Market-Plan

Gdańsk

Opinie o Market-Plan

Agata
użytkownik zarejestrowany

O jakim stanowisku piszesz @NataliaB? Stacjonarnym czy sezonowym bo teraz szukają ludzi do pracy przy restauracji i piszą o stawce 11 zł netto za godzinę plus premie. Jeśli możesz daj znać czy wiesz coś na ten temat bo to atrakcyjna propozycja dla poszukujących pracę więc przydałyby się konkretne informacje z pierwszej ręki.

NataliaB

Witam Pracuje w firmie ostatnie dni poniewaz niestety musze wyjechac za granice. Pracowałam ponad pol roku w firmie, jestem bardzo zadowolona, szef oraz menager bardzo wyrozumiali oraz uczciwi. Bardzo polecam prace

Mm

Stanowczo odradzam.

ioj
użytkownik zarejestrowany

A wiecie jakich zarobków można się spodziewać menedżer ds. produktów kredytowych? Super, ze jest zapewniona prywatna opieka medyczna, zwłaszcza, że do tego są jeszcze jakieś inne socjale. Dzięki za odpowiedź

MP

W market-plan pracowałem jakieś 6-7 lat temu. Jarek, jako szef, na prawdę w porządku gość. Kasa była zawsze na czas. Niektórzy nawet rodziny utrzymywali z pensji w tej firmie. Ale patrzę, że od tego czasu trochę się zmieniło. Za moich czasów dostawałem 12 zł na rękę (ale byłem na prawdę dobry:)))))) ), teraz płacą 8-9 zł. Różnica spora, ale jak komuś stawka pasuje to czemu nie:) P.S. Tego kolunia Sebastiana nie znam, za moich czasów go jeszcze nie było, ale odnosząc się do wcześniejszych opinii, manager właśnie po to jest, żeby bzykać, pić piwo i zbierać profity:P

olga

Panie Andrzeju nie wierze ze dostanie pan tyle kase ci pisze.dostanie pan za paliwo i pare groszy dodatkowo.Prosze naprawde sie zastanowic na wspolprace z ta firma

Asia

Uwazajcie na menagera pana Sebastiana O.Pan Sebastaian wykorzystuje dziewczyny na maksa.nie zawsze uczciwie placi.zamiast tez pracowac to czeste pije piwo krzyczy jest bardzo wulgarny jak mu cos nie pasuje to hamsko wyzywa na dziewczyny i czesc kasy bierze dla siebie.Pan Sebastaian to len i pijak.jesli chodzi o prace to lepiej zalatwiac z szefem a nie z tym menagerem.Dziewczyny Uwazajcie !!!

Litta

Witam, ostatnio byłam na spotkaniu z szefem i bardzo przypadł mi do gustu. Szef jest bardzo miły. Bardzo jestem zadowolona z godzin pracy oraz zaproponowanej stawki :) Polecam

Julia

Ostatnio pracowałam w tej firmie i moge powiedzieć, że praca była przyjemna, szef bardzo sympatyczny oraz wypłacalny. Szczerze polecam pracę! :)

oskar

pan jarek jest bardzo wyplacalnym szefem dobrze dobiera grafik pod potrzeby pracownika polecam dla kazedej osoby szukajacej zarobkow ta firme

Tajniak

Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy u Pana Jarosława, pracuje u niego już od 3 lat i nie narzekam. Wypłaty są zawsze wypłacane na czas, ale niestety czasami zdarza mi się nie dostać wypłaty, ponieważ biorę ponad moje wypracowane godziny zaliczki. Pan Jarek jest najlepszym szefem jakiego mogłoby się mieć. Dziękuję bardzo za pracę z najlepszym szefem świata (Pana Kryka).

zuzka
@Patrycja 11.10.2015 14:24
A czy Pan Sebastian ciągnął Cię do łóżka tak jak każdą? Pan Jarek bardzo w porządku

Zuzia . Osobiscie znam Sebastiana .O i naprawdę jest w porządku jakieś po prostu porachunki firmowe załatwia ktoś a odbija się to na wizerunku firmy . czyste bzdury na temat pijaństwa i chamstwa pozdr...

zuzka
@Patrycja 11.10.2015 14:24

PaulinaB

Pan Jarek jest bardzo uczciwym człowiekiem oraz zawsze wypłaca wypłatę na czas, jestem bardzo zadowolona, że mam tak uczciwego, dobrego i miłego szefa, który także potrafi dać zaliczkę. Pan Jarek idealnie sprawdza się na stanowisku pracodawcy, gdyż potrafi nauczyć oraz przygotować osobę psychicznie do pracy. Bardzo polecam firmę Market Plan oraz zapraszam do wspólnej pracy z Panem Jarkiem. Miałam także przyjemność pracować z Panem Sebastianem, jestem bardzo zadowolona z współpracy oraz przyjemnego towarzystwa. Pozdrawiam, Paulina.

plan to też brak planu
użytkownik zarejestrowany

wiecie - ja to nie mam planu na szukanie pracy co mi wpadnie w oczy to sie orientuje czy przypadkiem nie ma tam jakiegos wolnego miesjca do pracy prosilbym wszystkich o przekazanie paru informacji na temat taki, czy jest jakas praca - bo to najwazniejsze co chce wiedziec reszta to pierduleczki ;[ pozdraiwm

olunia

wg jakie wy kłamstwa wypisujecie we władku było spoko

madzia

Tak naprawdę To tak nie było wieszaćie psy bo nie umieliacie się dopasowac do grypy najarane ziolem do pracy chodzilyscie to krzyczał ogolnie bylo ok a co do wypłat zawsze były

Wakacje

To co było napisane wyżej to kłamstwa! Pan Sebastian jest bardzo porządnym i uczciwym człowiekiem! Nie rozumiem tych negatywnych opinii... Zrozumiane jest to, że będąc menagerem jest stres oraz trzeba czasem nakrzyczeć, by ustawić niektórych do pionku, którzy nie chcą pracować.

Sylwia

Polecam!!!

Joana

Gość jest bardzo OK. Nie rozumiem tych negatywnych opinii pisanych przez raptem aż 1 osobę... Konkurencja?

kamila

Zastanawiam sie nad wyjazdem nad morze jako hostessa/ promotorka. Jezeli kto pracowal na tym stanowisku to prosze o napisanie czy dostal wyplate i wogole. Pozdrawiam

Anna

ŚWIETNE :) (usunięte przez administratora) Znaczy nie warto w ogóle rozpoczynać z nim rozmów na temat jakiejkolwiek pracy. PRZEKAŻĘ OPINIĘ DALEJ :)

Masakra

Źli ludzie są wszędzie i trzeba o tym mówić !!!!

ANIUSIA9813

ŚWIETNA WSPÓŁPRACA Z PRACODAWCĄ WARUNKI DOBRE , I PRZEDE WSZYSTKIM JEST WYPŁACALNY!!!!!!!!!

Asiula
@ANIUSIA9813 28.05.2012 17:04

Wątpię bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asiula
@OLEA 07.05.2014 05:40
ODRADZAM

Dlaczego?

Zostaw opinię o Market-Plan - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market-Plan