Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Szybki

Ciacho kiedy reszta wypłaty??? Bo trzeba kredyty płacić a nie ma za co więc???? Czekam na pozytywną odpowiedź

Dawid
@Szybki

Często się takie sytuacje zdarzały w przeszłości? Czy to pierwszy raz, taki wypadek przy pracy?

@Dawid

Często co miesiąc od ponad 2 lat wypłaty stoją w miejscu

Aneta
@Szybki

Czyli pracujecie za darmo? Dziwne rzeczy mi tutaj opowiadasz

@Aneta

Czytaj ze zrozumieniem że wypłaty stoją w miejscu a nie za darmo skończ najpierw podstawówkę potem wypisuj

Rolo
@Aneta

Takie pytanie z innej beczki, jak Sokołów tak bardzo wykorzystuje pracowników i płaci grosze to ciekawy jestem jak bardzo rżną rolników na wadze żywej i potem poubojowej bo nie bardzo wierzę że wszystko jest wpisywane jak waga pokazuje. Pozdrawiam

Ricki Balboa
@Rolo

Przeciesz już była akcja na uboju że zaniżali ceny i jak zawsze rozeszło się po kościach żeby dostawcy nie stracić hmmm ciekawe co zrobili

Lublin

Byłem na koncercie Sanah w Lublinie i były kabanosy Sokołów ale (usunięte przez administratora) tffu. ble (usunięte przez administratora)

On co robi na uboju

Szanowny panie kierowniku uboju z okazji urodzin życzę panu zdrowia żeby miał pan dalej siłę krzyczec na ludzi pomyślności żeby nikt się panu nie miał prawa postawić i pieniędzy żeby dyrektor premi nie musiał zabierać noi co najważniejsze siły aby mógł pan dalej tracąc pracowników barkiem i tej atmosfery w kantorku jak w rodzinnym grobowcu

Ja pytałem znajomego czy by nie chciał przyjąć do Sokołowa to mi mówił.ze woli sprzątać ulice niż by tam miał przyjść do roboty nie rozumiem czemu tak powiedział

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Bida z bryndzą

Niestety, wypłaty stoją w miejscu od dobrych dwóch lat, a do tego zakład na każdym kroku obcina wypłaty stosując swój ulubiony manewr pt. "Wyjście prywatne". Rozumiem, że nie ma pracy na 8 godz , ale czyja to wina żeby pracownik musiał oddawać swoje pieniądze które powinien zarobić??? Inflacja dwucyfrowa, no żyć nie umierać

Ktoś

Szanyarzoeales już ludzi kto jutro nie przyjdzie nie ma preni??? Czy dziś to zrobisz ?? Tak jak kiedyś było

Ktoś2
@Ktoś

Co to za słowo "Szanyarzoeales"? I co to jest 'prenia'? Jak już piszesz co drugi komentarz tutaj to zwracaj uwagę czy nie przekręcasz słów. Albo lepiej, po prostu nic już więcej nie pisz bo oczy bolą za każdym razem jak czytamy Twoje wpisy.

Ktoś1
@Ktoś2

Oczy bolą jak chodzisz i nic nie robisz tylko ciągle patrzysz na telefon czy czasem dyrektor nie dzwonił i cię nie zrypa.l a masz rację takie premie dajesz że co to za słowo 150brutto to ile jest netto???

Ktoś1
@Ktoś1

Zrobisz kolejna sobotę robocza żeby ludzi znów wykorzystać???? Żeby im kolejny weekend zepsuć ??

Tiutia
@Ktoś

Weź skończ trolowac tą stronę , 2 miesiące temu skończyłeś karierę i poszles do biedronki , i tam teraz robisz za 2200 więc skończ , sam złożyłeś wypowiedzenie więc milcz

Trol
@Tiutia

Obrażanie publiczne jest karalne jak byś chciał wiedzieć

Ktoś

Tam się dużo osób leczy nawet u psychiatry da kwoty na wielmożnego pana kierownika uboju jak tracą barkiem ludzi jak się z nimi kontaktuje poprostu jak niektóre osoby mobinguje jak widać nie umie nawet się zachować typu anonimowego typa kto z klasą i który poważny człowiek by tam napisał.jutro czerwony dywan rozłóż dla naszych braci żeby nie uciekli.zeby z 2zmiam Żydów zrobiła się nagle jedna i trzeba było linie dać na maca bo zakład biedny wiem to przez inflację nie zarządzających

@Tiutia

A o kim mowisz że skończył robić karierę 2miesiace temu. Masz jaja to napisz imię i nazwisko. A tak nawiasem mówiąc nawet biedronka lepiej płaci jak u was wy dajecie 17 brutto a w biedrze dużo więcej haha

Nik
@Tiutia

A ludzie składają wypowiedzenia bo tak płacą na uboju najlepsze są tam premie jak ludzie dostają 150 100 zł brutto. Śmiech na sali a reszta pula z premi gdzie idzie później kierownik uboju ludziom nie przedłuża umów a ludzie chcieli tam pracować mimio to że sy.f chcieli jakoś wytrzymywali a ten człowieka zniszczy psychicznie naprawdę dużo osób znam które się leczą u psychiatry i dużo kwitów na ciebie bo trzeba tam wszystko opowiedzieć zresztą ty byś się nadal z twoją nerwica bo jesteś niebezpieczny ale jak zjesz ptasie mleczko to jest lepiej tylko pytanie na firmę to kupujesz czy prywatnie no nie oszukujemy się za 1zl ty potrafisz bardzo dużo zrobić taki chytrusek na pieniądze

@Nik

Dokładnie tak, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) taka prawda.. tak naprawdę skoro jest tyle wpisów tylko na jednego kierownika i to notorycznie to dla czego dyrekcja z tym nic nie zrobi?? Bo za pewne jakby nie patrząc idzie do dyrekcji na dywanik ścieme puści i przechodzi bokiem, idzie go już wyczuć że jak jest wku.....ny to znaczy że opieprz był.. Ale ludzie nie wychowani tak mają, taka prawda, zamiast żyć w zgodzie z ludźmi to lepiej jest ich gnoić, bo przecież ludzie to tylko siła robocza na jego podwyżki i premie..

Uboju

Prawda

Ciacho

Panie W. Na którą idziesz do biedronki ?

Były

Na 24;61

Były
@Ciacho

Jeszcze nie zapomnij dopisać o Austrii i piekarni w Wojniczu haha

Mufinka
@Ciacho

Ale masz pselodonimy począwszy (wiesz wogole co to za słowo???)pozytyw liniowy na plus optymistą ech teraz ciach ale to z tym wypaliles ciacho.....ech że ja z tobą tyle wytrzymałem sam się sobie dziwię.. i pomysł dam czemu od ciebie telefonu nigdy nie odbierałem to z tobą nikt się nie umie dogadać rozmowę zaczynasz eeeeee. (usunięte przez administratora)

Byly
@Ciacho

Ciacho wstawaj zbieramy się na 24:01 bo się spóźnisz o normalny kierownik spóźnienie zrozumie a nienormalny powie wściekły gdzieś (usunięte przez administratora).a był

Uboj

Która ta kontrolerka tak ludzi potrafiła sprzedać az 3w ciągu tygodnia która to żeby na nią uważać

Sokołów syfff

Na koszerze było to samo. Ale niedługo inspekcja pracy się dowie co tu się wyrabia to dyrektor będzie Bulił karę. Jeżeli nie ma pracy na 8 godz. Proszę wypisać przestój i zapłacić postojowe tak jak to powinno wyglądać. Najlepiej (usunięte przez administratora) pracownika wykorzystując jego niewiedzę prawa pracy .

Papa smerf

A który to też baryła z rozbioru???

Parkinson
@Papa smerf

Ten purpurowy gość z piły siarką od niego jedzie na kilometr szczegulnie w poniedziałki mogli by na bramie zwrucić uwage na niego i użyć alkoholomierza.

Piana
@Papa smerf

Ten paskudny z piły na polskim rozbiorze widać gość tankuje ostro wątrobe to on dawno w.ysrał nie.wolnik sznycla.

Dick
@Parkinson

Widać nawet na palarni jak pali te skręcone siano gość jest skończony w sokołowie się jeszcze utrzyma bo ludzi nie mają do pracy gdzieś indziej by go zaraz wywalili.

Pipi

Dlaczego na rozbiorze polskim brygadziści ustawiają na pierwszych stanowiskach osoby z bardzo niskim IQ (fioletowy karzeł na pile) które za dodatkowe 100zł premi miesięcznie zajechał by innych puźniej stęka ze ręce go bolą przełożeni wysługują sie takimi osonikami by wiecej spadało ton.

Pigi swinka
@Pipi

Pipi słuchaj na rozbiorze jeszcze tragedii nie ma tylko jak by ten cały SNYCEL odszedł i poszedł do swojego kombajnu ale idź na uboju na prywatny (usunięte przez administratora) to byś się dowiedział jak są traktowani ludzie jak powietrze. Zresztą oni wszyscy tam są dobrzy jak coś chce.

Roki
@Pigi swinka

Sznycel to sie do kombajnu nadaje a nie do rządzenia ludzmi bądzmy poważni , stoi nad ludzmi jak kat i liże wąsa

Uboj

Echhh kolejna afera!! Na uboju narobili przekrętów na wasze łysy dobrze ubij prowadzi a wszystko zostało zwalone na dobrego kierownika magazynu żywca i głowy poleciały a może szanowny pan dyrektor się zastanowić przez kogo a nie odrazu ludzi pozbawiać pracy kto na wszystkich zwala i udaje zawsze niewinnego i ofiarę w dodatku ludzie się przez niego załamują bo chcą pracować a umów nie przedłuża

Przepraszam niewie ktoś może czy są przyjęcia do Sokołowa ewentualnie na kucharza do firmy która przypowi pozywny i smaczny posiłek firma R:F. Bo rodo proszę o pozytywną odpowiedź

@Kandydat

Nie pakuj się w te wrota.. szybciej nerwicy się nabawisz..

Ktoś

To co w Sokołowie jest nowy kodeks pracy po max6godzin cały tydzień oprycz środy?? Tzn pelny etat ale łysy wymyślił brawo

Ubojowiec

A ile miałeś promili jak pisałeś te niby życzenia. Kierownik życzenia składa na go worku coś pięknego już większej głupoty nie widziałem

Ptasi móżdżek

Na uboju to już jest cyrk, każdy na każdego gada, obrabia du...e, jeżeli już udajecie wszyscy tak dobrych ludzi, to czemu idziecie do drugiego i nadajecie na następnych, nie rozumiem tego waszego toku myślenia, zwłaszcza co do ludzi którzy zamiast zająć się pracą to zajmują się jacy to oni nie są ważni i piękni.. tam powinni zrobić drastyczny krok i pozmieniać ludzi którzy zamiast zająć się pracą to zajmują się tym co nie jest ważne, począwszy od brygadzistów, co wiecznie słyszysz zaraz, nie teraz, później, skoro tak oni traktują pracownika to dla czego pracownik ma być miły i robić to co oni mówią?? To działa w dwie strony jaki ty człowiek do człowieka to człowiek odpłaca się tym samym.. I to się ma nazywać praca, to jest wyzysk, nie dojże że człowiek nie ma najniższej krajowej to jeszcze z każdej strony ucinają, do tego nie ma godzin pracy.. Człowiek powinien przyjść jak dawniej zrobić swoje i do domu, a nie szukać rozwiązania gdzie by można było jeszcze coś znaleźć dodatkowego do pracy żeby mieć na opłaty i żeby móc wiązać koniec z końcem, żeby wyżywić trójkę dzieci i żeby im nic nie brakło..

@Ptasi móżdżek

A największy bojcorz na uboju to łysy wszystko chce wiedzieć nawet chyba kto ma jaki nr buta dosłownie wszystko

Ktos

Ponoć jakiś nowy zakład rozbioru i uboju bydła się otwiera w Polsce i już kilka osób z Sokołowa się tam przyjęło i jest lepsza kasa a nie jak u was ledwo 4 z nadgodzinami buahaha

Pp

No i?

Urząd Pracy
@Ktos

Dziwię się że jeszxze tam nie aplikowałeś tylko się trzymasz tego (usunięte przez administratora)

@Urząd Pracy

Już tam byłem rozmawiałem z panem x. Pierwsze co zaproponował kawa czy herbata a u was??? Pewien kierownik je tylko ptasie mleczko i umów nie przedłuża taki jest zakład a tamten to potężny nie to co Sokołów i normalnie traktują ludzi a jak wy jak powietrze

Uboj

Wyzywanie publiczne podlega pod kodeks karny pamietaj

Ktos

I widać jacy ludzie tam robią wyzwiska na porządku dziennym heh to jest zakład który powinien zostać zamknięty

@Ktos

Oni tam oferują około 13 tys brutto w umowie a wy???? 17 zł to jest cyrk na kółkach razem z panem kierownikiem x. Pozdrowienia z uboju

Ubój
@Ktos

Nie pij tyle kawy bo po nocach nie możesz spać. Daj namiar jak tak dobrze płacą. Mam nadzieję że nie trzeba pracować po 12 h 6 dni w tygodniu.

Ktoś

Faktycznie tam na dzień dobry proponują kawę czy herbatę sam mi dałeś wolne to pojechałem zapytać i kto wie co będzie dalej a te wasze 17 brutto to sobie wsadźcie to nawet nie jest najniższa krajowa tylko dopłacić musicie ech co za zakład a te akordy długo będziesz zaniżać??

Uboju
@Ktos

Jaka 4?? Jak by była czwórka to by było idealnie ale nawet 3 często nie ma..

Pampers

A ta osoba z kantorka dalej zamiast prowadzić zmianę wpierdziel.a ptasie mleczko po kryjomu żeby dyrektor nie widział jak się obajada???

Panie Piotruś jaki ja mam teraz w pracy pożywny posiłek gotują na miejscu a nie wożą w styroboxie jak w Sokołowie i mam tyle mięsa w zupie co jest u was na 2daniu. A moje 2danie to nigdy takiego jedzenia nie jadłeś więc nie mów że ten catering jest taki super bo nic to jedzenie nie warta nawet by się chyba psy tego nie chybcily

Pojedzony

Dzisiaj była kiszka z ziemniaczkami i do tego kapusta.Po takim posiłku aż chce się pracować.

Mniam mniam
@Pojedzony

Takiej dobrej kiszeczki jak u nas to w całym Tarnowie nie znajdziecie. Pozdrawiam smakoszy.

Mniam mniam

A jaki żurek będzie w poniedziałek pyszny. Twoja stara mogłaby się uczyć od nich gotować.

@Mniam mniam

Już nie chwal tego syf.u co przywożą tego się jeść nie da. Beata ci też tak gotuje????

Taak ..A Świstak siedzi i zawija w te sreberka. Opoowiedz jeszcze kilka dowcipów. I podaj cene za jaką kupujesz ten obiad. Jak już się " chybciłeś" tego suer nowego cateringu z torebek.Buchaaa

Uwaga

Pozytyw wypłata za marzec będzie tak dobra że na raty ????daj głos wybiel zakład. Przeciesz bony trzeba było odliczyć od wypłaty dlatego pytam

Negatyw
@Uwaga

Ostatnio słyszałem że w tym miesiącu wypłata ma być 15.04. właśnie przez te bony.

Uwaga
@Negatyw

Ale napisz ile mniej na wypłacie będzie

@Negatyw

Skoro ma być 15. Wypłata trzeba to zloscic do inspekcji pracy ze macie zaległości

Arkadiusz Milik

Dzisiaj nasz wspaniały zakład doładował nam karty na sklep zawrotna jak zwykle kwota, ale chyba zapomnieli podnieść ceny produktów bo dziwnie terminal był popsuty hahahah.

Lewy
@Arkadiusz Milik

Arkadio. Czyżby brakło ci kasy. Przecież dobry masz kontrakt.

Arkadiusz Milik
@Lewy

Baba mnie wydoila do cna, co zrobisz. Marsylia nie płaci i takie jaja są.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie