Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

Czy ktoś wie kiedy planują uruchomić produkcję w nowej fili? I jak to ma tam wyglądać?

były

W tym miesiącu po przepracowaniu 13-tu lat została zwolniona Joanna K. dyr. do spraw jakości....czy ktoś wie z jakiej przyczyny?

@były

Chyba za bardzo sobie odpuściła przez ostatnie lata i zakład pogrążyły kary za reklamacje. Wszędzie były tylko kary i braki

Szok
@Obserwator

Oni sami nie wiedza co robią , córka prezesa pogrąży ta firmę. Większość załogi już szuka innej pracy, zaraz jeszcze wyjada Ukraińcy do Niemiec , to zobaczymy co to będzie

Czytelnik

Prezes to widział człowieka a młodzi widzą robotnika

Firma okropna. Z roku na rok schodząca na psy przez coraz większy brak szacunku do człowieka bez względu na jakim stanowisku pracuje. Nieetyczna, niemoralna, traktujaca ludzi jako narzędzie do zarabiania kasy i wyrzucająca ludzi na bruk pomimo tego co dla niej zrobili. A o kłamstwach i obietnicach prezesa czy pani Magdy to już szkoda gadać.

Zmieniłem i cieszę się z tego

Gdyby nie prezes L. to firma nie miałaby szansy powstać a i kasy na kontach czlonkow zarządu bez niego tez by nie było. Jedyny prezes który zawsze się uśmiechał i normalnie rozmawial z ludźmi na firmowych imprezach tak po ludzku i bez klamliwych wizji. Państwo B. powinni się wstydzić za takie zachowanie...no ale cóż każdy jest im potrzebny tylko do czasu. Polecam wszystkim zmianę pracy póki jest jej dużo na rynku.

Ktosik

(usunięte przez administratora).co Was obchodzi życie prywatne prezesów , ile maja dzieci i wogóle.To jest stronka o innych sprawach jak czytam niektóre wpisy to szlak mnie trafia.Prezesi powinni wymienić tą trzodę ktora tam pracuje bo to jedno wielkie chamstwo..wstydze się że z takimi ludźmi pracuje.Pozdrawiam tych ludzi normalnych i życze szczesliwego Nowego Roku a prezesom zycze zeby wytrwali w tej nagonce przez to (usunięte przez administratora) co to wypisuje

@Ktosik

Pozwolisz że to skomentuje Problem w tym że na miejsce tej trzody nikogo lepszego nie znajdą Trafił swój na swego ????

@Widz

ja w tej firmie juz pracuje dosc dlugo i kiedys ludzie tutaj usmiechali sie do siebie i lepiej sie pracowalo i odkad przyszlo bydlo i to pieprzone dziedostwo wszystko sie zjebalo...i wlasnie jak Kuba Bogu tak Bog Kubie...jak wy traktujecie prace tak pracowawcy Was traktuja.To ze malo placa to prawda a prawda jest taka ze to bydło nie chce dobrze pracowac i dlatego jest tak jak jest..

Bingo

A co to kogo obchodzi, trochę za daleko poleciales z tymi tekstami. Tutaj pisze sie o atmosferze pracy a nie o życiu prywatnym. Powinieneś się wstydzić za taki wpis i jak najszybciej go usunąć.

były
@Ktosik

Żebyś nie musiał się wstydzić to jest na to sposób....zostań "byłym" . A tak to wyglądasz jakby Ci płacili za takie komentarze.

@były

wolę być kim jestem ..a płacą mi za pracę jaką wykonuję.A ty były jesteś byłym bo tak pracowałes ze juz nie pracujesz.

@Ktosik

Jestem byłym bo pracowałem na tyle dobrze ze inni to docenili. Na podstawie mam 4 z przodu plus premie. Ty tam nigdy nie będziesz miał szans na taką kasę chyba ze bedziesz tyral jak ukrainiec po 16h dziennie bez dnia wolnego ciumoku.

Wx
@Były

skoro pracujesz tam nadal i tyle zarabiasz i cię doceniają to jakim prawem wypisujesz o prezesach takie rzeczy skoro chyba jestes zadowolony ze swojej pracy...ciumoku

Ktoś

jest dwóch właścicieli firmy a tylko jeden jest w zarządzie a z tego co wiem , to córka L tez pracowała w firmie ale teraz jej już nie widać

Kasia_21

Na jakiej zmianie pracuje kierownik Olek?i jaki jest bo slyszalam rozne opinie?

@Kasia_21

na brygadzie B .Jest kierownikiem od niedawna ale cóż trudno Go rozgryść ..

Kasia_21
@Ktosik

Czemu trudno?Kazdego czlowieka sie rozgryzie z czasem....Ale ogolnie to wspolpraca z nim jest oki ? czy raczej czepia sie?

@Kasia_21

nie mnie to oceniać ...to pytanie do ludzi z bryg.B

@Kasia_21

a swoją drogą co ty taka ciekawska jestes?

Obserwator

Okropna firma praca bardzo stresogenna okropna admosfera pracownicy przychodzą do pracy z niechęcią A może kadra zamiast myśleć jak karać pracowników wymyśli jak zachęcić ludzi do pracy Ale to pewnie zaduze wyzwanie dla nich Pracownik zadowolony lepiej pracuje nie uczą tego na szkoleniach?

Zbigniew
@Obserwator

Ja tam zadowolony przychodzę do pracy i wychodzę. Jeśli tak Ci źle i chodzisz zestresowany/a, smutny/a to zmień pracę bo tu ani kasy dobrej nie ma a do tego smutna/y trochę to śmieszne.

Agnieszka
@Obserwator

Ja w biurowcu nikogo zestresowanego nie widziałam. Co innego Ci na produkcji. Ciągle tylko kary i kary A nagród żadnych.

Zuza

Jaka stawka jest na dziendobry?

Jo
@Zuza

2450-2550

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w BILPLAST?

Opaska na nodze, łezki pod okiem i minimum 4 lata pod celą oraz biegły ukraiński w mowie i piśmie. 2 promile we krwi.

Rysiek

Gadacie głupoty,(usunięte przez administratora). Pomyślał któryś z władających co się może stać przez dopuszczanie takich ludzi do pracy?

Luck
@Rysiek

Na trzeźwo ciężko wytrzymać. Jak by tego zakazać i wprowadzić kontrolę to pół załogi by odeszła.

Marian

którą brygade byście polecili

Koleś
@Marian

Brygadę E. Żadna, wszystkie są beznadziejne.

@Koleś

Beznadziejna to jest Twoja opinia, super praca jako operator, nikt nie krzyczy i na nocy można jarać szlugi przy maszynie, na wszystkich brygadach jest fajnie!

Nom
@Anonim

Ale alko trzeba pić w szatni, bo przy maszynie to już za duży przypał...

Brygada A
@Marian

Jeśli chcesz naprawdę pracować to zapraszamy na brygade A. Mamy kierownika który sprawiedliwie zamienia ludzi na maszynach. Raz trafi Ci się cięższa a na drugi dzień będziesz miał lżejsza. Wprowadza fajna atmosferę w pracy. Jeden z najlepszych kierowników z jakim wielu z nas pracowało. Jest za ludźmi a my jesteśmy za nim. Jako brygada staramy sobie pomagac w pracy. U nas jest tak jak powinno być w każdym zakladzie na zmianie. Co nie znaczy że inne brygady są gorsze a najlepiej jak się wypowiedza sami na swój temat i podpiszą się :)

@Brygada A

Z tą sprawiedliwa zamiana maszyn to bym podyskutować są osoby które pracują tylko na wybranych maszynach tylko na jednej Ale kierownik to naprawdę w porzadku

Bil
@Marian

Ja polecam brygade B brygada dość zgrana a kierownik też ok .Rozwiązuje problemy na bieżąco i niczego nie odkłada na później a to że czasem zapyta o coś pracowników to dlatego że jest z nami krótko i jak to się mówi cały czas się uczy bycie kierownikiem w tej firmie nie jest proste troche już przeszło kierowników przez tą firme.Jesteśmy brygadą zdyscyplinowaną zasluga Pani Pauliny była kierownik bygady B.

W.
@Bil

Chyba raczej brygadą słynąca z kontynuacji donoszenia kierownikowi o każdym "pierdnięciu" ;)

Wx
@W.

Nooo coś w tym jest ale jak sie nie odezwiesz ze cos jest nie tak to zle dzialanie na produkcji bedzie twoja wina .Niestety trzeba o wszystkim mowic bo jak nie to bedzie twoja wina.No ale tego od nas wymaga *góra*

bb
@Bil

Tylko ona, nasza była kierowniczka potrafiła trzymać nas w ryzach. Niektórzy muszą się bać aby zachować się jak ludzie. Dzięki niej slynelismy z najlepszych obrotowych. Teraz odkąd jej nie ma - nie. Jeden juz nie ma nad sobą bata i stał się bardzo złośliwy , drugi bardzo dobry ale odchodzi. Mlynkowy choć dobrze ogarnia, to tylko krzyczy i się panoszy odkąd stał się zastępca kierownika i po prostu wstyd za taką osobę przed nowymi ludzmi. Brygada kiedyś była zgrana. Teraz to szkoda nowego kierownika że się wpakował w ten bałagan. Niektórzy usiłują nim manipulować ale oby wytrwał i miał własne zdanie, bo to dobry człowiek. Ma ludzkie podejście, potrafi porozmawiać.  Zgadzam się z tym że z tym ze B to bogowie donoszenia ale nie wszyscy są tacy. Można tu w miarę spokojnie pracować jeśli uda się ignorować tych złych.

@bb

Tylko ten co odchodzi obrotowy (usunięte przez administratora) czym popadnie jak nie ogarnia hali szkoda gadac strach kolo niego chodzic.jestem na tej brygadzie kilka minut dziennie i widze co sie dzieje w jego psychice masakra

Zx
@Ktosik

Co za bzdury tu wypisujesz ,Ten co odchodzi to najlepszy obrotowy.Chyba mylisz Go z innym

@bb

I to jest cała brygada B Skarżą donoszą Ao byłej kierownicze nie ma co pisać ani mówić Widocznie te ryzy mocno odcisnely się w głowach

N
@bb

Obecnie chyba najlepszy duet obrotowych znajduje się na (usunięte przez administratora)z z tego co widzę na stykach zmian :-) Ogólnie brygada A coraz lepsza się robi a takie z nich śmiechy były.

Jarząbek Wacław
@Marian

Polecić można br. D. Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej brygady Kierownik nasz. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, operator drugiej klasy. Niech żyje nam Pan Kierownik sto lat! To jeszcze ja ? Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Kierownik klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja - Jarząbek.

Krysia od Zdzisia
@Tu

Masz rację, że nie ma co pisać. Odeszła bo tu się nie da długo pracować. Zobacz ile wartościowych osob z góry i z dołu odchodzi to chyba o czymś świadczy. Poza tym to była jej decyzja i nie ma co się rozpisywać o tym co było ale widocznie wielu nie może żyć by nadal o niej nie mówić.

@Jarząbek Wacław

Podsumowując okropna praca okropna admosfera i to na wszystkich brygada liczy się plastik a nie czlowiek

Pracownik co nie wchodzi w 4li

Pierwsze co mogę powiedzieć to że ryba psuje się od głowy. Na samej górze już jest taki bałagan że nie mogą sami tego ogarnąć choć starają się jak mogą. P.Magda usiłuje nagle naprawić czterdziestoletni bałagan wprowadzając jakieś dziwne nakazy które i tak wszyscy mają w poważaniu bo nie ona pierwsza próbowała coś zdziałać (szkoda że tak późno się obudzila) inżynierowie coś robia aczkolwiek na 8h może 4 przepracuja , kontrola jakości dwa razy na 8h po 45 minut siedzi na kawie w stołówce, Pani dyrektor personalna dużo obiecała ale teraz tylko hajs się liczy więc obecni pracownicy poszli w odstawke . Najważniejsze żeby dużo Ukrainy było nie istotne że dwa dni popracuja na ich miejsce jest wielu innych. Na brygadach góra nawet nie wie co się dzieje. Dwóch nowych kierowników nie ogarnia w ogóle systemu , jeden ma adhd ,drugi się pyta swoich podwładnych co on ma zrobić.!!! Paranoja !!!! Oni od czlowieka wymagala 100% a od siebie nie daja nic , nawet szacunki. Jak się w 4 litery nie wejdzie to nawet Cię nie zauważą. To już w korpo zwykłym jest lepiej A może nawet i tak samo tu człowiek nie istotne na jakim stanowisku może pracować 10 lat A potrafią mu z dnia na dzień podziękować. Szkoda słów. Moim zdaniem ta firma za długo nie pociągnie. Chcą być nie wiadomo jak super firma A tak naprawdę jedno wielkie g.... sobą reprezentują . Wystarczy wejść na halę nigdzie nie ma miejsca wszystko na wszystkim, do stolików na paski plastikowe po przyczepiane ociekacze na sztućce i to miało służyć na postawienie napoju . Przecież to jest śmieszne wręcz nawet żałosne bo firma obracając milionami ma taka biede na hali.

@Pracownik co nie wchodzi w 4li

Praca w tej Fabryce to droga przez mękę Pracownicy biegają po hali jak w amoku ciągle czegoś szukają maszyny się psują formy ostatkiem sił pracują Nowoczesna technologia to nóż i ściera w łapę i do przodu Podsumowując MATRIX

@Pracownik co nie wchodzi w 4li

To ty chyba najwięcej musisz pracować skoro masz czas rejestrować wszystkim czas. Bez urazy ale twoje komentarze nie są wiarygodne

On

Nie trzeba z hali wychodzić żeby to wszystko zobaczyc

Bibi
@Widz

Gdyby nie taśma klejąca już by firmy nie było :)

ciekawy

Co sądzicie o systemie 4x10 godzin i 3 dni wolnego?

Nygus
@ciekawy

Wolę 6x24 i w niedziel drzemkę małą zrobić i posiedzieć z rodziną, ale to też w ostateczności, bo przecież firma jest ważniejsza :)

Wrr

@Obserwator zgadzam się z Tobą za wszystko odpowiedzialni są operatorzy, a kierownicy nie mają żadnej odpowiedzialności! Kierownicy nie panują nad produkcją, ogólny chaos np. Ciamajda. 80% obrotowych i ustawiaczy nie potrafi nawet podstawić surowiec, ponieważ go ciągle mylą. Technolodzy i inżynierowie spacerują po hali i nic z tego nie wynika, chociaż nowemu jeszcze się chce coś poprawić, ale ciekawe jak długo. Mechanicy to porażka, forma wraca po przeglądzie jeszcze większymi wypływkami niż przed, pewnie dlatego że nie maja ludzi haha. Kontrola jakości stara się jak może, więc tylko punktuje, ale nie widzi problemu, że wymagają buforu na całym taśmociągu A dopuszczalna brakowość 4 sztuki. SUR działa poprawnie tylko na rannej zmianie haha. Czyli winny operator?

Inny
@Wrr

Proponuję zająć się pracą, a nie komentować wszystkich. Nie jesteśmy cudotwórcami. Wszyscy nam dokładają pracy i nie ma czasu na bieżące naprawy.

Zaciekawiony

Jestem ciekaw jak będą mieć wyliczaną premie osoby które na wtryskarkach nie pracują np.obrotowi ,rozdzielca/młynkowy.Dlaczego nikt się nie zainteresuje faktem co Młynkowy robi w nocy skoro braków mielić nie wolno bo Nie wiem jak jest w innych brygadach ale w brygadzie C to rozdzielcą jest tylko z nazwy a na nocnych zmianach śpi .Operatorom się zabiera za wszystko premie a taki człowiek śmieje się wszystkim w twarz

@Zaciekawiony

Oni wydajność maja 100%brakowosci 100%poczytaj na tablicy Tam każdy jest wpisany Każdy z imienia i nazwiska ma wypisane na jaką kwotę zrobił braków

Obserwator

W tej fabryce absurdu za wszystko odpowiedzialny jest operator wtryskarki Bałagan na hali wina operatora maszyny się psują wina operatora technolodzy inżynierowie nieudolni nie potrafią ustawić procesu produkcji wina operatora nie ma surowca wina operatora Operator to taki chłopek do bicia Nie ma normy bo maszyny się psują wina operatora

Haha
@Obserwator

Nie ma surowca bo rury nie poprawisz pewnie haha. Zamieść podłogi po zmianie nie potrafisz to czyja to wina? Ale trzask pekajacej (usunięte przez administratora) słychać

@Haha

Rurę to możesz poprawiać 100 razy ale jak nie ma surowca w pojemniku bo obrotowy nie miał czasu nasypac Wierz mi to nie pomoże Z pustego i Salomon nie naleje A jeśli chodzi o zamiatanie to przy suszarkach jak obrotowy bierze surowiec i mu się nasypie to jakoś szczotki nie bierze i nie zamiata

W
@Widz

Bo powinno być trzech obrotowych a nie jak obecnie dwóch i czasu nie mają na zmiatanie naelektryzowanych kulek tymi dziadowskimi szczotkami

Obserwator 2

Haha

Asc
@W

Trzy osoby na jednym stanowisku,to tylko przywilej obcokrajowców.Polak musi poczuć w kościach że był w „ pracy"

Byly
@Asc

Polski pracownik w oczach prezesa to len i brakorob któremu należy zabrać premie za braki i wydajność A jaka to może być wydajność jak maszyny są zepsute i ciągle się zatrzymują Na braki również pracownik nie ma wpływu gdyż zle detale produkuje maszyna

Nom

To to pikuś, żebyś widział co się na magazynie dzieje...

@Nom

Tak to prawda operator o wszystko musi się prosić o surowiec. pojemnikiżeby przywieźli a palety musi sobie sam przynosić albo słyszy teraz nie mam czasu

Obrotowi

Zapraszamy na szkolenie na obrotowego. Cała hala jest Twoja. Odkopuj surowce, mieszaj je później, wspinaj się po wtryskarkach żeby je nasypac. Dźwigaj worki 25 kg x 50 na niektóre maszyny. Zwiez wszystkie pojemniki. Obinduj fiaty, inne pojemniki 2 razy, przy tym zrób po 50 przysiadow na zmiane. Przy niektórych detalach złóż 40 reepakow. W między czasie zrób 3 podmiany i sam pójdź na przerwę a to że 5 minut człowiek sobie odpocznie to piszesz ze juz nygusy? Utrzymuj porządek na hali i rób kilka dodatkowych prac jak przepakowanie. Jeździsz na milimetry między pojemnikami. Starasz się nie hamować na zakrętach żeby się wyrobić w czasie żeby dowieść surowiec pod maszynę. Robisz robotę za referentow bo czasem musisz zamawiać zamówienia których nie zrobił referent. Nie widzimy w tym problemu ale problem widzisz Ty dlatego zobacz jak mamy łatwo. Pozdrawiamy

@Obrotowi

To przejdź na maszyny będziesz miał mniej pracy

@Tu

Sam już tu nie pracuje i nie żałuję. Skoro tak narzekacie wszyscy to nie lepiej zmienić pracę, a nie stanowisko? Jak w domu publicznym dzieje się źle to trzeba wymienić panie, a nie firanki ;) Napisać CV i zobaczyć co oferują inni nic nie kosztuje, a można sobie poprawić i przestać tylko narzekać.

Szczerze odradzam. Zarówno potencjalnym pracownikom, jak i chętnym na "praktyki" studenckie. Zarobki są nieadekwatne do warunków pracy ( 4-o brygadówka, praca na kilku maszynach jednocześnie, bieganie od maszyny do maszyny, które wciąż ulegają awarii. Formy są użytkowane do granic, nie podlegają sensownym remontom. Odbija się to czasem na absurdalnych czynnościach zrzucanych na operatorów. Przy problemach z produkcją 90% przypadków odbija się na operatorze. Nawet studenci w czasie praktyk są wykorzystywani jako tania siła robocza niwecząc ich potencjał i zrażając do branży. Prezez obnosi się ze swoim bogactwem ,a pracownicy ledwo wiążą koniec z końcem. Moja ocena to 2/10. Te +2 punkty jedynie zaskarbili sobie NIEKTÓRZY pracownicy produkcyjni, niosący pomoc w trudniejszych sytuacjach.

Jeżeli chciałbyś mieć ucieta premie uznanionowa za 2 tygodniowy urlop który należy się jak psi zupa to zapraszamy do Bilplastu :)

Wrrr

I bardzo dobrze, w dup*ch się Wam poprzewracało od dobrobytu roszczeniowcy. Urlop to by każdy chciał, a robić nie ma komu! Zrobicie 200% normy to wtedy można rozmawiać, a tak to nie dość że pełno braków robicie i urlop sobie bierzecie, a później pretensje że premi nie ma... No po prostu śmiech na sali...

H

To prywatna firma, podpisując umowę wiedziałeś/aś na co się zgadzasz. Jak Ci się nie podoba to droga wolna ;)

@H

Jak się przyjmujesz to obiecują gruszki na wierzbie podwyżkę dwa razy w roku a jest jedną na 6 lat jak dobrze pójdzie Awans tylko nie wiadomo na jakie stanowisko

G
@Czytelnik

To jeśli nie dostałeś obiecywanej podwyżki to co tu robisz po 6 latach? Nie podoba się to człowiek zmienia pracę, a nie tylko narzeka jak nie powiem kto...

@G

Jak dokładnie wyglądają kwestie związane z podwyżkami? Chciałbym zweryfikować, czy po przepracowaniu określonego czasu można liczyć na automatyczną podwyżkę, czy może tylko i wyłącznie jest to sprawa uznaniowa i nie można być jej pewnym? Dajcie znać, jak to wygląda.

@Bogdan

Liczyć możesz na wiele ale czy dostaniesz to wielki znak? Zwłaszcza teraz

@Wrrr

Proponowałbym szanować swoich pracowników ponieważ oni naprawdę zostawiają wiele zdrowia i serducha w Waszej firmie za co tak naprawdę? Za takie oponie jakie dostajemy? 200% normy? To nie tylko od pracowników produkcji jest zależna norma ale też od złego stanu maszyn, od ustawiaczy którym się nie spieszy do podejścia do maszyny a pracownicy produkcji co mają zrobić w związku z powyższym? Powinniście coś zrobić żeby utrzymać obecną kadrę a nie tylko wygłasza ie same hejty wobec nich. Nie tedy droga. Tak się dobrej atmosfery i dobrych wyników nie zbuduje. Przemyslcie sobie to czy warto kontynuować taka taktyke. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Bogdan

Powiedz proszę, jak do tych niepochlebnych opinii maja się zarobki? Ile można wyciągnąć?Jest jakaś szansa na premie uznaniowe?

@Bogdan

3000 nie będziesz miał nawet z premia uznaniowa

@Tu

Prócz premii jest możliwość zrobienia płatnych nadgodzin lub otrzymania benefitów z funduszu świadczeń socjalnych?

Witek

Witam. Jakie centrum medyczne obsluguje Bilplast??

@Witek

NFZ ;)

Tru

Dlaczego usunięto panią dyrektor?

Pan i władca
@Tru

Bo mi się znudziła to powiedziałem żeby sobie poszła w... i poszła ;)

Lulu
@Tru

Tak sie nadawala na dyrektora że az postanowili dac jej szansę sprawdzić się gdzieś indziej...oby zdala od ludzi

Cichy wielbiciel
@Lulu

Ale zwierzątek też szkoda...

Krzysztof
@Cichy wielbiciel

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Wasze wpisy, dlatego wolę się upewnić. Czy w firmie BILPLAST doszło do zmiany dyrektora? Jeżeli taka zmiana nastąpiła, to chciałbym, abyście napisali, dlaczego podjęto taką decyzję oraz czy wybrano już nową osobę na to stanowisko. Proszę o sprecyzowanie poprzednich wpisów.

Arkan
@Krzysztof

Jest , dużo lepsza. Generalnie w każdej firmie produkcyjnej o tej porze roku jest problem z temperatura na hali... masakra jak się czyta te wpisy frustratów.. „Żyda astona ? „Ktoś kto pracuje w tej firmie od 40’lat ? Jestem studentem i chciałem iść tutaj na praktyki a wszystkie te firmy właśnie maja takie komentarze na goworku, srednio to ludzie zachęcające żeby z wami pracowac. Nie po to tyle lat studiów

@Arkan

Gdzie i co ty studiujesz że tak piszesz bez ładu i składu

Bil

Hehe Arkan Typowy Sebix z FB Szlachta nie pracuje/studiuje

@Czytelnik

U nas w personalnym. Tam w jednym pokoju też pracuje taka pani co mówi bez ładu i składu.

Marzena

Hmm, czy swoją wypowiedzią sugerujesz, że zatrudniają tam ludzi bez odpowiednich kompetencji? Z tego co widzę nie mają zbyt wielu ofert pracy https://pracodawcy.pracuj.pl/bilplast-s-a,9197. Jeśli nie ma przemiału w pracownikach to chyba dobrze świadczy o firmie?

To ja
@Marzena

Jeśli kadra robotnicza jest zakochana ukraiński z agencji pracy to nie ma powodu wystawiać ogloszeń o pracę, a puki co na górze są pachołki wygodne dla wszystkich to też cisza.

To ja
@To ja

Zapychana ukraińcami*

Jeden z kilku
@To ja

Polaków chętnych nie ma, filia w drodze tylko ciekawe kto taki kawał będzie jeździć? Jeśli dorzucić nowe kierownictwo które pewnie wielkie ,,g" będzie wiedziało jak pewien jeden kierowniczyna to zachęta żadna . Poza tym kolejną dyr zwolniono, na miejsce dyrektora prod. tez nikt nie chce przyjść, dużo się dzieje ale nie widzę plusów a wręcz obawy o przyszłość moją i innych. Może czas na zmianę po killunastu latach niełatwej pracy. Choć przyznam, że pamiętam czasy jak tu było dobrze.

igo
@Jeden z kilku

masz pretensje do świeżego człowieka? Dobrze się czujesz?

Pomocna opinia

Całe szczęście kochani czytelnicy że nie ma już na produkcji(usunięte przez administratora) Byli to (usunięte przez administratora) którzy cieszyli się bardzo negatywna opinia wśród swoich podpopiecznych. Wprowadzali(usunięte przez administratora)zamęt, negatywna atmosferę za czym szło bardzo niskie morale wśród pracowników oraz wiele wypowiedzen doświadczonych pracowników na przestrzeni lat. Nie chcę tutaj cytować wyżej wymienionych ludzi bo pisze ten post przed 22 (usunięte przez administratora) Na szczęście juz ich nie ma i nastała normalność. Nowi kierownicy słuchają swoich pracowników, są merytoryczni, dobrze się z nimi współpracuje, utrzymują dobry kontakt z ludzmi. Morale na ich zmianach są conajmniej dobre albo bardzo dobre. Ktos kiedyś powiedział że 'wszystko do nas wraca'. A więc mam apel do przyszlych i obecnych pracowników firmy bilplast. Traktujcie ludzi tak jak sami byście chcieli być traktowani a będzie dobrze. Pozdrawiam

Paulina B ;-)
@Pomocna opinia

Bogdan S., Adam P. i Jakub O. też już zakończyli współpracę z firmą Bilplast...nadchodzi tylko dobra zmiana :-)

God
@Paulina B ;-)

A co mają te osoby do wspomnianych kierowników? Oni zakończyli współpracę, bo znaleźli lepsze/dogodniejsze stanowiska mimo że nikt na nich nie narzekał. Więc jeśli Pani przytacza jakieś osoby to proszę podać takie które są lub były w podobnej sytuacji, bo jest wiele osób które zakończyły współpracę z firmą mimo że nikt na nich nie narzekał ani nie podważał ich kompetencji.

@Paulina B ;-)

Zasłania się Pani nie powiązanymi z panią osobami, tylko pytanie po co? Żeby podbudować się lub swoje ego? Jak się poniosło porażkę to trzeba przyjąć ja na klatę ;)

Kiedyś pracowałem
@God

A czy wyżej wymienieni kierownicy zostali zwolnieni bo z tego co wiem to sami odeszli? Częsta wymiana dyrektorów mocno omawiana na portalu i odejścia innych osób na których nikt nie narzekał daje dużo do myślenia o tym co się dzieje w tej firmie. Jak gdzies jest dobrze to ludzie nie odchodzą.

@Kiedyś pracowałem

I chwała im że odeszli

Starszy operator z wieloletnim
@Pomocna opinia

Od dłuższego czasu czytam te wiadomości i zaczyna wzrastać we mnie wku... widze, że do głosu zabrał się dział personalny więc postanowiłem dodać coś od siebie. Całe skupienie idzie w ludzi ktorych w tej firmie nie ma i ngdy juz nie będzie. Pisze sie co było, kto jakie porażki poniósł a nikt nie pyta czego ludziom tutaj ciężko pracujacym potrzeba. Chcialbym by ten dział nie skupiał sie na tym co robi pani P czy pan M czy jeszcze inni bo ja mam to gdzieś ale moze zobaczył, ze szatnia męska jest w tragicznym stanie,ze nie ma sie gdzie umyc, ze smierdzi z nej jak z murzynskiej chaty. Toaleta na produkcji tragedia, w szatni damskiej jeden prysznic a kobiet kilkanaście na kazdej zmianie. Palarnia jak za czasów komuny. Ci co nie palą to i tak palą bo dym i smrud idzie na halę produkcyjna. Podwyzki byly ale znikome bo wzrost cen nie dał szans by je odczuć. Jak zarząd nie przestanie patrzyc przez pryzmat swoich zyskow i nie poprawi warunkow finansowych i socjalnych to sam na drugie imie bedzie mial porazka ...bo konkurencja juz sie tworzy i czeka na takich jak my.

@Starszy operator z wieloletnim

Na Was czeka konkurencja, a na wasze miejsca Ukraińcy :)

pracownik z Polski
@Były

“Bilplast to przede wszystkim pracownicy„ Ciekawe, jak te słowa zamieszczone na stronie firmy mają się do tego wpisu

@pracownik z Polski

Przecież pracownicy są, a z jakiego kraju to co za różnica? Ważne żeby hajs się zgadzał (przede wszystkim dzięki pracownikom) ;)

@Pomocna opinia

Widać na pierwszym i drugim piętrze w biurowcu internet działa badzo sprawnie a i czas pozwala na pisanie tutaj.Szkoda że tego czasu nie ma żeby zainteresować sie co sie w firmie dzieje i zamówic to czego brakuje . W tej firmie zawsze zwalało sie wine na tych których juz nie ma . A szefostwo uwielbia wazalinke i wzajemne klepanie sie po pleckach. Słynne zebrania u kierownikow pt uzgodnijmy jedna wersje jak dzis pokłamiemy na naradzie u prezesa . Szkoda tylko że z firmy odchodzą wartosciowe osoby które posiadaja wiedze i doswiadczenie na swoich stanowiskach a zatrudniamy ludzi bo są fajni i klepią sie z pracownikami po pleckach :)

E.C.

Powiem tak - byłam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bilplast. Jestem pod wrażeniem bardzo profesjonalnie przeprowadzonego procesu. Mimo że odpadłam.. Od początku pozytywne nastawienie, normalni ludzie, bardzo sympatyczni, punktualni. Co więcej - mimo że nie przeszłam, informacja zwrotna przez telefon (!) z podziękowaniem, wyjaśnieniem powodu itp. To się nie zdarza w innych firmach, gdzie albo nie ma informacji, albo krótki mail skopiowany z formatki. Osoby, które narzekają na pracę, zachęcam do poznania innych miejsc pracy bo chyba nie mają porównania :) idźcie np. do innej firmy "rodzinnej" którą jest Petecki - gdzie na porządku dziennym jest mobbing albo stanie 4h na baczność kiedy prezes nie ma humoru i mówi swoje kazania... :) Albo idźcie do korpo gdzie wasz przełożony nawet nie będzie wiedział jak macie na imię :) zachęcam do poznania innych firm, wtedy naprawdę docenicie czym jest normalność i dbałość o pracownika :) ja polecam Bilplast, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Szkoda że tak krótko, może kiedyś :) Lubię atmosferę w BILPLAST za: profesjonalna kadra zarządcza

Ew
@E.C.

Przez kilkanaście minut poznałas atmosferę w niewłaściwe śmiechu warte

zx

Fajna, kryptoreklama

sto
@E.C.

sam dyrcio chyba to sobie napisał ;)

Arkan
@sto

Idź się doucz to może zostaniesz kiedyś dyrkiem cepie

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST