Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Wesołych świat

A może dajemy sobie na wzajemnie spokój, nich każdy robi to co do niego należy i nie patrzy na innych. Każdy swój rozum ma i zamiast wylewac swój żal na forum po prostu iść do kadr i zlozyc wypowiedzeni, nikt nikogo na sile nie trzyma w tej firmie. Ale prawda jest taka że połowa tych najbardziej niezadowolony nie ma żadnego wykształcenia a są majstrami brygadzistami czy specjalistami. W innej firmie nie mieli by szans na takie stanowiska bez wykształcenia. Tak oczywiście doświadczenie tez jest ważne, ale wykształcenie również a tego wielu brakuje. Wiec po co narzekać jak można odejść. Nie ma ludzi nie zastąpionych.

Optymista

Witam. Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Dynamicznie rozwijająca się spółka, która niedawno zawarła kolejna świetną biznesową umowę o kupnie kolejnych oddziałów, ubojni w Lublinie i wylegarni w województwie lubelskim. Kolejne inwestycje nie są przypadkiem i dowodzi to tylko o ambicji pozostania prawdziwym potentatem w sektorze drobiarskim. Z opinii na tym forum można wyobrazić sobie upadajace przedsiębiorstwo lecz obraz makroskopowy spółki tego nie potwierdza. Brak dostępnej wykwalifikowanej kadry produkcyjnej w dobie niskiego bezrobocia owocuje nadmiernie wygórowanymi oczekiwaniom obecnej załogi, które przejawiają się wrostem niezadowolenia. Zamiast skoncentrować sie na samorozwoju i podnoszeniem swoich umiejętności, niektórzy wolą narzekać i umieszczać niepochlebne wpisy na forum, które tak naprawdę nie są konstruktywne w żadnej kwestii.

ktoś
@Optymista

Optymisto, ZSRR tez sie rozrastal i mial ambicje. A jak sie to wszystko skonczylo to wszyscy wiedza. Naprawde, trzeba nie miec zadnego doswiadczeniaw branzy albo byc kompletnym ignorantem zeby tolerowac to, co dzieje sie w firmie.

Pesymista
@ktoś

ZSRR zamiast inwestować w rozwój wolego rynku dodrukowywał banknoty napędzając wzrost inflacji. Poza tym porownanie ustroju politycznego do spółki akcyjnej nie jest w żaden sposób logiczne i nic nie wnosi. Celem przedsiebiorstwa jest zysk, a akcjonariuszy (w tym pana Baranowskiego) nie interesuje struktura czy problemy u podstaw. Od zapewnienia celu odpowiada rada nadzorcza wybierana na walnym zgromadzeniu. Celem socjalistycznego państwa z założenia jest likwidacja kast i zapewnie wszystkimi jednakowych warunków życia, w rzeczywistości jednak to wyglada kompletnie inaczej. Ale te rozważania nie prowadzą do niczego. Reasumując, dopóki spółka przynosi zyski lub umożliwia pozyskanie środków obcych to akcjonariuszy nie interesuje, że w którymś z oddziałów jest kłopot z załogą. Jest to bardziej kłopot kadry zarządzającej, lecz kiedy problem się nasili a zyski spadna to może zostać podjeta decyzja o sprzedaży nie rentownego zakladu.

#Dizzy

ludzie znacie jebniętego lopeza który pracuje na cf 3 jako terminalowy. Pracownicy mają go dość tylko szkoda że nie widzą tego mistrzowie i menagerowie. Człowieku idz się lecz i nie dobijaj ludzi którzy ciężko pracują i wzajemnie się wspierają. kochana dyrekcjo ściągnijcie tego psychola z działu.

ktoś
@#Dizzy

Co Ci Lopez przeszkadza? Nigdy nie brałeś narkotyków? On jedzie na amfie i jest najszybszy, najlepszy i najbardziej wygadany.

Wypłacalność i pewna praca - jedyne co cechuje superdrob. Reszta...mobbing, zmuszanie do nadgodzin, praca w ciężkich warunkach, albo 5'C z mocnym wiatrem z chłodnic albo 40'C w totalnym zaduchu. Odchodzę szczęśliwy i pewny, że teraz weekendy nie będą poświęcone pracy.

Jeszcze pracownik

Powodzonka Koleżko. Niejedna osoba myśli o odejściu, bo warunki na lepsze się nie zmieniają, o podwyżkach nie ma co marzyć, inflacja postępuje, a inne firmy

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
David

?

Szajsung

Kochani co jest z cf 1 jak widzę tam zgaszone światła to czuję smutek> Tam wszystko tak żyło aż było miło na to patrzeć. Chłopaki z terminalu wywozili paletę za paletą było miło patrzeć jak dział żyje a teraz wszystko umarło ........................................................ proszę wróćcie bo bardzo was brakuje :(

Swierzak

cf3 hej jakie są zarobki po przejściu z biura na zakład chodzi mi o stanowisko operator maszyn. ? Jaka podstawa i czy są jakieś premie i ile się wychodzi na miesiąc na rękę? Pomożecie?

RamaRoślinna
@Swierzak

Jak z biura to stracisz kilka zer a na pewno jedynke z przodu. Jako operator to wyjdziesz z premią może dwa na rękę + soboty.

Zakochana

Co się dzieje z CF1 gdzie jest terminalowy ?

Zakochana

Szalona nie to nie on , on jest bez okularów

Zakochana

Pomocy na CF1 jest wózkowy tzn terminalowy Polak od niedawna go widzę bardzo mi się spodobał dajcie znać jak się nazywa

szalona
@Zakochana

(usunięte przez administratora) wysoki w okularkach brunet

franio2000

Na naszym sklepiku sprzedawały się ostatnio spore ilości pasztetu , To raczej dobrze nie sądzicie ? O ile to był pasztet .

spasiba

A po polsku można tam jeszcze rozmawiać, czy już tylko ukraiński?

wojtech
@spasiba

To tylko kwestia czasu .

sewyk

wwww

Zatroskany

Poczekajcie jeszcze troche dyrektorzy sami staną sie operatorami maszyn bo nie szanuja pracowników za to biurowce rozbudowane ze ho ho .Zamiast zwolnic połowe tych nierobów w biurach pociotków i tp itd którzy nie maja zielonego pojecia o robocie a w to miejsce zatrudnic porządnych pracowników liniowych by zwiekszyc wydajnosci to lepiej pchac w (usunięte przez administratora) nierobom a (usunięte przez administratora) z produkcja może iśc na pół gwizdka . I jeszcze zdziwieni ze są reklamacje jak rusek ma w (usunięte przez administratora) co pakuje byle dzień minął

parkuję na chodniku

firma która zatrudnia ponad 1000 osób i chwali się sponsoringami i osiągnięciami nie posiada ochrony na parking -żenada i wstyd jak Dyrekcja chce zatrudnić i utrzymać polaków gdzie do firmy najlepiej dojechać autem

Parking SD jest ostatnio pilnowany przez sympatycznego starszego pana,tylko dlaczego ustawił go główny ochroniarz od 7 - 15 pewnie pilnuje pracowników wieżowca,zeby nie parkowali na super parkingu, Trzeba przypomnieć naszemu kowbojowi,że przez kilka ostatnich miesięcy na parkingu SD SKRADZIONO tylko dwa komplety tablic rejestracyjnych, uszkodzono zderzak i błotnik,urwano kilka lusterek,kilka anten, butelki po alkoholu są porozbijane na płycie betonowej, libacja alkoholowa a nawet ognisko miało miejsce w ubiegłą środe, Parking powinien być pilnowany w godzinach 16 - 6 w tych godzinach powinno być pilnowane nasze mienie panie grzelczyk,Nadmienić trzeba, że większość pracowników SD parkuje na parkingach sąsiednich firm sa bezpieczne, pilnowane i nikt nas nie wygania, Panie Dyrektorze proszę pomyśleć o ochronie mienia pracowników - czy to jest aż tak duży wydatek dla SD ? czy obecna firma ochroniarska przesuwając ochrone parkingu na póżniejsze godziny zbankrutuje na pewno nie, nadrobi telefonami od laweciarzy

Kudłata

Proszę was przestańcie się czepiać dobrych ludzi czepiajcie się wyższej sfery bo każdy z nas chciał by awansować im się udało dzięki ciężkiej pracy . A ty który napisałeś o cyganie że płacze , może i prawda tylko czy ty nie płaczesz ???????? Ale wiesz co lubię cię ponieważ mówisz to co myślisz chłopaki z DURU dzięki wam za pomoc o którą kiedy nie poproszę zawsze jesteście pomocni . Szacun dla was jestem z wami!!!!!!!!!!! Tyśka

franio2000
@Kudłata

Kudłata może i ciebie czeka awans na CF ale ci co awansowali z DUR to nigdy ciężko nie pracowali a tym bardziej Marcz..

POL

Polaków wymordowali to niech teraz za darmo tyrają

Dziunia

Ukraińce za pół darmo tyrają i nikogo to nie razi, wszyscy zadowoleni...

kkk

Bagienko to tu jak wejdziesz to nie wyjdziesz chyba że Cię ktos wyciągnie 1500 na początek umowa o prace A praca to zależy gdzie trafisz

tropiciel kur
@kkk

a ponad te 1500 to coś więcej płacą??? cokolwiek, premie??? do łapy??? socjal jakiś jest???

parrot
@tropiciel kur

podstawa + 50% premii, socjal w postaci darmowych obiadów, dofinansowanie do multisporta, okularów, wejsciowek do zoo, sporo eventów dla rodzin pracowników, konkursów...

tropiciel kur
@parrot

ok dzięki wielkie za pomoc :) pozdrawiam

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi