Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Trak

Dzisiaj została podjęta decyzja przez państwo o minimalnej stawce godzinowej od stycznia 22.80 brutto a od lipca 23.50 brutto , są to stawki dla wszystkich zarówno umowa o pracę i umowa zlecenie , także skoro taką decyzję podjęło państwo to ciekawe czy Sokołów podniesie stawki, a są to stawki państwowe

Dominika
@Trak

No raczej nie będą mieć przecież wyjścia wtedy?

A

Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć że największym złem na tym zakładzie są więźniowie. Próbują swój więzienny mir tu wprowadzać te ich zasady...jak jednemu podpadniesz to wszyscy będą cie prześladować...

Zarząd.

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Zniesławienie musi odnosić się do postępowania (np. głosimy, że pan X prowadzi bardzo niemoralne życie) lub właściwości (np. ogłaszamy, że pan Y jest narkomanem lub stwierdzamy, że działanie spółki A jest pozbawione profesjonalizmu). Warto zauważyć, że aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności, pomówienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie. Wystarczającym jest, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację. Przekazana informacja powinna wywoływać obiektywne poczucie poniżenia, bowiem odbierane go jedynie przez osobę, do której odnosi się dana wypowiedź nie wypełnia znamion zniesławienia. Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Pojęcie to jest tożsame ze środkami masowego przekazu, do których zaliczamy m.in. telewizję, prasę, radio. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 § 3 k.k. przewiduje, że wobec sprawcy przestępstwa pomówienia (zarówno typu podstawowego, jak i kwalifikowanego), sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.) Portal funkcjonuje jako opinia o miejscu pracy (warunki pracy ,wynagrodzenia itp.) . Proszę pamiętać jeśli zostanie wszczęte postępowanie karne ,portal udostępnia wszystkie niezbedne informacje do wpisów wraz z adresem IP. ,niezbędnym do namierzenia danych osobowych . Pozdrawiam ADMIN@GOWORK.PL

Bbb

Strajk i tyle .może da to coś do myslenia

Dawid
@Bbb

Ale czemu? Co te strajki mają zmienić? Chodzi o zarobki? Jeśli tak, to o ile więcej byście chcieli dostać?

Poliwęglan
@Dawid

Wystarczy od 1 stycznia by była najniższa stawka godzinowa brutto , a nie po 16 , 17 brutto co to za stawki ? Z 2017 roku , od stycznia wchodzi 22 zł brutto , i co Sokołów da takie stawki 22 brutto ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
O

A z brygadzistów z pakowni 2 to nawet nie chcę mówić poprostu same (usunięte przez administratora) nie dorobieni ludzi i (usunięte przez administratora) siedzą w kantorku i kasę klepią ja tych (usunięte przez administratora) wszystkich załatwię. Jak by nie żyd to by dawno tego (usunięte przez administratora) Sokołowa nie było i tych ludzi (usunięte przez administratora) Wogole ja się dziwię ludzią że jak mogą wytrzymać tam nic nie płacą pieniądzy powiedzmy święty jebniety (usunięte przez administratora) kierownik ????dwa tysiące złotych płacą niech sobie takie pieniądze wsadzą w (usunięte przez administratora)

@O

To proszę ich rozliczyć ze swojej pracy! Jak są tacy wspaniali! Inni już zostali rozliczeni choć Bogu ducha winni byli!!!! Niesprawiedliwe! Ktoś kto jest kozakiem się przeliczy z czasem. System na konfekcji kozactwa i lizactwa!!! Wszystko kiedyś wróci tam gdzie powinno! Tylko potrzeba czasu. (usunięte przez administratora) nie zostaną bykami!!! Tylko zagorzałą (usunięte przez administratora) w swoim błocie! Do tego chlewu nie wiem czy wszyscy się zmieszczą bo za dużo takich bezdusznych prosiaków!

Hihi
@O

Może by tak słownik ortograficzny na przyszłość mieć przy sobie?

@Pakownia

Kto ich rozliczy! Koledzy kierownicy? Przecież ręka rękę myje,! Zagrają w siatkówkę i problem znika. Ludzie obudźcie się,!

Melex

Już się zagranicą narobił??? Szybko

Ololo

Nie ma to jak jeden wieśniak nadaje na drugiego wieśniaka i jeszcze sobie sam odpisuje :)

Konfekcja

,,Pinki i Mózg,, powinni być rozdzieleni. Konfekcja 1 powinna być jednym wydzialem a konfekcja 2 drugim. Współpraca tych dwóch Panów biję o pomstę..... Jeden skupiony na Konfekcji 1ma klapki na oczach jak koń - koń mądrzejszy a drugiemu przydała by się konfekcja 3, tylko wszędzie coś robi a nic nie robi! Tam gdzie trzeba to go pełno a tak gdzie potrzeba nie ma i jest problem to (usunięte przez administratora) Panowie więcej zainteresowania w swoich obszarach! Nie tylko ślizgiem do wypłaty!

Rozbiór Polski

Od czego ma podwładnych, zawsze to w kieszeni zostaje a myśli że to nie wyjdzie na światło dzienne. A jednak!

Beszczelny

Kierownika nie stać na papierosy to niech nie pali.

Rozbiór Polski

Kup mu zostaw na bramie nie będzie Cię męczył

Pracownicy

Najbardziej bezdusznym kierownikiem na konfekcji a przeżyłam duzo kierowników jest Sergiej. Zero zrozumienia pracownika. Liczy się tylko sztuka, jest to jest, nie ma to nie ma. Przykre ale prawdziwe! To się kiedyś odwróci.

...

...

Pracownik.

Sprzedawczyk pierwsza klasa.znow będzie grał w siatkówkę żeby zaistnieć!!!

Ubojowiec

Gdzie ta panna robi na rozbiorze? Cenzura tyle w temacie

Lulus

Hmmm...przecież oficjalnie było to mówione więc co kogo boli???

Lusesita
@Lulus

Wszystkich to boli... Która rzeźnia w niedzielę pracuje??.?

Dominika
@Lulus

Co tak właściwie, bo kontekstu nie znam?

Uboj

Panie Piotruś co nikt jednak nie chce pracować w niedzielę co??? Przeciesz dzień święty świecić tylko jak się swojemu przełożonemu wytłumaczysz z tego że chciałeś ludzi zmusić ahhhhh

zadowolony
@Uboj

Jak ci nie pasuje to zawsze możesz iść jak kolega do Wojnicza na biedronkę i pracować nocki za 3000 tys brutto.

@zadowolony

Jaki kolega????? A tak nawiasem mówiąc biedronka płaci lepiej niż ten cały Sokołów a 3,tys brutto ??? Tam nie ma jak u was że się ma 17 zł brutto i super no ale ludzi z Sokołowa nie przyjmą bo tam trzeba słuchać a wiadomo kto w Sokołowie robi i ile trzeba tam nie pić żeby mieć 3,,promile a rozumiem biedronka w Wojniczu jest w Szwajcarii ????????????????

@zadowolony

Widać że jesteś zazdrosny bo oni nie płacą grosze jak wy

@Sokolofff

I co najważniejsze kierownicy i da po studiach a nie po...technikach zaocznych boże.....

@zadowolony

A widzisz niewiesz a piszesz cały ty ,,nocki są do spania a nie do pracy. Chyba że zaczyna się o 4rano haha

zadowolony
@Sokolofff

Idź tam tira ładuj bo z kolejnej roboty będziesz musiał uciekac.A z tymi pomówieniami to uważaj bo za to są sprawy sadowe

Ppp

To prawda że mają zwalniać ludzi? I zatrudniać Ukraińców?

Janusz Korba
@Ppp

Tak bo Ukraińcy to jelenie którzy będą robić za najniższą krajową.Na uboju już się kilku przewinęło to tylko kombinowali żeby się nie orobic i w kibelku posiedzieć.Do pracy na taśmie się nikt nie garnął.

@Ppp

Skąd wy takie idiotyczne pomysły bierzecie?

To
@Co

Łysy ty dobrze wiesz co się dzieje a z czarnego robisz białe tak umiesz manipulować więc się nie odzywaj

To
@Co

I przestań tracąc ramieniem innych bo ty nie jesteś najważniejszy pamiętaj tomludzie na cię robią nie odwrotnie bo jak ty byś nas nas robił to szkoda słów

Nic
@Co

To prawda że na uboju mają dwac pampersy?? Bo nie da się wysoką.c na tych waszych przerwać na parę szt

Co

Wy w każdym wpisie widzicie łysego? Haha jestem zwykłym pracownikiem tylko mi się chce śmiać z takiej propagandy. Już widzę jak zwalniają ludzi by przyjmować ukraińców. Wy naprawdę macie coś nie tak z głową... na jakiej podstawie mieliby was zwolnić? Nawet nie wiecie jak to działa ale głupoty powtarzacie dalej.... ubój to stan umysłu...

@Co

Z kantorka to wyszło że będą zwalniać ludzi. Czyli najciemniej pod latarnia. Haha

@Uboj

W kantorku jest wtyka??? Że wszyscy ws,ystko wiedzą?.... Jest jedna osoba taka

Ktoś tam
@Co

Niestety od kwietnia cały czas są zwolnienia ile ludzi już wyleciało z uboju bo nie ma miejsca bo Ukraińców zatrudniacie bo macie za nich pieniądze 2000 tysie od osoby.. tyle ludzi fajnych było to nie trzeba wypierdzielic bo przecież ważniejsi są inni.. łysy cap..

@Ktoś tam

A ile przez samego łysego z uboju ludzi zwolniło i goście umieli robić a ten ich nie szanował.... Brak słów na tego człowieka.tylko czy jego można nazwać człowiekiem???człowiek ma godność a ten. Co na ??

Dingo

Lepiej robić 2tyg za granicą i się wrócić przynajmniej za te 2tyg można tyle zarobić co u was przez może 3,miesiące przy takich stawkach jakie dajecie

Naukowiec

Niee estetycznie jest używać tych samych słów w jednym zdaniu.widac jaja szkole konczyles

Haha

Szkoda że komentarz usunięty wiec piszę jeszcze raz. Sam jesteś tym (usunięte przez administratora), że Cię tak podnieca życie typa który już tu nie pracuje, że musisz o nim wszystko wiedzieć i jeszcze opowiadać tutaj. Brakuje ci go pewnie homosiu

Xd

Sam się popisałeś z interpunkcją. Boże co za ludzie tu pracują?

Konfekcja

Za to (usunięte przez administratora) wie kogo słuchać.... Nie ważne doświadczenie w branży mięsnej, ważne głupie pomysły kolegi z drużyny siatkarskiej który się nic nie zna i nie ma pojęcia o wołowinie.

Konfekcja

Odkąd nastał nowy duży kierownik każdy wie o kogo chodzi to co dobrego się stało???? NIC!!!! Samo zło! Żadnych pozytywów dla pracowników . Jest młody i nie wie że bez wykwalifikowanej kadry nic nie zrobi! Zrobi coś w WC....ale każdego gnoi po kolei

Rozbiór

Podobno jakas zadyma była na konfekcji 2. Chcą ludzi wymieszać na zmianach. Niestety ludzie się nie zgodzą bo jeżdżą jednym samochodem po 40km. Co komu strzeliło do głupiego łba!!! Trzeba być złośliwym do potęgi i traktować pracownika jak szmatę!!!!

Uboj

Bardzo proszę o zabranie głosu i wytłumaczenie zdarzenia. Pozytyw. Liniowy. Pracownik Na plus Wiec dlaczego nie przestrzeganie kodeksu pracy???? Ludzie mają w umowach 40 godz tygodniowo po 5 dni w tyg a Ty ich wysyłasz do domu po uboju np przed godz 11. Od 6 do 11u ciebie jest 8godzin?? To ile ty skończyłeś klas podstawowych. Osiem pierwszych??? Jak liczyć nie umiesz

Marlena
@Uboj

Chyba że żbik mógłby to wyjaśnić???? Czekam na pozytywną odpowiedź bo prosto w oczy nie umie powiedzieć

@Uboj

Powiem wam tak, oni was w ujjaaa ładują że nie podniosą najniższej stawki, bo macie akord i wychodzi więcej, powiem wam tak mój prawnik już wysłał do nich pisemko i muszą mi wrócić za wszystkie lata do najniższych krajowych bo akord to jest dodatek a nie tak jak łysy mówi że to już wliczone jest do najniższej.. cóż będą musieli wypłacać wszystko jak mi przykro ???????? że ten zakład upada..

Sokolofff

Ja będę kolejny który zwróci się do prawnika o tą sprawę

Pakownia

Dariusz S. Jest jedynym brygadzistą przy którym możemy czuć się spokojne że wszystko na hali będzie jak należy. Zawsze towar podstawiony na czas, pojemników nigdy nie brakuje. Sprawdza i kontroluje czy wszystko jest ok. Uważam że robi więcej niż do niego należy. Nie pracuje na pakowni zbyt długo ale zdążyłam się przekonać jak jest.

Bubu
@Pakownia

Dariusz S ma aspiracje żeby być kierownikiem i dlatego tak się mści na kobietach

O
@Bubu

Nie mści się tylko terroryzuje!

@O

Nie terroryzuje tylko świetnie wykonuje swoją pracę a że jest ogarnięty jak mało kto na tym zakładzie to niektórych boli i że trzeba się do roboty wziąść. Niektórzy nie rozumieją wogole od czego jest brygadzista i jakie ma obowiązki.

Abc
@Pakownia

Dariusz jak Dariusz ale ten drugi Przemuś to jest dopiero gagatek, przemądrzały a tak naprawdę to lewus i nie ogarnia zbyt wiele

Krótko- bezczelny!!!!

Siusiu
@Pakownia

Jest jedyny naprawdę! Beszczelny nie umiejący się zachować! Dokładnie jedyny!!!

Aśka
@Pakownia

Naprawdę jest jednym ktory nie umie się zachować!!!!!!! Bezpiecznie? bo każdy się boi powiedzieć jak się zachowuje i jak jest!!!

@Aśka

Cham i tyle...

. Po
@Pakownia

Nie umie się zachować !!!

Gosia
@Pakownia

Chyba jedynym ku..t..a .s..e..m który kontroluje wiadomo kogo

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie