Profesja

Bytom

Opinie o Profesja

Ara

Niby dlaczego? Ofert pracy jest wiele wiec pewnie cos znajdziesz,poza tym ludzie pisza rożnie tym bardziej ze oddziałow maja kilka w Polsce

Asia

A wie ktoś coś na temat pracy w profesji bezpośrednio czyli pracy jako pracownik tej agencji? Jaka pasuje atmosfera w biurze. Widziałam,że same kobiety, więc to mnie trochę przeraża.

Miśka

Profesja w Bytomiu to jeden z najgorszych pracodawców, jakich można spotkać na rynku pracy. "Pani" dyrektor, na oko ok. 20-kilku letnia pannica, myśląca że pozjadała wszystkie małe rozumki. Warunki pracy masakryczne... Nie można sobie nawet zrobić przerwy na posiłek, bo "pani" dyrektor krzywo patrzy... Kanapki jedzone "pod biurkiem", czajnik w sekretariacie... A poza tym nawet nie ma wydzielonego miejsca na coś w rodzaju kącika kuchennego w oddzielnym pomieszczeniu, które istnieje, ale... służy jako pokój do wszystkiego, czyli bałagan. Nie polecam szczerze tego pracodawcy. Może Profesje w innych miastach funkcjonują inaczej, tego nie wiem, jedynie mogę się wypowiedzieć na temat bytomskiego oddziału. Oczywiście umowa to tylko śmieciówka za najniższą krajową, a musisz pracować jak przysłowiowy wół. No i oczywiście, jak to przy śmieciówkach, nigdy nie wiesz, kiedy zostaniesz zwolniony, a wszystko zależy od wiecznie sfochowanej dyrektorki. Jeżeli chodzi o warunki higieniczne... Podłoga w sekretariacie chyba myta raz na tydzień, zwłaszcza jest to widoczne w okresie jesienno-zimowym. Nie wiem, czy pracownikom miło przebywa się w miejscu, które jest tak rzadko sprzątane??? I jak to świadczy o nich kiedy przychodzą słuchacze a na podłodze błoto??? Ogólnie wśród pracowników sekretariatu jest dość częsta rotacja. Jeszcze raz szczerze nie polecam pracodawcy!

Zostaw opinię o Profesja - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesja