Opinie o Elektro Omega S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elektro Omega S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektro Omega S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro Omega S.A. w Katowice

Przebyta rozmowa rekrutacyjna Nowy wpis

Po rozmowie w tej firmie dostałem/am możliwość 1msc próbnego na zlecenie (bez informacji o zarobkach) przy czym Pan na rozmowie powiedział wprost, że nie są pewni mojej osoby ale chcą mi dać szanse. Skoro nie są pewni to po co ta szansa? Po co po miesiącu mam szukać znów pracy? Proszę szukać kogoś innego kto w 100% odpowie Państwu jak mniemam wygórowanym oczekiwaniom. Poinformowałam/em, że tego dnia mam jeszcze rozmowy i nie chcę tamtych firm zostawiać z odmówionymi spotkaniami w dodatku tego samego dnia, chcę się z nimi zapoznać. Pan powiedział wprost, albo zacznę u nich 1msc zlecenia albo się żegnamy. Wyjście z mojej strony było oczywiście tylko jedno - żegnamy się. Człowiek, który nie potrafi się postawić na miejscu drugiego człowieka to zły pracodawca. Nie żałuję, nie będę - żegnam!

IZA Nowy wpis
@Przebyta rozmowa rekrutacyjna

Witam . Dziękujemy za tą opinię mimo że nie jest dla nas pozytywna . I przykro mi jeżeli poczuła się Pani/Pan niestosownie w tej sytuacji . Ale prosimy również o próbę zrozumienia drugiej strony czyli Pracodawcy . Jesteśmy małą firmą , wprowadzenie każdej nowej osoby spoza branży to czas przynajmniej właśnie 1 m-ca na sprawdzenie czy taka osoba "zaskoczy" , czy umiejętności i kompetencje które przedstawia zarówno w cv jak i na rozmowie są tymi które sprawdzą się w firmie , i co najważniejszy czy nowa osoba będzie zadowolona z nowego miejsca pracy , zakresu obowiązków , odpowiedzialności etc . Mieliśmy niestety już takie sytuacje w których osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, akceptujące w pełni wymogi płacowe , zakres obowiązków etc. i spełniające nasze oczekiwania - nie przyszły na podpisanie Umowy o pracę , lub zwyczajnie po tygodniu , lub po miesiącu składały wypowiedzenie bo dostały w innej formie 100 czy 200 pln więcej . Rynek pracownika dzisiaj jest taki jaki jest , ale jeżeli Ktoś przychodzi na rozmowę o pracę , mówi wprost do dwóch osób podczas rozmowy kwalifikacyjnej że tak akceptuje wysokość zarobków i tak jest zainteresowany pracą , i może podpisać umowę zaraz i przyjść od jutra do pracy - a jednocześnie mówi że jednak chce jeszcze iść na 2 rozmowy kwalifikacyjne i nie chce ich odwołać - no to przepraszam chyba mamy jedno wielkie nieporozumienie . To chce pracować u danego pracodawcy i ten pracodawca ma na tej osobie zakończyć proces rekrutacyjny czy nie chce ? Oto jest pytanie . Być może taka osoba powinna powiedzieć wprost - ok , dziękuję Państwu bardzo za propozycję pracy , bardzo mi miło , ale ponieważ mam jeszcze dwie rozmowy kwalifikacyjne chciałabym się na nie udać i dam Państwu odpowiedź co do swojej kandydatury w ciągu maksymalnie .... i tu należy podać dokładny czas. Ja jako ta przysłowiowa kandydatka/kandydat tak właśnie bym zrobiła . Uprzejmie proszę kandydatko przemyśleć również swoje postępowanie i zastanowić się czy faktycznie dana firma ma wygórowanie wymagania wobec osób szukających pracy , czy być może jednak zbyt pochopnie tak negatywna opinia została wpisana. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów , bo chyba wiem kto to napisał i myślę że będzie Pani naprawdę cennym i rozwojowym pracownikiem dla przyszłego Pracodawcy .

Beata

Nie polecam pracy w tej firmie.

Justyna
@Beata

Haha, praca to jedno, ale zapytajcie o opinię byłych uczestników tej grupki! Cud, że to jeszcze w ogólefunkcjonuje :)

Ilona
@Beata

A dlaczego konkretnie nie polecasz? Fajnie by było móc przeczytać jakieś argumenty na potwierdzenie czyichś słów lub opis sytuacji, które przyczyniły się do tego, że ma się takie zdanie o pracy w firmie. Napiszesz coś więcej?

@Justyna

Dzień dobry . Zajmowanie się plotkami to nie jest dobry standard i nigdy nie świadczy pozytywnie o osobie która publicznie zostawia takie komentarze . To jest portal dotyczący opinii o danym pracodawcy , a firma istnieje , ma się dobrze i wypłaca co miesiąc niemałe wynagrodzenia , nie jest to firma krzak .

Zenek
@Ilona

Mam znajoma która tam Pracowała była zadowolona z atmosfery zadań i możliwej szkoły rozwoju kursów języka angielskiego …

Klaudia
@Beata

Słyszałam o Pani pracy w tej firmie, brak kompetencji i błędy które kolejna osoba musiała poprawić przez dwa miesiące. Dzięki determinacji prezesa i zaangażowaniu koleżanek wyprostowałyśmy szybko wszystkie Pani zaległości i błędy. Zastanawialiśmy się ze dostawała Pani tyle szans mimo braku kompetencji i wykształcenia. Szef jednak miał dobre serce.

@iza

Bo pracowałem i znam zasady w tej firmie zgadzam się z opinia Pni Izy

Dariusz
@Zenek

No fajnie że to piszesz i podkreślasz że można się tam rozwijać, bo jest też kilka negatywnych opinii. Wszyscy pracownicy mogą uczyć się dodatkowo angielskiego? Są jakieś jeszcze inne szklenie dla zatrudnionych?

Dariusz Nowy wpis
@iza

Niemałe czyli jakie? Dodasz ile tu płaca żeby można było ocenić czy warto aplikować?

modra Nowy wpis
@Dariusz

Konkrety powiedzą na rozmowie ale na wiele nie licz.

Chciałbym dowiedzieć się czy w pracy obowiązuje dress code? Ktoś coś może opowiedzieć o atmosferze w firmie? Nie wiem czy zostanę zaproszony na rozmowę ale fajnie by było się czegokolwiek więcej dowiedzieć ponieważ sam profil firmy jest bardzo ciekawy.

@Kandydat

dress code jak w każdym małym biurze - nie jest wymagany na co dzień tak jak w korporacji , ważne aby być schludnym . Podczas spotkań oficjalnych i szkoleń - dress code oficjalny .

iza

Dzień dobry . Pracuje w tej firmie , firma jest mała kameralna , dużo pracy , jak wszędzie , ale nie jest to korporacja , ja od takiej właśnie uciekłam . Można się nauczyć wiele nowych rzeczy , trzeba tylko chcieć . Polecam .

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Elektro Omega S.A. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zuzaaaaa

Ta opinia wyrażona przez panią Beatę jest stronnicza ponieważ sama parciem w tej firmie i wiem ze pani (usunięte przez administratora) dopisciła się wielu nieprawidłowości. Firma jest kameralna kilak osób ale pracuje się dobrze pracy jest dużo ale można poznać różne obszary zagadnień i nauczyć się wiele.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro Omega S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Elektro Omega S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro Omega S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro Omega S.A.?

Elektro Omega S.A.
  • Aleja Korfantego 125 A