Work Centre

Opinie o Work Centre

Jest ktoś aktualnie w emmelord lub się tam wybiera?

Marcik

Hejka Co do zbiorów na sadach to tak : Ja przyjechałam 8.09.2016 w piątek , sobotę , poniedziałek faktycznie byłam na zbiorach.(usunięte przez administratora) Od jutra z tego co dzwonila dziś do nas korfynatorka(usunięte przez administratora)mamy iść do innej pracy ale jeszcze nie wiadomo gdzie. Takze tak to wygląda z tymi niby zbiorami o których mówią Panie w Opolu.

mimi

Witam, Chciała się dowiedzieć czy są tu osoby które wyjechały w połowie sierpnia na zbiory jabłek i gruszek i gdzie Was zakwaterowano ?

Pan M

Witajcie, ktoś już jest na miejscu w okolicy Emmeloord na zbiorze jabłek czy gruszek? Z tego co czytam na forum to nic konkretnego, wszyscy pytacie się kiedy wyjazd... Może napisać do nas osoba która jest już na miejscu jakieś konkretne informacje , odnośnie ilości godzin w tygodniu , domkach warunkach jakie tam zastali i o karach które daje koordynator , oraz o wypłacalności i o tym ile tygodni pracy jeszcze zostało przy tych jabłkach? Z góry dziękuje i serdecznie wszystkich pozdrawiam

Beata
@Pan M

Cześć Co do pracy na zbiorach to ja tez przyjechałam w poprzedni czwartek. 3 dni pracy w sadzie wczoraj i dzisiaj wolne. Dzisiaj panna kordynator Rita dzwonila ze od jutra byc moze inna praca ale nic pewnego. Widziałam rano identyczny przypadek opisywany tutaj ale juz widze ze usunięty post. Ostrzegam jesli w Opolu wam mowia o zbiorach liczcie moze na dwa bądź trzy dni pracy reszta to znak zapytania.

Maria 1955
@Beata

witam, ja pracuje od 26.08 na zbiorze jabłek narazie mamy cały czas prace. Grupa jaka nas pracuje to 48 osób u jednego sadownika. Dużo osób jest już 5/6 raz u tego szefa w Dronten do pracy mamy 18 km. Mamy prace jeszcze na 5 tygodni.

Weronika
@Beata

Wyjechałam od nich 05.09.2016 na zbiory jabłek (6 tyg) ale tak mi sie spodobało ze zostałam do 20.12. 2016. Byłam na urlopie do 07.01.2017 i teraz dalej pracuje (sortuje marchewki). DLA MNIE AGENCJA BARDZO RZETELNA I UCZCIWA. Pracuje 6 dni w tygodniu po 52 godziny na tydzień.

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Anka

Bredestraat 7a, Zennewijnen. Ktoś też tam jedzie ?

Anka

Bredestraat 7a, Zennewijnen. Jedzie tez tam ktoś ?

Jagoda

Witam. Jestem w pracy w level1. Byłyśmy w pracy 3 dni na jablkach a jutro juz gdzieś w inne miejsce. Zakwaterowanie jest ok,domek 6 osob ale sa różne miejsca ja trafilam akurat na taki domek. Pozdrawiam

Anka

Hej wybiera się ktoś na jablka? :)

Pawel

orientuje sie ktos jakie warunki tam sa i ile da sie zarobic? z gory dieki

ania

witam orientuje sie ktos czy jest ten wyjazd jutro??? bo widze ze przekladaja co chwile terminy

sylwek
@ania

Ja jadę jutro...

Inka

Podobno w weekend 3-4 września ma być wyjazd na jabłka do Emmeloord... Wybieramy się z koleżanką. Ktoś już był? Możecie się podzielić wrażeniami?

Zdenerwowana

Ja rowniez sie podziele opinia na temat tej firmy gdzie na stanowiskach pracuja ludzie po podstswowce a nie powazni ludzie. Po pierwsze w work centre w opolu mowia jedno a na miejscu i okazuje sie drugie. Pojechalam na kosmetyki. Mielismy pracowac po 12h i miec placone nadgodziny. Taki (usunięte przez administratora)Wszystko placone 100%- nawet nocki. Do tego po miesiacu dopiero nam oznajmili, ze holendrzy wyjezdzaja na urlop. Wiec pracowalismy po 8h za tak smieszne pieniadze, ze az wstyd pisac. Jestesmy podzieleni na 2 zmiany- pierwsza zmiana ma ciagle ucinane godziny (bo jest zmiana maszyn, awarie) a druga zmiana ma pelne godziny. Moze raz sie zdarzylo, ze mieli uciete 2h. A my lacznie juz chyba z dwie dniowki stracilismy. Co chwile ludzie sa wyrzucani z pracy a na ich miejsce nikogo nie wysylaja, wiec trzeba zapieprzac za dwie osoby. Oczywiscie dalej za te smieszne pieniadze. Do tego jeszcze szanowna ksiezniczka, pani koordynator o imieniu na literke A- ciagle nie odbiera telefonow, nic sie z nia nie da zalatwic. Ludzie miesiac sie prosili o to, zeby laskawie wyrobila sofi. Jak macie czas to nie pchajcie sie do work centre (druga nazwa- level one) tylko znajdzcie inna agencje.

Dino
@Zdenerwowana

W pełni się zgadzam z tą wypowiedzią, jedno wielkie oszustwo,.Omijajcie ich szerokim łukiem.

jagoda

witam, wyjezdza ktoś w niedziele tj. 28.08.20016 na jabłka ?

@jagoda

Witaj.wyjazd jest przewidziany na 1.09. jade tam 1 raz wiec nie wiem jakie warunki.jezeli cos sie dowiesz kontakt ze mna george2000@tlen.pl pozdrawiam

jagoda

witam, wyjezdza ktoś w niedziele tj. 28.08.20016 na jabłka ?

Nikaz

@Kondzior Mowisz, ze rzetelne podejscie? Mowia, ze wyjazd 16.08 i pytaja czy mozesz jechac wczesniej ale to czy pozniej to juz nie zapytaja. Ludzie maja zaplanowane inne rzeczy, szkole etc a oni po prostu nie szanuja czyjegos czasu i maja to w dupie kiedy pojedziesz...

inglob

Witam kto się wybiera na zbiór gruszek i jabłek na 15.09.2016r. ??

zwątpiłam
@inglob

ja do nich dzwonię co chwilę i za każdym razem mam inne informacje...mam mieszane uczucia co do tego wyjazdu, ktory i tak stoi pod znakiem ''?'' ....wiem od znajomych ktorzy sa tam na miejscu o sytuacji jaka tam jest a w biurze pani sekretarka mowi zupelnie cos innego ( nieprzyjemna zreszta jak 12.00 w nocy!!!)

boos

Dzieki bardzo

boos

Witam wszystkich mam pytanie jak wyglada sprawa na papryce chodzi mi o godziny itp...

Kondzior

Hej, ja pracuje u nich od maja 2013 roku, pierwszy wyjazd też był z 3 tygodniowym poślizgiem. Po prostu klient miał mniej pracy. lepiej poczekać w Polsce w domu niż tam siedzieć bez pracy. Rzetelne podejście. Pozdrawiam i polecam

lilka
@Kondzior

czy jedzie ktos na zbior jablek i gruszek 15 09 2016 prosze o kontakt mejlowy makuchmarzena@interia.pl a moze ktos byl z tego posrednictwa pracy jak jest praca czy jej nie ma bo naczytalam sie duzo opinii w wiekszosci negatywnych

Klaud
@lilka

Ja wraca juz 3 sezon na jablka. Praca jest 5/6 tygodni po 45/50 godzin. Mi zostaje za ten czas 1600 euro do ręki.

Sylwek
@Klaud

a jedziesz przez Level1? Mieszkasz na Agripark czy na domkach u Veerecken'a?

Ela
@lilka

Jestem już na zbiorach przez WORKCENTRE ponad tydzień. Też bałam się negatywnych opinii, ale na szczęście mile się zaskoczylam. Wyjazd organizowalo mi biuro z Tomaszowa Lubelskiego, szybko i sprawnie poszło. Polecam

Wreszcie w ogóle nie bedzie...;/

Wyjazd przelozony o 2 tyg... ;/

Nikaz
@Wreszcie w ogóle nie bedzie...;/

O 2 tygodnie? dali konkretna date? Mial byc we wtorek, potem w czwartek, w koncu w niedziele a teraz nie podali konkretnej daty jak dzwonilem.

Wreszcie w ogóle nie bedzie...;/

Wyjazd przelozony o 2 tyg... ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre