Work Centre

Opinie o Work Centre

Weronika1968

Ludzie mam pytanie czy może mi ktoś pomóc bo szukam pracy dla mojego męża i syna pojechali do Holandii (na własną rękę) i agencja AB Limburg ich wystawiła na ulicy stoją. Nie mają za co wracać do Polski. Zna ktoś jakieś firmy gdzie mogą znaleźć zatrudnienie. Proszę o telefon.

natalia-083

no to super do zobaczenia :)

Janina

Ja u nich pracuje juz 10 tygodni a jechałam na 6. Planuje ze zostanę jeszcze do sierpnia. Jedno jest pewne sa wypłacalni i to na czas. Moi zdaniem agencja godna polecenia. Oczywiście jak chce ktos pracować a jeśli komuś praca śmierdzi niech siedzi na zasiłku socjalnym w Polsce.

axx

Natalia, moja godzna pokrywa się z Twoja godz odjazdu :) wychodzi na to że jednym pojedziemy :) do zobaczenia :)

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

natalia-083

Ja jade z Lublińca bus ma być po mnie około 4 rano :)

axx

Mm ja też jutro jadę i na Twoje pocieszenie Ci powiem że moi znajomi wyjeżdżają z tego biura już kilka lat i są zadowoleni :) a jeśli masz chęci do pracy i zapał to praca dla Ciebie będzie :) pozdrawiam

axx

Okolice Kielc. Wątpię że tylko jeden bus jedzie i się spotkamy.

olaaaa

natalia-083 - 2013-06-07 20:07:24 Ja jadę do Emmeloord :)No ja tez tam jade :) Ja jade z okolic Nysy a Wy?

axx

Natalia ja też :) skąd jedziesz?

Ja jadę do Emmeloord :)

Miejscowosc to Daalder

axx

Hej. Też dostałam ofertę na ścinanie z wyjazdem w niedzielę. Jaka to ma być miejscowość? Wiecie już coś więcej w tym temacie? Pozdrawiam

dominika

no to może być od pośrednika do pośrednika i nie będzie za dużo kasy, i na pewno nie dostaniecie tego co obiecano, niedawno mój chłopak wrócił z innej firmy, z polską umową pojechał i pośrednik z belgi go przejął. gdyby za mieszkanie i ubezpieczenie nie odtracali to można by zaryzykować, ja w tym momęcie nie jestem za polskimi umowami przed wyjazdem. Od pośrednika do pośrednika giną po drodze pieniadze. pozdrawiam

Ja chce zostac do 1 wrzesnia

kasia

Ja tez sie zastanawiakm, a na ile jedziecie?

olaaa

Ja dzisiaj podpisalam jest po polsku. To widze ze nie jestem sama, tyle dobrze :)

dominika

witam, ja też jadę, macię panie już podpisaną umowe, ja jadę jutro podpisać, i nie wiem jak ma być umowa, czy holenderska? wiecie jakie tam są podatki?

natalia-083

olaaaa - 2013-06-06 09:47:02 Ja mam jechac w niedziele, troche sie boje sama, jedzie ktos tez na scinanie?Przecież napisałaś sorki ale zakręcona jestem trochę dzisiaj :) ja tez jadę sama nie martw się :)

natalia-083

Do mnie dzisiaj dzwonili i jadę jutro do biura a wyjazd w niedzielę Ty też?

olaaaa

Ja mam jechac w niedziele, troche sie boje sama, jedzie ktos tez na scinanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre