadali cierpliwie i z uśmiechem.

Mirosław Stasiak

Witam , w firmie Okno-Poland zamówiłem okna i drzwi do mieszkania , jestem zadowolony , pracownicy są mili ,montaż odbył się szybko i fachowo , na drugi dzień po montażu zadzwoniła pani i pytała czy jesteśmy zadowoleni i czy mamy jakieś uwagi , byliśmy bardzo mile zaskoczeni z żoną że firma się interesuje klientami po montażu.

Badura Marek

Firma godna polecenia , okna świetnej jakości ,pracownicy kompetentni i bardzo pomocni widać że znają się na tym co robią , firmę poleciłem rodzinie i też byli zadowoleni

Agata Kubiczek

witam , od miesiąca jestem posiadaczką okien zakupionych w firmie Okno-Poland , jestem bardzo zadowolona , od samego początku pracownicy firmy wykazali się dużym profesjonalizmem i cierpliwością , montaż okien odbył się sprawnie i bez problemów

BHP - LEX sp. z o.o.

Dzień dobry. Na przekór Państwa oczekiwaniom i z wielką przyjemnością wyrażam swoje zadowolenie z usługi zakupu oraz montażu drzwi przeciwpożarowych. Firma wykazała się olbrzymim zaangażowaniem w doradztwie w zakresie doboru materiału i sposobie montażu. Termin realizacji został dotrzymany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam i życzę dobrych zakupów.

Oszukany

Niewiarygodne jak pieniądz zmienia ludzi w podludzi którzy pastwią sie nad swoimi pracownikami i którzy naciągają klijentów.. Właściciele mają wrodzony system poniżania ludzi.. Oni robią to intuicyjnie.. Jezeli chcecie uniknąć nerwicy znajdzcie inna prace jezeli nie chcecie zostac naciągnieci poszukajcie innych wykonawców a jeszcze zaoszczędzicie..

tarnowskie góry

chyba miales szczesci . ja juz czekam na ukonczenie montazu i 5 poprawek 3 miesiace, nie mozna sie skontaktowac z wlascicielami firmy a pracownicy masakryczni a instalatorzy ktorzy montuja nie znaja sie na swojej pracy wykonuja prace nie starannie i brudno

maciej mlecki

tragedia jeszcze tak nieprofesjonalnej firmy w pracach monterkich nie widziałem ,brak jakiegokolwiek doświadczenia.Wystarczy tylko przeszukać internet, jak często zmieniają siedzibę,dobrze się zastanów nim podpiszesz umowę

Dominik
@maciej mlecki 25.03.2013 18:18

O czym ty piszesz czlowieku, chyba pomyliles firmy !! Siedzibe maja w tym samym miejsu od lat. A odzdizlay maja po roznych miastach. Wymienilem u nich okna w jednym mieszkaniu, zakladalem cala stolarke na nowy dom a mama kupila rolety na domek. I wiesz, nie zauwazylem, zeby ktos byl nieprofesjonalny tak jak ty w swej wypowiedzi. Pewnie nawet nie wiesz gdzie kupiles okna a wypisujecie takie bzdury.

Adam Moszczuk

Bzdury!!! Uczciwa firma ! Kupiłem okna 6lat temu, idealna obsługa, montaż prawidłowy.Byli nawet na przeglądzie po zimie. Polecam.

Chyba człowieku piszesz z zazdrosnej konkurencji. Pracuję tu już 8lat i jestem bardzo zadowolony. Jestem uczciwym pracownikiem,[usunięte przez moderatora] A wizyty Pipu nigdy nie miały miejsca. Klienci wracają z zadowoleniem. PRACUJ UCZCIWIE TO BĘDZIESZ TRAKTOWANY UCZCIWIE. [usunięte przez moderatora]

nik

Witam, kompletnie nie polecam tej firmy, ani jako kontrahenta a tym bardziej jako miejsca pracy. [usunięte przez moderatora] , traktujący pracowników i klientów jak zło konieczne. Częste wizyty PIP-u ciągle wynajdują nowe nieprawidłowości. Kończy się na mandacie i machina działa dalej. ULOTKARZE!!! nie liczcie na uczciwą zapłatę [usunięte przez moderatora]

Agnieszka
@nik 24.01.2011 14:48

Właścicielem jest kobieta. Bardzo wymagająca. Trzeba miec duza wiedze. Nie polecam osobom mi ambitnym. Ja sie bardzo starałam, ale odrzuciła moje cv.

Zostaw opinię o Okno-poland - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-poland