Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

AES

Tak to prawda w bilplascie można jedynie dorobić się garba prezes na każdym zebraniu mówi ze firma stoi bardzo dobrze ale pieniędzy na podwyżki dla produkcji nie będzie Nikt tu do pracy nie chce przyjść jak mu proponują marne pieniądze za ciężką pracę w Świątek i piątek Nawet pracownicy tymczasowi nie chcą przychodzić Jedyna szansa w Ukraina ale oni tylko na lżejszy maszynach Teraz zamierzają otworzyć nowa filie ciekawe z kadrwezmą pracowników

@o2!ted

Całe szczęście już nie pracuję w tej firmie obrazek jak z 'Ziemi Obiecanej' omijać tą firmę szerokim łukiem na pewno niczego się tutaj nie dorobicie... Jeśli chodzi o zarobki są beznadziejne... Ostatnio słyszałem od znajomego że na zebraniu z prezesem dowiedzieli się że bardzo dobrze zarabiają HAHAHAHAHAHA najlepsze jest to że człowiek nie ma zielonego pojęcia albo dobrze udaję ile zarabiają u niego pracownicy... a zarabiają bardzo kiepsko... prawda jest taka że pracują tam ludzie którzy nie mają innego wyjścia i po prostu tam siedzą szkoda mi przede wszystkim młodych ludzi którzy tam siedzą nie wiadomo po co... bo na pewno nie dla pieniędzy... Jeśli chodzi o poziom wiedzy ludzi z góry jest bardzo niskich lotów... maskują swój brak wiedzy ludźmi z dołu... Nie polecam pracy w tej firmie. Uciekłem jak było to tylko możliwe. Możecie się spodziewać tutaj jedynie minimum jakie oferują pracodawcy kto tańszy ten lepszy więc pracują Ukraińcy. Pozdrawiam.

sto

Nikt nie chce podjąć pracy w tak ;wspanialej ; firmie proponują tu zarobki na poziomie najniższej krajowej a wymagania maja ogromne A najwięcej wolow roboczych potrzebują na karna brygadę ponieważ w tak milej atmosferze stworzonej przez ... nikt pracować nie chce

@A

Mentalnosc polskiego pracodawcy lepiej zatrudnic ukrajincow niz dac podwyzki

widz

Wlasnie sie nie godze ale wspolczuje tym co tam pracuja

widz

Wcale nie jest zle gdy rodzina zasiada do niedzielnego obiadu a ja do pracy albo gdy w sobote wyjezdzaja a ja w pracy ale za to w srode mam wolne SUPER!

kolo

To takich chetnych mam potrzeba zapraszamy

kolo

System czterobrygadowy czyli swiatek piatek I niedziela Jedna sobota I jedna niedziela w miesiacu wolna Sa oczywiscie wolne dni w tygodniu

kolo

Niestety. za taka ciężka prace Malo placa i do tego ten system

w &6

A nikt nie jest zainteresowany ciezka praca na produkcji za Marne pieniadze w systemie czterobrygadowym

obecny

Każdy chyba wie przez kogo...

widz

A kiedys byla to fajna brygada I co sie stalo a moze inaczej przez kogo?

ACD

Nie na wszystkich brygadach jest tak beznadziejnie jak na karnej. A karna to faktycznie masakra

Kolega kolegi

Słyszałem że taka bieda w biurze... Samego dyrektora nie stać na nowy samochód kupił sobie 8 letni Wszędzie oszczędności :(

widz

Tak tak potrzebni są pracownicy a zwłaszcza na karna brygadę z tej ludzie uciekają lub są wyrzucani Nawet pracownicy tymczasowo nie chca pracować Ciekawe dlaczego ?

in

A nie interesują Cie zarobki na produkcji tam gdzie ludzie ciężko tyraja Tam potrzebni są ludzie do pracy

in

Zakład rozbudowuje sie będą potrzebni nowi pracownicy Ciekawe czym zachęca ludzi do podjęcia tu pracy może dofinansowaniem do kolonii dla dzieci a może prace 16 godzinna kub prace w brygadzie karnej Tam dopiero jest rotacja każdy ucieka

andro6

Jaki z niej technolog od przepisywania papierów zreszta ci pozostali potrafią tylko podkrecac maszyny żeby więcej produkować a jesli chodzi o jakość to slaba

były
@andro6

To jest córka poprzedniej {emerytowanej} dyr. do spraw jakości {a teraz żona "gł. technologa"} a sama ma ukończone marketing i zarządzanie.

on

Chcesz trafić do obozu pracy to zapraszamy To jak tu się pracuje to przerasta wszystkie wyobrazenia

widz

Tak pewnie za dużo bo pracownicy z biura nie będą mieli za co wyjechać w.góry z dziecmi a karnety na basen tez wazne bo za biurkiem Malo ruchu

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST
1.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Obywatelska 117
    94-104 Łódź