Work Centre

Opinie o Work Centre

Ares

Jutro wyjeżdżam na 2 miesiące do Holandii z tej agencji , jak wrócę to napisze jak było i czy agencja jak w porządku.

Wiktiora
@Ares

O której wyjeżdzasz ?Ja też mam jutro wyjazd rano

czemu nie wiesz

PrzemekHolandia

Ja też z Śląska,dzisiaj byłem podpisać umowę w Opolu i wyjazd w Nd z tym,że nie wiem o której :)

katrin

My jedziemy ze śląska dokładnie bielsko-biała ok. 19.00 w niedzielę też na kwiaty . Jutro jeszcze jedziemy podpisać umowę bo dziś nie mogłam

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

PrzemekHolandia

katrin-A kiedy macie wyjazd i z jakiego województwa.Ja jadę na pakowanie kwiatów.

katrin

my jedziemy a konkretnie do jakiej pracy jedziesz

PrzemekHolandia

Wyjeżdża teraz ktoś w niedziele do Pracy przez Work Centre do Emmeloord?

Krystian93
@PrzemekHolandia

Ja wracam do nich do Emmeloord teraz w niedziele i idę na pola. Do rolnika u którego już w tamtym roku pracowałem w Dronten.

@Krystian93

A skąd jedziesz ? Do mnie ma dzwonić jeszcze kierowca o której wyjazd.Zostaw jakiś kontakt email

katrin

Ja jadę pierwszy raz , napiszcie co trzeba mieć ze sobą ?? Z góry dzięki PS. Jest internet

CeZik

Mam pytanie, chcę wyjechać z kumplem do pracy przez Work Centre. Kwestia tego że ja po angielsku dogadam się bez problemu, angielski kumpla jest zdecydowanie słabszy. Czy jest szansa że oboje dostalibyśmy się do tej pracy? Wiem , że w niektórych agencjach dawało się to jakoś dogadać w sensie że wystarczyło , że jedna osoba z pary ogarniała angielski.

@CeZik

Ja pracuje u nich już 2 sezony przy cięciu papryki i nie znam języka. Dla mojego szefa ważne jest ze dobrze pracuje.

waldek

(usunięte przez administratora) GOLE POŁĄCZENIA, i słaby zasięg telefoniczny bo naokoło same pola : ) Pozdrawiam i nie polecam ; )

praca

a jak pojechałabym tylko na 6 tyg. to mam możliwość ponownego wyjazdu do Holandii za kilka mies.z tej firmy? słyszałam ze niektórzy jeśli szybciej zjada do Polski to już nie maja powrotu do tej firmy... wiec jak to jest??

angielski

a jeśli ktoś nie zna angielskiego za dobrze to ma szanse na wyjazd z tej firmy??

stary wyjadacz

jeśli ktoś piszę że Workcentre to lipa chyba nie pracował w lipnej agencji ja pracowałem przez workcentre w emmelordzie i wszystko było ok koordynatorzy dbali o pracowników wszystko było ok (usunięte przez administratora)

michalina

Hej :) jutro wybieram się podpisać umowę do Opola. Trochę się boję, bo jadę pierwszy raz za granicę i to sama... Wyniera się ktoś teraz na wyjazd ?

magda
@michalina

Ja się wybieram:)

Adamek

.(usunięte przez administratora)Dziś dzwoniłem do level1 i zweryfikowałem to co pisałem. Work Centre wysyła do level1, którego siedziba jest w Emmelord .(usunięte przez administratora)Natomiast jest drugie level1, które nie ma nic a nic wspólnego z tym pierwszym i mają oferty pracy na południu Holandii, w zupełnie innym regionie a ich strona to: http://www.level1.com.pl - i tego drugiego level1 nie mam sprawdzonego, więc żeby nie mylić :)

Adamek

Ja byłem przez Workcentre i było spoko. Na razie w Holandii byłem tylko przez 3 agencje, z czego jedna to była makabra a dwie pozostałe były spoko. Tylko najważniejsza kwestia jest taka, że jak załatwia się pracę, przez workcentre z Opola, to nie pracuje się dla work centre w Holandii.

Dawid1973

Dla mnie firma super jedynie mogliby kilku koordynatorów w Holandii zmienić ponieważ wszystko olewają albo zapominają. Ale napewno są wypłacalni.

kasia

to jeszcze raz ja. ale jesli chodzi o kase ,mieszkanie to wszystko super.pewne < (usunięte przez administratora) p...ł.

kasia

witam przepracowałam tam 3 miesiące.wszystko było ok,dopuki nie powiedziałam ze chce pojechac na swieta ,na urlop a pracodawca ze nie bo musze zostac,a pracowałam na szklarni. sadzenie nowych roslinek ,wiązanie ..itp.itp... po 3 miesiącach mogłam już pojechac na urlop.wróciłam do polski a potem chciałam wrócic .a oni ze nie moge.. a jedna klientka co zemną pracoiwała to już po 2 tygodniach pojechała na urodziny do polski do swojego dziecka..nastepnie jak był tygodnowy zastój z praca to z dnia na dzien za dzwoniła do naszego brygadzisty i powiedziała ze wraca do polski ,poczym za tydzien wróciła ,wiec sie pyttam o co chodzi? normalnie czeski film.chciałam pojechac z tej samej firmy na iną prace i powiedzieli ze nie

kammmmila

Czy jedzie ktoś 02.01.2014 na cebulki z tego biura ?? Bo ja z kolezanka jedziemy ... prosze o info :)

Martusia
@kammmmila

Ja jade a to właściwie wraca do pracy tam od 2 stycznia dla mnie firma w porządku a jesli chodzi o piwonie to jedna z najprostszych prac. Sama je ścinam co roku od maja 6 tygodni w Creilu. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre