Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Pracodawcą nie może kazać nosić pracownikowi maseczki w trakcie pracy,jest to nie zgodne z konstutunsja i podlega bardzo wysokiej karze

Zdemaskowany

Jak to jest z tymi maseczkami? Na Sokołowie podobno dalej obowiązek noszenia na produkcji. Ciekawe co na to pip....hmmm

Maska Zorro
@Zdemaskowany

Musisz to zgłosić do PIPu. Wtedy ściągniesz maskę i będziesz zdemaskowany.

Zorro
@Maska Zorro

Dla twojej wiedzy można tam zgłośic zgłoszenie anonimowo dzwoniłem i wiem także nie wciskaj kitu

@Zorro

Co cię maseczki obchodzą, jak ci się nie podoba to się zwolnij w (usunięte przez administratora) nie wylewaj ten swój Jad tu ta forum, maski są narzucone przez pracodawcę tak samo jak zakładanie rękawiczek lateksowych, z tym też polecisz do PIP (usunięte przez administratora)

What??

Od kiedy maski są narzucane przez pracodawcę??? W żadnym zakładzie już ludzie nie noszą masek tylko w tym głuupim Sokołowie takie jaja muszą być. To jest nielegalne to co zakład robi i każdy prawnik ci to powie , tak samo jak odbieranie godzin na poczet wyjścia prywatnego. Powinno być wtedy pismo że jest przestój i płacone postojowe a nie jakieś wyjścia prywatne. Już niedługo parę skarg poleci do pip, bo już ludzie są wkurzeni . Na niektórych działach już nawet 3 dni są ludzie do tyłu z godzinami .

Zorro

Tam nawet o rękawiczki trzeba się prosić bo wiecznie brakuje a wiesz że podpięte.alacz to obraźliwe słowo i publicznie napisane???a zgłosić was do pip to przyjemność przeciesz sanepid już o was wie w pip w Krakowie wiedzą było rozmawianie z prawnikiem i dużo macie lewych rzeczy np to odrabianie godzin

@What??

W przemyśle spożywczym zasłanianie górnych dróg oddechowych jest jak najbardziej wskazane jak również zasłanianie owłosionych części ciała. Tu chodzi o bezpieczeństwo żywności. Nie obronimy tego What??

Smerf
@Prawnik

Już odpowiedź wybielanie zakładu są zakłady że się w maseczkach nie robi wogole a tu a ile macie za uszami przekrętów??? W samych papierach np odpady skwary??? A nawet nie wspomnę o cenie byś.la haha

Pracus
@Prawnik

Jeszcze powinien sie wypowiedzieć pozytyw żeby napisać jaki to cudowny zakład

Uboj

Ludzie wylewają swój jad??? To same węże tam robią????

@What??

Przeciesz wyjścia prywatne są dawane na uboju tam faktycznie tyle godzin do tylu ludzie mają że szok......

Grosicki
@Prawnik

Jakoś przed pandemią robiło się bez masek i w samych czepkach i bez tych (usunięte przez administratora) turbanów i było dobrze. Sam napisałeś że jest to wskazane ale nie nakazane czyli maski mieć nie trzeba bo nie jest to nakaz!!! I wbij sobie to do głowy .to że dyrektorek sobie to wymyślił nie naczy że jest to zgodne z prawem pracy i że jest to legalne.

Kolega
@Uboj

No największa to taka jedna żmija co dzisiaj oberwała.

@Grosicki

Dobrze prawisz nie jest to nakaz ale dopuszczone do stosowania i z tej możliwości zakład korzysta. Zapraszam do zapoznania www.humana.org.pl>handel. Pozdrawiam.

@Prawnik

A co prawniku z kodeksem pracy którego tam nie ma ??? W tym zakładzie kierownicy niewiedza co to kodeks pracy urlop wymuszany wymuszanie żeby zostać po godzinach to jest zgodne z prawem???

Method man
@Prawnik

Jest dopuszczone ale wciąż nie jest to nakaz!! To raz a dwa, co powiesz prawniczku na słynne wyjścia prywatne?? Jeżeli nie ma 8 godz pracy ludzie idą do domu bo nie ma pracy i później podpisują wyjście prywatne. A na umowie 40 godz tygodniowo.i co ty na to?? Powinien być przestój na piśmie i wypłacone postojowe. Tak mówi kodeks pracy ale w Sokołowie kodeks nie obowiązuje.

A podasz przykłady?

Method man
@Prawnik

Przecież pisze wyżej, ślepy jesteś? Jeżeli zakład nie zapewnia 8 godz pracy to musi wypłacic postojowe . Chyba o tym wiesz? A nie jakieś wyjścia prywatne.

@Method man

Do spania chłopcy i dziewczęta bo rano do pracy trzeba się wstawić.

@Uboj

Co to znaczy wstawić???? Nie umiesz pisać że trzeba przyjść robić?? Bo to nie praca robota albo harowka

Uwaga

Kolejna sprawa sponsoruje cię skoki narciarskie to da pieniądze w milionach nie wspomnę o tych reklamach Na byki was nie stsc taka korporacja i ledwo do 400 uboju inny zakład 18 tys bije miesięcznie!!!nikogo nie sponsoruje macie kolejna konkurencję na mazowieckim najnowocześniejszą ubojnia państwa x. Kogo myślcie hahaha a teraz niedługo nowy miesiąc ludzie robią po 6-7 godzin i specjalnie idź do domu no idze już żeby godzin nie płacić przyjdzie wypłata a pozytyw powie jasno mało bydła biliśmy to co ty byś chciał kolejna gatka w umowie każdy ma że robi po 8godzin chyba nie ma osoby na uboju żeby miała pełny etat przepracowany i znów się masowa pytanie czemu mała wypłata??? Bo mało godzin bylo w miesiacu tak zwodzi pozytyw ludzi on już tak tym wszystkim przesiakl że z czarnego zrobi białe. No i tego głupie gatki kierowniku czemu taka mała wypłata bo mało bydła byliśmy potem mało godzin Nawet żydy się od was odwracają rosbefy koszerne są????? Niedługo Żydki pójda do zakładu państwa x na mazowsze gdzie na uboju dają 8 tys netto a nie jak wy 17 zł brutto to śmiech na sali

@Uwaga

Byłem tam osobiście i na rozmowie kwalifikacyjnej pierwsze pytanie. Kawy czy może herbaty. A u was przyjdzie kierownik i od kiedy możesz zacząć a w kadrach ci dadzą papiery że super a potem podsuną papier żebyś czasem po godzinach robił żeby mieli podkładkę w postaci papieru tylko że nadgodziny są za zgodą pracownika wiem bo dzwoniłam do inspekcji pracy. Wy już jesteście znani w Tarnowie i Krakowie tam była rozmowa z prawnikiem

Yyy
@Uwaga

Tak czytam co miesiąc te wypociny i przecież nikt nie jest (usunięte przez administratora) w tej firmie. Zawsze możesz złożyć wypowiedzenie a nie co miesiąc wylewać swoje żale. Niby takie proste a jednak trudne dla niektórych.

Aaaaa
@Yyy

Wypociny masz rację na uboju ludzie się strasznie pocą od pracy może taśmę podrecisz tak na 75???będzie jeszcze lepiej

A może już jestem w Danii??? Tam jest dopiero kasiora. A nie to co u ciebie na wydziale od ciebie za to nie śmierdziało bo nic nie robisz całymi dniami tylko w stołek pierdzisz haha

Ktos

Faktycznie nieraz w kantorku tak pierdzio.chy śmierdziały że się podpisać nie dało nawet maska nie pomogła...a ten fotel obrotowy taki wysiedliśmy że niedługo na podłodze będzie siedział

@Yyy

Hihi zawsze możesz dać wypowiedzenie. A na drzwiach solidny zakład pracy..widać jak traktujecie ludzi 0 szacunku

Uwaga

Teraz pozytyw powiem udać ofiarę że nic takiego nie ma każdy pracuje po 8godzin. I wybielić zakład którego jest początek końca

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej

Sokolow

A jak można jeść to mięso które leży na podłodze pracownik go podniesie zawiesi na choince na mięso i jest super. Smacznegoo

@Sokolow

Takie rzeczy trzeba zgłaszać do sanepidu. A gdzie kierownik który o tym wie i nie reaguje???

Julia
@Uboj

A skąd wiesz że wie? Pytałeś go?

@Julia

Wie bo sam patrzył na to i miał to gdzieś hihi

Julia
@Uboj

A wiesz że gdyby nie dziurawy kondom to by ciebie nie było na świecie. Hi , hi , hi.

@Julia

To obrażanie publiczne mogę iść z tym na policję.mysl co piszesz

@Uboj

A wiesz o tym że jak by nawet pip wkroczył to w parę minut zamykają zakład??? Za te przekręty wszystkie. Np na byd.lo za godziny pracy. I wiele wiele innych..

@Julia

Zresztą już jeden zamkli za tzw leżaki a czy tutaj są to sama sobie odpowiedź bo oboje wiemy jaka jest prawda

Uboj

Najpierw jest sobota potem niedziela a nie na odwrot

Uboj

Proponuję wrócić się do szkoły poznać kiedy jest sobota a kiedy niedziela a ja o leżakach w Sokołowie nie pisałem to ty napisałeś więc coś jest chyba na rzeczy

Uboj

Dam się pozytywie sprzedałeś z leżakami bo nic o tym nie wspomniałem Haha

Sokolow

Pozytyw zostaw ta robotę idź do innej lepszej dam ci namiary jak chcesz ale na priv

Czy są obecnie przyjęcia ?

@Kandydat

Umów ludziom nie przedłużają ten zakład powoli upada

Czy w Sokołowie pracuje cię na 3 zmiany?

@Kandydat

Głupie pytania zadajesz na zakładach mięsnych nie ma systemu na 3zmiany bo co dzień zakład musi być myty bo po pracy są różne bakterie

Oni
@Kandydat

Pracuje się na przetwórstwie i bulionach

Czy są jakieś stałe godziny pracy?

@Kandydat

Tak zaczynasz na uboju i nigdy niewiesz o której wyjdziesz,

Pokrzywdzony

Ludzie nie polecam nikomu tam pracować ,nie dość że pieniądze są tak marne a jeszcze wam poucinaja akord,godzin nie ma żebyś nie zarobił(usunięte przez administratora)

@Pokrzywdzony

Dokladnie

@Uboj

Identycznie jest na uboju maska ściągniętą niewiadomo czy on ma covid czy nie i naraża ludzi bo może mieć bezobjawowy. A z tym że ludzi kończą psychicznie to się zgodzę szczególnie na uboju ja niewiem czy ten chłop robi przy wykończeniach że ludzie po psychiatra CH przez niech chodzą a u posychiatry wszystko dokładnie jest opowiedziane jak on traktuje innych jak się odnosi jak tracą ramionami innych wszystkie kwity da u lekarza psychiatry także nowi kandydaci. Jeśli chcecie skończyć po paru miesiach z depresją to nic lepszego tylko Sokołów i wydział uboju tam najszybciej można zglupiec

@Pokrzywdzony

Tak kolego masz rację oni mają wszystko gdzieś zwłaszcza ludzi a ubój to kompletne dn.o jak ktoś wspomniał wszystko jest podane u pani dr........... Rodo jest ona psychiatra to samo z tymi wałami jak zaniżają cenę za (usunięte przez administratora) myślicie że taki chandlarz który wam dostarcza nie rozpowie tego?? Napewno będzie wolał jechać dalej żeby dostać uczciwa cenę a nie grosze jak u was. Pamiętajcie nikt nie jest glupi.m jak wy myślicie. Pozdrawiam z kibelka????

Widnieje obecnie ogłoszenie na fakturzystę/fakturzystkę. Warto wysłać CV? Jak wygląda praca na tym stanowisku?

@Kandydat

Daj spokój z tym zakładem oni cię tam zniszczą psychicznie po trochu ale będziesz wrakiem człowieka

@Sokolow

Co dzień będziesz niszczony bo to źle to źle potem wydzieranie kierownika bo to JUZ miało być zrobione i potem pretensje czemu tak jest a nie inaczej

@Kandydat

Chodzi o to że to on ma władzę nad tobą i pokazuje to na każdym kroku ronisz za niego robotę a pieniądze lekko ponad najnizsza Krakowa w umowie masz oczywiście z 17 brutto resztę oni dopłacają zresztą chcesz sproboj tylko pretensje miej potem do siebie jak zostaniesz sam-sama na zmianie i 1000 czynności do zrobienia a ty jesteś zwykłym jego najładniejszego słowa użyje podwładnym

Do tego z uboju

Kierowniku kiedy zamierza pan zapłacić resztę wypłaty??bo 10jutro a ja czekam bo już się wypłata skończyła i nawet rowy od puszek czyste

@Do tego z uboju

Co nie umiesz napisać czemu takamala wypłata była???? Na uboju jesteś kozak myślisz że ci wszystko wolno nawet tracąc barkiem innych ludzi a to jest naruszenie nietykalności cielesnej a nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie. Żałosn.e to jest

@Do tego z uboju

To już staje się nudne....

@Eh

Niewiesz co napisać to napiszesz że to jest nudne tyle umiesz napisać zamiast wytłumaczyć to piszesz że nudne brawo

@Uboj

Nie umiesz się normalnie wysłowić? Ile można czytać wasze żale idioci z uboju?

Eh

Jak czytam te komentarze bez ładu i składu, z dużą liczbą błędów ortograficznych to tak uważam.

@Eh

Odezwał się polonista najpierw po zawodówce

Eh. Się pisze przez ch

@Eh

Nasze zale będzie można czytać jeszcze długo dotąd aż kierownik uboju będzie się zachowywał wzorowo.on powinien być autorytetem a tak niestety nie jest kazuje pracownikom wynosić się stąd typu wypad stąd za takie coś w innej firmie to by wyleciał z hukiem a tu jest jak jest zresztą wszyscy wiedzą on myśli że ubój to jego prywatny wydział tylko troszkę się mu pomyliło bo to nie jego własność.....jeszcze będzie wyzywał ubojowcow od idiotów gdzie tu on ma szacunek do człowieka. Niech może napiszę jak były normalnie 2 zmiany i jeden człowiek robił prawie 16 godzin na uboju i co najlepsze kazali mu przyjść w kolejny dzień na 6rano. Taki oni mają kodeks pracy nie sprzeciwiać się takiemu czemuś jesteś dla bry odezwiesz się czemu tak jest jesteś najgorsza osoba na świecie bo pewnemu panu zwróciłeś uwagę a jego broń Boże nie wolno krytykować ani zwrócić uwagi a on jeszcze będzie w najlepsze wpiwrdziela.l ptasie mleczko w kantorku i powie jaki to ja jestem dobry kierownik i ludzie mnie lubią trzeba się trochę zastanowić nad tym co się do innych mówi albo wyzywa od idiotów pozdrowienia z uboju

Komfident

Pozytyw co to nikt wam już by.dła nie chce sprzedawać po waszych wałac.h. ??? Haha

Zico

Chłopaki nie przejmujcie się mała wypłata wiecie że byd.la mało a wypłaty będą coraz niższe dotąd aż będzie nowa hala rozbiorowa czyli tak naprawdę niewiadomo kiedy no wiecie budynek potem posadzka maszyny jeszcze wszystkie odbiory sanepid itd. Zrozumcie to proszę

Zicio1
@Zico

A pozytyw i liniowy to nawet nic nie pisze bo wie że to sama prawda.inlepirj się nie odzywac zresztą wcale się mu nie dziwię ja też na jego miejscu bym niewiedzial co pisać

Zaraz pisze do brygadzisty że chce na żądanie idę po rowach puszki biegać niedosc że będzie czystko to na tym zarobię. A po rowach poprostu pójdę pod Sokołów tam tyle puszek leży na parkingu. Czyli chyba wiadomo kto tam pracuje

Ubój

Zwracam się z uprzejma prośba do dyrektora zakładu Sokołów , tempo linii 75 bydła na godzinę , każdy już nie wytrzymuje tego tempa , chcemy chociaż 30 minut przerwy a nie 20 które czasami jest tylko w teorii, rozbiór , konfekcja i inne działy mają 30 minut , przy tym tempie co jest teraz w końcu zdarzy się komuś wypadek bo pracownicy ledwo trzymają się na nogach , niech zatem odpoczną te dodatkowe 10 minut , proszę przyjść na wydział ubój i zobaczyć jakie szaleństwo panuje tam , nikt dawniej nic nie muwil ale przy tym tempie to niech pracownicy poczują choć trochę że nie są robotami, w imieniu każdego pracownika uboju proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy

?

Dokładnie, ten łysy kacaap nie szanuje ludzi wogole. Przykład to Czesiu i pyszny z koszera. Ale karma wróci mareczku

Liniowy czemu taka mała wypłata?? A ten akord to z kosmosu się wziął ??? Że prawie go nie widać??? Pozytyw tak chwali jak tam super a nie umiecie normalnie zapłacić. Tylko jedną gatka albo mało dni przepracowanych mało godzin mało byd.la i wysoką ceną za był.a to już jest nudne dobrze że w wojniczu otwiera się piekarnia i przyjmują!!!! Dają dobre pieniądze nie jak wy ledwo za 3 tylko u nich jest więcej i jeszcze tutaj trzeba znosić chamstwo kierownika.... Brak slow

Hihi

Ale po zakładzie krąży plotka że ponoć jeden z uboju robił lata na piekarni. Trzeba się do chłopa przejść i wypytać o wszystko bo jak jest lżej to po co tu zdrowie marnować??? Tam może być poprostu pozytywna atmosfera nie napięta jak tu tylko szkoda że robię na wydziale x. I specjalnie muszę chłopa albo złapać w szatni albo iść na ubój

Gucio
@Hihi

Tylko ciekawe jak teraz pójdziesz na ubój skoro już tu nie pracujesz . A czyli Austria nie wyszła to na piekarnie idziesz , ho ho jaka odmiana

Perliczka
@Hihi

Dokładnie zakończyłeś przygodę z Sokołowem , także teraz zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć

Pszczółka maja
@Gucio

Ech tak ładnie już euro na konto płynie. I ciągle jego wartość rośnie robota spokojna a nie szarpanie jak u u ciebie. Fajny kierownik pozytywnie podchodzi do ludzi przeciwieństwo Sokołowa a tym bardziej uboju

Kogucik
@Perliczka

Jadłem snikersa i nie czuje się gwiazdą w porównaniu do kogoś innego jak wysiada z auta to jak król ale fajnie że po tylu latach ogarnąłes się i przynajmniej ludziom książeczki sanepid oddałeś bo to nie twoja własność tylko człowieka. A żeby tam przestrzegać kodeksu pracy to chyba z 30lat musi minąć no narazie tam nikt niewie że coś takie istnieje pamiętasz jak pewnie człowiek robił prawie 16godzin i w kolejny dzień przyszedł na 6rano. A maer tam jest dużo więc potwierdza chyba że akurat w tym dniu się zepsuly.

Pozytyw
@Perliczka

Ostrzenie noży przygotowanie stanowiska do pracy to praca za którą się nie dostaje na uboju ani grosza. A ty będziesz to chwalił jak ten twój pożywny posiłek haha którego nikt nie je

Uwaga

A nikt nie umie powiedzieć wprost słuchajcie będziecie robić niedługo za najniższą krajową z akordem i premia no budujemy hale i nie stać nas a na inne glopoty typu tablety które warte są tysiące kasa jest a dla ciężko pracujących ludzi nie ma ten zakład jest poprostu pozytywny chodzisz do roboty robisz po godzinach bo musisz i jest pozytywnie a liniowy nic nie robi. A na drzwiach pisze solidny zakład pracy szkoda że nie pisze zakład na plus

Ubojowiec

Wkoncu brawo dla kierownika.... Już nie trzeba robić za darmo po parę minut część czysta piątek 4:15. A nie że za darmosmy pracowali jeden na 1000 pomysłów trafny oby tak dalej

Pożywny posilek

Pozytyw,liniowy,na plus daj głos bo tak bronisz tego zakładu w którym nikt nie chce pracować

Żbik
@Pożywny posilek

A tam jak zwykle , to jeszcze w Polsce jesteś , kiedy wyjeżdżasz ? , Może kartkę do Austrii ci wyślę

@Żbik

Żbik to rodzaj kota. A kartkę wyślij z pozdrowieniami z uboju

Rozbiór

Rychu
@Z uboju

Ja z 5 tys nie schodze

@Rychu

No tak 5brutto trzeba mieć dość sporo nadgodzin. I tak na tą robotę te zarobki to żenad.a w jednym zakładzie koło Warszawy. 8-10tys na rękę. Płacą i tyle w umowie jest ale jaki to zakład nie powiem. Jest taki jeden haha wiem bo osobiście tam byłem rozmawiałem z kierowniczka która ma pojęcie o robocie

potencjany pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie