Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Czy pracodawca może zmusić do urlopu z powodu braku pracy? Wiele osób zastanawia się, czy pracodawca może zmusić do urlopu z powodu braku pracy. Odpowiedź brzmi: nie. Szef nie ma prawa wysłać swoich pracowników na przymusowe urlopy z przyczyn organizacyjnych lub technicznych wewnątrz zakładu pracy. Jak wynika z art. 81 KP, pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeśli był gotów ją wykonywać, ale z przyczyn pracodawcy nie mógł jej podjąć, należy się wynagrodzenie określone stawką godzinową albo miesięczną, czyli tzw. postojowe.

Ważne!!!

Czy pracodawca może zmusić do urlopu? Niekiedy pracodawcy uważają, że mogą polecić pracownikowi wykorzystanie przysługującego mu urlopu, w wyznaczonym przez niego terminie. Wprawdzie zgodnie z art. 161 Kodeksu pracy pracodawca jest obowiązany udzielić pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym pracownik uzyskał do niego prawo, jednak powoływanie się na powyższy przepis, nie uprawnia stosowania wobec pracownika przymusu w zakresie urlopu.  Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z 25 stycznia 2005 r. o sygn. akt I PK 124/05: pracodawca jest zobowiązany do udzielenia pracownikowi urlopu wypoczynkowego w określonym rozmiarze i terminie określonym według ustalonych zasad, a z drugiej strony pracownik nie może zrzec się prawa do urlopu (por. art. 152 § 2 Kodeks pracy) i nie może odmówić wykorzystania urlopu udzielonego zgodnie z przepisami prawa pracy. Wprawdzie pracodawca powinien wyrazić zgodę na urlop pracownika zgodnie z jego wnioskiem urlopowym i planem urlopowym za dany rok, przy zachowaniu normalnego toku pracy w zakładzie pracy, jednak nie może udzielać urlopu niezgodnie z oczekiwaniami pracownika. Nakazanie przez pracodawcę wykorzystania urlopu (poza wyjątkami opisanymi poniżej) bez uzgodnienia z pracownikiem będzie naruszało zasady udzielania urlopów wskazane w Kodeksie pracy. Pracodawca, który narusza przepisy o udzielaniu urlopów wypoczynkowych, naraża się na karę nałożona przez Państwową Inspekcję Pracy, a także grzywnę. Niezgodne z Kodeksem pracy praktyki naruszające udzielanie urlopów wypoczynkowych mogą być zgłaszane przez pracowników do PIP-u. Przykład 1. Pracodawca z uwagi na okres wakacyjny i zmniejszone zapotrzebowanie na produkowane materiały postanowił narzucić swoim pracownikom terminy urlopu. Polecił wszystkim pracownikom wypisanie wniosków urlopowych w okresie od 1.07.2022 r. do 14.07.2022 r. i nakazał wykorzystanie przez nich przymusowego urlopu. Wobec powyższego należy stwierdzić, że pracodawca naruszył przepisy Kodeksu pracy w zakresie urlopów pracowniczych. Nie może on bowiem nakazywać pracownikom wykorzystania urlopu bez konsultacji z nimi i wbrew ich oczekiwaniom. (usunięte przez administratora) To tak apropo teraźniejszej sytuacji na zakładzie....

?

Ten typ to niezły (usunięte przez administratora). Pojęcia o kierowaniu działu nie ma żadnego. Zrobili mu dział za miliony a maszyny jedynie stoją i się kurza.co to wogole za kierownik jak jego dział zysków żadnych firmie nie przynosi. trzyma go jedynie to że to kumpel dyrektora i nic więcej.

Zapytanie

Słyszałem że ciężko w Sokołowie czy to prawda? Nie ma pracy za wiele nie ma zbytu , będą jakieś przyjęcia? Koleżance nie przedłużyli umowy

@Zapytanie

Malo pracy jest faktycznie, kolezance nie przedluzyli umowy bo "plecow" nie ma jakos innym przedluzaja,

@Eso

Chcesz sie przyjac do sokolowa to ci powiem ze szkoda twojego czasu I nerwow w szczegolnosci,

@Eso

Jest decyzja z góry, że nikomu już mają nie przedłużać umowy. Nawet jak ktoś, ma "plecy". Szukają wszędzie oszczędności, robią łapanki na bramach i nawet za głupia rękawiczkę bawełnianą zwalniają.

@?

Nie wiem kim ty jestes pracujesz w sokolowie? Juz od listopada jest kiepsko z robota I juz wtedy mieli nie dawac umow

@Eso

Pytasz czy sa przyjecia to nie pracujesz tam, skad wiesz ze decyzja z" gory "jest odnosnie nie przedluzania umow I jakies lapanki na bramie skad ty masz takie wiadomosci,ludzie gadaja?tam ludzie rozne rzeczy mowia uslysza 5te przez 10 te I powtarzaja

Kokoszka
@Zapytanie

Nie Chciało się jej pracować to nie przedłużali ,

@Eso

Czy to stwierdzenie na temat jakiejś decyzji z góry to tylko zasłyszane jest? To tak właściwie jak tu wymiana informacji przebiega? Jeśli już faktycznie coś potwierdzonego jest to w jaki sposób ludziom to ogłaszają, żeby do niedomówień nie dochodziło? Była w ostatnim czasie tego typu informacja od nich?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Takt

Dzięki nim ten zakład funkcjonuje , one ciężko pracują i dzięki nim jest wszystko pod kontrolą

GGF

Ja czasem jak przechodzę to cały czas coś robią i to bez przerwy , więc niewiem czemu ktoś pisze takie głupoty , przerób 8 godzin przy komputerze to zobaczysz jaka to ciężka praca , taśma rozbiorowa to nic

eh
@GGF

no napewno ciezka po 3 na jednej zmianie zapach kawy sie unosi i ploteczek.Redukcja etatów nie ominie tez kantorka.

Ona
@eh

Żeby kantorek na wszystkich z taśmy urobił to dwie zmiany muszą być i to co najmniej, choć na rozbiorze tylko jedna. Dziwny przelicznik rodzinny jakiś. Teraz konfekcji niema, roboty mało, a osoby które mogą iść na emeryturę nie ustąpią im, najważniejsze są, bo nie przy prawdziwej robocie przy taśmie, gdzie dzień ciężko wytrzymać. Albo po prostu zatrudnić dwie panie po studiach, które by wszystko ogarnęły jak w innych działkach, tylko się nie da, sześć musi być, pogadać, poplotkować. Ile to ton na osobę, przy taśmie? 6*3

??

Bieda w Sokołowie prawda to?? Mało roboty, ludzi zwalniają...

@??

Jeszcze nikogo nie zwolnili masz zle wiadomosci

??
@Eso

Czyli będą zwalniać...ludzie zostaną bez pracy

@??

Nie wiadomo,umowy sie koncza niektorym to sie ich pozbeda,bo faktycznie kolorowo nie jest,non stop urlopy daja

Dominika

Wszyscy zieloni? Co mieli tutaj w wątku na myśli? Chodzi o braki w doświadczeniu? Aktualnie ile osób zatrudnia się bez niego?

Buliony

Nie może być tak ze jeden brygadzista Pan Krystian psuje atmosferę współpracy między ,,wszystkimi,, pracownikami na zakładzie! Non stop afera za afera, każdy zły. A Sam co robi? Bije godziny!

@Buliony

Dokładnie. Przy czytniku odbija się po cywilnemu w ubraniu prywatnym a nie przebrany w białe ubranie do pracy. Czyli jak pracuję od 5? siedzi na stołówce albo na szatn! Biję godziny. Trzeba to głosić . Nie bojmy się!

Hydrolizat
@Buliony

Od bardzo dawna jestem świadkiem jak brygadzista K przychodzi przed 5, odbija się w ubraniach w których przyszedł, a dopiero potem idzie się przebrać w białe ubrania i siedzieć na stołówce/szatni, a godziny się nabijają. Wyżej wymieniony brygadzista na wszystkich nagaduje i wprowadza między pracownikami złą atmosfere. Spróbuj powiedzieć o nim coś złego to odrazu leci z płaczem do góry, a sam wszystkich równo obgaduje. Jeszcze ci podejdzie i powie prosto w twarz, że jesteś nierobem, mimo że na bulionach nieraz był taki (usunięte przez administratora) że nie wiadomo za co się zabrać i czy wgl będzie czas iść na przerwę, a sam nawet palcem nie kiwnie. Ostatnio próbuje się rządzić bulionami przez co tylko nam roboty dokłada i powoduje zamieszanie, niech się lepiej zajmie tymi swoimi wędlinami.

Mam pytanie, czy są aktualnie przyjęcia do Sokołowa np na magazyn albo produkcje??

@Tomek

Raczej nie, roboty nie ma za bardzo. Jeszcze jak (usunięte przez administratora) pojedzie to w ogóle będzie kaplica. Słyszałem, że mają umów ludziom nie przedłużać.

Totolot
@?

To prawda że Tabaluga był pytać sie o robotę ?

@
@Totolot

On gadał że jeśli by miał tam wrócić to woli iść na bezrobocie a z tego co z nim gadałem to w Szwajcarii ma tyle za dzień pracy co tam za miesiąc hehe

Konciu
@@

Czy ta Szwajcaria to jakaś dzielnica w Wojniczu gdzie jest magazyn ?

Konciuuu
@Konciu

Tak dzielnica klikowskiej

Seba FrontMan

Możecie cos wiecej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Sokołów Tarnów ? Jak wygląda fukncjonowanie w tym srodowisku ? Z tego co sie zorientowałem w Tarnów i sąsiedzctwo, postrzeganie marki jest słabe (towar wjezdza z krótkim terminem przydatnosci, braki asortymentowe-sklep zamawia a nie wszystko otrzymuje) Jeśli mają taki "serwis obsługi" to niemam pytania o zarobki ???? Rotacja na tym "stołku" mnie zastanawia???? był facet a wczesniej dziewczyna, czy tam maja takie wymagania czy raczej mają cos z(usunięte przez administratora), czy to zakład pracy chronionej ? ???? https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-tarnow,oferta,1002293741

Kierownik Andżej Dziuba.
@Seba FrontMan

Patrzcie go!! Jeszcze roboty nie zaczął a już ma problemy. Pokaż co potrafisz, jak pracujesz a potem zadawaj głupie pytania.

Sokolofff
@Kierownik Andżej Dziuba.

Lepiej powiedz czy wszystko tam jest zgodnie z kodeksem pracy. Np odrabianie godzin w godzinach nadliczbowych haha

@Kierownik Andżej Dziuba.

A sa może przyjęcia na produkcję bądź magazyn jakieś???

Seba FrontMan
@Kierownik Andżej Dziuba.

Wskaz jedyną ceche tego "miejsca pracy" dla której warto angazowac sie zawodowo z Sokolow ? Pozniej moge pocisnac cos glupiego ale konkret na poczatek - dawaj :)

Pozytyw
@Seba FrontMan

Ja mogę wymienić kilkanaście powodów dla których warto się zatrudnić w naszej firmie.Dobre zarobki , miła atmosfera , możliwość awansu i rozwoju, kursy opłacane przez zakład, pożywne i smaczne posiłki, wykwalifikowana kadra kierownicza , ambitny dyrektor stale rozwijający zakład, możliwość pracy w nadgodzinach.

Uboj
@Pozytyw

Pozytyw skończ te bajki wszyscy wiedzą kim jesteś powiedz lepiej ile razy ludzi szantarzowakes??? Nie zostaniesz po godzinach nie masz premi.mozliwosc rozwoju dlaczego każdy nie chce się nauczyć innych stanowisk bo skoro umiesz coś więcej niż jedną rzecz robić to twoje gadanie ty wiesz że jest jedna zmiana i musisz zostać .wykwalifikowana kadra kierownicza tak niektórzy kierownicy nie mają studiów II STOPNIA czy ty wiesz że są takie chyba nie ,pożywne i smaczne posiłki z robakiem z zupie wiepkorotnie ci ludzie zgłaszali że sa robaki a ty to puściłem w niepamięć..ile jest przekrętów na uboju od taktowania zwierząt jak nie było kamery jak się poganiaczem goniło (usunięte przez administratora) przypomnij sobie a co do zarobków to tam nawet nie ma w umie najniższej krajowej tylko trzeba dopłacać (usunięte przez administratora)

Sokolow
@Pozytyw

Nie pisz w naszej bo to nie jest twój prywatny zakład wiec odpuść a te twoje powody to jakie?? Że później ludzie kończą u psychiatry z nerwica?? Z depresją?? I nie możliwość tylko zmuszanie ludzi do pracy po godzinach powiedz też ilu wspaniałych rzeźników co umieli robić i byli ogarnięci się zwolniło przez ciebie teraz mają lepszą pracę też na rzeźni i duuuzo lepsze zarobki niż tam haha

Gościowa

Przeciesz gdzie by nie poszedł na i tak lepiej niż tam...wszędzie lepsze pieniądze a nie żeby nawet najniższej krajowej nie mieć. Bardzo dobrze zrobił że się zwolnił jestem za

Ktos
@Pozytyw

Szanowny panie pozytyw a co się stało z zakładem w miejscowości koło w woj.wielkopolskim???(usunięte przez administratora)

Nic się nie stało powiedz to Mc donaldowi którzy zawiesili współpracę.prokuratura interweniuje a co powiesz o biernej postawie inspekcji weterynaryjnej i pracowników sokołowa

Pringels
@Uboj

Uważasz że ponad 5000 tys na rękę za siedzenie w kiblu na papierosie to mało ? To zmień pracę , nikomu nie dogodzi , na uboju jest może 5 osób co ciągle narzekają , a reszta z uśmiechem przychodzi do pracy , ja też pracuje na linii i jestem zadowolony

Roki
@Uboj

Jeśli według ciebie wypłata miesięczna ponad 5000 tys na rękę bo nikt na Sokołowie mniej nie zarabia to najniższa krajowa to gratuluję myślenia

Kkk

A gdzie to tak???

Luk
@Roki

Ale ty pirdolisz głupoty ko zarabia 5000 chyba brygadziszta

Buliony

Dokładnie nic się nie zna a zgrywa (usunięte przez administratora)! Jak Sam powiedział nic się nie robi na bulionach tylko patrzy w monitor. Słowa brygadzisty wędlin

Dokladnie tak jak piszecie o nim, dopoki go nie bylo wszyscy sie trzymali jak sie to przywleklo to zaczal duzo mieszac i ludzie sie kloca, kierownik moglby zareagowac w tej sprawie bo brygadzista wedlin nie jest niezastapiony :)

Dominika

Piszesz, że kierownik mógłby zareagować w takiej sytuacji... A czy ktoś wprost już do niego z tym uderzał? Na jakie tematy da radę na spokojnie tu z kierownictwem pogadać? Z czym w razie czego idą na rękę?

Pakownia

Przecież wszyscy wiedzą że narzeczeni bądź małżonkowie nie powinni robić na jednej zmianie! To jest faworyzacja. Wiadomo jak narzeczona coś zepsuje to narzeczony nie zwróci uwagi tylko innej osobie! Ale dla pana D.S i D.Š jest wyjątek..... do czasu! Zajmiemy się tym. Pracownicy.

Pudełko
@Pakownia

Ludzka złośliwość nie zna granic.. jeśli mają predyspozycje do tego że mogą razem pracować na jednej zmianie to niech pracują, nie muszą się wszystkich pytać o zdanie co na ten temat uważają.. Niech każdy zajmie się sobą i własnymi sprawami

Dawniej by to nie przeszło .narzeczeni na jednym wydziale w dodatku z przełożonym

@Pudełko

Może pracować ale nie faworyzować!

Wacek

Nie może tak być kierownik musi zaregowac

Ehh

Co ma praca w urzędzie do pracy w Sokołowie?

siemanko

witam mysle zlozyc cv do was ale nie wiem jak wyglada praca i czy sens wogule.. daja jakies 13stki wczasy i premie za to ze robie u was i jakie warunki i po ilu miesiacach dacie mi na stale i czy po 8h bede u was pracowac czy po 12h platne jako 4h nadgodzin bo za darmo nadgodzin robil nie bede... i czy jakies resztki miesa na koniec miesaca dostane czy znizki na miesko no bo miesny zaklad to pasowalo byc os dac hehe... no i stawka minimum z 27 na start bo za minimalna to sobie moge postac w jysku przy kasie czysciutki a nie przy miesie robic,. szanujmy sie..,

Piotrek
@siemanko

Weź ty się w łeb (usunięte przez administratora) Najlepiej zrób rozpęd i w ściane się zawiń. Widać po ortografii że jesteś (usunięte przez administratora)i analfabetą i będziesz z definicji nieudacznikiem więc o jakiej ty stawce marzysz chłopcze roztropcze. Ludzie (usunięte przez administratora) w pocie czoła za grosze a ty takie wymagania masz? Buraku cukrowy. Kolejnego nieroba ten zakład nie potrzebuje :)

Beka
@siemanko

Złożyć cv sobie możesz, ale i tak Cię nie przyjmą. Teraz przyjmują tylko rodzine pracowników albo hurtowo skazanych więc odpuść sobie .

Na plus
@siemanko

Na 13 to możesz zapomnieć , jeśli chodzi o zniżki na mięso to są bardzo atrakcyjne ceny w naszym sklepie obok zakładu , można lubić dużo mięsa lub innych produktów za pół ceny w normalnych sklepach

Kolano
@Piotrek

Ile jutro uboju ?

Stopa
@Kolano

Tyle co wypłaty czyli niewiele

Jola

Polecam obejrzenie wstrząsającego materiału Onet-u o znęcaniu sie nad zwierzętami w rzeźni Sokołów

Pakownia

Sławomir Był i jest super pracownikiem i ,, Naszym,, opiekunem i super przełożonym . Nie wiadomo czy kiedyś jeszcze taki brygadzista będzie. Wyrozumiały, uczciwy, sprawiedliwy , uśmiechnięty, umiejący zrozumieć problemy życia prywatnego pracownika. Właśnie takich ludzi trzeba usunąć! Powodzenia na nowej karcie

Sokolofff
@Pakownia

Właśnie jak ktoś z przełożonych jest dobry dla pracowników to prędzej czy później wyleci a taki z uboju...... Dalej się trzyma rękami i nogami żeby tylko stołek był jego

Taki se
@Pakownia

No niestety jak wszędzie układy układziki się liczą dajmy na to taki rozb.koszerny ktoś chciał tam robić na stałe nie dało się.A tu proszę żona kogoś z poubojowego da się brygadzista nonsto zachodzi i patrzy czy wszystko ok ktoś chce wolne wcześniej iść nie da się bo mało ludzi a tu żona chce nagle da się.i jak tu traktować wszystkich równo?co na to kieownictwo?Są układy czy nie jednak?I ta firma ma solidny pracodawca?proszę się wypowiedzieć przełożeni i decyzyjni ludzie.

Żak

Powiem krótko , gdyby nie on to nie było by produkcji , zobaczycie że gdy jego nie będzie to nikt nie upilnuje pracowników , on jest nie zastąpiony , tyle w temacie

zapytanie

czy to prawda że znęcacie się nad zwierzętami ? (usunięte przez administratora) ?

Piotr smigas

(usunięte przez administratora)się nad zwierzętami to poważna sprawa , a oni to robią . Może zamienimy się rolami (usunięte przez administratora), zapraszam

normalny

w tym sokołowie sami (usunięte przez administratora)pracują rozumiem zeby była szynka trzeba ubic zwierze ale zeby tacy (usunięte przez administratora)tam pracowali oni sie na klausa barbiego nadają nigdy wiecej nie kupie nic z sokołowa i wszystkim bede odmawiał i namawiał aby omijali szerkim łukiem tych zwyrodnialców

Pakowania

Kolesiostwo! Jakby nie kolega Maciek był kierownikiem to brygadzisty Przemusia by dawno nie było! Żenada! Ale na układy w tym zakładzie nie ma rady!

@Pakowania

Sławomira (usunięte przez administratora) z takim doświadczeniem a taki strupek został! Śmieszne! Ktoś nad tym pracował! Najważniejsze że Nasz najlepszy,,były,, przełożony jest uśmiechnięty! Pewnie ma lepszego przełożonego a nie fałszywego! Niby się uśmiecha a myśli jakby Cie (usunięte przez administratora)

Pakowania

Uśmiechnięty bo nikt koło (usunięte przez administratora). mu nie robi jak to było na pakowni. Kto chciał (usunięte przez administratora)to zrobił to ale nie słusznie! Teraz to szopka na pakowni! Nawet w Betlejem takiej nie ma!

Jak nie ma ,, pleców,, tak się dzieje!!!

@Pakowania

Był za ludźmi.. to ich bolało ! Król Maciuś!

OGLOSZENIA!!!!

Uwaga uwaga na wydział uboju. Przyjmują i po jakimś czasie zwalniają nawet pracowników z długim stażem pracy!!!omijajcie ten wydzial

Billy hammil
@OGLOSZENIA!!!!

Bo to(usunięte przez administratora) zakład, nie szanują wogole ludzi, dla nich lepiej skazanego zatrudnic bo mają ich praktycznie za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie