Work Centre

Opinie o Work Centre

Marcin & Kasia

My jechalismy razem 20.sierpnia i mieszkalismy wspolnie z dziewczyna w Dronten na hotelu.

GrzegorzSz

Witam zarejestrowalem sie na stronie Work Centre jakis czas temu,zadzwonili do mnie,umowilem sie na rozmowe celem dostarczenia dokumentow typu prawo jazdy ,DO , uprawnienia na wozki widlowe,rozmowe po angielsku, wiec wydaje mi sie,ze normalna rekrutacja,Pani ktora byla w biurze bardzo chetnie odpowiadala na kazde pytanie,sama na koniec spotkania powiedziala,ze gdyby byly jakies dodatkowe pytania to smialo moge dzwonic i pytac.Cala rekrutacja trwala okolo 40min. Teraz juz jestem 8 tydzien w Holandii w Marknesse i jest dobrze. Pracuje aktualnie na kwiatach. Kasa zgadza sie i na czas!!!! Ale wybor do kazdego nalezy indywidualnie.

Jakoś nikt nic nie usunął!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam znajomych co u nich pracują i są zadowoleni.

To w takim razie jaka firma jest najlepsza?

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Prawda123

MOŻE ZDĄŻY TO KTOŚ PRZECZYTAĆ ZA NIM USUNĄ KOMENTARZ! LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKUJ Z TĄ FIRMĄ TO JEDNA WIELKA LIPA.TA FIRMA TO PORAŻKA!!!

Daroo

Też chciałbym wyjechać z dziewczyną, wysłalismy formularze, jutro do nich zadzwonie zapytam sie jakie są szanse wyjazdy razem

olga

A czy pary mają sznasę razem wyjechać i razem mieszkać?

Witam! Mam na imię Kasia i poszukuję pracy dla siebie i swojego chłopaka w Holandii. Wysyłaliśmy już nie raz formularz zgłoszeniowy ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Byłabym bardzo wdzięczna za informację o jakiejkolwiek pracy

mmm

Jedzie ktoś w tym roku do prac ogrodniczych? Jakie są zarobki?

Krystyna

Ja nie rozumiem was najpierw pisze cie ze brak pracy a teraz narzekacie na pola. A piwonie sa w Almere, Dronten i Creil wiem bo sama pracowalam w 2011 i 2012. W tym roku nie moglam jechac. Szkoda!!! Moze faktycznie nie nadajecie sie do zadnej pracy. Jestem zdania jesli mam lepsza prace to z niej kotzystam a nie bezsensownie narzekać. Nasza Polska przypadłość zawsze źle.

Iga;)

LARWA hmmm nie wiem co myslec jedna opina taka druga taka, mysle ze jak ktos chce robic i sie nie boi to zawsze sie cos fajego trafi. fakt na poczatku moze byc nie za ciekawie ale uwazam ze warto sprobowac. chodz nie do konca wiem czy robie dobrze...

LARWA

NO WLASNIE SIE ZASTANAWIAM SA DOBRE I ZLE OPINIE. A JAK JEST NAPRAWDE TO NIE WIADOMO. NIE WIEM CO ROBIC.;/

Ewa1974

Ja pojechałam z Work Centre trzy tygodnie temu na piwonie i je ścinam. Nie narzekam w poniedziałek była pierwsza wypłata i wszystko się zgadza. Dziś mam pierwszy dzień krócej w pracy. A osoby co tu przyjechały i wyrzucono za nie róbstwo lub chlanie są same sobie winne. Tak więc niech nie piszą bzdur na forum. A spotkałam tu także osoby co są w Holandii nawet 5 lat. Gdyby im nie płacono to by tu nie siedzieli. A jeśli w Holandii Level One oszukuje to zawsze można ich zgłosić do odpowiednich instytucji. Pozdrawiam

Naprawdę Nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!

Larwa

Michał- Jesteś zapewne koordynatorem lub pracownikiem biura. Przykre jest to że ludzie się nabieraja bo sama się nabrałam. Współczuje Tym wszystkim ludziom którzy tam trafiają. Polak POLAKOWI WROGIEM..... !!!!! PRZYKRE POZDRAWIAM

Witam wszystkich. Ja osobiście pracuje już prawie rok w tej firmie. mieszkam na Emmeloord. mieszkałem aktualnie urlop:) Ludzie którzy wystawiają negatywne opinie przynajmniej 95% to nieroby.! a potem pretensje do biura(śmiech na sali) nigdy nie miałem problemu z wypłata jak coś się nie zgadzało na następny tydz miałem korektę.! fakt koordynatorzy ale tez nie wszyscy są czasami nie kompetentni. Ale po za tym ok.! ogólnie polecam:) i pozdrawiam

Iga;)

Hej. warto jechac? Bo sie wybieram sama pierwszy raz za granice do Pracy. jedzie Ktoś moze w najblizszym czasie?

admin

Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety

Weronika1968

Gdzie szukac pomocy?????

Weronika1968

Ludzie mam pytanie czy może mi ktoś pomóc bo szukam pracy dla mojego męża i syna pojechali do Holandii (na własną rękę) i agencja AB Limburg ich wystawiła na ulicy stoją. Nie mają za co wracać do Polski. Zna ktoś jakieś firmy gdzie mogą znaleźć zatrudnienie. Proszę o telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre