Opinie o Aluprof w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluprof. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aluprof na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof w Opole

Wózkowy na feeecie

Omijac szerokim łukiem,pensje głodowe,brak poszanowania doswiadczonych pracowników,organizacja magazynowa dno.Awanse osób mało kompetentnych i zdrowych umysłowo

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aluprof?

Tik.tak

Tak.

Wkurzony

Takich najbardziej cenią i najwięcej im płacą smutne ale prawdziwe

On

W magazynie zaczyna się źle dziać. Większość tylko myśli jak podkopać druga osobę...Zrobiło się nerwowo i napięta atmosfera. I kombinacje jak tylko obciąć pensje pracownikom.

dziurka

Człowiek z wędka konfiturka spodbiurka

prowadzący nawet sie nie przedstawili, potem bylo gorzej, nieprzyjemny kierownik

przepytywanka z CV,

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Przedłużaja umowy czy szukają tylko na próbny...?

Alu

Cześć, jest tu ktoś kto pracuje przez agencję w Aluprofie Opole ? Czy premię świąteczne są też wypłacane dla pracowników z agencji ? Ktoś wie i może szybko odpowiedzieć?

Pracujaca
@Alu

Akurat premi świątecznej nie dostajecie . Niestety.

Alu
@Pracujaca

Jakieś potwierdzenie ? Czy plotki? Różnie gadają.

Janosik
@Alu

premie świąteczne to środki z socjalnego, Agencyjni nie mogą z nich korzystać...

Heheszka

4 brygady magazyn prosze się wypowiedzieć

rybak konfiór

4 brygady i jeden rodzynek

Jung

4 brygady super.

Ali alo
@Heheszka

Czy to prawda że firma obecnie pod koniec listopada 2020 jest wylęgarnią koronawirusa???

Co 19
@Ali alo

Wszyscy mają wirusa

Qwerty
@Co 19

Potwierdzam część pracowników na kwarantannie...do zakażeń doszło lawinowo na magazynie...chlopaki roznieśli po domach, dużo zrobiło testy na Covid wynik niestety pozytywny.

Maurycy
@Qwerty

Dzisiaj pod Lomą na testy cały czas wyczytywali Polaris i Aluprof....czyżby Sanepid wziął się za robotę...

testoboy
@Qwerty

na magazynie zróbcie testy z higieny

Nie jest aż tak źle. Jak w każdej dużej firmie. Pracownicy w większości ok, ale wiadomo są wyjątki i irytujące osoby. Jak wszędzie.

Wózkowy

Tak , prawda jest taka , że socjal jest : "doładowanie kart " trzy razy w roku , grusza , dobra premia świąteczna pod koniec roku !

Szatan

Polaków gorzej niż uchodźców z Ukrainy traktują. Na wózkach jeżdżą nie wykwalifikowani wózkowi co na siłę po UDT kursie są. Dochodzi do wypadków za zwyczaj połamane nogi tak mocno że kalectwo. Praca jast dość dobrze płatna i kasa na czas jest i socjal wzorowy. Ludzie z Polski stymulują choroby byle tam nie być tak jest miło w pracy.

Yanos

Witam, Chciałabym aplikować na stanowisko pracownik produkcji, operator maszyn cnc. Posiadam doświadczenie w obróbce aluminum. Powiedzcie mi jak wygląda praca. Czy są samodzielne stanowiska pracy dla jednej osoby ?, jak wygląda sytuacja z normami i czy jest praca wymagająca zdolności manualnych? , gratowanie itp na tym by mi zależało :)

Witam, Chciałabym aplikować do Aluprof S.A. na stanowisko biurowe. Czy ktoś może polecić/odradzić?

Chwilowa pracownica

Aluprof, firma nieprzyjazna kobietom. Aplikowałam na stanowisko Pakowacz. Ofertę pracy otrzymałam od pośrednika, firmy Randstad. Praca tymczasowa, dwa tygodnie okres próbny, później możliwość zatrudnienia na 3 miesiące. Stawka podstawowa 16 zł brutto (na umowie) dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym 3,55 brutto i dodatkowo 20% za nocki. Praca miała być dla kobiet, chodząca, niemęcząca, bez podnoszenia ciężarów powyżej 3 kilogramów. Przepracowałam w firmie 3 dni i złożyłam wypowiedzenie, razem z kilkoma innymi koleżankami, które również przyszły od pośrednika. Od pierwszego dnia byłyśmy rzucone na głęboką wodę, bez żadnego przygotowania, tłumaczenia, nie na trzeciego, żeby ogarnąć o co w pracy chodzi, tylko do pracy we dwójkę, z osobami, które nie były dużo lepiej przygotowane niż my. Praca fizycznie ciężka i wyczerpująca. Podnoszenie ciężkich, nieporęcznych i długich elementów metalowych, bywa, że po kilkanaście i więcej kilo na osobę. W tej pracy bardzo łatwo o urazy. Skaleczenia i siniaki to norma nawet u doświadczonych pracowników.Trzeba uważać przez cały czas, nie tylko na to, co robi się samemu,a le też na to co robi koleżanka. Chwila nieuwagi i jest tragedia. A do wypadków mniejszych i większych dochodzi tu nadzwyczaj często. Panie, które pracują tu po kilka lat skarżą się na poważne dolegliwości kręgosłupa, stawów, żylaki. BHP nie istnieje, sprzęt przestarzały, pracowników z utrzymania ruchu na nocnych zmianach nie stwierdziłam. Nie ma gdzie spożywać posiłków. Ze względu na covid zamknięto jadalnię, więc pracownicy zmuszeni są jeść przy stanowiskach pracy. Ponadto dowiedziałam się, że będąc zatrudnionym jako pakowacz można bez ostrzeżenia zostać przeniesionym na każdy inny dział, na przykład magazyn lub lakiernię i (usunięte przez administratora) tam, nie mając absolutnie żadnego przeszkolenia. Dziewczyny, które tam pracują dłużej podziwiam i też im współczuję, bo stawka za tę harówkę i ryzyko urazów jest mizerna. Aluprofu nie polecam nikomu, kto szanuje swoje zdrowie i czas.

Jung
@Chwilowa pracownica

Jaka zamknięta jadalnia? Chyba nie piszesz o Aluprofie dziewczyno... Nigdy nie widziałem zamkniętej jadalni. Zawsze była otwara. Zamykane były tylko szatnie na kilka godzin w czasie dezynfekcji.. I to wszystko.

Zaniepokojona

Dziwi mnie podejście do pracowników, wybiórczo środki ostrożności, ludzi pracują że sobą twarzą w twarz, jedni są ostrożni inni mają to gdzieś, witają się że sobą, grupują, wielu ma rodziny, kilku pracowników mają żony pracujące w handlu, w sklepach, tylko czekać aż w firmie pojawi się epidemia , aluprof widzi tylko kasę, lepiej zapobiegać niż leczyć, kierowcy noszą maski , ale też zdarzają się przypadki łamania tego przepisu, dokumenty są przekazywane z ręki do ręki, wcześniej przechodzące przez kilka inny osób, ludzie pracują w zespołach 3 osobowych, często obok innego zespołu. Mało jest dezynfekcji, wózków , skanerów itd, jak ktoś zachoruje to będą dopiero wtedy Caly zakład odkarzac A jest tego sporo. Moim zdaniem powinni wprowadzić ograniczenia , i system 2 zmiany na czas pandemi, Poza tym jest wielu Ukraińców, ktozy puki co w pierwszej kolejności powinni mieć ograniczony czas pracy. Oni pracują po 12 h i mieszają się z innymi zmianami, jeden Ukrainiec może zarazić w ciągu 2 tygodni cały aluprof. Podejście derekcji i zarządu aluprof do problemu jest słaby, na stołówce ludzi mimo ustaleń siedzą koło siebie , a wystarczyło by porozstawiac stół i i krzesła jak w szkolnej klasie, ograniczył by to siedzenie koło siebie. Wiele zakładów pozamykano między innymi polaris, w Aluprof części są z Chin, Włoch paczki leza na magazynie przez kilka dni zanim ktoś się nimi zajmie, ludzie pracuja ale się boją, pieniądze to nie wszystko. Zdrowia i życia nie można kupić. Apeluję do dyrekcji aluprof wzmozcie działania zapobiegające wirusówi, ograniczcie ilość pracujących w tym samym czasie, zmienię system z 3 zmianowego na 2 . Badajcie co dzień temperature A nie co kilka dni. Starajcie sie odizolowac pracowników od siebie, wprowadzenie obowiązek noszenia masek by jeden na drugiego nie kaszlał. Ukraincy czesto mieszkaja w duzych skupiskach , pracuja w roznych zakladach i bagatelizuje problem, wystarczy wejść na stołówkę w czasie przerwy, mimo że jest dużo miejsca siedzą obok siebie cała grupą. Zróbcie coś z tym zanim dojdzie do tragedii.

Janis
@Zaniepokojona

Marcin, nie przeżywaj tak, wdech, wydech.????????

Luj
@Zaniepokojona

Ciekawe która tam taka zaniepokojona ??? Pewnie biurwa jakaś

Artur

Aluprof jest ok. Zmiana kotyli jest ok

@Artur

Jest ok bo oddaliśmy wam (usunięte przez administratora) To macie sukcesy teraz i atmosfere Sa jakieś wolne miejsca jeszcze?

Vardy

Podobno mieli otowerac dział żaluzji? Prawda to? Jak tak to jakim etapie jest cały proces?

Czy pracownicy w Aluprof dogadują się między sobą?

Mati

Różnie to bywa , wiadomo każdy na swój poziom nerwów, a pracują tam ludzie z różnymi charakteremi, moim zdaniem przynajmniej raz w roku powinny być organizowane jakieś imprezy integracyjne, a 2 razy w roku spotkania ,,brygadowki,, to pozwoliło by rozładować napięcie i wyczyścić atmosferę.

Bożena

@nick, a długo już pracujesz w aluprof? Jaką umowę oferuje ten pracodawca? @Pracownik, forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na takie doniesienia. Jeśli ktoś dopuszcza się zaniedbań lub innych szkodliwych działań, to może warto o tym porozmawiać z odpowiednimi osobami w firmie? @Inżynier WSTRZYMANIA Procesu, wypowiadając się na forum, proszę nie obrażaj nikogo.

nick
@Bożena

pracodawca daje umowe na czas nie okreslony po roku pracy.przyjecia sa za 17brutto.na produkcje po 3miesiacach daja 19 brutto.dlatego w srod starych pracownikow zapanowal strajk wloski bo po 10ciu latach maja po 20 zl brutto.nie dziwie im sie bo specialista zarabia tyle samo co sprzatacz/pakowacz.paraodia polecam zwolnic sie i na nowo zatrudnic :)

nick 1
@nick

Stawka 17 - 19 zł brutto to jak na krajowe warunki dosyć dobra lub powiedziałbym zadowalająca , ważne czy są też dodatkowe benefity np. premie świąteczne i.t.p. , Ja pracuję w innej firmie za dużo mniejszą stawkę a o podwyżkach nawet nie ma co dyskutować , natomiast co do doceniania doświadczonych pracowników , niestety Polska to nie kraje zachodnie czy skandynawskie gdzie ceni się wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe i odpowiednio wynagradza . Tam wiedzą że dobry i zaangażowany pracownik, specjalista w swojej branży jest największą wartością dla firmy .

@nick 1

Tutaj cię nie docenia i przez to stracili wielu fajnych ludzi. Trzyma się jedynie stara gwardia (usunięte przez administratora).

misio
@nick

na tym samym stanowisku ta sama płaca. wysługa robi rożnice. gdzie jest powiedziane ze nowy pracownik nie robi lepiej niz starszy? nie macie wysługi lat pracy to walczcie

Halina
@misio

A Ty się tu udzielasz jako kto? Bo piszesz, że mamy walczyć. A Ty nie chcesz zawalczyć o lepsze warunki w Aluprof? Nie pracujesz tu?

Wirus

W tej firmie nie liczy się dobro ludzi. W państwie panuje zagrożenie epidemiczne a oni nawet nie myślą o zatrzymaniu produkcji! Tylko zysk i nic więcej, pracownik liczy się najmniej. Bo akurat w tym czasie ludziom najbardziej potrzebne są Wasze produkty, żenada. WSTYD! Te Wasze środki bezpieczeństwa są śmiechu warte.

@Wirus

Środki ostrożność to kpina wchodzisz na portiernie a tam 50 osób i to jeszcze z innego zakładu to ma być srodki ostrożnosci kto to wymyslił to świadome narażanie zdrowia i życia załogi na jeszce wieksze zagrożeni ta osoba już tu nie powinna pracować

@Gość

Sory temat wczesniej dotyczy Bielska

miły

czy ktoś wie jakie zarobki można otrzymać na stanowisku inżynier projektu ??

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof - Opole

• Jak się pracuje w Aluprof?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof?

Kandydaci do pracy w Aluprof napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof