Profesja

Bytom

Profesja

Opinie o Profesja

Iza

Od aktywnie prowadzonej przez Was dyskusji na temat Profesja jako pracodawcy minęło już dużo czasu. Co jest powodem zaprzestania dodawania przez Was opinii o firmie? Zachęcam obecnych pracowników tego pracodawcy o podzielenie się aktualnymi informacjami na jego temat. Jak w tym momencie przedstawiają się warunki zatrudnienia, które mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ara

Niby dlaczego? Ofert pracy jest wiele wiec pewnie cos znajdziesz,poza tym ludzie pisza rożnie tym bardziej ze oddziałow maja kilka w Polsce

Asia

A wie ktoś coś na temat pracy w profesji bezpośrednio czyli pracy jako pracownik tej agencji? Jaka pasuje atmosfera w biurze. Widziałam,że same kobiety, więc to mnie trochę przeraża.

Miśka

Profesja w Bytomiu to jeden z najgorszych pracodawców, jakich można spotkać na rynku pracy. "Pani" dyrektor, na oko ok. 20-kilku letnia pannica, myśląca że pozjadała wszystkie małe rozumki. Warunki pracy masakryczne... Nie można sobie nawet zrobić przerwy na posiłek, bo "pani" dyrektor krzywo patrzy... Kanapki jedzone "pod biurkiem", czajnik w sekretariacie... A poza tym nawet nie ma wydzielonego miejsca na coś w rodzaju kącika kuchennego w oddzielnym pomieszczeniu, które istnieje, ale... służy jako pokój do wszystkiego, czyli bałagan. Nie polecam szczerze tego pracodawcy. Może Profesje w innych miastach funkcjonują inaczej, tego nie wiem, jedynie mogę się wypowiedzieć na temat bytomskiego oddziału. Oczywiście umowa to tylko śmieciówka za najniższą krajową, a musisz pracować jak przysłowiowy wół. No i oczywiście, jak to przy śmieciówkach, nigdy nie wiesz, kiedy zostaniesz zwolniony, a wszystko zależy od wiecznie sfochowanej dyrektorki. Jeżeli chodzi o warunki higieniczne... Podłoga w sekretariacie chyba myta raz na tydzień, zwłaszcza jest to widoczne w okresie jesienno-zimowym. Nie wiem, czy pracownikom miło przebywa się w miejscu, które jest tak rzadko sprzątane??? I jak to świadczy o nich kiedy przychodzą słuchacze a na podłodze błoto??? Ogólnie wśród pracowników sekretariatu jest dość częsta rotacja. Jeszcze raz szczerze nie polecam pracodawcy!

Zostaw opinię o Profesja - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesja