Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Łysy

Kolejnym osobom którzy nie będą,,krakac,jak on... Proste...

Pracownik.

Niech donosi nieprawdziwe informacje. Sam do czego się nadaje? Chyba ściągać skropliny... Nic nie wie, cały czas tylko dzwoni żeby się czegoś dowiedzieć co jak ma robić. Karma wróci!!!!!!!!!!!!!

Koko

O kogo chodzi?

Hehe

Takie cwaniaki są z was tylko tutaj w necie. Niedorajdy życiowe

Hehe

Ojej jakie śliczne słownictwo wow tylko pozazdrościć widać że ty ktoś nie skończył Wyższej szkoły chodzi mi o np szkołę średnią lub technikum bo o studiach nie wspomnę

Mhm

Przedstaw się kolego to zobaczymy czy będziesz taki cwany :)

Mhm

Zastraszanie jest pod kodeksem karnym i moglbys wtedy zakład odwiedzać w ładnym zielonym stroju

Mhm1

Widzę że ktoś lubi się podpinać pod drugą osobę i wbija ten sam nick.. Takie masz rodo, że wyzywasz tutaj ludzi, że i tak wiadomo o kogo chodzi. Jesteś (usunięte przez administratora) który nie potrafi tym ludziom powiedzieć tego w twarz. Siedzisz tu non stop bo większość wpisów jest twoja pisana tym samym stylem i te same gadki. Dorwiemy cię

Podobno będą otwierać nowy dział na przetwórstwie, będą jakieś przyjęcia?? Kto tam jest kierownikiem?? Wie ktoś coś??

Mtv
@Nowy

Daj sobie spokój z tym zakładem, chyba że chcesz się nerwicy nabawić albo innych schorzeń. To jest poroniony zakład a najbardziej dyrekcja i kierowniczki którzy ludzi mają za zero liczy się tylko ich zysk a ludzie są traktowani gorzej niż te było które idą na rzeź.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Uboj

18brutto to i tak dużo przeciesz oni nie mają kasy ale na nowe auta pieniądze są

@Uboj

Przecież to najniższa.. O podwyżkach nie ma mowy?

@Karolina

Dają podwyżki i tak duże no 50 groszy do godziny lub pracownikom którzy pracują tam 40 lat 1zl. To śmiech na sali I jeszcze Ale,y jak bardzo się kierownikowi podlizujesz bo jest taki jeden co szczególnie lubi jak się do niego zwraca panie kierowniku. Bo on myśli że jest jednym kierownikiem na świecie jest taki jeden zev azcwlosy wypadają...

Uboj

Smutne to ale to szczera prawda...

Zniesmaczony

Mógłby ktoś ogarnąć tę c.z.a.r.n.ą m.a ł.p.e co chodzi i się o wszystko czepia?? Normalnie pracować się nie da bo przyjdzie ten uchodźca z Ameryki południowej i będzie się o wszystko d.o.p.i.e.r.n.i.c.z.a.ł. Latają te jego pieski z tabletami i tylko ludzi wkurw....człowiek spokojny przychodzi do pracy a wraca w.k.u.r.w.i.o.n.y przez małpiszona i jego ekipę

Papa smerf

Tak wygląda praca w tym zakładzie naruszanie praw pracownika typu jutro masz urlop -ale ja nie chcę urlopu chce przyjść do pracy i słowa przełożonego zemną się nie dyskutuje masz podpisać i koniec w umowie jest 5dni po 8godzin a faktycznie ile się pracuje?6-7-9-10i te słowa bo ja nie mam kogo dać i wiesz o tym że jest jedną zmiana czyli ich to nie interesuje że ktoś ma coś zaplanowane tylko nie sprzeciwiać się najlepiej o tym nie wspomnę że tam jest ubój rytualny i wtedy dzieją się rzeczy niestworzone byk z podciętym gardłem potrafi wstać bo szybko szybko żeby jak najszybciej zeszło a tu bum awaria i pewien pan chodzi wściekły tracą barkiem każdego kogo napotka na swojej drodze i pytanie czemu taka wypłata mała bo mało godzin 0 autorytetu to z kogo tam można brać przykład?? Z tych co obgadują ws,ystkich po kolei??

Były pracownik uboju

Tam jest był i będzie (usunięte przez administratora) do momentu gdy łysego nie zmienią.. każdy kto się pyta czy warto iść tam do pracy ja mówię żeby pierwsze w łeb się trzasnął a później szukał gdzie indziej.. teraz pracownicy odchodzą, umów nie chcą przedłużać, wyzysk za 15 zł to sami niech (usunięte przez administratora) a co najlepsze idąc do pracy nie wiadomo czy to na 6 godzin czy 8 godzin czy 12 godzin taki (usunięte przez administratora) system gdzie ludzie są niewolnikami (usunięte przez administratora) a jak mają nadgodziny to wywalają ich na wolne zamiast wypłacić.. NIE POLECAM PRACY W TYM (usunięte przez administratora)

@Były pracownik uboju

Tak szczera prawda łysy niszczy ubój na wszelkie możliwe sposoby nic z nim się nie da załatwić ingeruje ponadto w życie prywatne pracowników chodzi po uboju jak snajper i tylko obserwuje do kogo się tu przy...czepic i jego słowa ty wiesz o tym że premia jest uzaniowa

Ona
@Były pracownik uboju

Przeciesz wszyscy co się zwolnili to przez niego z tym chłopem nie da się pracować

@Były pracownik uboju

Na uboju faktycznie tak źle nie jest wiem bo pracuje a jest nawet nie że źle- tam jest tragicznie

@Pracus

To zróbcie porządek nie tylko kolesiostwo!

@Pracownik.

Tam całe kierownictwo to kolesiostwo jeden się podlizuje wiadomo do kogo żeby go nie wywalili bo ma dobrą robotę pożre ptasiego mleczka i zadowolony a jego pieski latają i robią całą robotę za niego a on nov nie robi dosłownie nic

Pracus

Pozytyw daj nr do siedziby głównej Sokołowa chce parę osób sprzedać -a mianowicie powiedzieć co tam się dzieje dlaczego tak ludzie się zwalniają to traktowanie innych bójki na uboju,wyzwiska,obniżanie moralow pracowników,krytykowanie ich,głupie odżywki typu nie pasuje ci to się zwolnij,jeden na drugiego jakie potrafi boję rozprowadzać tu wiadomo o kogo chodzi wiecznie łazi i się dowiaduje o każdym patologiaaaa więc pozytyw daj kontakt do siedziby głównej

Rozbiór

Najlepszy jest kierownik rozbioru co nie umie 3 zdań złożyć do kupy. Lepiej wypowiada się uczeń 3 klasy podstawowej. Ale da się? Da się.....

Halina
@Rozbiór

Nie rozumiem czemu o tym wspominasz, chyba bardziej liczy się to jak pracuje, prawda?

Kto? Co?

Nauka
@Rozbiór

Opierając się na pomiarach rozszerzania się Wszechświata, do których wykorzystano obserwacje supernowych typu Ia, pomiarach fluktuacji temperatury kosmicznego mikrofalowego promieniowania tła oraz rozmieszczenia galaktyk względem siebie, wiek Wszechświata ocenia się na 1,37 × 1010±2% lat. Zgodność powyższych trzech niezależnych wyników pomiarów dostarcza silnego potwierdzenia dla tzw. modelu Lambda-CDM, który szczegółowo opisuje naturę zawartości Wszechświata. Wszechświat we wczesnym stadium rozwoju był jednorodnie i izotropowo wypełniony energią o niezwykle wielkiej gęstości, o olbrzymiej temperaturze i ciśnieniu. Jednak w miarę rozszerzania się stygł, przechodząc przez przemiany fazowe, odnoszące się do cząstek elementarnych. Około 10−35 sekund po erze Plancka przemiana fazowa spowodowała, że Wszechświat wszedł w fazę inflacji kosmologicznej, podczas której rozszerzał się wykładniczo. Kiedy ta inflacja zatrzymała się, materialne składowe Wszechświata były w stanie plazmy kwarkowo-gluonowej, w której cząstki składowe poruszały się relatywistycznie. Wszechświat dalej rozszerzał się i stygł, aż w określonej temperaturze zaszła przemiana zwana bariogenezą, podczas której kwarki i gluony połączyły się w bariony – protony i neutrony. Współcześnie obserwacje przemawiające za prawdziwością modelu Wielkiego Wybuchu to: zjawisko ucieczki galaktyk, istnienie mikrofalowego promieniowania tła, łącznie z mierzonymi ostatnio jego nierównomiernościami. Przemawia także za tą teorią udane wyjaśnienie procentowego udziału lekkich pierwiastków (H, He, Li) w składzie Wszechświata i zgodność modelu z innymi teoriami, w tym z ogólną teorią względności.

Dokładnie!

Z uboju

Pozytyw co to za jedzenie było w piątek.ja rozumiem że traktujecie ludzi jak zwierzęta ale nawet zwierzęta wsztkiego nie zjedzą nawet tego kaszotto z groszkiem i pożywna śmietaną.jedzenie wspaniałe tylko łazienka cały czas zajęta.pierwszy raz się zdarzyło że zupa całą poszła a to coś zwane niby kaszotto zostało całe Nawet kobiety tego nie jadły czym wy nas karmicie????? Z wyrazami szacunku ten z uboju

Sokolofff

Tak masz rację on ma w każdej szufladzie ptasie mleczko chyba że już wszystko zezarl to trzeba kupić kolejne

@Z uboju

A czyżby to była osoba która zwołała zebranie w sprawie żywienia?? Dostaliście zaproszenie na nie. Dlaczego nie było "niezadowolonych" z żywienia? To właśnie na zebraniu zapadła decyzja o ugotowaniu kaszotta..zatwierdzona przez całe grono. Nie smakuje rybka? Kiszeczka? Pierożki? To niech będzie kaszotto. Też nie smakuje. Na przyszłe zebranie zapraszamy" niezadowolonego" i może bedzie miał na tyle odwagi by zaproponować swoje jakieś frutti di mare??

Z uboju

Kolejne kłamstwo-wiadomo kogo. Zebranie w sprawie żywienia to jedzenie można nazwać żywieniem?? Byki na staaaajni mają lepsze niz pracownicy a to na poniedz następny poproszę leassangue. Wiesz co to wogole jest???

@Z uboju

Ten z uboju .. Zawsze mozesz skorzystać z kuchni koszernej . Zaplacisz to Ci przygotują. A dzięki tobie będzie znowu kaszotto... A skończy się na zupach z wkladką. Na setki porcji jeden czy dwóch ciągle miesza a wszyscy obrywają..kotleciki wczoraj tez nie smaczne??

Sokolow

Weź już nie chwal tego cateringu nie ma sensu... Jak były robaki w zupie nagle sprawa ucichła dlaczego??

Pracus

Najlepsze to jest ale ptasie mleczko prosto z kantorka

Bam Bam

Każdy z nas fantazjuje. Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) mamy różne potrzeby. Niektóre z tych potrzeb występują często u ludzi i są społecznie akceptowalne, jedne z nich mogą zdawać się dziwactwem, a jeszcze inne spotkałyby się ze zdecydowanym sprzeciwem osób, które nas otaczają. Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje – to nie o nich zamierzam dzisiaj napisać. Zapewne wielu z nas zastanawia, skąd biorą się nasze upodobania i dlaczego oddajemy się takim, a nie innym fantazjom.

@Bam Bam

Mamy na forum poetę jak miło;-))) tylko żeby kierownicy się nauczyli tak zwracać do pracowników a oni nawet niewiedza co to jest

Mass

Interesującym zagadnieniem jest ewentualna obecność naturalnych skupisk antymaterii we Wszechświecie. Symetria pomiędzy zwykłą materią (koinomaterią) i antymaterią w naturalny sposób rodzi hipotezę, że Wszechświat powinien zawierać je w jednakowej ilości. Poszukiwanie kosmicznej antymaterii jest utrudnione przez równość mas cząstek i antycząstek oraz symetrię oddziaływań elektromagnetycznych ze względu na transformację C (zamianę cząstek na antycząstki). Powodują one, że obserwacje promieniowania elektromagnetycznego i oddziaływania grawitacyjnego odległego obiektu nie pozwalają na określenie czy jest on zbudowany z koinomaterii, czy z antymaterii.

Ubój

O kogo ci chodzi? B.aryłę

Pracowity

Idźcie się wszyscy leczcie na nogi bo na głowe za póżno , tak jest jak się siedzi na papierosach calą zmianę i się ściemnia 8 godzin a potem beczenie jak barany że mało na wypłatę

@Pracowity

Czyżby teraz zamiast pozytyw to pracowity?????

@Pracowity

Pracowity dlaczego wyzywasz ludzi od baranów???i to publicznie a tak naprawdę w porównaniu do innych zakładów to grosze płacicie w jednym zakładzie w miejscowości w x i który się nazywa też x plava 8-10 rys na rękę w umowie a nie tak jak u was solidny zakład pracy na drzwiach a ledwo 4 idzie zarobić a nawet mniej i ta sama gratka czemu mała wypłata mało godzin,kolejne malw uboje to już nudne

Dragon

Wszyscy wiedzą że ten baryła ładuje ale nic z tym nie robią bo gdzie znajdą drugiego takiego św.ira do ciągnięcia roboty na polskim rozbiorze

Pracus

Uwaga na pozytywa z uboju. Ten chłop nie szanuje wcale ludzi daje pracownika grubo po 50tce na wytrzewianie i to koszerne czy on jest normalny???..

@Pracus

A czym różni się wytrzewianie koszerne od normalnego?

Ktoś1
@Olek

Koszerne f.la.ki wyciasz na siłę mostek nie przecięty a nie koszerne masz odwrotnie mostek przecięty i fla.k sam spada ale według nich to super ciężka praca nie ma innego stanowiska tylko wytrzewianie a jeszcze taki jeden l.ysy stoi nad tobą i patrzy ci na ręce to jest chore jak kat stoi.... W którym zakładzie tak jest tylko Sokołów Tarnów nigdzie więcej tam jesteś według nich zerem masz robić i się nie odzywać a jak się odezwiesz jesteś najgorszy ma świecie człowiek tak jest na uboju

@Olek

Ale omijaj ten zakład szerokim łukiem chyba że chcesz się nabawić nerwicy skończyć u psychiatry ewentualnie w szpitalu psychiatrycznym bo oni do tego ludzi doprowadzają nie ma w tym zakładzie kodeksu pracy on tam nie istnieje tam istnieje tzw prawo dżungli kto silniejszy przetrwa a jak co najlepsze biją się tam jest taki jeden starszy facet co bije innych sprzedaje pracowników za byle co myśli że jest niewiadomo kim a kierownik uboju niczym się nie interesuje taki fajny wydzial odrazu do zamknięcia a tyle przekrętów tam jest że odrazu po kontroli naprawdę szczegółowej to by zakład w parę minut został zamknięty a oni wszystko tuszują żeby było super

@Ktoś1

Tak jest na każdej ubojni koszernej z tymi flakami..

Tableciarz

Który to bioly?

Davidsson
@Tableciarz

Pewnie chodzi o tego z koszera

Yyyyyyyy

Skąd masz takie informacje ? Soczysty widzę że w głowie masz pustkę :) masz błędne informacje.

Ubojowiec

Heh czytam te komentarze i już się pogubiłem o kogo w końcu chodzi? :) kto to bioly w końcu? On na uboju pracuje? Czy to były pracownik w końcu

@Ubojowiec

Znajac życie zaraz pozytyw wkroczy do akcji żeby uspokoić bo robił taki na uboju a jak chodzi o ubój to żeby nie dostał od dyrekcji zje.....

Olek

O kim mowa?? :) kochani to ktoś uboju?

Sokolofff

Ale jest wulgarny

Olek

I po co te wulgaryzmy?? Czy nie możesz odpowiedzieć normalnie?? Gadasz o jakimś biolym a nie możesz powiedzieć o jakiego ci chodzi :) dziwny jesteś

Aneta

jaka stawka jest na produkcji w polowie 2022, moze ktos zdradzic i napisac ile placa za h pracy ? czy praca jest na zmiany czy jednak jednozmianowa ?

@Aneta

Stawka jest atrakcyjna zależności od humoru kierownika ale w granicach 17 zł brutto. Niestety tak dają

Szybki

Ciacho kiedy reszta wypłaty??? Bo trzeba kredyty płacić a nie ma za co więc???? Czekam na pozytywną odpowiedź

Dawid
@Szybki

Często się takie sytuacje zdarzały w przeszłości? Czy to pierwszy raz, taki wypadek przy pracy?

@Dawid

Często co miesiąc od ponad 2 lat wypłaty stoją w miejscu

Aneta
@Szybki

Czyli pracujecie za darmo? Dziwne rzeczy mi tutaj opowiadasz

@Aneta

Czytaj ze zrozumieniem że wypłaty stoją w miejscu a nie za darmo skończ najpierw podstawówkę potem wypisuj

Rolo
@Aneta

Takie pytanie z innej beczki, jak Sokołów tak bardzo wykorzystuje pracowników i płaci grosze to ciekawy jestem jak bardzo rżną rolników na wadze żywej i potem poubojowej bo nie bardzo wierzę że wszystko jest wpisywane jak waga pokazuje. Pozdrawiam

Ricki Balboa
@Rolo

Przeciesz już była akcja na uboju że zaniżali ceny i jak zawsze rozeszło się po kościach żeby dostawcy nie stracić hmmm ciekawe co zrobili

Lublin

Byłem na koncercie Sanah w Lublinie i były kabanosy Sokołów ale (usunięte przez administratora) tffu. ble (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie