Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

NIEBIESKI pan

Do Kozak...takich anonimowych

hk

Sklepik przyzakładowy to totalne dno. Obsługa fatalna .Podpisały umowę zgadzając sie na wynagrodzeni więc nie rozumie tekstu ,że mało zarabiają Po prostu niech zaper..... a nie stoją śmichy hi hi ,albo chowają sie na zapleczu i pieprzą głupoty zamiast zająć się zniecierpliwionymi klientami.

Aaa
@hk

Sklep przyzakładowy pokazuje wnetrze tej przedziwnej firmy. Zagladasz tam i nie wierzysz własnym oczom. Cała firma taka jest. Dno i metr mułu.

kozak

Praca ok :) 2 zmiany 5-13 i 13-21 :) Tylko niebieskie czepki denerwują :( ale to zawsze można sobie z nimi pogadać po za zakładem bo na terenie zakładu kozaki po za nim lamusy

Niebieska
@kozak

Które niebieskie czepki tak Cie denerwują?

kozak
@Niebieska

Dowiedzą się w odpowiednim czasie !!!!! Pozdrawiam

@kozak

Wszyscy sa "kozakami" na forum. Rowniez jestem niebieska i jakos nikt ze mna problemow nie ma ;) a wrecz przeciwnie ;) a skoro warunki pracy nie odpowiadaja i jest komus tak bardzo zle zawsze moze sie zwolnic ;) nikt nikogo na sile nie trzyma

@Aaaaa

A kto to Ci niebiescy?

Niebieska
@Zainteresowany

Jak co do czego to się już boicie powiedzieć:)

Twardziel
@kozak

Nosem w (usunięte przez administratora)

twardziel
@Niebieska

jebniety bogus ostrofski zero kultury we firmie udaje kozaka a po za nia (usunięte przez administratora) jakich mało do cwela nie mam szacunku

niebieski 2
@twardziel

tranwestydka + b.ostrowski= cwelostwo obydwoje wasy jak pierdolene komuchy hahaha

@Zainteresowany

Wioska smerfów

Czytam te wszystkie wypociny i już wiem że do pracy tam nie pójdę. A to dlatego że obawiam się że i na mnie mogłyby być wpisy . Kadro wyższa kogo Wy zatrudniacie? Wasz skład pracowników fizycznych to samo dno . Niedowartosciowani czy tak bardzo niedouczeni? Mocni tylko w obrażaniu i wypisywaniu tych wszystkich głupot. Może warto zastanowić się nad wymiana tego składu?. Wiem że teraz pracownik sądzi że jest Bogiem.Ale pomalutku wymieniać ich . Skoro są tak bardzo niezadowoleni z kadry ,bo ta to pijaczka ten alkoholik ,a tamten (usunięte przez administratora) a jeszcze inni to grubi i w dodatku plotuchy, a i jeszcze wąsy mają i sa zachwiani emocionalnie to po co ich trzymać. To nie podnosi standardu tylko wręcz obniża. Pozostawiam to do przemyślenia. Jeżeli się zmieni może będę aplikować . Dajcie znać.

@Karolina

Nikt by nie płakał gorzej jak was pozwalniają gdzie znajdziecie pracę na takich stanowiskach kwalifikacje szkoła: zawodowa języki obce: brak nie no tylko takich pracowników rynek pracy szuka błahahaha

olo
@Karolina

Jest taki piękny fragment Filmu, gdzie Pazura takim jak ty pokazuje drogę. Niesyty tu linku się nie wklei . Jak to było?(usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy warto składać cv do działu technologii lub kontroli jakości?

@Karolina

Przyjemna atmosfera, znośna praca, marna kasa, brak możliwości awansu.

Kura
@Karolina

Jakosc omijaj szerokim łukiem, kompleksy tam panują. Technologia ok, ale słabo płacą w porównaniu do konkurencji.

Kajto87
@Karolina

Haha i rozchwiana emocjonalnie szefowa. Brak rozwoju, pieniadze byly male, napiete dziwne akcje...

Były.
@Karolina

Nie. Wszyscy stamtąd uciekają.

@Były.

Dlaczego uciekaja?

cxv
@Karolina

Słaba płaca, brak perspektyw na rozwój.

Justa
@Karolina

Odpusc technologie...rok temu bylam na rozmowie, mialam 3 letnie doswiadczenie zdobyte w innym zakladzie. Zaproponowano mi 1800zl brutto plus jakies premie uznaniowe. Zalosne

Nie

@Karolina

Daj sobie spokój. Więcej zarobisz w markecie lub na produkcji

Najlepsze są majstrowe cf2 pakowanie jedna na drugą napierdziela plotuśnice! gruba żądzi to dopiero plotuch niby taka oczytana A tu zwykły prostak śmiech na sali :)

Cf1 jest super

Xyz
@.

Stary zakład rządzi

ROBIŁAM DZISIAJ ZAKUPY NA TRAKTOROWEJ I W TYM SKLEPIE JEST CORAZ GORZEJ.OBSŁUGAV KOSZMARNA SKLEP NA TRAKTOROWEJ ZSZEDŁ NA PSY.JEST CORAZ GORZEJ POD KAŻDYM WZGLĘDEM.OBSŁUGA STRASZNA,ZERO UŚMIECHU,MINY JAKBY TAM PRACOWAŁY ZA KARĘ.NIEMA KTO OBSŁUGIWAĆ KLIENTÓW,PANIE JEDZĄ ŚNIADANIE NA SKLEPIE,PAN SOBIE CHODZI PO SKLEPIE I UDAJE ŻE PRACUJE,ZERO DYSCYPLINY,KAŻDY ROBI CO CHCE.PANIE ZOSTAWIAJĄ KLIENTÓW I PALĄ PAPIEROSY PRZED SKLEPEM.KTOŚ SIĘ WOGÓLE INTERESUJE TYM SKLEPEM.A MOŻE CZAS SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ,RZĄDZĄCY CORAZ GORSI TAK SAMO JAK PERSONEL.PANIE NIE ZNAJĄ ASORTYMENTU JAKI JEST W SKLEPIE.SZOK.NIGDY W TYM SKLEPIE TAK NIE BYŁO JAK JEST W TEJ CHWILI.JA JUZ PRZESTAŁAM TAM CHODZIĆ,POPROSTU JEST TAM BARDZO NIEMIŁO.GWIAZDY OBGADUJĄ KLIENTÓW PRZY INNYCH.NIE ZWRACAJĄC UWAGI NA INNYCH.JEDNA PANI BLUŻNI UZYWAJĄC NIECENZURALNYCH SŁOW.SKLEP PRZY ZAKŁADZIE ZENADA.NIE POLECAM NIKOMU.

A to Pani gł cha

Czepiacie się pakowania spójrzcie na produkcję cf2 tam majstrowa to dopiero gigant wiedzy i doświadczenia ale chyba w obaleniu flaszki ktoś powinien skontrolować jej prace!ona nadaje się tylko na taśmę i to jak będzie trzeźwa

Kryzys
@A to Pani gł cha

Jest Kamil bez którego produkcja ginie a ta pani to kto To?

Zniesmaczony
@Kryzys

A ta pani to pseudo majstrowa która wogole nie zna się na tym co robi. Jedna wielka pomyłka. A tak poza tym to bez Kamila zakład tez daje radę wiec już tak bo nie ubostwiajcie

DUR

Buchacha S.W. rozpieprzył znów cały DUR Myślał że jak wracają to zrobią wszystko co im każe. Bo ludzi trzeba szanować a nie robić z nich śmieci. Bo trzeba nagradzać, a nie karać Czy Dyrekcja nie widzi, że niektórzy się nie nadają ?

DUR
@DUR

Nieodpowiednia osoba na takim stanowisku, jeszcze troche i sam bedzie pracował jak nie umie ludzi uszanować.

olo.

Kasa słabiutka jak na taką tyrkę, wszędzie prowizorka, Ruskie w niebieskich czepkach, a o żarciu na stołówce nawet nie wspominam. To z pewnością jakieś odpadki poprodukcyjne. No ale ponoć mamy nową menadżerkę zakładową, panią Olę. Kto wie ile klas skończyła, bo wyższego, to zdaje się nie ma, a i o maturze tu trudno mówić, sądząc ze sposobu wysławiania?

Dramat!
@olo.

Osoba która wyśmiewała pion dyrektorski przy pracownikach P. Agacie ubliżała od szmagaty i nie tylko Dramat!

Jeszcze gorszy dramat
@Dramat!

Co wy za głupoty piszecie akurat ona to Agacie w (usunięte przez administratora) wchodziła. A od Szmagaty to Kuba wyzywal .

Oni
@olo.

Prowizorka to jest na produkcji cf2 odkąd zaczęła rządzić nowa majstrowa.

Dramat!
@Jeszcze gorszy dramat

Oj Ola Ola dobże wiesz jak było ;)

Ktoś
@Dramat!

Właśnie widać dramat poziom wyksztalcenia piszacej opinie ;) (dobże)

Śmiechu warte
@Ktoś

Jaka kadra tacy pracownicy :)

?

Moze wreszcie zainteresuję się ktoś co dzieje się na sklepie na Traktorowej.Obsługa koszmarna,panie niemiłe ,pracują jakby z przymusu,pan kordynator chodzi i zuje gumę ,co tam się wogole dzieje.Każdy robi co chce .Zero zaangazowania w pracę .Samowolka.Gdzie jest stary personel,ktory zawsze był usmiechnięty ,pomocny.Kto tam rządzi,ze ze robi się coraz gorzej.

@anonymous

Gdzie jest stary personel.Ewa,Monika ,które zawsze były pomocne ,uśmiechniete,a teraz niechce się tam wchodzic i robic zakupy.Wszystkie zachowują się jakby pracowały za karę.Niemiłe ,niezadowolone,zero jakiejkolwiek kultury.Panie przy klientach obgadują innych klientów.Zero szacunku .Pan ktory zuje gumę udaje ze pracuje,nie ma kto obsłuzyc klientow,panie zajęte są rozmowami miedzy sobą.Kto zatrudnia taki personel.Najwyższy czas zainteresować się co tam się dzieję.Sklep przy zakładzie to zenada.

Mocny
@anonymous

Nie sądźcie,abyście nie byli sądzeni.Bo takim sądem,jakim sądzicie i was osądzą i taką miarą jaką mierzycie,wam odmierzą, Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata,a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Obłudniku,wyrzuć najpierw belkę ze swego oka,ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. Może ten fragment Pisma Swiętego pasuje do Ciebie?A jak jest w Twoim gniazdku?Czy wszystko ok?

Lipcarna
@anonymous

Stary dobry personel to Ewa i Grażyna. Jak już obie odeszły to sklep powinien zostać zamknięty. Lub cały personel całkowicie do wymiany. Nikt tam od minimum 2 lat nie nadaje się do obsługi klienta ani do kierowania personelem. W każdej firmie jak w zegarku wszystko musi ze sobą współgrać. Jak kierowniczka do niczego to pracownicy jeszcze gorsi. I w tym sklepie to się idealnie sprawdza.

Lipcarna
@Lipcarna

Przepraszam chodziło o Panią Halinę i Panią Ewę jako Stary dobry personel.

Qqrq

Patologia -tylko tak można okreslic to co dzieje sie w firmie. Niby coś tam sie zmienia organizacyjnie, staraja sie nasladowac inne firmy z branży. Ale co z tego skoro nadal patologia siedzi na swoich stołkach i zarządza. Patologia w calym pionie zarzadczym, od gory do dolu.

obserwator
@Qqrq

Największą patologią, to są ludzie tacy jak TY, wiecznie marudzący idealni pracownicy , lecz nadal siedzący w tak niedobrej firmie.Jak jest tak źle to na jaką cholerę tam siedzisz?Pracy jest teraz bardzo dużo.Po prostu jesteś zwykłym nieudacznikiem i wiesz , że nigdzie indziej nie zagrzejesz miejsca,więc dalsza polemika nie ma sensu

Iiiiiiiiiiii
@Qqrq

Z czym probuja dorownac innym firmom ? Bo napewno nie w kwestii zarobków. Daja najniższa krajowa i mysla ze jest wporzadku

@Qqrq

Ale macie plytkie zasciankowe myslenie szkoda mi Was!!!

Qqrq
@pracujacy...

A mi nie szkoda. Piszę jak jest.

staryall

robiłem zakupy nie dawno na traktorowej więcej tam nie przyjdę ,nie miła obsługa,zero uśmiechu na twarzy,stara wędlina śmierdząca wszystko musiałem wyrzucić do śmieci ,z łaski zostałem obsłużony,kiedyś było miło z przyjemnością się przychodziło teraz już nie ,ciągle zmieniają się panie chyba coś jest nie tak niech ktoś tym się zajmie ,bo sklep zakładowy straci klientów .Teraz na Teofilku robię zakupy od tej pory jest mniejszy asortyment ale przynajmniej jest miło ,świeżo i przyjemnie.

polonuslodz

sklep na ul.Traktorowej panie które tam pracują są jak za karę ,wciskają stare plasterki z przed paru dni ,z łachą można otrzymać jakąkolwiek informacje ,wiecznie naburmuszone,zero uśmiechu życzliwości i zero miłej obsługi w tym sklepie,przy kasie prawie jesteś obrzucony zakupami które kupiłeś ,w tych czasach taka obsługa to grzech.

niebieski 1

tranwestytka+ b.ostrowski= cwelostwo z wasmi :) dobre ale prawdziwe

Ania sss
@niebieski 1

to ze p Bogus ostrowski stosuje mobing wobec pracowników zlozcie na niego skarge a na pewno nie ujdzie mu to na sucho panowie trzeba dzialac .Takich dziadow powinni wieszać na szubienicy

@Ania sss

Oskarżyc jest łatwo... a ludzie złosliwie też swinie podkładają.

@Ania sss

Zgadzam się . Ten człowiek nie powinien być mistrzem bo nie ma kultury A tym bardziej wykształcenia

I do tego (usunięte przez administratora) Haha

@pracujacy...

Ostrowski poczuł się za pewnie w zakładzie. Myśli chyba że jest jakimś Bogiem nie do ruszenia. Dziwne jest ze jeszcze go nie zwolnili złodz... eja

zbychu :)

b.ostrowski smieciu niemyty

Zielonyczepek

Tak niekompetentnej kadry zarządzającej przez 20 lat pracy nie spotkałem. Dyrektorzy, menadżerowie, mistrzowie zasługują na uśmiech politowania. Jak trafiał się ktoś chociaż średnio rozgarnięty szybko uciekał. Co ma taką zaletę, że kto wie jak może się opierdzielać :) Ja polecam - człowiek się nie przemęcza, kaska leci, a matołki robią za ciebie.

Przyjrzyjcie się kucharkom na starym zakładzie,rękawiczki te same używają do wykładania jedzenia z folii,nakładania,i do zamiatania podłogi oraz śmierdzącej szmaty do wycierania stołów, Podane jedzenie na talerzu jest spieczone, popękane albo zimne,podgrzewają wszystko razem co powoduje obklejanie się np kaszanki panierem Mają przerwy na sprzątanie a i tak kręcą (usunięte przez administratora) przed jedzącymi, polki powinny obsługiwać stołówke , u ruskich takie zachowanie to standard

@pracownik

To prawda ostatnio stołówka to totalne dno. Panie chyba nie wiedzą po co tam sa. Wszystko wymieszane jak by z podłogi zbierały. Może czas pomyśleć o powrocie starej ekipy ktora kiedys była na stołówce.

pozdrawiam!!!IRENA ze starej stolowki.....JA TEZ TESKNIE ZA WAMI

Aaaaaa

Ludzie sie zwalniaja i zwalniac beda.. nic dziwnego za taka kase to nikt nie chce pracowac... doszlo juz do tego ze i nawet ukraina nosi niebieskie czepki smiech na sali.... omijajcie to miejsca szerokim lukiem.. do ucha gadaja a do kieszeni nie przybywa... porownujac inne miejsca pracy nawet pod wzgledem zarobkow to to co tu sie wyprawia jest po prostu zenujace..

pracujacy,,,
@Aaaaaa

Poprostu sobie nie poradzlas/poradziles ...byli lepsi od was...

@pracujacy,,,

Jezeli zadowala cie stawka 2100 brutto to widze ze jestes bardzo ambitny/ambitna. I zycze sukcesow

@Aaaaa

Nie wiem na ktorym dziale pracowales/pracowalas ale taka stawke mialem 5 lat temu!!

@pracujacy...

To ze kazdy ma inna stawke to wiadomo. No to mam dluzszy staz ;) i sadze ze tam nikt po za kierownictwem nke ma stawki wiekszej niz 3700 brutto ;) a takie sa teraz realia placowe jezeli chodzi o zaklady

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi