Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Ktoś

Chory zakład i tyle nie polecam począwszy od uboju kończąc na tym niby przetwórstwie co karmią nas parówkami i różnymi testowanymi produktami.

?

No super te parówki, ich skład to resztki które zbiorą myjoki z podłogi Plus łój i masa konserwantów. Na zdrowie.

Ogłoszenia duszpasterskie

A najlepsze jest to że nie ma tam czegoś takiego czy możesz zostać czy chcesz czy nasz wogole siłę pracować po godzinach gdzie tu wogole empatia do innego człowieka szacunek bo kodeks pracy...on tam nie istnieje

Stary
@Ogłoszenia duszpasterskie

Jak masz problem to się zwolnij albo idź jak Tabaluga do biedronki a nie wylewaj wypociny swoje

@Stary

Który ten Tabaluga?? Że się zwolnił to bardzo dobrze zrobił a nie siedzi tam w tym zakładzie...

Nikodem
@Sokolow

A taki jeden (usunięte przez administratora), zwolnił się chyba w marcu

@Nikodem

I dobrze zrobił.szkoda zdrowia na to całe kierownictwo ????

@Nikodem

Niedosc z atmosferą do niczego to jeszcze wiecznie (usunięte przez administratora)a ile osób poszło po nim?.?

@Nikodem

O wypłatach nie wspomnę i te teksty wieczne czemu taka mała wypłata bo mało godzin,bo mało by,d,la a ile miałeś godzin na minusie śmiech na sali

@Nikodem

I wcale się nie myliłem wyzwiska od Capa ahhh co za ludzie ....śmiać się chce z nich i co najlepsze "ja będę o tobie pamiętał 10" czyli ogromną premia z 200 zł brutto

Henio
@Sokolow

Tylko dziwne że po podwyżkach jakoś nikt nie wzioł mniej jak ponad 5000 na rękę , nie pisz bzdur

@Henio

Super!!! Tylko szkoda że to nie było za miesiąc pracy przykre to ;-((

Z uboju
@Henio

Heniu piszesz że nikt nie wziął mniej niż 4na rękę wziął przeciesz każdy ma 2rece to by każdy 10 tys miał przelewu??

Roki

Bo oczywiście jeśli przechorowaleś miesiąc to nie wezniesz 5000 na rękę

Pracus
@Roki

Pokaż kwitek z wypłaty ale oczywiście zamarz imię i nazwisko zobaczymy jak płacą ;-''

Ogłoszenia duszpasterskie

Zgodnie z kodeksem pracy który panuje na jednym z wydziałów to wydział uboju udzie którzy pracowali po 5-6godzin dziennie gdzie w umowie jest napisane że pracownik ma pracować 40 gdz.w tym 5 dni w tyg po 8 godzin a teraz się okazuje że pracownik pracuje ponad 8 a nadgodziny zamiast zapłacić 59%to są dodawane to godzin brakujących czy to jest zgodnie z kodeksem pracy i umowa którą się podpisuje??

KOSZER

Dziękujemy bardzo dyrekcji, że w dzień niepodległości o 2 i 3 w nocy męska część wydziału musiała wracać się na główną bramę żeby wejść na teren zakładu gdyż, nasza brama była po prostu nieczynna. Było to niezwykle komfortowe, biorąc pod uwagę, że przyszliśmy do pracy w największe święto państwowe i na dodatek w chorych godzinach pracy ( rozbiór - 3 w nocy!!) Dziękujemy bardzo, było to niezwykłe przeżycie którego nigdy nie zapomnimy. Kolejny raz daliście popis. Brawo wy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Jest bardzo dziwna sytuacja , podwyżki 2 złote były naliczane od października to przy 160 wychodzi 320 złotych a mimo to wypłaty osiedle mniejsze niż miesiąc temu , o co chodzi ?

Dlaczego

Ile ty w tej firmie pracujesz?Podwyżka to tylko na papierze a i tak kasa jest przyznawana co miesiąc od widzi mi się kierownika czy brygadzisty.Wiec nie fikaj bo dostaniesz mniej.Niestety takie realia.I tak się nic na lepsze nie zmieni.A pozatym widzisz codziennie ta budowę wielka ?Za coś muszą budować.

Serdeczni

Panie Dyrektorze, Rozpoczynamy grupowe mejle do spółki dotyczące rodzinki na stanowiskach, szwagierek, szwagrów i pasierbów :) Pani Sylwia M. Od HR na pewno się zainteresuje!!

@Serdeczni

Z tego co się wyrabia w Tarnowie to by nakręcił dalsze odcinki serialu ,,Kariera Nikodema Dyzmy''. Smutne ale prawdziwe.

Serdeczny
@Serdeczni

Jeszcze kuzyni pewni....powywalac ich wszystkich bo się czują nietykalni lania kodeks pracy obrazaja pracowników to jest cyrk a nie zakład i co najważniejsze kontakt z pracownikiem przez SMS to jest już żenujące

!!
@pracownik

Świat według kiepskich ????????????

Elo morduhny

Podobno w tym miesiącu nie będzie wypłaty bo zakład nie ma pieniędzy. Robiliśmy za darmo. Cieszycie się?

Konfekcja

Sergio Żeby tylko zjeść za darmo i zapalić papierosa od pracowników byle po cichu i w domu nie gotować!

Patryk

Jak wyglada praca w ochronnie

KTS

Czy coś sie zmieniło na lepsze? Szukam pracy i zastanawiam się czy składać papiery

On
@KTS

Zakład jest wporzadku.jezeli chcesz nabawić się martwicy.nic lepszego .jeżeli chcesz mieć depresję której towarzyszą lęki składaj podanie.jezeli chcesz być zastraszany przez kierownictwo sprzedawany przez swoich współpracowników i bzdury lepszego zakładu nie znajdziesz a na koniec jak już cię zatrudnia to odrazu w pierwszym dniu pracy umów sobie wizytę u psychiatry będą ci wmawiać rzeczy których nie robiłeś będziesz, musiał się na wszystko zgadzać czy to dobre czy to ZŁE musisz tam nie ma demokracji tam jest prawo dżungli kto ma silną psychikę jakoś wytrwa kto słaba zostawi to w..... Biją się na pewnym wydziale zakład mlekiem i miodem plynacy

Rozsądek

Ile można zarobić na rozbiorze na (trybce) w sokołowie ?

Dominika

A w umowie jak jest?

Rychu
@Rozsądek

17 brutto po roku możliwa podwyżka na 18 brutto

Aaa

Bardzo chory zakład.... Dramat nie polecam tym bardziej że mało pracy mało zarobisz.

Maga

Wiadomo kto to? Chce wiedzieć kogo unikać...

Robol

Na tym przetwórstwie to wg ludzie tacy zapracowani że hej... Stoją trzy monitorach i ściemniają co jeden to lepszy, bylem widziałem.

Mhm
@Robol

Proponuję zająć się sobą. W tym zakładzie każdy obserwuje co robi kto inny a nie skupi się na swojej pracy.

Xxx
@Mhm

Pochwal się ty czym jesteś zapracowany obserwowaniem?

Tarnow
@Robol

A ty co zapracowany tak że czas masz na obserwacije?? I to nie udolne pochwal się ty co robisz

Jajo
@Robol

Byłeś widziałeś i nie wiesz o co chodzi wiec zajmij się sobą bo i tak nie zrozumiesz ????

@Jajo

Byłem i widziałem właczycie maszyny i potem udajecie że coś robicie, ale prawda kiedyś wyjdzie o Was..

Banan

To idz i powiedz kierownikowi z przetwórstwa ze włączają maszyny i potem stoją i nic nie robią.

Pracownik.

Pewnie to nie pisał robol bo przecież nic nie robi. Sam się w kopal. Robi dziury w kieszeniach w polarze bo tak wygląda jego praca. Wiecznie zarobiony. Dać go na druga stronę będzie widział jak wygląda praca! Pana S.O. zapraszamy!

Uwaga uwaga

Sokołów oddział w Tarnowie za nic ma kodeks pracy i zabiera urlop pracownikom a gdy ten urlop pracownikowi się skończy, każą podpisywać urlop bezpłatny zamiast zapłacić postojowe. Niedługo pip się dowie co tu się wyrabia.

Uwaagaaaa
@Uwaga uwaga

Niestety ale to wszystko prawda. I praca w u.owie 5dni w tyg ale pracujące są 4 ciekawe który mądry to wymyslil

Ona

Zna ktoś "pana" Lupe chodził z tabletem a teraz go nie widać nigdzie, pozbyli się go czy wyznali się na nim??

Pakownia999

Rozbraja mnie nieudolność brygadzisty Przemka na pakowni. Kto wogole podjął taką decyzję żeby ten człowiek został za coś odpowiedzialny, odpowiedzialny za grupę ludzi za zaloge, jak ten człowiek Sam nie umie się ogarnąć . Mam nadzieję że ktoś zrobi z tym co trzeba. Jeżeli nie trafi ten tekst tam gdzie powinien trafić już dawno. Można było kiedyś grać w siatkówkę z kierownikiem ale grać to można po pracy a nie w pracy urządzać boiskowe taktyki w których zagraniach jest tylko 0!!! Produkcja to nie siatkowka. Wyniku nie da się odrobić!!!

Słupsk

Bardzo dziękuję Firmie Sokołów oraz Pani Marzenie, za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam, wszystkiego najlepszego * Słupsk. klientka.

Jest taki brygadzista na przetwórstwie że czasem ściga kask i nosi pod pachą bądź go ściska. Może wie ktoś o co chodzi? Dziwne zachowanie. Jestem tu na wypożyczeniu że racji że mój dział ma przestuj.

Konfekcja 1

Był u Nas. Co chwilę znikał, choć był przydzielony do pracy konfekcji 1 na farszowni żadnego pożytku z niego nie było. Co godzinę znikał na pół godziny minimum!

Konfekcja 1
@Konfekcja 1

Napewno kolejny raz takiej pomocy nie potrzebujemy żeby pół zmiany gościa nie było bo musi doglądać.... Jakby musiał doglądać to byłby na swoim stanowisku a nie oddelegowany!

Pracownicy razem

Ciekawe kto zostanie kierownikiem po Sokółow Cup, kto ładnie zaśpiewa albo ktoś coś wygra w jakieś konkurencji .

Oni
@Pracownicy razem

Kto w siatkówkę lepiej zagra :)

Pakownia

Dziwię się że tego jeszcze nikt nie zrobił. Każdy mocny w gębie a przyjdzie co do czego to każdy ucieka! Ludzie ogarnicie się to nie dawne czasy (usunięte przez administratora) Nie można sobie pozwolić. Nie można pracownika gnoic tylko szanować.

Pakownia997
@Pakownia

Są takie instytucje na tym zakładzie że można z gościem zrobić porządek. Nareszcie... Tylko trzeba mieć trochę odwagi. Wszyscy (usunięte przez administratora)w gacie to cierpicie dalej! Tylko trochę odwagi!

Loko
@Pakownia

Co to za nażekanie na swojego Pana robaki, pakować bo tylko od tego jesteście, a nie od dyskusji i zarządzania. W innym dziale by to nie przeszło, bo jak taśma idzie to nie ma czasu na obgadywanie i papierosy co 15 minut. Tylko Przemo trzyma was za ryje i bardzo dobrze, bo ktoś musi.

Wagowa
@Loko

Ta wypowiedź należy podać do radcy prawnego! Zobaczymy kto będzie kozakiem! Brygadzista trzyma za ryj. Ciekawe co z tego będzie?

@Loko

Na pana trzeba mieć wygląd!! Fałszywe gnoje!!! Sprzedawczyki! Młode siurki co na robocie się nie znają tylko przez kolesiostwo stanowiska dostali. Tabelki i tak (usunięte przez administratora) warte. Zero doświadczenia w branży spożywczej. Trzeba mieć wtyki żeby w tym zakładzie zaistnieć.

@Pakownia

Tylko trzeba mieć tupet żeby (usunięte przez administratora) na kogoś a smarkacz przyjdzie i (usunięte przez administratora) wie. Kolesiostwo i tyle w temacie!

Zalana Torba

Jedzenie wyśmienite. Na prawdę polecam wszystkim ludziom którzy lubią spędzać swój czas wolny w szpitalu - nie czuć różnicy " Royal Fuj" nazwa mówi sama za siebie. Na Pakowni brakuje tylko schronów i okopów - ciasno jak w windzie, wieczny hałas i to nie od maszyn. Panuje tutaj wspaniala atmosfera jak na polu buraków u Niemca. Korytarze obszerne jak pas startowy na Balicach. Wypłata w porządku na tydzień Ci spokojnie wystarczy tylko jeden minus - jest tylko raz w miesiącu. Zakład polecam wszystkim masochistom to lepsze od biczowania. Gdy tylko zobaczylam pierwsza wypłate byłam bardzo zadowolona z siebie że powstrzymałam się od płaczu.

Zolty
@Zalana Torba

Niestety ale to prawda nic nie podniosą tylko robota i robota szybko i szybko jeszcze brakuje tego że kto niegrzeczny ma swoje zdanie kierownik go postawi w kącie za to że jest niegrzeczny ale to już pewnie kwestia czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie