Opinie o Ecddp w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ecddp. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ecddp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecddp w Zabrze

Iza

Pracowałam w tej firmie parę lat temu, na początku wszystko było dobrze, praca wydawał się dawać ogromne szanse na rozwój w jej strukturach, ale jakim kosztem. Panowie zarządzający firmą uznają rozwój kariery tylko w jeden sposób, taki po którym traci się szacunk do samego siebie. Wszystkie opinie, które przeczytałam o tym co tam się dzieje są w 100% prawdziwe. Odradzam, omijajcie szerokim łukiem tą firme.

Viola

Wszystkie te komentarze sa zgodne z prawda! Janusze biznesu oszukujacy klientow, za nic maja prawo i przepisy! Wydaje im sie, ze wszystko wiedza, a nie wiedza nic. Chamy i prostaki zaliczajace kolejne asystentki w zamian za stanowiska!

Ta firma to jakas żenada. (usunięte przez administratora) pracowników, zmuszają do nielegalnych rzeczy, jak nie wykonasz to lecisz do widzenia świat sie zmienia. A klientów mają za frajerów.

Wojtek

Też tak uważam , kto z tej firmy odszedł to bardzo dobrze zrobił A kto tam jeszcze pracuje to radzę uciekać. Co do szefów brak słów

Sławomir
@Wojtek

Wnioskuję, z Twojej wypowiedzi, że nie pracujesz już w firmie, ale nie napisałeś dlaczego masz tak niepochlebną opinię. Rzeczywiste warunki zatrudnienia są bardzo ważne, więc warto je przedstawić na forum.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ecddp? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Klaudia

Praca w grupie ECDP to jedna wielka pomyłka, odradzam każdemu, (usunięte przez administratora) każdego i na każdym kroku, kasa tam to jakaś żenada. Właściciele to jakaś porażka nie szanują nikogo.

Iza

@aleksandra a zdradzisz na jakim dziale pracujesz ?

Aga

Pracowałam w Ecdp. Ciagle zmiany spolek,nazw,lokalizacji,wykorzystywani klienci,zla ich obsluga,o wiele rzeczy klient sie prosi. Niedociagniecia.Potwornie droga obsluga a jakosc bardzo marna.Noi cwaniakowte zagrywki zarzadzajacych. Odeszlam po kilku miesiacach.Balam sie pracowac dla ludzi pozostawiajacych wiele do zyczenia.

Od dawna nikt nie korzystał z forum z jakiegoś powodu? Warto aplikować?

Aleksandra

Pracuję w tej firmie od ponad 2 lat. Szczerze polecam. Panuje tu bardzo życzliwa atmosfera. Ludzie są profesjonalni i merytoryczni. Z przełożonymi też nie mam żadnych problemów, bo są przyjaźnie nastawieni. Praca jest rozwijająca, są ciekawe projekty i czasami pojawiają się szkolenia. I coś co jest dla mnie bardzo ważne – mam całkiem sporą swobodę w działaniu, co bardzo doceniam. Ale trzeba być też odpornym na stres, bo jednak czasami bywa nerwowo…jak wszędzie ????

Aleksandra
@Aleksandra

Miał być na końcu uśmiech, a wyszły znaki zapytania...

Magdalena

Przepracowałam w tej firmie niestety wiele lat i żałuję, że swojej decyzji o odejściu nie podjęłam wcześniej. Pani od PR widać, że usilnie próbuje dodawać swoje sztucznie wybielające firmę opinie pod różnymi nickami.... ale efekt niestety marny. Fenomenem ten firmy jest to, że każdy po odejściu żałuje że wcześniej tego nie zrobił i nikt nie tęskni za firmą, natomiast obecni pracownicy albo nie nabrali odwagi aby odejść albo szukają ciągle czegoś innego. Nikt, po dłuższej pracy nie jest zadowolony. Zbyt duża ilość pracy na 1 osobę, wymaganie aby być ciągle pod telefonem oraz praca w nadgodzinach za free. Oczywiście były też duże plusy, mianowicie osoby współpracujące były bardzo fajne na tyle, że do dzisiaj jest utrzymywany kontakt. No i to, że z urlopem nigdy nie było większego problemu. Natomiast jeśli chodzi o użeranie się z nieznośnymi klientami i robieniem czegoś, co czasami mocno wykraczało poza kompetencje pracownika, a klientowi wmawiało się, że jest to praca wykonana przez "specjalistę w dziedzinie". Taka żenua trochę bo tych specjalistów tak naprawdę jest kilku, a reszta to studenci,stażyści, praktykanci. Zarobki - jedna z najważniejszych kwestii również jest bardzo średnia w kierunku słabej.

@Magdalena

Pani Magdaleno, jeżeli przepracowała Pani w tej firmie wiele lat i jej nie zmieniła wcześniej, to chyba nie było aż tak strasznie. Jak mi się coś nie podoba to zmieniam...proste :)

Barnaba

Wszystkim nie uda się dopasować, zawsze można znaleźć jakiś feler. Ważne, że firma jest dobra i stara się, polecam

Darek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie jakich osób potrzebuje?

Aigel

Dobre miejsce do pracy. Ciekawe obowiązki, różnorodność, możliwość rozwoju. Wynagrodzenie powyżej średniej. Do tej pory brakowało świadczeń pozapłacowych ale uruchomiono karty Benefit, teraz wdrażana jest opieka medyczna. Dobre warunki infrastrukturalne, lokalizacja w centrum. Duża samodzielność i fajna atmosfera. Możliwość pracy bezpośrednio z klientem. Na pewno można jeszcze popracować nad komunikacją wewnątrz organizacji i zarządzaniem ludźmi, ale bez rozbudowanych HRów jak w korporacjach i z Szefami, którzy są ekspertami merytorycznymi i świetnymi fachowcami pewnie ciężko oczekiwać zacięcia w miękkich kompetencjach przywódczych. Generalnie polecam osobom, które mają dość korpo świata z KPI i wyrabianiem godzinek.

Jerzy

Myślę, że niektórzy źle wybrali sobie charakter pracy i teraz są niezadowoleni!!

Hanna

@michał piszesz, że firma nie dba o pracownika, chodzi o warunki pracy, czy też atmosferę lub benefity pozapłacowe? W przypadku możliwości awansu na stanowiska kierownicze jakie cechy kandydata Twoim zdaniem były rozpatrywane? Napisz proszę, co wiesz na ten temat, Twoja opinia będzie cenna dla pozostałych forumowiczów.

matyl
@Hanna

Nie jest fajnie, jak ktoś, kto odszedł z firmy z powodu postępowania nie fair próbuje ją oczernić w oczach innych. I postępuje znowu nie fair szerząc taki ferment. Pracuję w ECDP i jestem w szoku, że ktoś może dużą samodzielność i brak korporacyjnych usztywnień traktować jako "bałagan". To jest właśnie fajne i rzadko spotykane na rynku. Dla mnie świetne miejsce pracy, a przede wszystkim dające duże pole do realizowania swoich pomysłów. Jak ktoś nie lubi się rozwijać i woli urzedniczą sztampę, to faktycznie w ECDP się może nie odnaleźć

@matyl

Pani od PR powinna zmieniać sposób wypowiedzi o ECDP bo osoby tu pracujące od razu rozpoznają jej sztandarowe hasło o braku korporacyjnych usztywnień. Ecdp - obecnie to słaba kadra, chaotyczne zarządzanie. To prawda że istnieje podział na dwie grupy pracowników młodszych - uczących się i starszych, którzy siedzą bo tak im wygodnie. Niestety Ci młodsi obecnie nie mają się nawet już od kogo uczyć. Firma chaos z bardzo kiepska merytorycznie.

Hanna

@Pracownik, @mia, forum dotyczy atmosfery pracy i ogólnych warunków zatrudnienia w firmie Ecddp w mieście Zabrze. Czy w związku z tym, że podawane przez Was informacje są sprzeczne można wywnioskować, iż opisujecie zupełnie dwie różne lokalizacje działalności firmy? Chciałabym wykluczyć pewne nieprawidłowości co do informacji jakie przekazujecie.

Hanna

@Dawid, w jaki więc sposób firma Ecddp dba o swoich pracowników? Mógłbyś tu podać jakieś konkretne przykłady? Sporo osób ma negatywne opinie na temat tego pracodawcy a Ty im z kolei zaprzeczasz. Podziel się proszę na forum swoim zdaniem.

mia
@Hanna

Ostatnio sporo się zmienia w kontekście nowych benefitów - np. wprowadzają Multisport i prywatną opiekę medyczną dla wszystkich. do tego atmosfera super, a to się bardzo liczy, przynajmniej dla mnie.

@mia

Pracuję w tej firmie i ani benefitów, ani dobrej atmosfery nie zauważyłam. Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd. Nie piszecie, że najlepsi odchodzą. Tutaj pracują dwie kategorie osób. Pierwsza to młodzi ludzie uczący się zawodu. Dla nich zarobki to kwestia drugorzędną. I druga grupa starsi pracownicy, pracujący w ecdp niemal od początku istnienia tej firmy i chyba niemajacy innego pomysłu dla siebie. Piersza grupa jest Ok. Druga, pozostawię bez komentarza.

Zbynio

Czy są szanse na podwyżki zarobków?

@Zbynio

O 100 zł tak

Dawid

Gdyby firma nie dbała o pracowników to nie otrzymałaby opinii dobrego pracodawcy!!

michał

Niestety firma która nie dba o pracownika. Prawdziwych fachowców się zwalnia a zatrudnia się praktykantów i stażystów. Brakuje pracowników i robi się na dosłowny akord. Firma bierze wszystkie zlecenia pomimo brakujących specjalistów. Zmarnowane lata pracy. A najlepsze jest to, że prezesami są tzw. pionki, osoby które nie mają bladego pojęcia o tym co robią, jak to robić. Jest jedno wielkie zamieszanie i bałagan.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecddp - Zabrze

• Jak się pracuje w Ecddp?

Zobacz opinie na temat firmy Ecddp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecddp?

Ecddp