Opinie o Aluprof w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluprof. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aluprof na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof w Opole

Aluprof inspiruje

hej koledzy i koleżanki. Jak się zapatrujecie na najnowszy pomysł kadry zarządzającej mówiący o tym żeby ograniczyć "wybiorki" w systemie 6cio dniowym i żebyśmy pracowali powyżej miesięcznej normy godzinowej? jednym słowem chcą żebyśmy robili nadgodziny za normalną stawkę... a gdy pracy będzie mało to oni nam łaskawie pozwolą wybrać nasze "wybiorki" i wypłaty będą poniżej wszelkiej krytyki... jak wy się zapatrujecie na taki pomysł?

Zgodny z opisem

Co to się porobiło że UA poredukowali na działach ???

@Zgodny z opisem

Poredukowali? W sensie to jak teraz te działy wyglądają?

Julia

I co tam, będzie z tego czarowania coś grubszego czy jak szykowałeś się przed pracą przed 6-stą jakoś wzięło Cię na pisanie tu opinii? ;p

hey

hokus pokus czary mary z czterech brygad będą trzy zmiany :)

Joł
@hey

Od kiedy to ?

hmm
@Joł

W Bielsku wprowadzili... możemy prognozować, a to dopiero początek recesji. Za rok w wielu firmach produkcja i przemysł spowolni z braku zamówień.

na leśnik

podwyżka

Lidia
@na leśnik

Co podwyżka? Była? Będzie? O co chodzi?

Diablo
@Lidia

będzie 1.50 zł za godzinę więcej od 1 lipca

@Diablo

O proszę, a tamtym roku ile było?

prowadzący nawet sie nie przedstawili, potem bylo gorzej, nieprzyjemny kierownik

przepytywanka z CV,

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki

Już była ;-)

Tomasz
@Rello

Kiedy? I ile więcej dali? Często tu są podwyżki w ogóle? Ciekawi mnie to :D

Jakie godziny pracy obowiązują w Aluprof?

24/7

Urszula
@xxx

nie mozesz napisac jak jest naprawde, po co tak mówisz?

@Urszula

ale, że gdzie jest kłamstwo z mojej strony ? produkcja i pakowanie trwa 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

YYY
@xxx

A gdzie Ty masz II zmianę w sobotę i niedzielę .24h na dobę w 3 zmianach po 8godzin się zgadza ,ale do 7 dni jeszcze trochę brakuje niewiele ale jeszcze brakuje .

@YYY

Nie rozumiem kompletnie twojej wypowiedzi. Pytanie brzmialo: "Jakie godziny pracy obowiązują w Aluprof?" Godziny pracy to 24/7.

@xxx

A w przedziałach jakich godzin rozpoczynają się poszczególne zmiany tutaj?

Związek zawodowy

Dajcie znać czy jest ktoś chętny do założenia ze mną związku zawodowego w zakładzie. Mam dość takiego traktowania.

NEYMAN
@Związek zawodowy

Jest związek zawodowy w Aluprofie, ale c*uja on działa.

Mat
@NEYMAN

Powtórzę wpis bo wykasowali. Trzeba założyć nowy. wystarczy 10 osób chętnych.

ONY
@Mat

Są już 3 związki zawodowe i nic to nie zmienia a Ty chcesz 4 zakładać ??????

@NEYMAN

Związki zawodowe są konfidencją kierownictwa. Radzę 4 razy się zastanowić nad wstąpieniem w szeregii tego "związku"...

Baron
@Mat

Mamy już 7 osób do związku. Brakuje trzech. Kto chętny? Wszystkie doksy już zrobione. Brakuje trzech chętnych i idziemy do Prezesa.

@Baron

A będą podwyżki jak się zapisze ?

Danuta
@Baron

Hej, i jak? Zgłosiło się te 10 osób? Udało sie wam coś zmienić, firma zareagowała i dała podwyżki?

sync

Nie jest tak źle jak niektórzy tu piszą. Stawki typowe dla produkcji więc niewiele przekraczają najniższą krajową, jednak nadgodziny są ponadprzeciętnie płatne (+100%) i premia roczna jest spora. Drażniące bywa faworyzowanie pracowników z Ukrainy od których właściwie niczego się już nie wymaga i nawet zwrócenie im uwagi, że nie realizują należycie swoich zadań postrzegane bywa jako niewłaściwe zachowanie, ale to jeszcze powszechne w Polsce. Cudze chwalicie, swego nie znacie panowie "kadra kierownicza" ;)

Fajna premia świąteczna.

gość

Prawda.

Pan Wiesio

Stara Gwardia nie jest doceniana,dali średnio 1zł podwyżki,młodzi stoją i sie obijają tak jak wiekszosc pracowników z ukrainy.Organizacja pracy dno,ludzie decyzyjni nie maja pojecia co robia i jak planuja.Stawki po 8-15 latach sa takie jak na początek w wielu innych zakładach także nie jest dziwne ze dużo osób sie zwolniło i myśli o zwolnieniu.Dziwny system awansu-są osoby ktore kompletnie sie nie nadawają na pastowanie funkcji brygadzisty np.snajper-zamiast sie zajac robota to szuka haków na inna zmiane,chodzi i donosi na innych,ale widocznie kierownictwo to lubi

@Pan Wiesio

Aro jest nie lepszy, chodzi niczym gest...po patrząc się na cb jak komornik na szafe. A gdy się jego o coś zapytasz to jest zielony niczym (usunięte przez administratora) i odsyła do innych po poradę.. żaden wzór na bryge..

Wiecie może, czy w Aluprof szukają chętnych na staż?

Luk

Nie wiem, ale IAC szuka i polecam.

Alurobol

Hej ja dostałem 3 zł podwyżki mam teraz powyżej 21 zł stawkę. Trochę lipa bo robota jest naprawdę ciężka (pracuje na lakierni pionowej ). Ciężkie elementy trza dźwigac na stoły albo pakować do koszy już pomalowane. Ale z tego co widzę lakiernia pionowa ma najsłabsze zarobki do wykonywanej pracy. Ale to wina naszych mistrzów p. Tomka i p. Zdziska nic nie umieją załatwić a tylko obiecują... No szkoda jak się nic nie zmieni będę też stąd spadał.

Jonson
@Alurobol

W Opolu nie ma lakierni pionowej

Artur

Nie pozdrawiam aluprof magazyn. Słaby kierownick a (usunięte przez administratora) jeszcze gorszy. Sprzęt słaby cztery brygady. Ukraina

Burel
@Artur

Ja już nie rozumiem połowy załogi. Poproszę o jakiś kurs ukraińskiego od kierownictwa. Przynajmniej jakieś podstawy. Będzie łatwiej pracować.

Polak
@Burel

My Ukraińskiego??! Z jakiej paki? Chyba oni polskiego, kto do kogo przyjechał???Ja zaś wnioskuje o przyjrzenie się bliżej tym pracownikom bo to naprawdę są „statyści „ na zakładzie a nie pracownicy . Co chwile na palarnie chodzą w kilka osób , niszczą te palarnie , a to do Wc, podpisują sobie czytniki wejść flamastrami w swoim języku po ścianie. A już puszczanie muzyki po ukraińsku z tekstem „ j…ć Polaków „ uważam za grubą sprawę.

Zuk
@Polak

Może kierownictwo czyta i nauczy nas po ukraińsku albo ich po polsku. Prezesa powinni ukraińca wziąć.

Jungi

Nie ma tygodnia żeby kilka osó się zwolniło, roboty coraz wiecej, kiedy powyzki? gdzie szacunek dla starej gwardii, bo jak ona odejdzie to młodzi puszczą Alu na manowce. Juz kilku chopaków zrobi to lada dzień.

Macia
@Jungi

Bida jak w domu kierownika z Aluprofu.

On

Sprawdzają pracowników z każdej zmiany na ochronie. Ciekawe co zginęło??? Czyżby wszechobecny monitoring nie dawał rady??

Macia
@On

Podobno maile ktoś wynosi.

Murek

Chciałem aplikować ale słyszałem że Firma ma duże problemy i nie wiadomo co będzie. Dajciw znać co i jak.

Ty
@Murek

Jakie problemy?

Benek
@Murek

Budują drugą hale bo tyle mają zamówień. Non stop zapisy na nadgodziny. Firma bardzo się rozwija , nie ma konkurencji.

bart

Przy budowie?

@Benek

Nadgodziny do wybrania jako dzień wolny. Płatne nadgodziny wstrzymane.

Zwid
@On

Od kiedy taka decyzja ? tylko magazyn czy cała firma ?

Xxx
@Zwid

Gdzie niby są wstrzymane nadgodziny?????

BWS
@Benek

Zapisy na niepłątne nadgodziny?

OKR

Pracujecie w święto (Boże ciało) ???????

Waldi

Nie polecam tej firmy pracowałem tam jakiś czas na produkcji. 0 premii ile godzin przepracujesz tyle zarobisz. Stawki na początek 18-20.po 3 latach, max 23.wiec wypłaty głodowe co 3 miechy 380zl na kartę edenred. Grucha na wakacje 600. Trochę ponad 2000 premia świąteczna. To chyba jedyny plus. Po za tym atmosfera słaba ciągle patrzą na ręce, nie gadaj nie siadaj. Zapiera... Alaj. Normy wyśrubowane przez ambitniakow. Kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Po 5 latach gola wypłata to 2900. Sami se odpowiedzcie czy wam się to podoba

Tomasz
@Waldi

Fajnie że podzieliłeś się swoją wiedzą na temat wynagrodzenia w Aluprof, takie szczegółowe informacje na pewno przydadzą się wielu kandydatom. Jak oceniasz możliwości rozwoju w tej firmie, można tu liczyć na jakieś szkolenia i kursy? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

Valdi
@Waldi

Ładnie musisz mieć nudne życie panie G. Skoro poraz kolejny podszywasz się pode mnie i wypisujesz o mnie rzeczy które wiesz jako ja, to jest karalne ale ja nie jestem z tych osób które donoszą, baw się dalej i powodzenia, pozdrawiam:)

Xyz
@Waldi

Co ty fanzolisz, piszesz ze premii nie ma, a są normy do zrobienia?? Co ty bierzesz, no to jakie konsekwencje są dla robola jak nie zrobi normy, zwolnią go??

Szymon
@Waldi

Dokladnie popieram. Firma zeszła na psy. Dobrzy pracownicy odchodzą i dyrektor ma to w nosie. Ja tez odchodzę bo tu 8normalnie cyrk się robi. Caly czas patrzą jak nam urwać pare groszy. Nie polecam tego zakładu. Szkoda czasu

Co się dzieje że w ostatnim czasie tak dużo osób na magazynie złożyło wypowiedzenie??

EstebanGracie

Bo robią z ludzi idiotów, brak pieniędzy na podwyżki. Wydali potężne pieniądze na zmianę logo (nie wiem po co), budują nową hale, mają reklamy w telewizji w najdroższym czasie antenowym a Tobie powiedzą, że niestety nie ma pieniędzy na podwyżki. Starzy pracownicy mają po prostu dosyć tego jak są traktowani i się zwalniają. Wszystko drożeje dookoła a wypłaty w Aluprof stoją w miejscu. Już nawet ruskie nie chcą robić za te pieniądze i uciekają, ciekawe kto będzie tutaj za niedługo pracować. Ludzie się zwalniają a to dopiero początek, chyba że zaczną traktować ludzi poważnie.

On

Bo ludziom zaczyna brakować na życie!wszystko idzie do góry,tylko nie wypłaty w Aluprofie!a wszyscy wiedzą że na magazynie zarabia się najmniej!warunki pracy tragiczne.wszedzie (usunięte przez administratora) i ubóstwo.nawet na długopisy dla pracowników żałują.kierownik tylko obiecuje,a nawet nie wie co robią jego pracownicy.zapraszamy na jeden dzień na magazyn, trochę koszy poprzerzucać.może oczy się otworzą.może ktoś się nami w końcu zainteresuje!

Sakmajdik

Na magazynie kierownik lubi mało kompetentnych i zdrowych umysłowo

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof - Opole

• Jak się pracuje w Aluprof?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof?

Kandydaci do pracy w Aluprof napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof