Opinie o Ecddp w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ecddp. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ecddp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecddp w Zabrze

Gregor

Może dowiem się czy firma prowadzi rekrutacje?

AN

Pracuję w ECDP (już teraz - zmiana nazwy) w Warszawie i to jest miejsce z najlepszą atmosferą, w jakim kiedykolwiek pracowałam. Świetni, serdeczni ludzie, a przy tym bardzo dobrzy eksperci w swoich dziedzinach. Duża samodzielność pracy, nie ma biurokracji, jest zadaniowość i praca na efekty. Warunki zatrudnienia też rynkowe albo powyżej. Tak fajnych szefów nigdy nie miałam - bywają ekscentryczni i są zupełnie nie w stylu "korpo ludków", ale to tylko na plus. Bardzo polecam tę firmę, też za potencjał rozwoju w ramach struktury.

Martyna

Dobra firma to z pewnością jest dobra praca. Czy dlatego od dawna nikt nie pisze?

Rozczarowana.

Rozmowa kwalifkacyjna jest stratą czasu. Rozmawiamy przez telefon o pracy, a na miejscu okazuje się, że praca ta nie jest pracą odpłatną, a konkretniej jest to po prostu sześciomiesięczny i bezpłatny staż. Istnieje pewne spektrum możliwości dla pracodawcy, aby ten mógł mieć pracownika "za darmo", a z kolei pracownik miałby otrzymywać choćby głodowe wynagrodzenie. Niestety, chęć posiadania pracownika za darmo - w dosłownym znaczeniu braku kosztów - jest bardzo wyraźna. Jestem osobą uczuloną na brak kultury dlatego moją uwagę przykuło to, iż pomimo tego, że do sali, w jakiej odbyła się rozmowa kwalifikacyjna zajrzało parę osób w trakcie jej trwania, każda z nich przerywała trwającą rozmowę w sposób milczący - ani "dzień dobry", ani "przepraszam". Takie braki w zachowaniu są żenujące.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ecddp? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Hanna

@al, a z czego jesteś zadowolony?

a

Proponuję się zapytać ile ostatnio ludzi odeszło np. z departamentu podatku dochodowego i dlaczego. :).

al

abc potworne traktowanie ludzi, jak roboty

dfg

@optymista zawsze tak jest chyba po prostu nie istnieje cs takiego jak praca idealna zawsze będzie cos co się komus nie spodoba wiadomo jak to jest ..

optymista

Pewnie jak w wielu firmach są plusy i minusy, mnie w ECDDP zaraził kompletny brak kompetencji osoby która podjęła się rekrutacji, nonszalancja i kombinatorstwo oraz wynagrodzenie na nisko-średnim lokalnym poziomie. Pełna gębą polski pracodawca. Ani nie polecam ani nie odradzam. Warto mieć takie doświadczenie :)

arr

Tak. Rozwija się. Spróbuj się zainteresować ile osób w międzyczasie odeszło i czemu oraz jak pracują ci, co w niej pracują.

po kilku miesiacach

Atmosfera jest rewekacyjna. Wszystko dobrze dziala. firma sie rozwija, zaklada nowe biura. POLECAM!!

nowy

Cześć, pracuję w ECDDP od jakiegoś czasu. Atmosfera fajna, ludzie z solidną wiedzą i poczuciem humoru. Płacą na czas. Jest parę rzeczy do nadrobienia, ale to kwestia czasu. Ogólnie polecam.

on

Zarobki są zależne od stanowiska. Jeśli chodzi o naukę, to tylko to co sam sobie wypracujesz. O szkoleniach możesz zapomnieć, bo wychodzą z założenia, że jak pracujesz w firmie doradczej i szkoleniowej, to nie potrzebujesz już się edukować. Żenada :/

Pracuję kilka miesięcy w ECDDP i na razie jestem zadowolony. Mili ludzie i bardzo przyzwoite warunki. Byłem już w 3 biurach i atmosfera panuje bardzo przyjazna, zarząd firmy też jest bardzo przychylnie nastawiony do pracowników. Można się sporo nauczyć i mam nadzieję, że rozwinąć. Jak tak będzie dalej, to chętnie zostałbym na stałe :)

gość

Przecież rekrutacja to proces i w różnych firmach trwają czasami przez kilka miesięcy. Poza tym kampanie rekrutacyjne na niektórych serwisach rekrutacyjnych trwają przez długi okres, więc ogłoszenie czasami ukazuje się nawet w momencie kiedy rekrutacja już się zakończy. Ja miałam 2 rozmowy, na które też chwilę oczekiwałam. Po rozmowie też od razu nie dostałam odpowiedzi, ale teraz jestem zadowolona z pracy w ECDDP:)

Daniel

nigdy nie byłem w tej firmie na rozmowie, ale po tej wypowiedzi (bardzo ładnie napisanej) chyba nigdy bym nie poszedł. Dziękuję takim ludziom jak Ty za poświęcenie tej chwili i wyrażenie opinii.

Obecny
@Daniel

Dobrze, że nie przyjdziesz, bo z taką oceną sytuacji i wnioskami (oceną na opodstawie komentarza sprzed 4 lat) nie masz czego tam szukać. Pozdrawiam

kokorico

Ogólnie nie polecam pracy w ECDDP! Ogólny brak szacunku dla pracownika jesteś a zaraz cie nie ma bo dostajesz nie wiadomo dlaczego wypowiedzenie z dnia na dzień Kasa może być To co sobie wywalczysz na początku to twoje a potem .... walcz i męcz się bo cieżko o podwyżkę. Jedynym ogromnym plusem tej firmy to pracownicy oczywiście nie wszyscy jak wszędzie są również piranie firmowe na które trzeba uważać. Dobra firma na start ale przyszłości ja bym z nią nie wiązał.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecddp - Zabrze

• Jak się pracuje w Ecddp?

Zobacz opinie na temat firmy Ecddp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecddp?

Ecddp