Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

Maja

@Ps Po Twoim poście można zauważyć, że posiadasz jakąś wiedzę o pracodawcy, jakim jest Porta KMI Poland. W jakim charakterze jesteś tam zatrudniony? Jak dokładnie wygląda sprawa z nadgodzinami, o których pisałeś? Zachęcam Cię do wzbogacenia swojego poprzedniego wpisu o te kwestie.

Ziom

Teraz juz mamy po nadgodzinach nowy dyrektor w ełku i niedziele sa wolne juz nie można sobie dorobic :(

GINzTonic

Się popłacz jeszcze

Portoryk
@Ziom

jaki nowy dyrektor pojęcia nie masz o czym mowisz

Ps
@Ziom

Dlaczego nie mogą pracować i robić nadgodziny ludzie którzy chcą. Podciągnąć terminy bo w tyle dlaczego ,do czego to prowadzi odpowie pan dyrektor nowy na to .

Maja

@Kg Bardzo proszę, żebyś przestrzegał na forum regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin , według którego nie wolno tutaj ani nikogo obrażać, ani stosować wulgarnego słownictwa. Pamiętaj również o tym, że raczej nie posługujemy się tutaj danymi personalnymi konkretnych osób. Twój wpis jest trochę niespójny i nie wynika z niego wiele. Może zatem w sposób spokojny jeszcze raz podzielisz się z nami swoją opinią o Porta KMI?

Maja

@Miro To fajnie, że tak uważasz, a Twoja współpraca z Porta KMI Poland przebiega bardzo dobrze. Może jednak napisałbyś nam coś więcej o tym pracodawcy, pomijając już kwestie premii? Zatrudniają aktualnie nowych pracowników? @Wiktor Siepa Widzę, iż bardzo chciałbyś podjąć pracę w wyżej wymienionej firmie. Czy mimo informacji, jakie tutaj uzyskałeś zdecydujesz się na aplikowanie?

Kg
@Maja

W Ełku zatrudniają nowych, bo idioci, gdy mieli fachowców, to ich pozwalniali. Teraz uważają że Ukraińcy im sprawę załatwią. A Marka się (usunięte przez administratora) Bo Ukrainiec zarobi bo swoje przestrogi, a czy to wyjedzie takie czy takie to on ni panimaju.

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

Ykr

Witam. Na bodajże św6 pracuje piękna pani w okularach. Ma ktoś może nawiar?

Samarytanin

Witam słyszałem że porcie były podwyżki ile dodali ?? Chcę podjąć pracę w tej firmie chodzi mi oczywiście w netto

GINzTonic
@Samarytanin

Po podwyżkach większość ma z 10 zł netto , kolesiostwo ma z 12 -13 zł . Ci co podpisali cyrograf z diabłem mają z 14 zł netto.

Miron

Czy jest powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Maja

@Jewel Co masz przez to na myśli? Byłeś pracownikiem w firmie Porta KMI Poland? Dobrze byłoby, jakbyś nieco wyjaśnił użytkownikom forum to, co zamierzałeś przekazać, bo może to im pomóc w podjęciu decyzji o ewentualnym aplikowaniu do tej firmy.

Jewel

Jak tam na metalu ? Nowy dyrektor podkręca śrubę z tym pseudo technologiem ? Pozdrawiam

Oceniacz

Firma jest dobrym pracodawcą ale jak czytam opinie to myślę, że marudzicie z nudów?

Pluto
@Oceniacz

Jeżeli jest taka super firma to dlaczego żadnej nagrody dla przedsiębiorcy roku w ostatnich latach nie dostala, owszem jest dobra firma dla od brygadzisty po pracowników biurowych idac(KOLESIOSTWO). Jaka super firma jak Porta która widzi że wydajność wzrosła reklamacje spadły, szybciej są realizowane plany daje od kwietnia podwyżki oczywiście nie wszystkim to od tego samego miesiaca zmniejsza od 2 do 4 procent premii oczywiscie juz wszystkim oprocz pracownikow biurowych na ktorych trzeba pracowac, a co najlepsze to dopiero jak sam wiceprezes Luto podał na ogłoszeniu że od czerwca zmniejszają premię o te od 2 do 4 procent to dlaczego biuro naliczylo wypłaty z pomniejszona premia od kwietnia. Czyli jak zwykle syg w biurze. Kierownictwo natomiast jak coś ważnego zmienia się dla pracowników szeregowych to chowa głowę w piasek i żadnego zebrania nie robi aby poinformować ludzi, tylko jak jakies pirdoly maja do przekazania to szybko czas znajduja aby zebranie zrobic

operator elk
@Oceniacz

Nie ma co sie przejmować ta firma chyli się ku upadkowi, jeśli w bolszewie zatrudniają wiezniow a ludzie się zwalniają i nie chcą tam pracować. Zamowien coraz mniej. Może i dobrze odkad jest Pan prezes Luto firma zaczela się walic

Ulka

Z cała pewnością na forum nikt nie odpowie na pytanie ale może trzeba zapytać szefostwa?

Ktoś

Tłumacza na zebraniach że trzeba oszczędzać bo koszty. To ciekawe bo na kilka osób zatrudnionych w sobotę czy w niedziele jest zawsze dwóch liderów przepraszam brygadzistów.

pakujacy
@Ktoś

W zeszla sobote 24.03. na wydziale sw2 oraz sw6 było ok 15 pracowników a także 3 mistrzow i pan od niewiadomo czego czyli cztery osoby w mistrzowce czyli paranoja. A nas reszty pracowników nie pozwolono przyjść do pracy lepiej żeby przyszlo więcej pracowników i jeden mistrz nieprawdaz

Z gory dziekuje

Witam. Czy ktoś może coś powiedziec o stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży. Zarobki itp

Maja

Czy firma Porta KMI Poland woli zatrudniać nowych pracowników, który będzie potem musiała wprowadzić w zakład pracy i przeszkolić? Czy to się firmie opłaca?

Ktos
@Maja

Maja a kto ty jesteś. Zadajesz bardzo dużo pytań?

Nowy tu i tam

Pracuje tam juz 5 dzień dyrektor powiedzial że za sobote jest x2 liczone, a za niedziele x3 to prawda czy ściema ?

portos
@Nowy tu i tam

Prawda. Wszystko jest płacone jak ustawa przewiduje.

Pracuje na produkcji zapierniczam po 12 godzin od poniedziałku do piątku plus soboty i niedziele po 8 godzin .Wyciągam na rękę 4.5 -5 tys miesiąc ale powiem wale to .Już nie wyrabiam ile można zdrowie wazniejsze niż kasa

Cudak
@Anonim

A możesz mi powiedzieć jak jest z nadgodzinami w normalny dzień. Chodzi mi o to czy można normalnie jak mi się chce to zostać na 12 czy 16 godzin czy tylko jak ktoś z następnej zmiany ma wolne?

Cudak

Dzien dobry. Mam zamiar zatrudnić się w niedługim czasie w tym zakładzie. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć stawki dla początkujących pracowników?

dyzio

Nie ma pracy źle, jest jej dużo jeszcze gorzej. może lepiej wyjechać do niemieckiego pana, tam napewno znajdziecie szacunek przerzucając świńskie kupy:)

zyzio
@dyzio

Lepsze to niż zasuwac u polskiej swini za marne grosze, widocznie jesteś nieudacznikiem i nie zansz jezykow obcych żeby wyjechać do niemiec pracować u niemieckiego pana za 12000 zl lepiej u polskiej swini za 3000, buhahah

Maja

@portoryk w jaki sposób odczujesz, że są niezadowoleni? Czy następnym razem już nie ma możliwości dostać wolne? Czy po takim wolnym jest po prostu kiepska atmosfera w biurze? Czy każdy pracownik firmy Porta KMI Poland się z tym zmaga czy są wyjątki lub dotyczy to tylko Ciebie?

portoryk
@Maja

Co tutaj pisać najlepsza odpowiedzia na wszystkie pytania jest to ze dużo pracowników się zwalnia, ciagle zatrudniają nowych. tego w innych firmach w elku na strefie nie ma. Problemem jest slaba kadra zarzadzajaca i kolesiostwo panujące w firmie. niestety zarząd jest slepy na to, lub udaje ze nie widzi problemu

Maja

@anonymous a co w sytuacji, gdy taki pracownik ma lekarza, pogrzeb lub ślub? To też prośba grafikowa przez mistrza nie jest brana pod uwagę? Czy wtedy są w firmie Porta KMI Poland porta akceptowane są zwolnienia np. z pogrzebu?

portoryk
@Maja

Dostaniesz wolne ale odczujesz ze nie sa zadowoleni. oni maja gdzies twój slub pogrzeb itp. masz za.... i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland