Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Iwona

@Wesola czyli ogólnie jesteś zadowolony z pracy w firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie? @Mariola rozumiem, że nie jesteś pracownikiem a klientem firmy. Czy ten pracownik, z którym rozmawiałaś nie chce sam się wypowiedzieć tutaj na forum?

Dom

Wesoła na jakim stanowisku pracujesz ?

Sraka Praptaka

@Eso Rozumiem, że w innych zakładach przetwórstwa mięsnego pracują sami docenci nauk humanistycznych po UJ.

Iwona

@Romero, myślę, że to nie jest miejsce na plotki o kolegach i dzielenie się tego typu informacjami. Przypominam, że forum GoWork.pl służy do wymiany rzetelnych opinii na temat pracodawców. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Sokołów Oddział w Tarnowie? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu!

Iwona

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czy mógłbyś jeszcze dodać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Sokołów Oddział w Tarnowie? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Sokołów Oddział w Tarnowie? Jak oceniacie tego pracodawcę?

@Iwona

@Iwona Nie ma za co. W Sokołów pracujesz na normalną umowę. Najpierw 3 miesiące umowy tymczasowej, następnie umowa na czas określony (w moim przypadku 3 lata, w co wliczono okres próbny). Aha, bo myślę, że Cię to zainteresuje, podczas okresu próbnego masz tę samą stawkę, co później.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Iwona

@Feliks, widziałam, że pytałeś o pracę w Sokołów Oddział w Tarnowie. Wysłałeś swoje CV do firmy? A może już pracujesz w tym miejscu? @Sraka Praptaka, a jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy jest jakiś socjal w firmie? @sokołuf, długo już pracujesz w Sokołów Oddział w Tarnowie? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

@Iwona

@Iwona, socjal: wczasy pod gruszą raz do roku, bony w wysokości 240 - 250 zł do wykorzystania w delikatesach Sokołów 2 razy w roku (przed świętami). Co do warunków - to zależy od wydziału.

Feliks

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?Warto aplikować?

Sraka Praptaka

Dzień dobry. Przeczytałem kilka komentarzy i odnoszę wrażenie, że odzywają się tutaj osoby, które swoje wyobrażenie o pracy wyniosły z obserwacji "paniuś" w ZUS-ie lub innym urzędzie. Fakt, kolorowo nie jest, lecz jeśli ktoś ma motywację do pracy, to da się żyć. Ja pracuję tu od ponad roku, jestem zwykłym robolem na wydziale koszernym i ewentualnie o tym wydziale mogę się wypowiedzieć, gdyby ktoś miał jakieś pytania. Osobiście na 6 pkt. oceniam pracę tu na 4,5. @Mariola "słyszałam jak pracownik mi powiedział że szef nie pozwala jeść śniadań i 13 godzin bez jedzenia" To nie jest zgodne z prawdą. Albo ten ktoś Cię okłamał, albo kłamiesz Ty. Każdy pracownik ma pół godziny przerwy, w czasie której otrzymuje syty, gorący (czasem nawet smaczny ;p)dwudaniowy obiad. Pracując powyżej 10-ciu godzin przysługuje mu 2-ga przerwa, zaś powyżej 11-tu drugi posiłek. @Mariola @Weronika co do świeżości wyrobów to proszę pamiętać, że na ich stan wpływa nie tylko producent, lecz również dostawca, odbiorca (właściciel sklepu) oraz personel w sklepie. Nie twierdzę, że wyroby Sokołowa są jakieś mega (usunięte przez administratora) ale osobiście kłopotów zdrowotnych po ich zjedzeniu nigdy nie miałem. Pozdrawiam.

Popson

Witam, jako pracownik produkcji jakie obowiązki, kasa, godziny pracy?

Iwona

@Wesola i pracownicy są zadowoleni z tych stawek? To są początkowe stawki i potem jest możliwość podwyżki? @Góral czyli uważasz, że przez 2 lata nic się nie zmieniło w firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Jola

@Wesolajak jak długo pracujesz na Sokołowie?

był pracować .

Wykorzystują ludzi za śmieszne pieniądze większość donosicieli.Więcej wydasz na lekarzy i lekarstwa przeciwbólowe niż zarobisz.Chyba ze masz kontakty lub rodzinę to wtedy coś Ci z wypłaty uda pożyć na przyjemności. Jedyny plus to wczasy pod grusza.Urlopem sam sobie nie rozporządzisz może z parę dni jedynie reszta pod zakład musisz się podporządkować. Ewentualnie bezpłatny. Albo z marzniesz albo pot z du... się po leje przejeb..Nowi mają większą stawkę na start niż starsi pracownicy.Awansuja sami lizusi lub w łazidu. .nie masz czasu się wysra. ..brak szacunku uznania za ciężką pracę .Kto nie wierzy zapraszamy na rekrutację

Iwona

@Lol i po jakim czasie można dostać podwyżkę? Czy ona faktycznie po jakimś czasie może wyglądać w ten sposób jak napisał @Rozb? @TxT niestety nie mam sama informacji o stawkach w firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie.

Iwona

@nowy i w jakim czasie planujesz zatrudnienie w firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie? Może jak zaczniesz to podzielisz się na forum swoimi pierwszymi wrażeniami? @Lol stawka podana przez użytkownika @Rozb jest stawką za 3 miesiące pracy? Czy pieniądze są wypłacane przez firmę co 3 miesiące?

TxT

A dobry fachowiec to ile dostanie??? Może (usunięte przez administratora) odpowie wygląda na kompetentną na tym forum

Iwona

@Boner rozumiem, że też jesteś pracownikiem firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Czy chcesz się podzielić informacjami z własnej pracy na forum? Co sądzisz o tym miejscu pracy?

Iwona

@Chiyo a czemu właściwie potrzebne są Ci te informacje? Jesteś mężczyzną i boisz się, że nie będziesz miał możliwości dostać się do pracy do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie? @Wesola ale nie było pytania o narodowość, a Ukrainki to też kobiety.

Chiyo

A jak to jest z kobietami pracującymi w Sokołowie? Dużo ich tam pracuje, czy może do pracy wolą przyjmować mężczyzn, a kobietom trudno się tam dostać?

Romek

Czy Wie ktos moze jak w Sokolwie zarabiaja wozkowi? I w jakich zmianach sie pracujenie ? Czy od pn do pt czy weekendy tez ? Pozdrawiam

Iwona

@Sęp tak, oczywiście, że każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, ale musi ona przestrzegać pewnych zasad jakie są ustalone na tym publicznym forum, czyli regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

Za dużo wpisów jest na temat jednej osoby w firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. A jak wiecie w regulaminie forum gowork.pl jest wspomniane, żeby nie opisywać konkretnych osób. Dlatego starajcie się opisywać swoje wrażenia związane z samą firmą, a nie jej pracownikami.

Sęp
@Iwona

Droga Pani chyba każdy na tym forum ma prawo do wyrażania własnej opinii.Pisze Pani by opisywać wrażenia o samej firmie, a czy pracownicy tejże firmy nie tworzą jej samej?

Jaga

Ja zlozylam cv.zadzwonili do mnie.zebym przyszla na rozmowe i tak sie nie dostalam,ja nie wiem czy tam trzeba miec uklady?

Boner

Mam pytanie czy rozbiór jest tylko wiepszowy ? Mam 13 lat doświadczenia w trybowaniu wołowiny, ile można zarobić w tym zakładzie?

Gruby

4 tys?????hehehe a to ostatnie zdanie najlepsze

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie