Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Sokolofff

Tak racja w szczególności na uboju typu jak nie zostaniesz po godzinach nie masz premi. Która jest około 200 zł brutto śmiech...

Aneta
@Sokolofff

dużo osób rezygnuje z tych nadgodzin i tej niskiej mimo wszystko premii ? co sie dzieje jak nikt nie zostaje?

@Aneta

Na uboju często brakuje godzin żeby mieć pełny etat a po godzinach nikt nie chce pracować bo oni poprostu nadgodziny dopisują do godzin brakujących do etatu więc zamiast zapłacić 50%wiecej oni zapłacą normalna stawkę to już nie pierwszy taki przypadek to już lata się dzieje..

@Aneta

A pozatym atmosfera na tym wydziale jest jak w rodzinnym grobowcu...

Milano
@Pracus

Akurat na uboju jest bardzo wesoło , jest śmiech i bardzo rodzinna atmosfera, także wypociny gdzie indziej dawaj, jak ci źle to do widzenia , nikomu nie dogodzi , najwyższe zarobki w Tarnowie ale dalej źle

Byk z uboju
@Milano

Niech (usunięte przez administratora) na tamal nierób jakiś, myśli że mu za walenie w (usunięte przez administratora) będą płacić po 8k. W Tarnowie o lepszych zarobkach to se może pomarzyć co najwyżej. Wyplata zła, podwyżka zła, a noża pewnie nie umie poprawnie w dłoni trzymać. Obudź się

Wenecja
@Milano

Tak jest rodzinna atmosfera - jak w rodzinnym grobowcu wypociny ahhh od jednego taki strasznie brzydko pachnie że wylewają się wypociny z niego to chyba o to chodzi hehe. I standard jak ci nie pasuje to się zwolnij ilu wspaniałych ludzi odeszło i teraz naprawę są zadowoleni z nowej pracy a w Tarnowie nie są najwyższe zarobki więcej płacą przy zbieraniu puszek po rowach

@Milano

Dodaj jeszcze że są smaczne i pożywne posiłki których nikt nie chce jeść i podwyżki pracownicy dostali i nawet nie będą mieć od nowego roku w mówię najniższej krajowej śmiech na sali

Kolega
@Pracus

I po co te kłótnie ? Koledzy i koleżanki dostaliśmy bony świąteczne i dobre wypłaty , bony za które można dużo kupić w sklepie , więc o co chodzi ? Czemu tak narzekacie , ja też pracuje ciężko i nie narzekam , wiadomo raz lepiej raz gorzej , więc wszystkim wesołych świąt

Polo
@Pracus

Co 2200 zarobiłeś na magazynie w Biedronce więc zamilcz , ojej bonu nie dostałeś , ojej przykro mi , popłacz się

Pozytyw
@Polo

Przeciesz biedronka płaci dużo lepiej niż cały ten Sokołów tam 2200 to jest samem premi a w Sokołowie 200 zł brutto śmiech na sali haha

SrakaPraptaka

"Widać jaką szkołę kończyłeś bo zwroty typu ci twoje pisze się z dużej litery." Nie wiem, jaką szkołę Ty kończyłeś, ale w mojej uczono mnie że zaimki piszemy WIELKĄ literą.

Podytyw
@SrakaPraptaka

Bo ten cały polo to każdy wie kto to jest żeby tylko wybielić że super wypłaty a ludzi traktuje jak śmie.c.i. Dlatego nikt do niego szacunku nie ma i jak można mu napisać ty z dużej litery??

@Polo

Przecież Biedronka pod względem płacowym wypada o wiele lepiej. Zresztą pod każdym względem. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) i karierowiczów Sokołowskich haha

Dominika

serio tak twierdzisz? a porównasz szczegółowo warunki tu i tu, żeby było jasne dla tych co u was tu jeszcze nie byli?

Były
@Dominika

Jasne że biedronka .w Sokołowie wypłaty są marne w biedronce masz duuuzo wieksze

Dominika
@Były

ano to o kasie już pisaliście ale potrzebuję jeszcze szczerych opinii odnośnie samej specyfiki roboty, zadania itp., może jednak adekwatne to trochę jest skoro ludzie robią?

Sokolofff
@Dominika

Zastanów się dlaczego ciągle jest ogłoszenie o pracę to trochę dziwne a skoro wiecznie potrzebują to proste ludzie odchodzą a dlaczego jeśli by było dobrze bylby szacunek i godne wynagrodzenie to by nie było przyjec proste

Pracus

Coś nie tak z tym zakładem pracy że tak ludzie odchodzą i ciągle przyjmujemy ja musi się tam coś złego dziać widocznie

Ktos

Kto taki się zwolnił?? Przynajmniej ma święty spokój.pewnie pracuje za ciężkie pieniądze a nie jak wtedy dostał lekko ponad 3to było super i zastanawianie się jak tu od 10 do końca miesiąca przeżyć doliczyć opłaty rachunki paliwo wyżywienie Ilu tam wspaniałych rzeźników się zwolniło poszli dalej i da zadowoleni z pracy.a czy ten quest to nie jest czasem pozytyw liniowy na plus itd...

Witajcie. A jak pracuje się w Dziale handlowym? Jak kierownictwo? Załoga młoda czy "doświadczona"? No i jakie zarobki ? Da się żyć?

Jou
@Tomek

Nie da się.

Grubaberta
@Jou

Jak żyć? To pytanie Raczej system pracy odbiega od standardów kodeksu pracy Praca idealna dla kogoś kto ma (usunięte przez administratora)

Joker
@Tomek

Gdybybyło tak wspaniale to nie byłoby takiej rotacji. Podpytasz w terenie jak wygląda "zarządzanie" co mówi rynek sprzedaży i zdobędziesz obiektywny obraz ze nie warto marnować czasu. Chyba ze kręci Cię rola (usunięte przez administratora) za miske ryżu na krótką chwile to owszem - Najlepszy wybór, dziękuje, dobranoc - ostatni gasi swiatło ;) "Statek" tonie - tylko kominy widać :) Pozdrawiam :)

Uboj

Ja również chciałem zyczyc pewnemu kierownikowi alby w tym roku chociasz parę miesięcy szanował swoich ludzi którzy ciężko pracują żeby mu operator sieci komórkowej zablokował wysyłanie smsów do pracowników,aby się z pracownikami kontaktował wyłącznie telefonicznie nie przez SMS aby nie nazywał kazywal pracownikom przynosić historii choroby aby się grzecznie odzywał do swoich ubojowcow aby nie uciekał od poważnych tematów typu np podwyżka dlaczego taka mała premia za ciężką pracę a ten co ma lekkie stanowisko ma większą premie aby nie stał nad ludźmi jak k.a.t Aby nie straszył ludzi typu nie zostaniesz na obróbki masz po premi Typu nie zostaniesz do końca uboju masz po premi czyli około 200zl brutto aby i chyba najważniejsze żeby się zmienił zaczął się nauczyć z ludźmi rozmawiać a nie na od.w.a.l się z całego serca tego zycze

Uboj

Zapomniałem dodać aby przestrzegał kodeksu pracy a nie odrabianie godzin w nadgodziny...to się mija z rzeczywistością nawet dżungla ma swoje prawo

@Uboj

Przecież jeździł na szkolenia jak traktować ludzi. Trzeba to zgłosić do Sylwii M. I po sprawie.!

Pracownica

Czemu w Sokołowie nie ma paczek mikołajkowych dla dzieci pracowników albo nawet jakiegoś mikołajkowego bonu?? W takich Mechanicznych paczki były i to nie takie skromne w innych zakładach też są. Zero poszanowania rodzin.

Mleczko
@Pracownica

Przecież dostajemy 240 na zakupy , która firma daje pieniądze ? Żadna , więc nie narzekajcie , za 240 można bardzo dużo kupić

@Mleczko

Mleczko znajdź inną pracę i dostaniesz 1500zl samych bonów +wysokie wynagrodzenie a nie ledwo ponad 3tys dużo osób z tamtąd odeszło i są bardzo zadowolone a te 240 zł bonów niech sobie wsadza

Kogut

Propagandę siej u siebie u nas też tyle dają

Kura
@Kogut

Tak masz rację tyle dają.jak ktoś pracuje z 5lat to się uzbiera może ..

Kura
@Kogut

Chociasz niewiem czy po 240 zł bonów się uzbiera przez 5lat na 1500

Ciastko
@Mleczko

Jesli masz na myśli 240pln do wydania w przyzakładowym sklepie to ksiązeczke masz do podbicia :) Sklep firmowy ma taka marże ze ta kwota starczy na sokoliki ;) Takze ten..

@Ciastko

Na Sokolniki ale jedną sztukę bo ceny są tam kosmiczne już taniej na kaplanowce kupisz????????

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej

Ehh

Jedź do niego i się zapytaj, ale w sumie po co.. jak widać wiesz o nim wszystko. Tylko co nas obchodzi twoja fascynacja drugim typem homosiu?

No

kancelaria@gip.pip.gov.pl tutaj piszcze nie do Tarnowa czy Krakowa,zobaczymy jacy będą odważni

Noo
@No

A skąd wiesz czy już tam nie ma zgłoszeń haha nr 1to odrabianie godzin po godzinach a ile przekrętów jeszcze jest sam wiesz

Robol

Od 1 stycznia 2023 roku stawka godzinowa za pracę wynosi 22.80 , pytanie czemu firma sokołów nie dała takich stawek , tylko ciągle 16, 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 mają tylko ci co pracują ponad 20 lat , przecież to chore , nawet premie nie wyrównują tych stawek , co to ma być ? Nawet na sprzątaniu są większe stawki , i w supermarketach , taka firma co sponsorują badzieję w telewizji i wszystko co się da a nie mają pieniędzy dla pracowników , wstyd

Gienia
@Robol

Od lipca ma wzrosnąć do 23.50 ale co , od pracodawcy usłyszysz że to zakład prywatny

Jou
@Robol

Więcej wyników Czy pracownik zatrudniony na akord musi mieć zapewnione wynagrodzenie minimalne nawet wtedy jeżeli nie wykona normy nałożonej przez pracodawcę? 30. Czy pracownik zatrudniony na akord musi mieć zapewnioną wynagrodzenie minimalne, nawet wtedy jeżeli nie wykona normy nałożonej przez pracodawcę? Pracownik zatrudniony na akord (w przypadku nie wykonania założonej normy) korzysta z gwarancji otrzymania w miesiącu przynajmniej wynagrodzenia minimalnego.

Smaczny i pożywny posiłek
@Jou

Kolego masz całkowitą rację ale niestety tam jest prawo lasu nikogo z przełożonych nie interesuje czy ty robisz nożem ostrym czy tępym np ubój część brudna goście targają na siłę bo nikt nie umie im pokazać jak się noz ostrzy najlepszy jest pewien pan który jak zapytasz o pieniądze to on nagle wyciąga telefon i niby że ktoś do niego dzwoni ucieka przed ważnymi tematami ilu rzeźników którzy umieli robić przez niego się zwolniło przez to hamstwo a co najlepsze chciał aby jeden pracownik który był na L4 przyniósł mu historię choroby wszyscy na uboju się z tego śmiali ja niewiem jakim trzeba być człowiekiem żeby tak innych traktować on to chyba już sumienia nie ma..kontakt przez SMS a jak powiesz coś - już nieważne co to wszyscy cię obgadują niestety taka jest prawda ale on i tak zrobi po swojemu potrafi zrobić z czarnego białe tak manipuluje znam ludzie którzy się przez kilka osób z kierownictwa leczą u specjalistów bo wytrzymać nie mogą PS. Prawo i Sprawiedliwość góra!!!!

Konfekcja

Zróbcie temu Panu S,D. weryfikacje ankiety, tylko się nie bać! Napisać prawdę. A nie skulić uszy!!! KAŻDY MĄDRY ALE JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO NIC!!

@Konfekcja

Zróbcie też ankietę anonimowa dotycząca uboju tak jak dawno temu to było to jedna była wypisana co się dzieje i żeby do dyrekcji nie doszło to.ta ankieta wylądowała w koszu a potem chodził wiadomo kto po uboju i szukał kto pisze taka prawdę albo najlepsze czytanie tych komentarzy w kiblu. To już cały ubój miał bekę z tego szczęśliwego nowego roku

Magazynier
@Konfekcja

Proszę o ponowną ankietę !!! W końcu z tym pseudo brygadzista trzeba, zrobić porządek. Trzeba najpierw go wychować a później kierować ludźmi! Służba BHP

@Magazynier

Grzegorz Me... jest w tym temacie najlepszy. Znajdzie gościa co nie zachowuję się jak należy,

@Magazynier

Masz rację. Tu trzeba resocjalizacji! Gość jest obłędny, brak szacunku do ludzi. Jeżeli miał problemy osobiste to nie powinien zostać na stanowisku kierowniczym. Jeżeli nie będzie odzewu, wysyłam sprawę do zarządu. Nie będziemy się dalej męczyć jak Tarnów nic nie może to może pracownik więcej może

Sokolow

Dołącz do tego ubój. Tam to dopiero jest (usunięte przez administratora). Hamstwo biją się wyzywają jak (usunięte przez administratora) brudne to puszcza dalej niby zrobione z bocznicy .sana przyjemność to jeść. Jak kupowałem ostatnio wołowinę w tym sklepie to mój pies tego jeść nie chciał śmierdziało mięso krwią bleee

@Magazynier

Porządek to warto byłoby zrobić z niektórymi "pseudo pracownikami" którzy nie wiedzą chyba po co przychodzą do tego zakładu. Plotkowanie, obgadywanie to codzienność a nie o to tu chodzi.

Liniowy

Ahh super wypłaty. Już na ochronie w pewnym supermarkecie się więcej zarabia to jest śmieszne

Bulionerzy

Ludziska jak tam po podwyżkach?? Podpisali? Zadowoleni. Teraz można pracować :)

Kkk
@Bulionerzy

Jaka podwyżka, sprzedawcy w przejętych sklepach przez Sokołów nie dostały żadnych podwyżek

Myślący czlowiek
@Kkk

Nie co ze nie dostały żadnych podwyżek to (usunięte przez administratora) cała premie nie dali złotówki. Charowalysmy cały miesiąc żeby zrobić sprzedaż targety i zadania a pod koniec miesiąca usłyszałyśmy ze premii nie będzie. Jesteśmy w plecy srednio o ok 600 zł. A prezes pięknie mówił w ulotkach promujących przejście pod Sokołów ze pracownicy przejdą na takich samych warunkach bądź lepszych???? Gdzie tu są takie same warunki się pytam... to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Myślący czlowiek
@Myślący czlowiek

Na dodatek do tej pory nie dostaliśmy żadnych aneksów do umów dosłownie nic. Taka potężna firma a taki (usunięte przez administratora) Żeby zabrać ludziom ciężko zarobione pieniądze wstyd. Jednak w Gzelli jak było tak było ale jak zarobiłeś to dostałeś.

Uboj

To nie były podwyżki tylko malutkie wyrównania powiedz sam ile osób tam ma stawkę godzinowa mniejsza niż najniższą krajowa??? Bardzo dużo więc skończ (usunięte przez administratora). że podwyżki podwyżka to przynajmniej 1000 zł więcej a nie 16 zł do 8-godzin przepracowanych i to brutto.to ile z 16 zostanie netto 11? Zastanów się co piszesz

wiesław

Nie dziwię się temu co przeczytałem, bo takiego badziewia jakie kupiłem to nie pamiętam. Żylaste, twarde, i bez miłości. Nie można ludzi karmić żółcią, karma wróci i tego wam życzę. Nigdy nie kupię waszego skalanego badziewia. Klijęnt

Jak po wypłacie hehe zadowoleni ??

Dinuś

Tak codziennie do ciebie wszyscy mówią (usunięte przez administratora)

Pozytyw

Premii uznaniowej jest 10 procent od liczby godzin razy stawka czyli jak ktoś zarobił za czyste godziny 4 tys to premii ma 400 zł , w sprawie posiłków to już kwestia gustu bo od wielu osób słyszałem że posiłek im smakował więc nie widzę w tej kwestii problemu.Jesli chodzi o nadgodziny to są one dobrowolne ,nikt nikogo nie zmusza siłą żeby zostawał.Mozna przepracować 8 h i iść do domu.Ale jak ktoś już zostaje to ma płacone tzw.piecdziesiatki.Wiec na wyplacie można to odczuć.

@Pozytyw

Pozytyw skończ pierdziele.lic jak ktoś ma nadgodziny ile razy wysyłałes dziewczyny z kantorka żeby prosiły ludzi żeby nadgodziny przekładali na następny miesiąc więc skończ gadać głupoty a ten twój posiłek daruj sobie i weź wytłumacz czemu ludzie noszą sobie kanapki bo się tego jeść nie da ile razy ci tak zgłaszali ale ty to miałeś gdzieś te twoje 4tys miałem kilka razy i premia 200dlaczego?? Bo ty lubisz tych co ci się podlizują typu panie kierowniku a odczuć to można ręce po robocie. A kto bierze pięćdziesiątki to widać na parkingu

@Pozytyw

A jak ktoś miał w jednym tygodniu np 35 godzin bo oczywiście was nie stać na (usunięte przez administratora) A w drugim tyg ponad 40 to dokładałem te nadgodziny żeby się wyrównało czyli żadnych 50%nir ma są czyste godziny i nie mów bo dużo razy tak było sam o tym wiesz. I nie wprowadzaj innych w błąd zresztą już nie musisz ratować honoru tego zakładu bo was wszyscy już znają i tylko pytają to co się tam dzieje

Ubój
@Pozytyw

Kolejna kwestia nadgodziny.... Temat do poruszania piszesz że są dobrowolne a ile razy pracownicy ci zgłaszali że 8godzin i do domu a ty mówisz przecież pracujemy na jedną zmianę i idziemy do domu wtedy jak skończymy i jakie są dobrowolne. To ty zmuszasz ludzi do zostawania po godzinach i twoja gatka wiesz że premia jest uznaniowa. Pójdziesz do domu nie masz premi ilu ludziom tak mowiles

@Pozytyw

A jeśli ktoś faktycznie jakoś dotrwa do tego całego etatu i ma jeszcze nadgodziny to ty sam wyganiasz idź do domu a po co żeby nadgodziny nie płacić. Zastanów się człowieku co ty piszesz no nikt glup.i nie jest

Liniowy

Ja skończ robić ze siebie(usunięte przez administratora) ja jakoś tyle lat pracuje w Sokołowie i nigdy nie słyszałem by ktoś narzekał , a z wypłat zawsze są wszyscy zadowoleni więc nie wprowadzaj nikogo w błąd , jak masz jakiś problem to zgłoś to do przełożonych a nie pajacój na forum bo to dziecinada , lub porozmawiaj z pracownikami , każdy chwali że Sokołów to super fucha , tyle w temacie

@Liniowy

Ech..jak ty obrażasz pracowników..wyzywasz strasznie wolgarny jesteś a niewiadomo czy nie agresywny...... Ja np się ciebie boję A na wypłaty to tam wszyscy narzekają mówią że na zamiataniu ulic więcej można zarobić niż w Sokołowie a dla twojej wiedzy kto weźmie wypłatę odrazu każdy się każdego pyta ile miał mniej i teraz było 1000-1300do tylu także wiesz daj spokój a porozmawiać z przełożonym o pieniądzach to nagle dostaje telefon i ucieka bo nie podejmie się tematu pieniądze i żadnych innych a Sokołów to super fucha to już świadczą o tym zachowania kierowników typu idz stad nie mam czasu zbywanie pracownika brak rozmów nr. Trudnych tematów a jeszcze tutaj publicznie wyzywasz od pajacowania

Ktoś.
@Liniowy

Buahaha to teraz linia idzie przez kantorek???? Bo skoro jesteś liniowy zapomniałeś dodać do wiadomości że dajemy smaczny i pożywny posiłek którego nikt nie chce jeść dlatego tak dużo zostaje a te pieniądze jak było napisane 1000-1300 do tylu Pozdrowienia z uboju

@Liniowy

To już nie jesteś pozytyw??? Tylko zmieniłeś na liniowy??

@Liniowy

Panie liniowy muszę się zgodzić Sokołów to super fucha.a jak ktoś pójdzie do innego zakładu to pytają co tam się dzieje że wszyscy się tak zwalniają także jesteście pod tym względem chyba na 1 miejscu w zakładce najgorszy zakład w Tarnowie

Pożywny posilek
@Liniowy

Jak już bronisz tak tej super firmy to napisz jak mszcisz się na pracownikach np z premiami ktoś ma 3500 na rękę i 200 zł brutto premi i co

4750 , na rękę za styczen

Pracus

Czyli teraz jesteś pozytyw liniowy i pracownik???i bierzesz prawie 5netto??tak mało kierownikom płacą???

A na którą rękę prawa czy lewą???

Ty to ja chcę tam pracować jak na rękę 4750 a jak mam 2rece prawie 10 tys. Sokołów to Skandynawia

@Kandydat

Kiedy i gdzie najlepiej złożyć CV. Tylko musicie na 2rece płacić nie na 1

@Pozytyw

Pozytyw ile w tym miesiącu mi premi zabierzesz ??? Przerobie miesiąc i dostanę ile 100zl brutto???? Te twoje 10%. Trzeba chyba ten temat poruszyć ale napewno nie z tobą bo sam się przyznales że okradasz ludzi

Stary

Przestań już głupa robić ze siebie , złożyłeś wypowiedzenie , parę dni ci zostało , co niewyszedł wyjazd do Austrii , o jak przykro

Z uboju
@Stary

Wiesz o tym że za obrażanie publiczne jest paragraf??? Ty lepiej sprzątaj halę na jutro żebyś się przed dyrektorem nie musiał tłumaczyć i widać że słabo ci szło w szkole z geografii skoro Austria jest w Skandynawii brawo????????

Z uboju
@Stary

A następny tekst jaki mógł wymyślić szanowny pan kierownik to pyta mi się ile teraz kosztuje L4. 50zl??? To w sklepie zwolnienia się kupuje???

@Liniowy

Najwidoczniej chyba Ty jesteś zadowolony z pracy, albo przy Tobie nikt prawdy nie chce mówić bo kablujesz.. Każdy na mieście z znajomych się pyta co w Sokołowie się dzieje że ludzie odchodzą, a dla czego raz że wypłaty to są nie adekwatne do wykonywanej pracy.. jeden robi jedną rzecz i ma 5 tysi., A drugi co zapierdziela tu tam i siam ma marne grosze.. taka prawda.. na szatni czy jadalni każdy gada że wypłaty są masakryczne.. Na początku było się pozytywnie nastawionym do pracy teraz to człowiek idzie z dużą niechęcią..

Bzyk

10 procent ? Bzdury niech ten co daje premie niech się nauczy liczyć

Jak to jest na uboju z akordami , jeden przepracuje cały miesiąc i nadgodziny , drugi pochodzi pół miesiąca , a drugie pół na L4 i ma większy akord i większą wypłatę , o co chodzi ? Bo z akordami to już od dłuższego czasu dziwna sprawa , a i jeden traktowany jest lepiej drugi gorzej , tak jak i z premią całego miesiąca nie zrobisz a na wypłacie 200-300 złotych więcej niż ten co cały miesiąc zrobi , co to jest ?

Uboj

Tak jest często że na L4 wychodzisz lepiej niż jak byś pracował cały miesiąc a akordy to przekręt piękny taśma szybko idzie a akord mniejszy.oni się tłumaczą że mało pracy mało godzin itd..bo co mają powiedzieć

Leniwy

Jeśli by się tam na każdym dziale od uboju po rozbiór zmieniło kierownictwo i brygadziści to bardzo dużo fachowców by wróciło a tak to mają ten cały Sokołów (usunięte przez administratora)

Konfekcja

To ja się dołączę do tych komentarzy! Odkąd jest kierownikiem (usunięte przez administratora) to jest (usunięte przez administratora)o tyle temacie

Konfekcja

Siergiejowi proszę zamawiać 10 porcji więcej bo brakuję pracownikom jedzenia.

Konfekcja 2
@Konfekcja

Każdy się boi odezwać.. jak jest źle odkąd jest nowy kier Maciek . Zbiera laury bo liże (usunięte przez administratora) a ludzie są (usunięte przez administratora) .nie psychicznie przez tego pseudo kierownika.

20 bo zeżre wszystko

Ehh

Ile razy to już tu czytałem "w ludziach siła bla bla bla...." i dalej siedzicie jak myszy pod miotłą bo się nikt nie odezwie bezpośrednio tylko tutaj wypisujecie a oni to mają gdzieś...

@Ehh

Trzeba napisać do prezesa jakie gamonie rządzą nami!!!!¡!!!!!

Konfekcja 1 i 2

Zero szacunku dla pracowników czujemy się jak ostatnie (usunięte przez administratora)!

Andrzej Zdeb

Jestem najlepsiejszym tableciarzem na zakładzie, i możecie mi naskoczyć! Jak nikt potrafię cykać foty i podpierniczać ludzi. Gilmar mnie uwielbia, nawet z tego wszystkiego umówił się ze mną na kawę hihi

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie