Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Pan X

Niebieskie czepki w wiekszosci zaczynali jako zwykli pracownicy ale dzieki uprzejmie informuje, awansowali. Ps. porzadni odeszli.

Nibynikt
@Pan X

Pan X czepiasz się - to, że zwykły pracownik awansuje to jednak chyba powinno dobrze świadczyć o jego umiejętnościach docenionych przez przełożonych, mam wrażenie, że gotów jesteś pracować pod kierownictwem osoby z zewnątrz bez doświadczenia , nie mającej bladego pojęcia o wymogach stawianych przed tego typu zakładem /tak - wiem- taki pracownik będzie bez" powiązań "z pracownikami ale czy na pewno -świat jest taki mały / i wszystkiego można go nauczyć- też wiem , że będzie miał wykształcenie to też prawda bo na takie kierownictwo zarząd jest nastawiony ale no właśnie zawsze jest drugie pytanie co z tymi pracownikami, którzy oddali kupę swoich najlepszych lat zakładowi , zdobyli na jego terenie ogrom doświadczenia /wielu z nich nawet nie otrzymało żadnego upomnienia , pracowali i dalej pracują z pełnym oddaniem dla dobra ogółu i dalszego rozwoju zakładu / czy według ciebie taki pracownik nie zasługuje na awans? .? A fakt, że? .........mniejsza o resztę. Zostawiam te fakty pod przemyślenie.

Pracujacy...
@Pan X

I tutaj jestes w błedzie

Załosne

Super zarząd zatrudnili rozpieprzyli dur a teraz rozpieprzają produkcje najpierw pracownicy zaczęli zwalniać się masowo po nich mistrzowie a teraz managerowie Nawet ruskie nie chcą tu pracować za te nędzne pieniądze. Kres jest już bardzo bliski,a cierpliwość i wyrozumiałość reszty załogi na zmiany w firmie raczej już się wyczerpała bo ile można .Nigdy nie pracowałem/am w takiej firmie gdzie by było w biurowcu tyle sztucznych stanowisk pracy.Pozdrawiam dyrekcje i życzę dalszych eksperymentów na firmie

@Załosne

Niech przyjza sie pracy na cf2 i p.brygadzistce jak zwraca sie do pracowników i ich traktowania. Załosne ze nikt z tym nie robi tam sie nie da pracowac

franio2000
@anonymous

CF2 ? Zobacz co się dzieje na PWM i na Pakowaniu Wędlin . Z jednej strony baba jaga po Manager przez którą zwalniają się pracownicy . Bezduszna i paskudna stara panna która nie potrafi pracować z innymi . Za jakiś czas zostanie sama na dziale . Majstrowa z pakowania to dopiero temat ale to już innym razem ale to te same charaktery.

@Załosne

KONTROLA JAKOŚCI,KONTROLA HR, WDROŻENIA,ROZLICZENIA,TECHNOLOGIA - 100 OSÓB NIEROBÓW PANIE BARANOWSKI TRZEBA PATRZEĆ I SŁUCHAĆ

PRZEDE WSZYSTKIM OBNIŻYĆ WYPŁATY LENIWEJ PRODUKCJI

Mech
@Załosne

Może już niedługo będą wysprzedawać wszystkie maszyny które tak niedawno kupili w cenie złomu, tak żeby wystarczyło na dobrą imprezkę firmową dla tych nygusów z biura.Bo firma w taką stronę zmierza tylko kolesiowie i pociotki.A na czele wszystkiego Seba śliczny Belmondo i ten opalony łysy impotent .To istny (usunięte przez administratora) trzeba uciekać jak wszyscy.

@Mech

chwała bogu. pozbyć się takich jak wy nierobów i zatrudnić uczciwie pracujących i uczynnych hindusów czy nawet ukraińców a firma się rozwinie. 2200 na start i do boju.

Naj

Produkcja jest najlepsza

Pick
@franio2000

Stara i paskudna to ona nie jest. Co do reszty się zgadzam!:)

Goha
@Mech

Opalony łysy impotent to jacek. G?

ola

Myślę że to nie koniec sprawy o naszych managerach z pro i mistrzach z pak . Są jeszcze lepsze sprawy które niebawem ujrzą światło dzienne .

Etametam
@ola

Dawaj dawaj. Co wiesz ciekawszego niż to że romanse są na zakładzie ,były i będą:-) mistrzowie, majstrowie, i zwykli pracownicy.

JAWIEM
@ola

Jak nisko trzeba upaść, żeby takimi rzeczami się zajmować.Do kościoła w niedzielę na mszę, oko ludzkie zmylić a potem na forum mieszać ludzi z błotem.Ja się pytam czy Ty idealnym człowiekiem jesteś?Czy nie masz sobie nic do zarzucenia?Jak Ci nie pasuje praca, atmosfera i ludzie to zrób wyjazd i po kłopocie,a może nie możesz z jakiegoś powodu????Zapewne pracujesz na pakowaniu, więc czemu nie powiesz o swoich bolączkach przełożonym,może jakoś zaradzą Twemu niezadowoleniu.To co tu piszesz to skrajnie bydlęce podejście do tematu.Nie jestem stroną zainteresowaną w tej sprawie ale wiem , że Ty też masz swoje za "uszami"i pamiętaj nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka!!!!

JAWIEM
@Etametam

Następna pijawka rządna sensacji

@ola

Typowy wpis zaczne temat może ktoś napisze więcej. Żenada.

Goha
@ola

A jak oceniacie bylego managera Jacka. B? To nie koniec jego romansu?

Kazimierz

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Jak wygląda system czasu pracy, czy praca w soboty i niedziele, ile wolnych weekendów?

Sasasa
@Kazimierz

Kolego, wyglada to tak. Firma poszukuje praktycznie na kazde stanowisko bo generalnie co chwila.ktos odchodzi. Nie ma jakis specjalnych warunkow ktore trzeba spelnic aby dostac prace, biora kazdego byle byl zdrowy. Kasa slaba, dziwny niezrozumiały system premiowy, ktory ociera sie o niezgodność z kodeksem pracy. A, i kasa wyplacana ww ostatni mozliwy dzień, czyli 10-ego miesiaca. Czyli pracujesz w lipcu to kase dostaniesz 10 sierpnia. Archaizm, bo normalne firmy wyplacaja do konca miesiąca. Benefity pozaplacowe? Zapomnij ... . Na Swieta bony na smieszne kwoty (60-80 zl)i to do wykorzystania tylko w sklepiku firmowym gdzie wszystko jest cholernie drogie. Pracujaca praktycznie kazda sobota i niedziela. I to się nie zmieni, bo kierownictwo nie pptrafi skutecznie planowac pracy dzialow ... . Generalnie, praca tu to slaby wybor. Jak masz mus, to skladaj cv, przyjma na pewno. Pytanie ile tam wytrzymasz.

Czarodziej
@Kazimierz

Kasa słaba złe traktowanie pracownika nie polecam na pakowanie CF3 mistrzowie tego działu są bardzo fajni ale nie polecam spotkać menadżera tego działu jak i całego pakowania jest to ślepy (usunięte przez administratora) .

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
prac

jedzenie jest podawane obrzydliwie na starym zakładzie

na PWM idzie się za kare nie ważne komu podpadniesz wiedźma wykończy i ubliży wszystkim nie ma zahamowań nawet do osób,które są dużo starsze od niej

Twardziel
@pracownik

Następny wrażliwy się znalazł, jak ci nie pasuje to się zwolni (usunięte przez administratora)

Scda
@Twardziel

Twardziel jak płakałem na produkcji że nie dasz rady to nie byłeś taki wyszczekany

XXX
@pracownik

A jak niebiescy o niej gadaja na stolowce...! Echo.Echo

Witek
@pracownik

Szkoda tylko Sławka bo dział rozkręcił a teraz na cfach się poniewiera. Przyjdzie czas i na milenkę

@Witek

To dziwne że nikt tego nie dostrzega że dział ma się źle.

Marmon
@Witek

Stary skład Pwm byl dobrym składem. Sławek umiał rozmawiać z ludzmi nie tak jak Milena.Menager też był oki.Robota zawsze była zrobiona. A teraz pracowników nie ma.Mistrza żadnego tez nie kontraktów pelno a rządzącą baba jaga poległa w całej lini.Czy nikt tego nie widzi?

PWM
@Marmon

Masz zle informacje o dziale... a jak brakuje Ci starego menagera czy Sławka to wiesz gdzie ich szukać.

Robert
@PWM

Milena świetnie dała sobie radę z pomocą innych . Sławek szanował Roberta ale on troszkę zniewieściał.

franio2000
@pracownik

Podobno brakowało kasy na organizację 25 lecia firmy , a jednak. W Osiecku bawili się w sobotę nasi z nadzoru . Szkoda że ,pchają się tam ci którzy nie byli mile widziani .

Pwm
@Robert

A czy Robert szanuje ludzi?... Władza odbija

klient

Dzisiaj czekałem kilka minut na obsługę!!!!! Na sklepie była tylko jedna pani, która była zajęta wykładaniem towaru. Poprosiłem panią ładnie do kasy, ale pani powiedziała, że nie może i zawołała kogoś z zaplecza, ale ostatecznie nikt nie przyszedł i czekałem aż ta pierwsza pani skończy. nie znam tych pań, nie chce oskarżać bo pierwszy raz je widziałem ale zróbcie coś z tym tak być nie może

Y
@klient

Czekaj pajacu

Kazik
@klient

Dziadu jeden co ty za bzdury wypisujesz nudzisz sie chyba te kobity zawsze ida do kasy zostawiaja wszystko widocznie pajacu chcesz im zaszkodzic co placa ci za oczernianie ja do obslugi nie mialem i nie mam zastrzezen zadnych panie staraja jak moga zawsze mile usmiechniete i chetne udzielenia informacji na temat produktu sklep czysty i schludny

Quebo :) :)

Firma jest ok zarobki powyżej 2300 zł na rękę :) Z każdym można po rozmawiać i się pośmiać :)

Uwe
@Quebo :) :)

Kolega chyba pomylił firmy. Płaca 1850-1900 to realia tego zakladu.

Quebo :) :)
@Uwe

zatrudnij się przez JarPol :) :)

Uwe
@Quebo :) :)

Nie, dzięki. Omijam ten zakład szerokim łukiem.

2300? Chyba jak przerobisz wszystkie soboty bo inaczej 1800

kok

Mamy system RODO o ochronie danych osobowych a na naszych paskach na wierzchu wszystkie nasze dane osobowe z dowodu włącznie z peselem . Mimo skarg do kadr i swoich przełożonych nic sobie z tego nie robią. Jeżeli w przyszłym miesiącu sytuacja się powtórzy będzie zawiadomiona już prokuratura.

blady

Pracuje na spedycji jeszcze ten Jarek z Aleksandrowa co posuwał tranwestytke ??? swiętna z nich para była , idealnie stworzenii dla siebie

Wieloletnia
@blady

Blady Ty to jebnięty jesteś.

Arek

Firma jest fajna pracownicy też nie dawno się zwolniłem i teraz żałuję bardzo :( Mój wybór najgorszy jaki dokonałem :( Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy w SuperDrub

Joasia

Sklep jak sklep czysty wedliny krojone starocia śmierdza suche obsluga damy bardzo niesympatyczne obsluguja z musu a jak zapyta ocokolwiek udaja ze nie slysza wstyd panie

Helena

Produkty świeże, panie uprzejmie, dobrze znają asortyment sklepu. Nie wiem co to za mąciwody takie głupoty piszą. Ale sklep jest super, pani kierownik też. Nigdy nie ma problemu z większymi zamówieniami. Przyjeżdżam z daleka, zawsze robię duże zakupy jak już jestem.

Arek

Pozdrowienia Dla CF3 i 11 jesteście Ok Arek Ł25

Emila

Macie racje sklep ok obsluga fatalna robiac dzis zakupy dalo sie to zauwarzyc i odczuc nie polecam pozatym dostalam wedline z odorem starzyzny smierdzaca moze by damy ogarnely sklep wstyd

JAK MOZNA PISAC TAKIE BZDURY,NIE ZNAJĄC OSOBY ZENADA ,MACIE CHYBA PROBLEMY Z SOBĄ.

Blabla
@anonymous

Rzecz w tym że większość osób wypowiadających się właśnie zna osobę.....

Buba
@anonymous

Sama prawda. Obsługa tragiczna. Na sklepie (usunięte przez administratora) . A one traktują klienta jak zło konieczne. Ani jednej miłej ekspedientki.

Jurek
@Buba

Ja robie zakupy na teofilu obsluga super usmiechniete mile pieknie umalowane zadbane panie zyczliwe nie takie szare z pijackim glosem baby zywcem od pluga oderwane az wstyd ze zaklad trzyma takie polecam limanowskiego sklep i teofilek

Papcio Chmiel

Witam, jestem zainteresowany pracą na produkcji, widziałem ogłoszenie, możecie mi coś powiedzieć o pracy? Zarobki w miarę i jaka atmosfera na zakładzie

Jacek

Wstyd aby zaklad trzymał takie pracownice czy nie widza jak one zachowuja obsluguja odzywaja z pogarda z musu za kare ja tam nie zrobie juz zakupow wiecej same sobie winne sa

@Jacek

Jak można pisać tak o wszystkich pracowniach kierowniczka jest bardzo miła zawsze uśmiechnięta co wy ludzie chcecie od nich .

Olo
@anonymous

Tylko wpisy tycza wlasnie kierowniczki ktora z opisow jest tyranem chyba znajomym jej jestes ze piszesz takie bzdury

Patrycja

Dobrze ktoś napisał. Tam się cały skład tego sklepu nadaje do wymiany. BEZ WYJĄTKU!!! koszmarna obsługa. Ja jeżdżę na limanowskiego tam jest stara kadra sklepu z traktorowej. Zawsze miło, czysto, uprzejmie. Sklep przy zakładzie chyba największa antyreklama zakładu.

Stały klient

Czy to pani S. Czy pani M. To jedna drugiej warta. Tam cała załoga totalnie do zmiany. Gdzie jest stara ekipa? Która zawsze uśmiechnięta do klienta,. Sklepik przy zakładzie bardzo zła wizytówka zakładu.

@Stały klient

Ale bzdury .LUDZIE nie macie co robić tylko cały czas kogoś obrażać .

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi