Opinie o Ecddp w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ecddp. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ecddp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecddp w Zabrze

szef szefów Nowy wpis

Szanowni Państwo, ne polecam jakiejkolwiek współpracy z czymkolwek co ma w nazwie ecdp. Możecie Państwo płacić im przez wiele lat, ale jak wydarzy się trudniejszy moment to oni się odetną. A odetną się dlatego, że okazuje się, że ich rady, za które płaciło się wiele lat są po prostu błędne. Nie polecam nawet najgorzym wrogom. Omjać szeorkim łukiem.

Grazia Nowy wpis

Wiadomo jaka rotacja teraz w firmie? Szukają asystentki zarządu na stronie, ciekawe ile pracowała poprzednia. Ja szukam pracy jak już to na lata, a te opinie o atmosferze mnie nie zachęciły. Chyba, że teraz już lepiej jest? Znacie przy okazji obecną stawkę? Bo to, że jest "atrakcyjna" już wiem z ogłoszenia, ale wolałabym znać widełki.

Były pracownik Nowy wpis
@Grazia

Szanowna Pani, ogłoszenie o poszukiwaniu asystentki jest na ich stronie chyba od ponad 2 lat. Wątpię żeby to było aktualne i wątpię żeby ta firma jeszcze w jakikolwiek sposób działała.

Afa

Tam nie ma opcji awansu xd ani normalnej umowy

Agnieszka
@Afa

witam czy można prosić o wyjaśnienie zagadnienia tej umowy? na stronie jest informacja, że właśnie szukają asystentki zarządu. wiadomo coś na temat bieżących warunków pracy na tym stanowisku w firmie? pytam, bo ktoś kiedyś pisał o ich istnieniu tylko na papierze, chcę się szerzej rozeznać w temacie

Była Asystentka Zarządu Nowy wpis
@Agnieszka

Byłam kiedyś asystentka ŁM. Ćpun i socjopata. Nie polecam. Ludzi traktuje przedmiotowo. Po złożeniu wypowiedzenia nie zobaczysz swojej wypłaty. Firma to jedna wielka pralnia pieniędzy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ecddp?

Afa

Lepiej w ogóle tam nie iść. Pracowałam tam i lepszą opcją jest mieszkanie pod mostem. Krzyk na pracowników przez prezesa jest tam normą

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ecddp? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Traktowanie klienta to jakiś dowcip. Typowe korpo podejście, wszyscy robią wszystko, żeby tylko nigdzie nie było ich nazwiska. Skontaktować się z kimkolwiek to cud nie mówiąc już o zainteresowaniu tematem. Nie wywiązują się z warunków umowy i nic sobie z tego nie robią zostawiając klienta na lodzie z problemami. TOTALNIE ODRADZAM KAZDEMU SZUKAJĄCEMU OBSŁUGI KSIĘGOWEJ.

Asystentka

Szanowna Pani, ta firma istnieje już tylko na papierze. Po wiadomej aferze z ubiegłego roku oraz latach amatorskiego zarządzania nie został tam nikt, kto pracował powiedzmy trzy lata temu. Nie ma doradztwa podatkowego, nie nie ma doradztwa prawnego, nie ma księgowości, nie ma kadr, spółki zagraniczne to tylko teoria. Są długi, windykacja i strona internetowa. Proszę poszukać na stronie, kto tam teraz pracuje i zastanowić się, dlaczego poza właścicielem, który to wszystko rozpieprzył, nie ma żadnego nazwiska?

Agnieszka
@Asystentka

I dalej sytuacja tak wygląda jak Pani napisała czy może coś uległo zmianie? Nie ma już najmniejszych szans na uratowanie firmy?

@Asystentka

Czy może Pani opisać o jaką aferę chodzi, mamy ofertę na współpracę od tej firmy i martwią mnie podane informacje

Krystyna
@Asystentka

O jaką aferę chodzi bo nic nie wiem?? Widzę ze dużo osób narzeka na szefa, ale co takiego się stało że aż firma padła przez aferę??

pracownikex

Odradzam KAŻDEMU :) firma w której człowiek się nie rozwija, robi darmowe nadgodziny, nie jest doceniany, ani nie ma ścieżki rozwoju. Firma posiada zła reputacje, przez głównego założyciela. Ludzie przychodzą i odchodzą- a zostają osoby, które sobą nic nie prezentują, trzymają się posady w zamian za coś:) lub nie maja perspektyw, wiec są tam. Szkoda słów na ta firmę, naprawdę nie wiem co więcej powiedzieć.. nie polecam. Szkoda czasu, nerwów, zapału i ambicji.

Bob

Masakra, brak szacunku dla pracowników, właściciel z oskarżeniami trzymajcie się z daleka. Olbrzymia rotacja - takze w kadrze zarzadzajacej- najlepszym dowodem na to, ze to nie jest dobra firma.

Rony
@Bob

Popieram w 100%

Honest

Ta firma to pralnia. Znajoma już straciła swoją godność na samym początku na rzecz swojego szefa, ale widać że jej ten zakłamany świat odpowiada i majętni szefowie. Każdy sam decyduje czego od życia oczekuje. Widać ona lubi ten sport a wały tylko ją napędzają do jeszcze lepszych usług dla szefa...

gosc

Byly kolejne informacje w tej sprawie w sieci, ale jakos tego juz nie wrzucacie.

Gwizd
@gosc

A to moze wrzuć

@Monia a dlaczego tak szybko odchodzą ludzie?

Monia
@Marta

Atmosfera, brak szacunku ze strony szefostwa. Zwolnienia z dnia na dzień. Brak konkretnych zadań. Ludzie boja się ze kolejnego dnia nie nędza mieli gdzie przyjść. A ci którzy się nie boja , maja dość ciężkiej współpracy z Góra.

Maciek

A po nowym roku zapowiadali rotacje pracowników?

Monia
@Maciek

cała ekipa się wymieniła i większość pracuje tam mniej niż 6 miesięcy ...

Niestety wszystkie niepochlebne komentarze są zgodne z tym jak jest w tej firmie. Atmosfera może i była jednym z argumentów za tym by zostać , niestety ten argument jest już nieaktualny. Ogromna rotacja, ciagle nowi pracownicy na każdym stanowisku. Szefostwo nie szanuje pracowników, nie można pozwolić sobie na własna opinie. Brak komunikacji jakiejkolwiek. Zadania przydzielane z dnia na dzień , nie zawsze związane z zakresem obowiązków na danym stanowisku. Nikt nie wie kto za co jest odpowiedzialny, do kogo się z czym można zwrócić. Szansa na awans lub podwyżkę? Można pomarzyć jedynie. Podstawowy przepływ informacji między kadra zarządzająca a pracownikami wymaga wiele pracy i to głównie ze strony szefostwa. Benefity: Multisport i medicover. Na plus: elastyczny czas pracy. Zdecydowanie nie polecam, praca nie jest stabilna. Relacje są bardzo słabe, komunikacja zerowa.

Tomasz

Z pewnością można mieć różne opinie ale jeśli dobry pracodawca a takim jest Ecddp komuś nie odpowiada to zawsze można zmienić pracę

Hoo
@Tomasz

No pewnie źone te mozna zmienić /wymienić na nową i młodą! Zwłaszcza w ecdp

Sara
@Tomasz

No i raczej większość juz to zrobiła ????????????Taka swietna ta firma

Katarina

Nie polecam pracy w tej firmie. Dlaczego? - w firmie panuje jeden wielki bałagan - przepływ informacji jest tragiczny, nikt nie wie za co tak naprawdę odpowiada, a zakres obowiązków tworzy się ad hock na potrzeby właściciela bez jakiejkolwiek komunikacji - sam właściciel swoimi chaotycznymi decyzjami i despotycznym stylem zarządzania rozwalił cały zespół, nota bene świetnych ludzi którzy się poprostu pozwalniali - ciągła rotacja, ludzie przychodzą na dzień, dwa ,góra tydzień i widząc co sie tam dzieje zwyczajnie stamtąd uciekają - brak szacunku dla pracowników - niejasne zasady współpracy; nigdy nie wiesz czym będziesz zajmować się jutro i jakie stanowisko zostanie dla Ciebie wymyślone oczywiście bez ustalenia tego z Tobą - pracownik traktowany jest przedmiotowo, nie ma żadnego dialogu, wymiany opinii czy też możliwości współpracy raczej funkcjonuje to na zasadzie pan każe sługa musi Reasumując, szkoda własnego zdrowia i energii aby codziennie przychodzić do miejsca w którym człowiek poprostu źle sie czuje

Lucky

Wiele by można pisać o tej firmie, ale najkrócej rzecz ujmując szczerze odradzam tego pracodawce. Jedynym pozytywnym czynnikiem, który napewno jeszcze tam niektórych trzyma jest zespół świetnych, kompetentnych ludzi, których niestety właściciel nigdy nie doceni bo z natury jest człowiekiem wiecznie niezadowolonym z pracy swoich pracowników. Zarządzanie rodem ze średniowiecza, zero szacunku i kompetencji.Najlepiej nie wyrażać własnego zdania i nie proponować własnych rozwiązań bo jedyne co słuszne to to, co właściciel powie. Komunikacja- a właściwie zero jakiejkolwiek komunikacji, bardzo zła atmosfera którą wprowadza do organizacji właściciel i której już wiele osób poprostu po ludzku nie wytrzymało. Jeśli chcecie się rozwijać, zależy Wam na dobrej komunikacji z przełożonym, przejrzystych zasadach pracy to szukajcie zatrudnienia gdzie indziej.

Lubica

Dzień dobry. Pracuję w oddziale EDCP na Słowacji i przypadkowo znalazłam tę stronę. Byłam zaskoczona negatywnymi opiniami na temat firmy. Uważam, że wszystkie negatywne opinie wystawione przez byłych pracowników są stronnicze. Oceny negatywne zostały dodane przez pracowników, którzy nie potrafili nawiązać porozumienia z pracodawcą. Gdyby ocena była obiektywna, a strona pełniłaby swoją misję, pracownik pisałby o pozytywach i negatywach. Nie mogę uwierzyć, że pracodawca ma same wady. Moja obiektywna ocena jest taka, że w firmie pracuje wielu profesjonalistów, którzy wymagają od współpracowników profesjonalizmu, lojalności i ciężkiej pracy. W zamian pracownicy otrzymują zaufanie i odpowiedzialność, które są siłą napędową każdego rozsądnego pracownika. Każda osoba chce być potrzebna, ważna i ceniona i właśnie to można osiągnąć w grupie ECDP. Zalety: Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju Praca nad ciekawymi projektami Pozytywne nastawienie do pracowników Zaufanie przełożonego Motywujący zespół Wady: Brak. Osoba, która wymyśla wady, nie wybrała pracy, którą lubi i prawdopodobnie gdzieś popełniła

Aga

Marne zarobki, zero benefitów. Poza tym barak szacunku dla pracowników. Słabe kompetencje osób zarządzających.

Malwina
@Aga

Benefity jakies tam są, Multisport, Medicover ale zgodze sie w 100 % ze osoby zarządzające po pierwsze nie szanują swoich pracownikow i traktuja ich jak marionetki ktore maja wykonywać ich polecenia bez jakiejkolwiek refleksji, nie mowiac juz o kompetencjach miękich ktorych warto byloby sie douczyc chcąc zarządzac ludzmi bo zarządzanie przez strach bylo modne 20 lat temu a firma przeciez taka " światowa"

Maja

Och ponoć Biuro w Krakowie wyleciało nazkazem sądowym, nie płacony wynajem przez 3 lata , gratulacje ECDDP a sorry ECDP

Kostek

@Peter Zawsze można zmienić pracę jeśli w dobrej firmie przy dobrym pracodawcy jest źle.

Mike

Atmosfera w calej grupie bardzo fajna, ludzi sa mega spoko. Czasami jest stres, ktos rzuci jakas (usunięte przez administratora) ale to wszedzie tak sie dzieje. Niestety, sporo bylo osob, ktore sie nie nadawaly do pracy w doradztwie i stad pewnie te komentarze ponizej aby dac upust frustracji (zreszta widac ze jedna osoba je pisza podszywaja sie pod kilka osob...). Albo sie to ma albo sie tego nie ma (przebojowosci, nie mylic z ''dobrymi nogami'' co wiekszosc tutaj widzi za rownoznacze za dawanie (usunięte przez administratora) Poziom merytoryczny doradcow podatkowych jest wysoki (w szczegolnosci ECDP Podatki - mega!!), klientom nie sprzedaje sie bzdurnych modeli optymalizacji oferowanych na rynku przez ''znawcow''. Z klientami sa dobre stosunki, wrecz przyjazne. Czasami sie jaki zgrzyt pojawi, ale tak to jest juz w doradztwie. Grunt, aby na koniec dnia kazdy byl zadowolony.

@Mike

Dosyć to niepokojące dla przyszłego pracownika, jeżeli firma uważa że niepochlebne opinie to opinie jednostki. Chociaż nie, bardziej to żałosne jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecddp - Zabrze

• Jak się pracuje w Ecddp?

Zobacz opinie na temat firmy Ecddp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecddp?

Ecddp