Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

Empatyk

"karierowiczka" z kontroli znowu w natarciu, bije kobieta rekordy. Myślałem, naiwny ze rozmowa z osobą kompetentną poprawi sytuację. myliłem się, jest jeszcze lepiej- ona teraz podskakuje gdy coś u pracownika znajdzie. ludzie, ludzie..

widz
@Empatyk

to nie jest kontrola jakosciowa detalu tylko to polowanie na pracownika

uciekinier
@Empatyk

cóż pozostaje wam ucieczka z firmy. najpierw polowania z alkomatem teraz to wolą dwóch ukraińców niż jednego polaka zatrudnić

młody

Czy na hali jest nieprzyjemny zapach ?

Wazniak
@młody

Tak jest. Jak widzisz wokół siebie konfidentów. Uważaj na ruskich i rudych. Tak śmierdzi plastykiem

J
@młody

Zależy co kto zjadł na przerwie :-)

Nadlewka
@młody

Trzeba zmieniać skarpetki i będzie OK

Nazwisko zobowiązuje!!!

Wnik

dlaczego osoba, która nie pracuje przy stanowisku zajmuje się wizualizacją ułożenia stanowiska.??

Operator
@Wnik

Bo nasz dział badań i rozwoju z (usunięte przez administratora) na czele już tak daleko wszedł że wydaje im się że są nieomylni .Że takie prawdziwe alfy i omegi z nich . Szkoda że odkąd zwolnił się Kuba to na dole Pawelka nie widać. Mądrala się tylko kręci na papierami z prezesów.

Bill Cosby Show
@Wnik

Bo wszystko ładnie wygląda w teorii i na papierze ????

Ustawiacza

Byłem ustawiaczem form w TP w Żarowie składałem do was podanie i teraz widzę ze dobrze że nikt się nie odezwał , caly czas szuka pracownika a sie nie odzywa. Wiadomo ze cos jest nie tak.

@Ustawiacza

Może nie spełniasz naszych oczekiwań. Teraz zatrudniamy kolegów z którymi nasi pracownicy pracowali w innych firmach. W planach jest dobudowa piętra w biurowcu bo już się ledwie mieścimy.

ustawiacza
@Ewa

no wiesz 4 lata w termoplastyce, studia, zero L4 , może i nie spelniam warunków. chyba że wymagacie znajomość chińskiego to faktycznie nie spełniam.

@Ewa

"Teraz zatrudniamy kolegów z którymi nasi pracownicy pracowali w innych firmach" aha :D czyli nie kompetencje, a znajomości. Super kadry! :)

Pani prezes obiecala że wyplata będzie na czas. Pieniądze są ważne ale trzeba się mocno zastanowić czy warto narażać zdrowie a nawet życie pracowników wznawiajac produkcję. Wszystkie firmy z którymi wsolpracujemy wstrzymały produkcję a w naszej firmie jest wszystko na odwrót.Mam pytani a zarazem prośbę do Zarządu czy warto ryzykować skoro gwałtownie rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem. Ja rozumie ze firma jest w trudnej sytuacji ale zdrowia i życia za pieniadze nie kupisz a to jest chyba najważniejsze.Pozdrawiam.

No raczej...jesli macie pisac cos nie na temat i jakies glupie teksty to iepiej sie zastanow.

Rec

Chroń swe życie i idź na zwolnienie, dzięki temu nasze też oszczędzisz :)

Zx

Info na stronie Bilplastu

Ss

A jeszcze prezes został teraz bez wspólnika.. Cienko to wszystko wyglada

Engel

Ile masz lat że jeszcze wierzysz w obiecanki ? Może jeszcze w Mikołaja wierzysz? Zejdź na Ziemię: )

nowy

Dostaliście wypłatę na czas? I czy całą, czy 80%.

@nowy

Wypłata jest na czas Płacą 80% Czas pracy jest skrócony o 32 godziny Ale nie wszyscy tak pracują Niektórzy pracują po 16.godzin

Jarek

U was też chodzi sie w maseczkach?

Ito
@Jarek

Tak

Ile jest zmian w BILPLAST?

Procownik

3 zmiany

?

Ludzie zacznijcie utożsamiać się z firmą, która daje wam chleb oraz zacznijcie szanować pracę. Chciałbym też przypomnieć, że czasy się właśnie zmieniły i będzie problem z pracą. Pani prezes robi wszystko, co w jej mocy, by utrzymać nasze miejsca pracy, a Wy komentujecie zakup maszyny przed pandemią, żałosne.

M

Bardzo mi przykro że pomyliłam się broniąc do tej pory Panią prezes i zarzad firmy. Jednak inni pracownicy mieli rację tu ważniejsze są maszyny i kasa niż zdrowie a nawet zycie pracowników. Zgodzilismy się na kilkudniowy urlop a wzamian od zarzadu nie dostalismy nic.Pani prezes twierdzi że nie stać firmę na postojowe a na nowe maszyny i filię to sa pieniądze.Moi kochani nie miejcie skrupułów i uciekaicie na zwolnienie.Kazdy lekarz rodzinny wam je da Nie narazaicie sami siebie i waszych bliskich.

Pytanie do Zarzadu ...czy wyplaty beda na czas ? Z tego co wiem zaklad byl czesciowo zamkniety a osoba ktora liczy wyplaty jest w ryzyku ze wzgledu na wiek (tak slyszalem)Produkcja jeszcze pracowala a osoby pracujace w biorach juz siedziala w domu bo bali sie zachorowac .I czy od poniedzialku bedziemy juz pracowac czy produkcja juz rusza?pozdrawiam wszystkich z Bila .

pracownica

Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna.Wszyscy boimy się o zdrowie swoje i naszych rodzin.Czekamy na wiadomości od Zarządu w sprawie restartu produkcji ,ale z uwagi na powagę sytuacji prośba :darujcie sobie te wszystkie uszczypliwości.

bottom

nie wiem kto wczoraj wymielił te wszystkie bottomy ale pozdrawiam za heroiczną prace brygade a bo w końcu normalnie da się przejść

uśmiech
@bottom

przecież to oczywiste, że nie wymielił tego ich młynkowy, leser co tylko (usunięte przez administratora) ściemnia. nie ma tych nygusów na A: grubego obrotowego i młynkowego. robota zrobiona na 300% nikt się nie skarży i wszystko jest na czas :)))))) co to za polityka trzymać ludzi na stanowiskach - bo tak. mimo, że się nie nadają, oboje na taśmie już dawno powinni pracować

Kubala
@uśmiech

Najpierw to się przedstaw jak coś piszesz nie widzę tu żadnego odważnego KOZAK W NECIE (usunięte przez administratora) W ŚWIECIE ????????????

Mega
@Kubala

No ale prawda w oczy kole !!!dawno juz ich powinni wywalić z bila

@Kubala

Panie Kubala, akurat pana to powinni zwolnic bo nic pan nie robi. A jak już ktoś panu każe coś zrobić to po pana wykonanej pracy ciągle słychać teksty z pana ust ile too ja dzisiaj zrobiłem jak js się narobilem itp.

Jarząbek

Z uwagi na pandemiczną sytuację i paniczny strach przed pójściem do pracy, proponuję wypożyczenie sobie jednej maszyny do domu :) taka.. Praca pół zdalna ????

@Jarząbek

Z uwagi na pandemiczna sytuację to lepiej zacznij szanować pracę bo niedługo bedziesz żarł gruz

Widz

Jak przezyjemy

Jarzabek

O mnie się nie martw :) wujku "dobra rada"

Xd

Co za pracodawcy którzy nie dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników....trzeba zgłosić do sanepidu i koniec tych żartów..

Swojak

Ludzie zacznijcie myśleć! Nikt o was teraz nie będzie się martwił tym bardziej pracodawca. Każdy martwi się o swoje litery... Tym bardziej teraz... Boicie się pracować? Dzwonicie do swojej poradni, bierzecie zwolnienie zostajecie w domu. Po co się nad sobą użalać.

@Swojak

Nikt tu nie oczekuje cudów ,ale przynajmniej bezpiecznych warunków .Dopuszcza się do pracy chorych,kaszlących ludzi a to w obecnej sytuacji bezpieczne chyba nie jest

Swojak

Niestety tak wygląda teraz sytuacja w każdej firmie i nie jest to wina pracodawców. Władza powinna o to zadbać, aby odizolować każdego potencjalnie zarażonego, wystarczy spojrzeć na Chiny..

Zarząd BILPLAST S.A.

Szanowni Państwo, Rozumiemy Państwa obawy oraz niepokój związany z koronawirusem. W ubiegłym tygodniu podjęliśmy maksymalne środki ostrożności, aby uchronić Państwa przed ewentualnym zarażeniem i zapewnić dobrą i bezpieczną organizację pracy. Ograniczyliśmy wizyty gości spoza firmy do absolutnego minimum, zapewniliśmy Państwu środki do dezynfekcji, odwołaliśmy szkolenia, ograniczyliśmy spotkania i wyjazdy służbowe, aby nie zwiększać ryzyka zachorowalności. Ograniczyliśmy także ilość osób pracujących w zakładzie i zmniejszamy produkcję. Rozważamy również możliwość wysłania na urlopy wypoczynkowe pracowników najstarszych wiekiem. Stosujemy się do wszystkich wytycznych i zaleceń Rządu. W tej chwili nie możemy zamknąć całkowicie naszego zakładu, ponieważ nasi klienci także pracują. Kary, które moglibyśmy ponieść z tym związane miałyby konsekwencje na dalsze funkcjonowanie firmy, a co za tym idzie zapewnienie miejsc pracy dla wszystkich pracowników naszej firmy. Monitorujemy na bieżąco informacje od naszych klientów. Jeżeli klienci wyłączą produkcję, zapewniamy Państwa, że nie będziemy obojętni na Państwa prośby o zatrzymaniu produkcji. Będziemy Państwa informować na bieżąco o decyzjach jakie podejmuje Zarząd.

Wieloletni pracownik
@Zarząd BILPLAST S.A.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem że macie państwo podpisane umowy z innymi firmami. To naturalne. Naturalne jest również w przypadku tegoż wirusa iż jeśli człowiek ma się zarazić to nie musi się zarazić w pracy tylko może go złapać poza nią. Natomiast nasze obawy wynikaja z faktu iż w nadchodzącym tygodniu nasilenie wirusa nad Europa będzie największe z tad moja prośba o otrzymamy juz komentarz. Natomiast nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie. Czy moglibyście zaopatrzec naszych pracowników w maski ochronne zeby zmniejszyć ryzyko zachorowania bądź zarażenia się od któregokolwiek pracownika który mógłby nie wykazywać objawów? Jedni specjaliści mówią że w minimalny sposób one pomagają jeśli nie zachowuje się minimalnego dystansu z człowiekiem czyli jest to 1 metr.

Zarząd BILPLAST S.A.
@Wieloletni pracownik

Szanowni Państwo, Już w zeszłym tygodniu próbowaliśmy zakupić maseczki ochronne, ale niestety jest deficyt na rynku. Mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie w najbliższym czasie. Monitorujemy dostawy w tym obszarze. Jak tylko będzie taka możliwość zakupimy odpowiednią ilość dla Państwa.

Tubiś
@Wieloletni pracownik

Czy prosząc o maseczki orientujesz się jak czesto powinieneś je zmieniać aby zapewnić sobie odpowiednia higienę?

@Zarząd BILPLAST S.A.

A czy pracownicy,którzy mogą wykonywać swoją pracę zdalnie z domu dostaną taką możliwość?im mniej osób fizycznie w zakładzie tym lepiej. Rząd również to zaleca w każdej firmie.

@Tubiś

No..a Maseczki mało co dają..lepiej zainwestować w takie kaski jak u stomatologa. Maseczki i tak powinno się zmieniać co 2 godziny.... wiec to pieniądze w błoto

Gs

Taka np chirurgiczna maseczka może być założona przez 10-15 minut..

Wieloletni pracownik
@Tubiś

Oczywiście. To musi nastąpić minimum kilka razy na zmianę ale narażając swoje zdrowie jak i może życie dla firmy która jeszcze nie jest zamknięta mam prawo wymagać aby zarząd robił cos więcej niż dotychczas żeby nas ochronić. Choć zdaje sobie z tego sprawę że to bardzo trudne. Bo pracuje wielu ludzi w naszej firmie i ryzyko zakażenia jest ogromne.

Długoletni pracownik

Witam serdecznie i mam pytanie do zarządu firmy. Proszę o komentarz w sprawie pracy w momencie zagrożenia epidemicznego w naszym kraju oraz o apel rządu o zostanie w domu do 25 marca włącznie aby nie narażać siebie, bliskich oraz współpracowników na zarażenie wirusem COVID-19. Jest weekend natomiast od poniedziałku wiele osób rozważa nie przyjście do pracy ponieważ boją się o swoje zdrowie. Jest to bardzo trudna i dynamiczna sytuacja dla nas wszystkich. Lekceważenie jej może mieć tragiczne skutki.

@Długoletni pracownik

Ja również boję się o swoje zdrowie i o zdrowie mojej rodziny pracodawcy muszą nam zapewnić pracę jak najbardziej zdalną tutaj w Bilplaście jest to raczej nie możliwe dużo pracy zespołowej i maszyna blisko maszyny .Dzieci nie chodzą o szkoły od poniedziałku ale co to za bezpieczeństwo dla naszych dzieci skoro my będziemy opuszczac domy i jeździć MPK do pracy i spotykac po drodze setki ludzi.Prosze również zarząd firmy o podjęcie jakiś kroków w tej sprawie.Pozdrawiam wszystkich kolegow i koleżanki z pracy i uważajcie na siebie

Wirus
@Długoletni pracownik

Kupią kombinezony malarskie i maseczki pyłowe i każą stać w tym 8 godzin przy maszynie i będzie bezpiecznie. A po drugie duża grupa osób w pracy zabezpiecza się pijac alko, więc oni nie są w grupie ryzyka.

Hi men

Zakłady pracy gdzie na zmianie jest do 50 osób mogą funkcjonować. Dzieci najczęściej przechodzą bezobjawowo, najbardziej narażona jest grupa w podeszlym wieku i z osłabionym organizmem przez różne schorzenia. Nie ulegamy zbiorowej panice.

Czytelnik
@Hi men

Czyli wszystko jest pod kontrolą

Dlugoletni pracownik

Na pewno nie wie co mówi. Jeśli będziemy bagatelizować problem to w końcu i tak zamkną wszystkie firmy których produkcja nie jest niezbędna do przetrwania jak w krajach takich Jak Włochy, Hiszpania, Francja. Jeśli nie zatrzymamy rozprzestrzeniania się wirusa i będziemy chodzić do pracy to wystarczy jedna osoba żeby zaraziła wszystkich innych i tak będziemy poddani kwarantannie na wiele tygodni więc czym szybciej to zrozumiemy tym lepiej. Mierzenie gorączki na wejściu nic nie da ponieważ wiele silnych organizmów przechodzi tego wirusa bezobjawowo a może zarazić innych słabszych, przede wszystkim palaczy którzy mają osłabione płuca przez palenie papierosów. Życie i zdrowie jest najważniejsze. Pomyślmy o tym zanim będzie za późno. Proszę Was. W Chinach i we Włoszech zbagatelizowali problem i dzisiaj młodzi ludzie jak i ich rodzice, dziadkowie umierają w szpitalnych korytarzach bez pomocy, albo w domu bo w szpitalach nie było miejsca. To nie prawda że wirus atakuje tylko osoby starsze. To propaganda telewizji w celu uspokajania europejczyków.

Edek
@Dlugoletni pracownik

Wejdź na: www.bilplast.com.pl Zadzwoń pod podany numer i się dowiedz, a następnie zdaj nam relację :)

@Edek

Zarząd dzisiaj nie pracuje..gdzie szukać info?

Tedi

Może niech zarząd się sie wypowie

L

Morawiecki zezwolił na pracę. Pracujcie więc.

Czytelnik
@Tedi

Na co wy liczycie Pieniądz i tylko pieniadz

Czy kierownik ze zmiany B to jeszcze pracuje?

ITI go home

Olek? Na szczęście jeszcze wytrzymuje :)

@ITI go home

Tak on....myślałem że już niepracuje niebylo to trochę? a jak można się z nim skontaktować?

Ludzie uciekaj ie z tej manufaktura bo nas tu zamecza to już nie jest praca tylko tyranie ponad siły A jeszcze zafundowano pracownikom wdychanie substancji chemicznej która jest rozpylana co 30 bez wentylacji Ale co tam ludzie

to ja
@51

o tak to nas zabije jak koronawirus sucho w ustach i częste głębokie wdechy w pobliżu tego urządzenia a oni jaja sobie robią..szkodliwość w normie .. masakra.Pan Mateusz powinien wstawić się za ludzmi ktorzy tam pracuja na maszynach 18 i 19.Ten zakład to (usunięte przez administratora)...ukraincy juz odchodza ..i bardzo dobrze bo warunki pracy złe.

Widz
@to ja

Ten środek chemiczny oznaczony jest piktogramem Substancja Szkodliwa Dla Zdrowia

zalamany

Pani Prezes czy wszystkie tematy ze skrzynki sa zamiatane pod dywan? Kolego tylkoo nie idz na ustawiacza na Jedrzejowska bo dostaniesz w leb od Arka

nowy

Widzę ze necie jest oferta pracy dla ustawiacza, jakie zakład oferuje zarobki na tym stanwisku na początek? brutto/netto?

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST