Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Jolo

Jak wygląda praca hydraulika na zakładzie. Czy jest sens aplikować na to stanowisko i jakie zarobki +-

Krzysiek

wielki minus za to że w 1 tydzień robisz dniówke 10 godzin a w drugi tydzień pracuje się po 5 lub 6 godzin, płaca , szkoda gadać

Ubojowiec
@Krzysiek

Ten komentarz dotyczy uboju

Aneta

Myślę, że przyczyny częstych ogłoszeń mogą być różne. Może Sokołów się powiększa? A powiedz, wysyłałaś już CV do firmy? Dostałaś jakąś odpowiedź?

Jakie są mocne strony pracodawcy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Bbr

Witam, myślę, że zaplecze socjalne, terminowe wypłaty to mocne strony.

Tylko jedna!!!wypłata przed10. Tak to same wady

Mam nadzieję że tam nie pracujesz skoro nie widzisz plusów.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH

Firma z opinią dobrego pracodawcy musiała sobie na to zapracować, ale niestety zawsze znajdzie się ktoś ,kto potrafi jedynie oskarżać.

Sss

Prosiłbym o rozwinięcie swojej wypowiedzi, jeśli jest taka możliwość.

Ona Koszerna

2300 -2400 bez akordu. Przez 3 miesiace na okresie probnym nie dostaje si3 akordu potem oczywiscie wiecej ????

Maria

Bardzo się Wasze opinie różnią, jeśli chodzi o stawki. A jak wyglądają warunki pracy, macie stołówkę, premie i pakiet socjalny? Znalazłam aktualną ofertę pracy dla brygadzisty w Sokołów S.A. (uwaga, nie w Tarnowie, tylko w Robakowie) i jestem ciekawa, czy warunki u Was wyglądają podobnie: https://www.pracuj.pl/praca/brygadzista-robakowo-pow-poznanski%2Coferta%2C7028772

Mial

Ponad rok temu przeszedłem na umowę na 3 lata i do dziś dzień pamiętam moje pierwsze 3 wypłaty. Umowa podpisana 9. Wypłata pierwsza 1450zl. Druga 1680zl przepracowany cały miesiąc. Trzecia 1900 gdzie miałem ponad 15 godzin nadliczbowych. 4 wypłata z akordem ponad 2300. Teraz max jak mam nadliczbowki plus acord to 2600\2700 z premia!

ziko

pakiet socialny dostajesz na wielkanoc i wigilie , ale pamiętaj że w następny miesiąc odtrącą ci z wypłaty , na rekrutacji wszystko wygląda pięknie bo brakuje ludzi ,jak wchodzisz na wydział to poznajesz co to jest sokołów

Madafaka

Dobre :) na koniec dajemy wykonawcę :D

maciek

zarobki w skrócie to porażka , pospieszanie pracowników na porządku dziennym , pracownik pracując tam czuje się jak śmieć

Mial

Serdecznie nie polecam pracy w sokolowie! Praca ciezka, kierownicy nie mili nie da sie z nimi dogadac, pracownik ktory jest na umowie próbnej ktory nie ma stawek akrodowych ma robic jak ten z umowa na 36 msc. Zalatwic cos z kierownikami to dramat a zwlaszcza ponoc z koszera. Brygadziaci nie lepsi... Szwedaja sie, chodza do kantorkow a później problem jak cos nie jest zrobie i zwykly szary pracownik dostaje... Wiezniowe... Wydaje im sie ze sa bogami, niektórzy sa spoko ale wiekscosc bokiem, laza szwendaja sie...jak pracownik produkcji na okres probny jestes wykorzystywany bo nie masz akordu, sama podstawa, a masz pracowac jak na akord... Kierownik będzie pospieszal ciebie ze wzgledu na to ze jemu premie wezma za nie zrobienie czegosc... Jedzenie w sokolowie.... To temat rzeka...czasami zdarzy sie zjesc cos dobrego ale wiekszosc... To jedzenie jak dla psow .... Ogolny problem jest z kierownikami... Jeszcze nie poznalem kierownika ktory by byl spoko i byl by dla pracownika a nie dla kasy.... Caly czas jest mega rotacja pracownikow, nawet juz zaczynaja zatrudniac ukraincow do roboty bo nie ma kto robic. Nikt tutaj nie wspomnial o godziach...

Wojciech

Zaniepokoił mnie Twój wpis. Jaka sytuacja spowodowała, że uważasz kierownictwo za niekulturalne? Powiedz proszę coś więcej.

Eso

Zgadzam sie w 100 procentach

Wojciech

Tak poważny zarzut jak mobbing powinien być prawdziwy i zawsze dokładnie zweryfikowany, pamiętaj również, że wypowiadasz się na forum publicznym. Bardzo negatywnie oceniasz tego pracodawcę, czy oprócz tego czynnika, o którym wspominasz, mają na to wpływ jeszcze inne sytuacje?

BlondWoman

Witam, mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku dokumentatora, na czym ta praca polega i jakie zarobki na tym stanowisku?

Były pracownik uboju

Jeśli chcesz być gnębiony tyrany znosić chstwo kierowników beszczelne odżywki brygadzistów robotę za grosze złóż cv

Julka

15zl na godzine,trybowanie odbywa sie wiszaco I nas stole

Rzeznik

Jak wygląda praca na uboju

Natalia

Mam pytanie, aplikowałam na stanowisko na produkcji w Sokołowie, dostałam między czasie inną propozycje pracy, chciałabym wstępnie podjąć decyzje, czy próbować w Sokołowie, czy jednak sobie odpuścić. Jak wygląda praca na produkcji dla kobiet? Jaka jest stawka, jaka atmosfera w pracy i najważniejsze, czy nie zwalniają ludzi PRACUJĄCYCH po okresie próbnym?

Bandzior

A jak wygląda sytuacja na stanowisku kierowca magazynier???

jakiś

Jak wrażenia po dzisiejszej rekrutacji na dokumentatora wydziału?

Miki

Na czym polega praca dokumentatorka jakie godziny pracy, płacą, standard pracy?

Julka

A sa jakies przyjecia do pracy na koszer?

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie