Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Cf

kiedyś straszyli rozbiorem na cf1 a od jakiegoś czasu słyszę że straszą działem PWM... Serio aż tak ciężko tam u was jest?

Marcinek

Czy z halitozą przyjmują do SuperDrob

Błagam zróbcie coś z Mileną w PWM, to przecież mobbing w najczystszej postaci....

Twardziel
@pracownik

Zmień pracę jak jesteś wrażliwy

skrzydełkamiodowe

A co robi?

@skrzydełkamiodowe

Traktuje ludzi jak śmieci, wszyscy od niej uciekają, boją się... może zamiast szukać ciagle nowych pracowników wystarczy zmienić jednego...

Hotyk

Ile ty masz lat żeby się wypłakiwać na forum ,jak ci tak źle to idź do dyrektora,.(kretyn)nka

Kogut
@Twardziel

To chyba mało masz z nià do czynienia jak takie rady dajesz.

@pracownik

A czemu nie piszecie o reszcie nierobów w niebieskich czapkach. Są tacy którzy nie znają się zupełnie na pracy i nie powinni być na tych stanowiskach które zajmują

niebieska

np?

XYZ
@niebieska

TY

Karma powraca..

prac.

róbmy zdjęcia samochodom cieci stojącym blisko cieciówki i wysyłajmy do Dyrekcji SD,niech się wezmą za pilnowanie parkingu,dziady zamiast siedzieć na emeryturach czy rentach zabierają prace młodym wyszkolonym pracownikom ochrony.te nasze to zwikłe pachołki

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

po raz kolejny doszło do kradzieży lusterka na parkingu SD w godzinach popołudniowych ,a nasza dyrekcja ma to gdzieś Portierzy parkują swoje samochody przy bramie zakładu,albo przed sklepem (cieciom wolno,wyganiają samochody pracowników nawet z nocnej zmiany ) stawiają pachołki -

Uwe
@pracownik

Kradną na parkingu, kradną w szatniach. Żenada ...

Jatomam

Sugeruję zorganizować kurs dobrego wychowania, w pierwszej kolejności polecam kilku panów z niebieską głową,którym trzeba mówić DZIEŃ DOBRY. Odnoszę wrażenie, że zakończyli edukację na szkole podstawowej i niestety nie nauczyli się kultury.Powinni brać przykład z panów Dyrektorów, którzy potrafią się zachować, okazać szacunek i kulturę (nie dotyczy zastępców )????

Pracowałem na CF2 więcej Ukrainy niż Polaków żenada. Nie polecam

pracownik 2

milena nie gnoj mechaników bo ci w twarz naplują

Hahahaczyk
@pracownik 2

Nie, i jeszcze długo, długo nie.

taki sobie robol

w Firmie dzieje się tragedia, co widać po, nie bójmy się tego nazwać masowym odchodzeniu z pracy Polaków. No jeśli oprócz szeregowych pracowników, mogących być niezadowolonych ze swoich poborów, odchodzą niebieskie czepki, to już musi być BARDZO źle. a niebieskich, którzy złożyli wypowiedzenia jest co nie miara. Wymienię tylko kilku, z produkcji na CF1, w tym mistrza Wojtka, mistrza z pakowania, który tu spędził całą roboczą karierę, mistrza Darka, Ludzi, którzy latami tu tyrali, oddanych firmie, ale którzy uznali, że gdzieś jest kres. Dziś dowiedziałem się, że pracę również wymówił Pan Menager Krzysztof, człowiek wymagający, ale i potrafiący swoje wymagania przekazać pracownikom w sposób przemiły, jednocześnie nie znoszący sprzeciwu. Jeden z niewielu, mówiący stanowczo "zrób, proszę", "napisz, proszę", wytrzyj, proszę". Zawsze jego stanowcze polecenie było okraszone słowem "proszę" i już chętniej się robiło. Jakże uboga będzie ta firma bez takich ludzi...

@taki sobie robol

a pracuje dalej taki szczupły blondyn z wyrazistym nosem? jakoś na "d" imię chyba

DonCorleone
@000

Jaki dział?

Norbert

Warto starać się o pracę w firmie? Słyszałem dobre opinie o firmie.

ewes
@Norbert

Zależy od stanowiska. Pieniądze średnie i w biurze i na produkcji ale atmosfera na prawdę fajna. Trzeba normalnie pracować - nie jest to (usunięte przez administratora).

@ewes

Zapraszamy do DURU tam i atmosfera fajna i kasy dużo

Ewes
@ewes

Napisane było że nie jest to (usunięte przez administratora) ale normalna firma gdzie trzeba normalnie pracować a wy to cenzurujecie? O co chodzi z tą stroną

ewes
@Ewes

serio administracija usuwa słowa TO NIE O.B.Ó.Z PRACY? Co jest złego w tym komentarzu. Firma jest normaln

Patataj

A ten Hot Rider, Star Wars i shaggy to już sobie w ogóle poczynają. Siedzą nic nie robią i wydaje im się że kasę można brać za nic. Nawet nosa nie wyściubia tylko w kompie siedzą i wydzierają się na Super robaczki DUR-u Ale do czasu już ja im pokażę....... Patataj :)

Robol

A Ty koniu boisz się ujawnić? Pokaż co potrafisz czekamy na to! Ihaha

Dobre!!!!!

Ha ha ha !!!!!!

@Robol

Strach ma wielkie oczy

Patataj

Zaczynamy nowy rok. Zobaczymy jaki będzie. Życzę Wam wszystkim miłej współpracy :) Karierę może zrobić tu każdy. Można szybko awansować jak się potrafi człowiek kreować. Wystarczy tylko odpowiednio zatańczyć. Patataj :)

Aga
@Patataj

Jesteś umysłowy czy fizyczny?

@Aga

myślę fizycznie

Ela

Czy to prawda ze SB nie posiada żadnych programów do fakturowania itp tylko wykonuje się to ręcznie lub faktury wystawia sie w excelu?

Ela

A wiadomo coś o przejęciu Lublina?

Tala

Male zarobki w superdrob 3zmiany max1600zl gra nie warta swieczki

Mech

Mam pytanie jak ma sie praca w SD na dziale technicznym słyszałem ze odkąd jest nowy Dyrektor Techniczny jest lepiej.W końcu zatrudnili ludzi kompetentnych nowy energetyk w końcu potrafi zorganizować prace elektryczno energetyczne i poprowadzić pracowników.Dobrze ze Pan Dyrektor Saternus obstawił się dobrymi kolegami i kompetentnymi fachowcami.Tak słyszałem może ktoś z działu technicznego się wypowie ??

@Mech

Tak kompetencja to podstawa

od niedawna były

DUR jeszcze jest czy już stolarz roz.iepszył .Trzymajcie sie chłopaki i nie dajcie sobą pogardzać ,gorący to śmieć

XYZ
@od niedawna były

Dur umarł

@od niedawna były

Trzeba umieć lawirować

Patataj

Jak nie umiesz robić to się czepiasz

luis

ile zarabia mechanik wie ktoś?

Robol
@luis

Jak masz dobrą gadkę to nie będzie źle jak na łódzkie realia. 2500 do 3000 można ugadać może nawet więcej . A.... jeszcze tylko jedno słaba psychika nie przetrwa????

@luis

Jak się załapiesz masz 3000 A jak chcesz odejść to możesz ugrać więcej :)

Witam Chciałabym zapytać czy w Superdrobie pracownicy otrzymują lejalki do podpisania?

@Ewa

Ja nie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi