Opinie o cuk.pl - CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp. k. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Toruń

Maciek

Obczajałem stronę pod kątem pracy i zrobiłem sobie test na to czy nadaję się na pracownika Cuku i wyszło, że tak :P To co, wysyłać CV?

;)
@Maciek

decyzja należy do ciebie

@Maciek

Jeśli jesteś zdecydowany, powinieneś aplikować, Dodaj jeszcze tylko jakie stanowisko Cię interesuje. Znalazłem troche ofert rekrutacyjnych. Cuk Ubezpieczenia szuka specjalisty do spraw ubezpieczeń życiowych, doradcy klienta i kierownika placówki. Zachęcam Cię, żebyś dodał swoja opinie o przebiegu rekrutacji.

Edi
@Andrzej

Jak nie zapomnę (i mnie zaproszą:P) to dodam swoją opinię bo składam właśnie CV ;)

@Edi

napisz proszę jak będziesz po rozmowie, bo chciałabym się czegoś dowiedzieć, zanim sama na takowa pójdę :D

Edi
@Niki

Byłam na rozmowie, nic z tego nie będzie ale rozmowa sama w sobie całkiem sympatyczna. Konkretni ale mili ludzie ze mną rozmawiali. Może kiedyś jeszcze spróbuje swoich sił tutaj

Helena
@Edi

Fajnie, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w Cuk Ubezpieczenia. Rozumiem, że uznałeś, iż chyba nic z tego nie będzie, ale mógłbyś podać nam jakieś konkrety. Ostatecznie nie dostałeś propozycji zatrudnienia, czy może sam zrezygnowałeś? Wyjaśnij nam tę kwestię.

Pipi123
@Edi

a powiesz coś więcej o jej przebiegu? były jakieś zadania praktyczne?

Sofija
@Pipi123

Jak ja byłam (ale to było już dłuższy czas temu) to była taka jakby scenka z jakimś problematycznym zagadnieniem, z którego trzeba było wybrnąć

Pipi123
@Sofija

o, dzięki a była to scenka dotycząca samych ubezpieczeń i innych takich, czy temat w ogóle niezwiązany?

Sofija
@Pipi123

W moim przypadku niezwiązany, po prostu miała sprawdzić jak zachowasz się w jakiejś problematycznej sytuacji.

inny

Czy jak zapytam tu o inną lokalizację niż Toruń to mogę liczyć na odpowiedź? Nie ma forów innych miast sąd pytanie

Delek
@inny

Tak, pytaj Nikt cię nie za to nie zje, poza tym i tak nie wszystkie posty tutaj są o Toruniu, więc luz

Misia
@inny

to co to za pytanie, hm?

Polimoli

Jak wygląda sprawa z dodatkami dla pracowników? (Jak było to pytanie to przepraszam, nie jestem w stanie ogarnąć całego forum)

Palmal...
@Polimoli

Multisport jest od razu, później jest Luxmed i szkolenia

Danuta
@Palmal...

Fajnie, że wspominasz o dodatkowych benefitach. A czy mógłbyś napisać jeszcze, w jaki sposób te dodatkowe opcje są finansowane? To pewnie dość istotna kwestia. Ciekawi mnie też, czy każda osoba zatrudniona w Cuk Ubezpieczenia może korzystać z tych benefitów.

Polimoli
@Palmal...

Okej, dzięki

pipi

sporo ogłoszeń na stronie, jest w czym wybierać wiecie czy są na 100% aktualne?

KE
@pipi

Na stronie są aktualne

@KE

o, to super, dzięki!

Antoni
@pipi

Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie https://kariera.cuk.pl/category/oferty/ firma zamieszcza schemat procedury rekrutacyjnej, a także wskazówki dotyczące listu motywacyjnego. Znajdują się tam także aktualne oferty pracy i zakres kwalifikacji wymaganych na konkretnym stanowisku. Jeśli zaczniesz współpracę z firmą i będziesz mieć doświadczenie dotyczące zatrudnienia dodaj opinię na ten temat.

@Antoni

tak, wiem co jest na stronie, pytałam tylko czy są na pewno aktualne...

Doradca Klienta

Pierwszy etap - telefon od Pani z HR. Bardzo miła rozmowa, pytania o doświadczenie i informacja o płacy brutto oraz o systemie prowizyjnym jaki poznam na etapie drugim. Drug etap - rozmowa z dyrektorem w oddziale. W moim przypadku była to luźna rozmowa, pytania o doświadczenie. Pan poinformował mnie o systemie płacowym i tutaj zaliczył wpadkę, albo wpadkę zaliczyła Pani HR. Kwota podana przez dyrektora okazała się o kilkaset złotych mniejsza od tej podanej przez telefon. Po mojej reakcji na różnicę, pan dyrektor zaczął już wyraźnie się spieszyć xD

Dlaczego chce pracować w CUK? Co robiłem w poprzedniej pracy? Jak zdobywałem klientów? Dlaczego już tam nie pracuję?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Hugo

Drodzy forumowicze nie otwiera się strona "wybierz 1 z 3 form współpracy". Czy może ktoś naświetlić temat?

Ojka
@Hugo

chętnie ci pomogę, ale nie mogę znaleźć w ogóle tego "wybierz 1 z 3 form współpracy", w jakiej to jest zakładce? Albo powiedz coś więcej co potrzebujesz wiedzieć, to odpowiem ja, albo ktoś inny

Hugo
@Ojka

Teraz też mi się nie wyświetla, może coś mi się pomyliło

Ojka
@Hugo

okej, jak masz jeszcze jakieś pytania, to dawaj

Dziękuję za profesjonalną obsługę. Pozdrawiam serdecznie

Mimimi
@Adam

Pozdrawiam również. Miło, że ktoś docenia obsługę :)

Judyta

Czy jest możliwość podjęcia pracy w biurze? Mam tu na myśli kadry albo pomoc w księgowości?

opio
@Judyta

Ogólnie coś tam chyba jest, obczaj na stronie, bo tam było sporo ogłoszeń

Youth
@Judyta

chwila minęła od kiedy pytałaś, dowiedziałaś się czegoś, masz może jakieś informacje, którymi mogłabyś się podzielić?

ezio
@Youth

a o jaką lokalizację chodzi w ogóle, Toruń? w księgowości i w kadrach nie ma nic, ale pojawiła się na stronie oferta do marketingu i fajnie to całkiem wygląda

Szanie

CUK polecam każdemu :) żetelna firma

Jano
@Szanie

Nie mogę się zgodzić! . . . rzetelna, a nie żetelna. A poza tym się zgadzam :)

ok
@Jano

mogę polecić od siebie, jest w porządku

ON

ŻENADA

opio
@ON

bez komentarza...to ci rzetelna opinia, nie ma co

Kajkamajka

Praca w CUKu była moja pierwszą poważniejsza pracą, zaraz po szkole. I kurczę, opinie są różne, ale ja naprawdę byłam bardzo zadowolona z tej pracy, uważam, ze dużo mi dała i przykro mi było się z nią rozstawać. I myślę, ze nie jestem odosobniona w opinii, że jest tam w porządku...

Qia
@Kajkamajka

Nie jesteś odosobniona :) Wiadomo, że są różne, co człowiek to opinia. Ja też jestem zadowolona, ale nie każdy musi być.

Lucy
@Qia

ja ogólnie wychodzę z założenia, że dobry pracownik jest zadowolony z pracy, ale to tylko moja opinia ja tam np. mam potrzebę angażować się w pracę i czerpię z tego satysfakcję, ale tak jak mówisz, nie każdy musi myśleć w ten sam sposób, wręcz byłoby zbyt nudno gdyby wszyscy myśleli tak samo niemniej uważam, że to porządna firma jest, przełożeni co prawda wymagający, ale to standard w tej branży, ktoś musi sprawować nad tym wszystkim pieczę, przynajmniej nie ma bałaganu

Okja
@Lucy

Też wychodzę z tego założenia, fajnie to opisałaś sama lepiej tego nie napiszę, więc się podpisuję pod powyższym

Jololoja
@Okja

i już jedna osoba po kolei minusuje wszystkie pozytywne komentarze...dajcie spokój, dlaczego was tak mierzi, że ktoś na inne podejście i dobre zdanie o pracy?

Delilah
@Jololoja

Po prostu niektórzy obierają podejście, że "jak mi nie pasuje, to innym też musi i już" W myśl zasady - "moja prawda jest mojsza niż twojsza" ;)

Mi

wynagrodzenie i ogólne zasady wszędzie takie same czy są różnice między miastami?

CUKierek
@Mi

Premia wygląda tak samo natomiast widełki podstawy zależyą od miasta, najwięcej oczywiście Warszawa potem po równo Poznań i Szczecin

Vala
@CUKierek

To nie jest to jakimś wielkim zaskoczeniem

Fikołek
@CUKierek

CUKierek zdaje sobie z sprawę, że pewnie nie pracowałeś/aś we wszystkich miastach, ale może się orientujesz jaki jest klimat w Cuku w zalezności od wielkości miasta. Czy jest jakaś zależność między wielkością miasta, a presją na przykład, albo wymiarem czasu pracy?

Wuuuwu
@Fikołek

Pytanie nie do mnie co prawda, ale może się wypowiem :) Wydaje mi się, że faktycznie wielkość miasta może mieć wpływ na klimat, wiadomo, taka Warszawa to specyficzne środowisko pracy, więc i presja pewnie jest większa, ale jak się nie ma porównania to też ciężko powiedzieć. Jak chodzi o wymiar pracy, to raczej nie ma żadnych większych różnic, ale jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi

Wuuuwu
@Fikołek

A tak w ogóle to w jakie miasto celujesz? Może wtedy będzie łatwiej wyjaśnić, bo wypowie się osoba z tej konkretnie lokalizacji

xyz

Znalazłam ofertę pracy na stanowisku ubezpieczeniowego doradcy klienta i mam do was kilka pytań odnośnie niego. 1. W jakiej wysokości jest podstawowe wynagrodzenie? 2. Od kiedy jest możliwość korzystania z Multisportu? 3. Czy plany są w miarę realne do zrobienia, czy raczej jest z tym ciężko? 4. Pracujecie w weekendy?

Bellaciao
@xyz

O pieniądzach mi nie wypada mówić, to też jest zależne od wielu czynników. Multisporta masz od pierwszego dnia. Plany osiągalne jak najbardziej choć czasem trzeba się napocić. Co do weekendów to zależy od placówki, soboty są pracujące ale nie wszystkie i są miejsca gdzie w niedziele jest zawsze zamknięte.

coool
@xyz

Podstawa najniższa (tylko wieksze miasta inaczej), multisport masz, plany nie do zrealizowania. weekendy pracujacy , jezeli pounkt jest np w galerii. Ja się zwolniłem

Bunia

"Szukanie pracy to jednak ciężki kawałek chleba, myślałam, że już dla siebie nic godnego uwagi nie znajdę, na szczęście w trakcie moich poszukiwań, poznałam kilka osób związanych z tą firmą i co tu dużo mówić, zachęcili mnie, profil też ma sporo pozytywów, więc wygląda na to, że też będę próbować aplikować przez stronę CUKu. Liczę na to, że się nie zawiodę ;)"

Izunia

Moja pierwsza praca w branży, miło wspominam i powtórzę tez moich ''przedmówców'' doświadczenie zdobyte w CUKu jest bezcenne, przyjęli mnie jako zupełnie zieloną w temacie i wszystkiego nauczyli, pracowałam około 2 lata i poszłam w świat

soap
@Izunia

Gdzie teraz pracujesz?

Niki

Aplikowalam na doradce klienta do Krakowa bo widze ze opinie fajne, dam znać jak sie odezwą :)

@Niki

Zaprosili mnie na rozmowę w poniedziałek, mega szybko się odezwali!

Dagadaga

I jak? Pracujesz?

koniczynka
@Niki

DK -Kraków, Jeżeli lubi się sprzedaż i kontakt z klientem praca jest ok. Firma daje możliwości pracy bez doświadczenia. Inwestują w szkolenie pracownika od samego początku. Można nabyć nowe doświadczenie. Fajna praca na start :) Przyjaźni ludzie w pracy, chętni do pomocy. Można ustalić grafik pod siebie jeżeli potrzebny jest dzień wolny. Niestety są też minusy. Trzeba uodpornić się na stres i wysokie plany sprzedażowe. Duża rotacja pracowników. Zakaz konkurencji na pół roku po rozwiązaniu stosunku pracy. Nacisk na plany sprzedażowe i produkty miesiąca. E-maile od góry " macie sprzedać dziś to i to inaczej tłumaczenia do dyrektora dlaczego się tego nie zrobiło" Pracownik czuje się winny za to, że danego dnia w placówce nie było np.żadnego klienta i nie ma Inkaso, albo że nie udało się sprzedać polecanych produktów - bo będzie się musiał tłumaczyć. Jeżeli miałeś dobry dzień sprzedażowy - jesteś super. Jeśli nie jesteś tratowany zerojedynkowo. (usunięte przez administratora)a można by miło pracować wspólnie na rozwój firmy. Benefity : multisport od razu, Luxmed dopiero po przepracowanym roku i 3msc.

Honorata
@koniczynka

(usunięte przez administratora) To o czym mówisz to zwyczajne wymagania, z którymi spotkasz się w każdej firmie. Dobra atmosfera między współpracownikami to jedno ale masz nad sobą przełożonych, którzy muszą od Ciebie wymagać i egzekwować, na tym polega ich praca.

Koordynator ds rozwoju sieci zewnętrznej Czy ktos posiada jakieś informacje na temat pracy? Zarobki, jakie auto, targety?

Barbie
@Tomek

Hm... nie znam takich szczegółów ale jak zadzwonisz zapytasz albo pójdziesz na rozmowę to będziesz miał najbardziej wiarygodne info a to przecież jeszcze do niczego nie zobowiązuje

Miły

Pozdrawiam Panie z os. 2 Pułku w Krakowie ;)

Kejti

Nie pracuje tu długo, ale co mogę powiedzieć na już, atmosfera na prawdę super! Nie czułam się tu zagubiona a wiadomo, że początki bywają trudne - NIE TU :) Polecam, praca jest w miarę przyjemna, kontakt z klientem (czasem wymagającym), normy są do wyrobienia jak się nie śpi hehe no i ludzie na duuuzy +! :) Pozdrawiam

lili
@Kejti

Zgadzam się w 100%, też mam takie odczucia

karinka
@lili

Fajne są te szkolenia : )

Lolipop
@karinka

a na jakim byłaś?

karinka
@Lolipop

Ogólnie mowie o tych wszystkich przygotowujących do pracy : )

jaro

Bardzo miła i fachowa obsługa. Doradca - Pani Monika - pełen profesjonalizm. Moje sugestie dla Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.: ----

Nikii
@jaro

Co prawda nie jestem Monika ale miło, że ktoś docenia :)

Mini

Proponuje zeskrolowac stronę lekko niżej i przeczytać opinie "szczerze oceniającej prace". Wiem, ze komentarz długi ale mysle, ze wart przeczytania. Pozdrawiam

Szczery
@Mini

Dokładnie tak. Problem polega na tym, że każda pozytywna opinia jest z miejsca atakowana słowami "oooo... HR znowu liże... wiadomo co :) " Rozchodzi się jednak o to, że sam znam wielu byłych i obecnych CUKierników, którzy mają o tej firmie jak najlepsze opinie. Co do tego, że "umowa o pracę jest standardem", to bym polemizował. Powiedziałbym, że powinna być standardem, gdyż wynika z przepisów prawa, które nie wszyscy przestrzegają. Osobiście przez 1,5 roku raz przepracowałem jeden dzień więcej niż powinienem. Zostałem za to wynagrodzony lepiej, aniżeli zakłada to kodeks pracy, więc chyba aż tak strasznie nie było? Z bolącym sercem, ale jednak przyjąłem dodatkowe bonusy od firmy :)

Z
@Szczery

wiesz, zadowoleni raczej nie obnoszą się ze swoją radością, za to minusy są takie wdzięczne do namaszczania

Antoni
@Szczery

Twoja opinia również jest pozytywna i ważne, że piszesz ją starając się zachować pełen obiektywizm - takie opinie się chwali. Wspominasz o benefitach oferowanych przez pracodawcę. Czy mógłbyś napisać, co konkretnie wchodzi w ich skład? Takie dodatki do wynagrodzenia są zachętą dla przyszłych pracowników i fajnie byłoby gdybyś je przybliżył. Zachęcam Cię do tego

@Antoni

Multisport , Luxmed , pożyczki nieskoprocentowe .

jaa
@ja

nieoprocentowanych

Ciekawy
@jaa

Pożyczka??? Ale na jakich zasadach?

jaa
@Ciekawy

Dopytaj jakiegoś przełożonego, nie chcę Cie wprowadzić w błąd a nie wiem czy każdy ma tak samo

Zostaw merytoryczną opinię o Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 2133 ocen.

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.