Work Centre

Co do jabłek to jade z dziewczyna busem z katowic /takeiteasy955@gmail.com

Kamil

Tez wyjezdzam tylko sam, piszcie jak cos ;) kamiel1@onet.pl

Straasznie

Ja jade 16.08.2016 na zbiory jablek i gruszek. Sam i pieerwszy raz. Jedzie ktos sam?;p

Heh

Ja jade 16.08.2016 na zbiory jablek i gruszek.

Heh

Ja jade 16.08.2016 na zbiory jablek i gruszek. Jedzie ktos sam tak jak ja? ;p

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Andzej Szatny ex worek

Ludzie obudzcie sie takie (usunięte przez administratora)work centre (usunięte przez administratora) dostaje zawaszą godzine pracy minimum 30 euro i dotego zarabia na was jeszcze na zakwaterowaniu bo na kazdym domu co 25 osób mieszka wtym 1 kuchnia+1 kibel+prysznic+1 pralka+4 srednie pokoje = ma rocznie ponad 20.000 euro zysku netto i dotego jeszcze ucina godziny i pensje ,tszeba niemówic po angielsku aby sie łapac roboty utakich (usunięte przez administratora)niedziwie sie tym niedojdą co nieznają angielskiego bo oni powini tyrac za 25 % kwoty tego co ten co zna angielski wiec źe.BARDZO NIEPOLECAM w europie polecam Norwegie,Islandie,Szwajcarie,Malte, albo poza europą Kanade,Australie,Nową Zelandie,usa-hawaje,i północne stany usa graniczące z Kanadą

Mirka

Ja pracuje juz 6 sezon u nich na zbiorach owocow. Jest to praca na 6/8 tygodni. Akurat mam urlop w oracy. Godzin około 45/53 tygodniowo. Wiadomo trzeba jak najszybciej zebrac.

Mirka

Karo

Ja jade na jablka i gruszki ;)

Zadowolony
@Karo

Czy jesteś pewna że jedziesz na jabłka? :) my mieliśmy na cebulki a cebulek do tej pory nie widac

Nikaz

Ktoś wybiera sie na jabłka i gruszki 16.08?

Lukasz
@Nikaz

siema Ja wraz z dziewczyną wybieramy się 16.08 na jabłka i gruszki z okolic zawiercia napisz na facebooku na priv Lukasz Miro jak coś

Lukasz

jagoda
@Nikaz

witam, wybieram się z koleżanka na jabłka tez wstępnie mamy 16.08 wyjazd.

jagoda
@Lukasz

my z kolezanka sie wybieramy na gruszki i jabłka. prosze pisac na maila joanna6054@wp.pl

Kondi
@jagoda

Witam ja też ale dopiero teraz podobno wyjazd jest w a ta niedziele rano czyli 11.09 pojechałyście już ?

Monia

ja jestem ze znajomymi od paru tygodni i mamy prace caly czas, nawet w soboty chodzimy. Hajs co tydzien na koncie takze wszystko gra.

Paulina

Na gorsze biuro nie można trafić, ludzi traktują jak g**no, mają w (usunięte przez administratora) ich problemy i sprawy, jest jeden wielki (usunięte przez administratora) nic nie jest zorganizowane, robią ludzi w balona, a jeżeli chodzi o pracę to raz jest a raz jej nie ma.

Papryka

Jest ktoś na papryce? jak z godzinami i warunkami mieszkalnymi?

rrrrr

ja jadę z koleżankami też z rzeszowa ale w pt. jak coś to proszę o kontakt r.fal@onet.eu

mamed

witam , czy ktos wybiera sie w najblizszym czasie z tego biura do pracy ? Ja razem ze znajomym mamy propozycje wyyjechac jutro do emerald , ma to byc praca polowa , a takze praca przy zbieraniu i segregowaniu warzyw , wie ktos cos na ten temat ? ile mozna zarobic , czy jest ciezko i jak to wyglada ?

Ruda

Jedzie ktoś może w przyszłym tygodniu w poniedziałek lub wtorek na zbiory z Lublina ?

mamed
@Ruda

@ Ruda , no właśnie ja razem z kolegą we wtorek wyjeżdzamy ale z rzeszowa

@@@@

Jakie są warunki mieszkalne

Grregor1993

witam chcial bym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy ile godzin i czy mozna jechac bez znajomosci jezyka i jakie warunki mieszkalne przy sortowaniu cebulek??

Grregor1993

witam chcial bym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy i mieszkalne przy sortowaniu cebulek??

Grregor1993

Witam chciał bym się spytać jakie są warunki w pracy przy sortowaniu cebulek jak z godzinami ile sie czeka na prace jak sie przyjedzie jak wyglądają warunki mieszkalne i wynagrodzenie bo z tym bywa różnie. A boje sie trochę jechać bo to moj pierwszy raz i na dodatek samemu.

monisssss

Cześć, w poniedziałek jadę ze znajomymi podpisać umowę do Opola. Mamy na początku lipca jechać na sortowanie cebulek. Proponują nam 7,48 euro brutto/h, mieszkanie 68 euro/tygodniowo i ubezpieczenie niecałe 20 euro/tydzień. Niby mamy pracować 8-10 godzin/6 dni w tygodniu. Powiedzcie mi czy te godziny są zagwarantowane w umowie i mamy pewność, że będziemy tyle pracować? Specjalnie się zwalniamy z aktualnej pracy w Polsce i nie chcemy pojechać na darmo.. Jakie są warunki mieszkaniowe?

marek
@monisssss

i co umowa podpisana ja jade jutro podpisac umowe do opola jak to wyglada

Daria

Hej hej witajcie wszyscy :) 3.07.16 jade do Daalder 1, 8305 BE Emmeloord czy ktos kto już tam był powie mi jak tam jest ? Jaka jest praca, stawka godzinowa, i oczywiscie jaki hotel jest ? Ilu osobowe pokoje ? Ratujce bo jade pierwszy raz w życiu i to sama, i boje się czego mogę się spodziewać w razie co jak ktoś też jedzie w to miejsce prosze o eska albo tu wiadomość 508-082-055 Dziękuję Bardzo i Pozdrawiam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre