Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Pomagajmy

Ludzie przychodzę do was z taka sprawa nasza koleżanka straciła wszystko w pożarze pomóżmy jej wrócić do normalności Liczy się każda złotówka POMAGAJMY !! Link do zbiórki https://pomagam.pl/t4hye4w8

@Pomagajmy

Kto to ?

A3
@Pomagajmy

Dokładnie każdy grosik! Nie wstyd nawet złotówkę wpłacić! Bo jak milion osób wpłaci "tylko" złotowkę to ma wielką moc! pamiętajcie Kochani! Pomagamy

Ktoś
@Gość

A jakie to ma znaczenie kto to? Jest ktoś to teraz cholernie potrzebuje naszej pomocy więc jeśli nie masz ochoty wesprzeć to poczekaj do jutra a na bank się w pracy dowiesz o kogo chodzi. Niech teraz każdy postawi się na miejscu tej kobiety i zamiast narzekać tutaj jaka ta praca jest okrutna, zła i podła złączmy swoje siły i zróbmy coś dobrego. Każda złotówka się liczy. Nie bądźmy obojętni bo ta sytuacja mogła spotkać każdego z nas.

Kamyk
@Gość

Dziewczyna z A3

???

"Koronawirus SARS-CoV-2 może przetrwać w formie zakaźnej przez kilka godzin w powietrzu, a kilka dni na różnych powierzchniach" w palarni jeśli 40ludzi na siebie chucha dymkiem wirusa niema?:)

???

Każdego może to spotkać mnie ciebie jego ją ale ja nawet najgorszemu wrogowi żadnej choroby w życiu nie życzę. Oby szybko wszystko wróciło do normy.

MM
@???

Jaki wirus wytrzyma w takich warunkach ;D.

gość
@???

3 godziny na powietrzu.....klamki kilka godzin może przetrwać kartony i poczta papierowa kilka dni.....za każdym razem trzeba myć ręce i dezynfekować najgorzej jest wszystko drogą kropelkową to znaczy uważać na osoby kichające i kaszlące nie dajmy się zwariować uważać jeszcze raz uważać bo to jest tak zwana zmutowana grypa która się rzuca na płuca tak zwana influenza pozdrawiam wszystkich uważajcie na siebie dbajmy o wszystkich dla swojego bezpieczeństwa i o innych każdemu bez wyjątku to się należy być my solidarni to nas może uratować wzajemna życzliwość kochani

Aniol
@gość

A Ty co kierownik stacji sanitarnoepidiologicznej czy już wszystkie rozumy zjadłeś należy się stosować do poleceń sanepidu a nie do samozwanczych znachorow,kuruj siebie i rodzine

@gość

Ty już wiesz że grypa w łeb się klepnij znachorze i Gripex zazyj naukowcy się glowia alarm mamy specjalistę od chorób zakaźnych

Diabeł
@Aniol

Anioł zdrowy jesteś bo chyba nie każdy ma prawo swoją opinie wyrazić bo ludzie do poleceń się nie stosują

Edi
@Obserwator

Jaki ty jesteś pusty jak pustak tak tylko wyraża swoją opinie wieśniak

Zdziwiony
@???

Hm. 40 ludzi ? Że zdziwieniem muszę zauważyć że od czasu wprowadzenia obecnie obowiązujących zaleceń nie zauważyłem w tym pomieszczeniu takiej ilości ludzi ( pomijając fakt że po prostu tyłu się tam raczej nie zmieści..) Natomiast mimo zaleceń zauważyć można nadal grupowe i niefrasobliwe spożywanie posiłków. Będąc więc konsekwentnym, zamykając palarnię, zamknijmy też stołówkę :)

.....
@Zdziwiony

Tez tak uważam, konieczne jest zamknięcie stołówki oraz zakaz spożywania posiłków.

@Zdziwiony

Wez sobie wolne i nazryj sie do syta co wyjada ci ktoś z trzym masz problem

At

Właśnie, ztrzym ? xd proszę nie usuwajcie tego forum i piszcie jak najwięcej xd nic mnie tak nie bawi

@.....

Masz rację tylko niech zamkną też wszystkie sklepy żeby trzeba było zjadać najbliższych I wybierać kogo dziś zjemy mamę,tatę,a może babcie gratuluję podejścia do zycia

Danio
@.....

A co Ty niejesz hybryda jesteś zakaz posiłków idź się leczyć tylko na nogi bo na łeb już za późno

@???

Zamkniecie palarni uważam za poroniony pomysł. Tak samo ludzie spotykają się na stołówce, w szatni, kupa ludzi wchodząca lub wychodząca z firmy, ale oczywiście najlepiej iść za głosem 2 lub 3 osób na forum i zamknąć palarnie. To już za lepszym pomyłem byłoby np przebywanie na palarni minimum 10 osób. Teraz będzie więcej chorych zwłaszcza gdy wychodzi się na zewnątrz zapalić gdy temperatura spada poniżej zera. Proszę Hr o konkretne argumenty dlaczego zamknięto palarnię?

Wali

Tym ludzie mają wyjebke !!! Wiec panno rozkminić dobrze jak tam będę

Prawdomowna
@Wali

Tak napisałeś że już każdy wie o co chodzi

Lekarz
@Wali

Używki szkodzą

Zamknijcie się w końcu

Możecie przestać w końcu komentować? Czy to jest forum fideltronika? Nie! To jest portal o opiniach! Co do masek to nie są po to abyś Ty się nie zaraził tylko po to żebyś nie zarażał innych bo nie wiadomo czy jesteś chory czy nie! Kiedyś w fideltronik byli ludzie myślący - teraz sami hejterzy, osoby którym ciągle mało, niedoświadczeni i ludzie z IQ poniżej minimum... Szkoda że tacy właśnie rozwalają cały system.

No dobrze
@Zamknijcie się w końcu

Możemy! możemy?

Obserwator

Gdyby nie Ty nie wiem jak teraz bym żył gdzie chodził z kim spał może bym był a może nie

Pobutka

Zdziwiony się obudził brawa i co Cię tak dziwi po przebudzeniu panie zdziwiony

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jak to jest

Jak to jest że ziemia jest okrągła no jak to jest w łeb się klepnij i spytaj jak to jest bo boli

Masakra

Chciałbym żeby chociaż jedna osoba która wymyśliła noszenie tych maseczek żeby pochodziła w nich przez 8h ciekawe co by powiedziała to jest jakiś dramat swędzi cała twarz co chwilę poprawia się ta maseczkę uszy obdarte ciężko się oddycha w niej gratuluję naprawdę ciekawe ile to potrwa DRAMAT

Inna
@Masakra

Chcesz być zdrowy? to noś a nie narzekaj.

ET
@Masakra

Przynajmniej jest jeden plus nie czujesz już smrodu od niektórych ludzi którzy albo się nie myją albo nie piorą swoich ubrań albo to i to :D

Zibi
@ET

oszczędzają a tacy mają najwięcej gadania

Mario

Chyba najwyższa pora zamknąć palarnię!

El

Z czego te maseczki są zrobione wszystko gryzie drapie uczulenie się pojawia dramat normalnie jak można pracować w takich warunkach?

@El

Proszę w takim wypadku iść do kadr i złożyć wypowiedzenie, jeżeli Ci nie pasuje. Na co czekasz? Ludzie chcą pracować i chcą zachować stanowiska, a Tobie maseczka przeszkadza? Daj później znać, czy złożyłeś już wypowiedzenie, czy tylko tutaj jesteś taki wyszczekany?

Ziomek

Cieszę się że ludzie tutaj to minimalny odsetek całej firmy. Pzdr

k.

Miejmy nadzieję, że to wkrótce się skończy. Ja też cały czas mam nadzieję, że nikogo nie zwolnią i wszystko wróci jeszcze do normy. Trzeba teraz myśleć pozytywnie. Kryzys może do nas nie dotrze. Nie zadręczajmy się czarnymi scenariuszami

Przestancie wypisywac te bzdury i gorzkie zale, komu sie robic nie chce niech juz dzis idzie do kadr i sie zwolni, nie jestescie tu potrzebni z taka postawa. Chcielibyscie pieniadze za nic, jak naiwne dziecko, ze firma bedzie w stanie wyplacic takiej ilosci osob chocby 80 % wynagrodzenia przy zerowej produkcji. Pracujmy poki mozemy, kryzys nas nie minie, wiec sami sie zabezpieczcie juz na ten czas.

Pracownik 44

Ja to mam nadzieje, ze jednak firmy nie zamkna i bedziemy sobie spokojnie pracowac caly czas.

Xx

Czy to prawda że adecco nie przedłuża umów, Fideltronik Przerzuca do adecco? Czy ludzie pracujący rok lub dwa stracą pracę bo akurat się im teraz kończy umowa?

@Xx

Tak przenoszą ludzi do adeco żeby lepiej bylo nas zwolnić...

Pracownik 44
@Xx

Przykro to pisac i przykro, ze niektorych to spotka, ale na pewno zwolnien mozna sie bedzie spodziewac. Popatrzcie co sie dzieje na swiecie. Prognozuje sie, ze kilka milionow ludzi straci prace. Niestety, jest to w pelni zrozumiale i do przewidzenia.

Dzieki koronie teraz juz jest po aneksach a na zabraniu pan R mowil ze jeden dzień postoju firmy to kilka milionów straty ale żeby aneksy po 200 zł dla ludzi firma nie ma sam sie ośmieszył mówiac coś takiego

@Adam

Zacznij odróżniać jeszcze dochód, przychód i ewentualne kary za nierealizowane zlecenia

Xxx
@Inny

Ile dla Ciebie jest warte życie

@Xxx

To pytanie jest socjalistyczne czy kapitalistyczne. Jesteś wart tyle ile wnosisz w społeczeństwo jeżeli nic nie wnosisz no cóż odpowiedz sobie sam. Proszę sobie uświadomić że w społeczeństwie jesteśmy tylko jednostką a nie centrum świata, kropla w morzu. Szanuję Pana F który ciężka praca doszedł do swojego. To tyle w temacie znikam z tego forum, jest tu za dużo ludzi chcących ugasić swoje żale pisząc tu

Doświadczony

Tata ci nie przekazał tej tajemnej wiedzy podczas rozmowy jak byłeś mały?

Mika

Panią z HR fajnie się pisze ponieważ siedzą dupskiem w domu i nie narażają życia tak jak ludzie na produkcji. Stosujmy się do wytycznych WHO i zaleceń sanepidu. Naginanie zaleceń na korzyść firmy i zmuszanie do tego pracowników to sprawa dla sanepidu. Niech Paniusia łaskawa przyjdzie na 8h założy maskę i popracuje w niej zobaczymy jakie skutki będzie miało to na Paniusi zdrowie. Wtedy my grzecznie jako, że przykład idzie z góry dostosujemy się do wytycznej firmy. Dbajcie o siebie ludzie bo to wasze życie i zdrowie. Oni was kartonami obstawią jak ,,zejdziecie" w miejscu pracy , a producji nie zatrzymają (ja to było w Krakowie)tyle jest tutaj warte ludzkie życie więc zastanówcie się na czym im zależy.

Z tego co wiem, to te Panie są normalnie w pracy przez większość tygodnia ;) I te Panie też tylko wykonują polecenia tak jak my wszyscy, a obrywa się im za to że przekazują wiadomości. Zastanówcie się na kim tak wieszacie psy...

Zirytowana
@Mika

A kro Ci dziewczynko broni iść na bezpłatny? Skoro zdrowie jest najważniejsze to co Ty tutaj jeszcze robisz??

Mika
@Zirytowana

Właśnie zamierzam ewakuować się z firmy, zdrowie i życie mojej rodziny jest dla mnie najważniejsze. Życzę zdrowia i rozsądku w ten trudny czas dla nas wszystkich.

Maja
@Mika

Co? O czym ty piszesz? Przybliz te sytuacje o ktorej wspominasz?

Maja
@Mika

Jak ci nie pasuje to po prostu sie zwolnij, nikt cie tu nie trzyma. A nie wylewać swoich żali na forum

okii
@Mika

Masz rację zdrowie jest ważniejsze i twojej rodziny

@Zirytowana

I nie koro tylko kto nieuki

Obojętnie

Czyje się lekko bezpieczniejszy tylko czy te maski nie przydałyby się bardziej w służbie zdrowia? HR jak uważasz? Proszę nie usuwać postu będę go dodawać non stop

nick
@Obojętnie

Te się nie przydadzą to jakiś badziew najtańszy.

HR
@Obojętnie

My nie mamy możliwości usuwania żadnych postów z GoWorka. Jeśli nie naruszają regulaminu portalu i nie są usuwane przez administratora to wszystkie są widoczne, co chyba widać. Jeśli chodzi o potrzeby szpitali - zakupy na potrzeby Fideltronik nie wykluczają możliwości wsparcia z naszej strony dla szpitala w Suchej, jednak w tej chwili w pierwszej kolejności koncentrujemy się na naszej organizacji.

Nie HR
@Obojętnie

Fideltronik obecnie dzięki kontaktom z innymi firmami ma zamiar wspomóc Szpital Powiatowy w Suchej Beskidzkiej w niezbędny sprzęt.

Maska

Co do tych masek które mamy nosić to jak to jest wszędzie piszą i mówią że zdrowa osoba nie powinna nosić maski tylko jak ma kontakt z chora osoba a jeżeli już musi nosić to do 1h i zmienić na nową bo osadzają się na niej bakterie i wdychamy je z maski można złapać jakieś inne (usunięte przez administratora) Są jakieś określone zasady kiedy mamy je nosić? (usunięte przez administratora)m

Inny

Niech dają rekompensatę, niektórzy maja problemy z oddychaniem ale ch uj z tego ma nosić! Uprzedzając bu ra ków piszących „to się zwolnij”, absurd i psychoza która zapanowała w firmie nie jest podstawą do zwalniania się ale kto wie może będzie trzeba stad spi e rd 0 lić na bezrobocie

Gin z tonikiem

Ej ludzie! Apeluje do wszystkich o zdrowy rozsądek! Krytykujecie wszystko i wszystkich a zwłaszcza panie z hru które i owszem są w firmie bo je widuje bo wieszają te waszym zdaniem głupie karteczki ale są Bogu ducha winne bo to nie ich decyzje tylko góry. Naprawdę myślicie że firma robi to wszystko po to żeby wszyscy zachorowali? Że firma nie chce utrzymywać miejsc pracy i zarabiać pieniędzy żeby było póki może jeszcze być dobrze? Czytając wasze komentarze zastanawiam się nad tym czy może być dobrze skoro większość z was nie myśli. Wydaje wam się że pisząc te wszystkie rzeczy tutaj powstrzymacie wirusa?Otoz nie będzie produkcji to nie będzie pieniędzy na wypłaty. Cieszcie się że macie gdzie pracować skoro większość osób już straciła pracę. Módlcie sie o to żeby była jak najdłużej i dbajcie nie tylko o siebie ale też o swoje otoczenie. Naprawdę to nie trudne stosować się do zaleceń firmy która robi co może. I na koniec wywodu powiedzenie : jeśli chcesz zmienić świat to nie zapomnij zaczac od siebie.

Czy to normalne ze przenoszą ludzi z firmy fideltronik do Adeco?

Nie domyślasz się dlaczego? Pracowników adecco łatwiej sie pozbyć ????

Kolega

Ciekawia mnie materialowi na A6. Bo z tego co widze siedza ciągle na tel a przeważnie pani w okularach albo telefon lub plotki z ludźmi skoro przychodzi do pracy to powinna cos robic a nie sciemniac 8 godzin siedząc na telefonie lub plotkami sie znajmowac

Prawdomowna
@Kolega

Skąd wiesz takie rzeczy plotkujesz z nimi czy grasz na telefonie?A może kolejny z ciebie bajkopisarz

Kolezanka
@Kolega

No to wiadome odzywa się do ludzi jak do psów a jak coś potrzebujesz to ZARAZ chyba każdy tu mysli o pani N.M

xs
@Kolega

bo ich powinni wogule zlikwidowac a nie trzymac takich co zaraze niosa

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.