Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Co słychać w firmie? Czy rozwija się, czy planują rozbudowę? Dopytuję ponieważ byłem pracownikiem i miło wspominam tamten czas.

Logista

W Koluszkach też nie lepiej. Obiecanek było dużo: szkolenia, wyjazdy... Biuro (logistyka/technologia/jakość) siedzą po godzinach za free (do oddania, tylko że nie ma kiedy odebrać). Ludzi mało bo oszczędzają ale najlepiej to się nie przyznawaj, że zostałeś dłużej. Nie polecam!!!

W jakim systemie zmianowym jest praca na produkcji 1,2,3 zmiany?

W jakim systemie zmianowym jest praca na produkcji?

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Jerzyk

Kongsberg Automotive dostarcza produkty światowej klasy w branży samochodowej. Pruszków jest jedynym europejskim zakładem produkcyjnym w ramach Kongsberg Automotive Group. Dla mnie praca w takiej firmie jest w pewnym stopniu powodem do dumy, gdyż moja praca służy innym ku zadowoleniu.

Anita

A co moze robic tam kobieta?

Jerzyk

Jestem pracownikiem Kongsberg Automotive i widzę, że niektórzy lubią sobie żartować. Miejsce do żartowania i oskarżania firmy jest źle wybrane. Sądzę, że czasami trzeba dwa razy pomyśleć a raz zrobić

Sprinter

Kongsberg Automotive to fajna i nowoczesna firma. Myślę, że maja przed sobą fajną przyszłość a osoby ambitne mogą liczyć na rozwój. Miło jest pracować bo i ludzie w firmie są fajni ,pomagają sobie, jest ok.

Karol

Kongsberg Automotive jest super. Szkoda , że nie maja pracy dla ludzi bez studiów, ale jeśli ktoś słyszał to proszę o info.

as
@Karol

praca na produkcji bez zadnego wykształcenia

Jerzyk

Kongsberg Automotive to moje miejsce dobrej pracy.

XYZ

Jest premia jakościowa i za produktywność. Jeśli po miesiącu są one prawidłowe, czyli nie ma reklamacji i cel jest osiągnięty to te premie są (300zł brutto)

Joanna

Słyszałam, że Kongsberg Automotive to fajna firma i z pewnością będzie mi się tu dobrze pracowało. Po lekturze wpisów jestem zniesmaczona ale to nie nowość.

Olla

A jak wygląda sprawa ratowania molexa? Słyszę, że napływowa KASTA Kongsberga bardzo się angażuje w bratnią pomoc. Ciekawy temat. Dr House prowadzi jak widać rozległe interesy. A świstaki siedzą w Pruszkowie i zawijają te sreberka... Niech te związki i rada pracownicza się ogarną bo firmę, którą ludzie budowali tu grubo ponad dekadę ci goście roz............montują już niedługo.

nie_dla_kongsberga

Byłam pracownikiem Konsgberga jakiś rok temu. Na prawdę jest tam nieprzyjemnie - po prostu nie polecam. Nawet w towarzystwie inzynierów czy pracowników biurowych jest po prostu fatalna atmosfera, wszyscy sobie nie ufają, potem dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że żeby być krytym wszystko trzeba mieć na mailu, inaczej ktoś się czegoś może wyprzeć. Nie doradzam aplikować pomimo przyzwoitej płacy. Cena, którą przychodzi zapłacić za tą wypłatę, jest nie warta gry.

nie_dla_kongsberga

Jerzyk

Kongsberg Automotive to świetna firma i światowa marka .

Patrycja

Koko, możesz powiedzieć coś więcej o tych profitach?

Ola la

a może panstwo z BHP by pomyslało o zainstalowaniu czujników dymu w lazienkach. ( jakis upomnieniach , naganach, zwolnieniach ) Jest tak napalone ze nie da sie wytrzymac. Po za tym osoby palące zapominja o kulturze ( gaszenie i rzucanie petów na podłoge, strzachiwanie popiołu na podłoge, na deske ) ale najwyrazniej tak samo zachowuja sie w domu .

Jerzy

Zdecydowałem złożyć cv do nich ale mam pytanko. Jak przebiega proces rekrutacji? Jaki poziom zarobków jest w firmie? Wiem, że maja bardzo bogaty pakiet socjalny.

kcin

@koleś skąd wiesz jakie mają zarobki? i kto to są Ci "oni" skoro piszesz ze "zarobki mają calkiem niezle" jesteś z jakiejs konretnej kasty;> ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive