Fiskars Polska sp. z o.o.

Opinie o Fiskars Polska sp. z o.o.

Supermen

Jak jaki roman???? Romana nie znasz

Supermen

Syp (usunięte przez administratora) a wiesz ze Roman wrocil????????????

Cieawy
@Supermen

Jaki roman? Widzę panie na montazu nie maja dobrych opinii. Puszczalskie:)

Magda013

Skoro piszecie o tym że ludzie przychodzą wstawieni do pracy to może popatrzcie na buliego z Tomka zmiany!! Ale tam cisza nikt nic nie mowi

?

Co tu mówić czy pisać. ? Mężatki latają po męskich kiblach i lody "kręcą" a jak co do czego to takie święte a później mówią że to wina facetów. Baby są na starej hali wyłuzdane i udają grzeczne. Tragedia, brak normalnych obywateli

Mężatki
@?

Nie interesuj się tym bo kociej mordy dostaniesz a zajmij się swoim liczeniem a nie stoisz kolo kibla i patrzysz kto co? Paszoł do siebie !

@Mężatki

Uuuuuuu !!ale ze mnie niezły kocur i jestem u siebie!!!!!! A tobie jeśli się nie podoba to nikt nie zmusza i nawet nie proponuję abyś została! _ zawsze możesz biec i udawać przed mężem ze wszystko jest ok. A on naiwny uwierzy że jesteś idealna. Oh jaki on naiwny!!!

@Mężatki

I jaki ty masz słownik!? Gdzie ty wymyśliłaś te słowa. Oho, ohap jak się patrzy . Brawo mężatki!!! Uhyuuu

@?

Ja nie wymyśliłem to poprostu skrót od wysmiania ale ok możesz być też nie doinformowana. Brawo dla cb

Benek
@?

Jak widać to tylko na montażu i na nowej hali są problemy..............

Monter

Nie podjete zatrudnienie, dziwne by podjac prace za 18.60, gdzie minimalna płaca godzinowa jest na poziomie 19.70

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ona

Witam proponowała bym aby osoby urażone zgłosiły w końcu sprawę na policję. To co jest tu wypisywanie to obraza i publiczne oczernianie A to jest karane. Poczytajcie sobie albo po prostu zadzwońcie na policję to nic trudnego A osoby które sieją ferment spotka w końcu kara. Pozdrawiam

Benek
@Ona

Straszne rzeczy tu czytam.......

Magda000

Słyszałam że mają przenosić sekatory na nową halę ciekawe kto tam pujdzie ja od razu się zwolnie

Mi
@Magda000

Droga wolna

Ciekawy

A w utrzymaniu ruchu są jakieś przyjęcia? Jak tam się pracuje? Kierownicy ok?

Worker
@Ciekawy

Przyjmuja

Paulina
@Ciekawy

Czy wysyłałeś już do firmy swoje CV, czy dopiero to rozważasz? Może słyszałeś dobre opinie o tym pracodawcy i dlatego chcesz spróbować swoich sił w tym właśnie miejscu? Napisz proszę, czy masz już jakieś doświadczenie zawodowe. Jeśli weźmiesz udział w rekrutacji, zachęcam do dalszej dyskusji i opisania tego procesu.

On

Pani brygadzistka z montazu powinna chyba alkomat zaczac wozic ze soba. Ostatni stan naszej Wiol... daje do myslenia ...

Ono
@On

Widze ze sie nudzisz i plotki rozsiewasz na temat dobrych ludzi z tej zmiany zajmij sie swoim zyciem SZONIE.

Dlatego Szony To Szony i na każdej zmianie beda srały we własnym gnieździe

Ktoś
@On

Skoro siebie nie potrafią uszanować bo jak to same siebie nazwały szonami, a chyba każdy wie skąd ta nazwa się wzięła to niech uszanują inne osoby i zostawią je w spokoju bo czepiają się niewinnych osób, oskarżają i chcą zniszczyć, mam nadzieję że karma wróci do nich i zapłacą za wszystko i oby jak najszybciej

Jary
@Ktoś

Do szonów weźmy jeszcze świętą trójcę - Anna, Kasia i Paulina !

Ktoś
@Jary

A może by tak zadedydykowć dla wszystkim Szonów piosenkę Beszczel,, Piosenka o szonie,, polecam przesłuchać. Z pozdrawiami dla wszystkich Szonów

@jary
@Jary

Te z tomka zmiany ? To akurat racja .

Antyciekawy
@Jary

Panie (usunięte przez administratora)? Jeśli tak to akurat racja .

Ona

Ludzie !! To jest lepsze niż seriale Tureckie ????????????

Ono

Słyszał ktoś ,że po ponad rocznym zwolnieniu wraca do pracy największa plotkara z nowej hali?

Ktoto

Koleżanka
@Hmmm

Nie nie ta

Ktos tam

To prawda o kierowniku z dolka?

mama
@Ktos tam

@ktos Ponoc tak ale nikt o tym nie mowi

On

A tak niby grzeczna i ułożona dziewczyna z niej.. No proszę a tu takie wybryki robi...

Ooooo
@On

Cicha woda brzegi rwie !!!!!

Wacuś
@On

Prawda jest taka ze nie które nie maja nawet szacunku same do siebie i tyle .

Ktoś tam
@Wacuś

Ale o co chodzi? Widzę że admin usuną jakiś post

Czy są przyjęcia w firmie teraz ?

Stary
@Nowy

Jak najbardziej. Zapraszamy !!!

Głos rozsądku

Slyszalem ze kolejny kierownik sie zwalnia. To prawda?

@Głos rozsądku

Który kierownik niby ??

dram
@Ona

Dołka?

Polak

Witam kto ma rozmawiać z dyrektorem jak w tej firmie nie ma związków zawodowych co jest w obecnym czasie nie do pomyślenia

Janosik

Praca jest jaka jest. Zarobki troszke wiecej niż 2tys/msc. Oczywiście w wymiarze 3 zmianowym. Oczywiście w tej firmie jest jak w kazdej innej Ci ktorzy pracują oraz tacy co krytykują. Raz w roku jest premia roczna ale tylko dla tych co nie chadza na zwolnienia lekarskie oraz dodatki na święta. Jeśli chodzi o samą prace to oczywiście nikt nikomu za siedzenie nie zapłaci. Jak na każdej hali i stanowisku są normy. Jedne do zrobienia a drugie nie bo ktoś sie pomylił (w obliczaniu ile sie zrobi sztuk/h ). Jeśli chodzi o atmosfere to bez zastrzeżeń chyba że jest ktos zabardzo rozgadany w sprawach osobistych. Lepiej sie skupiać na pracy żeby nie doszło do wypadku. Firma angazuje sie w bhp jak może oprócz ogrodniczek koszulek i butów dodaje również okulary a na niektórych stanowiskach sluchawki i ogólno dostepne stopery. Moim zdaniem nie jest aż tak źle w tej firmie. Wiadomo są tacy co mają troszkę lepiej ale są tacy co ciagle narzekają że im źle, a jakoś nikt sie nie odzywa jak są spotkania z dyrektorem bądź z ekipa z Finlandii. Atmosfera całkiem inna niż na forum piszą choć są tacy co oczywiście skrytykuja moją opinie a zamiast to robic powinni sie wziac do pracy lub ją zmienić a nie siać ferment.

@Janosik

Tu nikt nie sieje fermentu tylko pisze prawdę

Koko
@Janosik

Jak nikt się nie odzywa? Było ostatnio spotkanie, odezwał się pewien pan W. i co? Stażowego dalej nie będzie...

Paulina
@Janosik

@Janosik, dziękuję Ci za szczegółową odpowiedź. Napisałeś, że praca jest trzyzmianowa, czy za zmianę nocną stawka jest wyższa? Napisz, czy firma działa również w weekendy. Wspominasz również o odzieży ochronnej, jak często pracownik ją otrzymuje? Można liczyć na prywatną opiekę medyczną?

Pomocny
@Paulina

Tak za godziny nocne jest dodatek. Pracujemy co najwyżej w soboty za 100% i to tylko chętni o ile oczywiście są nadgodziny bo tak jak na ten moment tylko i wyłącznie są faworyzowani Ukraińcy którzy pracują po 12h Polacy niestety nie mogą na tą chwilę dorobić do pensji. Odzież ochronna to znaczy ogrodniczki plus 2 koszulki i okulary i koszule flanelowa i oczywiście buty(chyba że jesteś osobą funkcyjna woskowy logistyk to dostajesz polary ocieplane koszule itp)taki zestaw dostajesz co roku. Opieka medyczna prywatna Medicover koszt podstawowej to 1 zł miesięcznie

Takitam

Tragedia po całości stawki wyrównane między starymi i nowymi pracownikami do tego mnóstwo Ukraińców i faworyzowanie pupilków szczerze nie polecam

Ludzie dajcie spokój!!!!!

@On

To niech będzie tak jak być powinno, być może wtedy będzie spokój. Nikt nie chce być poniżany bo nikt na to nie zasłużył, jeżeli firma jest jedna to niech wszyscy będą traktowani jednakowo i równo.

Lucky

Matko, jaka żenada. Forum o pracodawcy, a tu teksty typu " jedna baba drugiej babie ". Odkąd powstała nowa hala to Fiskars spada na łeb na szyje. Dyro chciał utrzymać renomę, ale z takim podejściem do " starych", doświadczonych pracowników i stawianiem na Ukrainę, może sie pożegnać z dobrym imieniem firmy. Nowa hala, temat rzeka. Można by było pisać i pisać. Począwszy od niekompetencji tzw.przełożonych( mistrzów i brygadzistek ). Jeśli chodzi o " lalę i jej mistrza, niestety prawda i tylko prawda. Rozdzielić i po problemie bo chlopaczyna tylko na tym straci. Kiedyś firmę bym polecał, dziś każdemu odradzam. Atmosfera do (usunięte przez administratora) pensja pożal się boże, bez nadgodzin nikt tam siedział nie będzie.

@Lucky

Jak widać nie tylko ja piszę o lali i mistrzu i nie tylko mi to przeszkadza dobrze że są osoby które w końcu odważył się o tym napisać bo po co skrywać prawdę i dalej męczyć się, miejmy nadzieję że ktoś to zmieni i będzie lepiej. A co do Ukrainy niech pracują ale żetelnie i na naszych zasadach a nie po 12 godz a my tylko 8 bo nie ma nadgodzin a każdy by chciał trochę więcej zarobić bo czasy są ciężkie. Niektóre zasady typu okulary ochronne i zabieranie za to premii to trochę przesada bo nie wszędzie są one potrzebne, a jeżeli by nawet komuś coś się stało to i tak może pożegnać się z odszkodowanie bo zawsze to jest wina pracownika jakby nie było

QWERTY a jaki ty masz poziom skoro akceptujesz to co tam się wyrabia lala może mieć dobre stanowiska , podwyżkę a na dodatek wykorzystywać swoją przyjaciółkę podczas pracy, która robi za nią a ta lata po hali za jedzeniem bądź plotami i do mistrzówki co chwilę . Chyba jeszcze sama się nie zorientowała, że jest wykorzystywana przez udawaną przyjaciółkę. Lala teraz lata za mistrzem a wcześniej stwierdziła że,, mistrz fajny tylko taka pi... z niego,, I co to jest takie fer... wiadomo, że o co chodzi w tym wszystkim szkoda go jak całej reszty pracowników, którzy są wykorzystywani. Ona wie jak się podlizać i do kogo oraz komu zamydlić oczy. Nie jeden pracownik ma do powiedzenia na jej temat dużo tylko komu powiedzą jak ona rządzi mistrzem.Co niektórzy mówią głośno o tym ale mistrz udaje że nie słyszy bo co on może biedny.

Qwerty

Brak mi słów ......

@Qwerty

Mi też co do niektórych osób i do tego co się dzieje w tej firmie i na nowej hali

Qwertt
@anonymous

Jak już tak się dzieje to powinni wszystkie zmiany pomieszać tak jak było na dolnej hali kiedys .

@Qwertt

I tak powinno być

@anonymous

może może tylko trzeba mu to szczerze i otwarcie powiedzieć, bo po jednym nieudanym mezaliansie ma nadzieję że ten jest lepszy ale niestety sie myli, tylko musi przejrzeć na oczy, prędzej czy później to zrobi

@anonymous

szczerze ,to pamiętam to mieszanie zmian i nic to nie dało a nawet zrobiło się jeszcze gorzej. Tu jest potrzebna selekcja naturalna bo coraz więcej osób tak jak na dole i u góry zaduzo sobie pozwalaja

@Szczerzy pracownicy

Wystarczy, żeby nowy kierownik przyjrzał się całej sytuacji dokładniej i zrobił z tym porządek bo inaczej to się po zabijają ludzie. Jeżeli jesteśmy wszyscy równi to tak powinniśmy być traktowani a nie że,, stary,, pracownik ma tyle samo na godz co,, nowy,, bądź lepsze stanowiska bo jest w związku z mistrzem. Nie jest to normalne i chyba każdy się z tym zgodzi

@Szczerzy pracownicy

Mistrz jest tak zaślepiony tą miłością, że chyba mu nikt nie otworzy oczu. Zmienił się i to bardzo jak się związał ze swoją lalą. Ona nim rządzi, on nie ma własnego zdania nawet w firmie, ludzie o tym mówią głośno

@anonymous

jaki nowy kierownik, proszę cię jeśli robisz tyle co ja to powinieneś wiedzieć z doświadczenia że osoby które nie sa z zewnątrz to nic nowego nie wprowadza bo z połowa ludzi są na ty. Nie mają tyle odwagi, ja tez jestem z nim na stopie koleżeńskiej i jest mi głupio wołać o podwyżkę mimo że mam mniej niż nowi, No ale moze zbiore się na odwagę i powiem co myślę i jak jest naprawde. Ah a napewno o blond w zielonym co nic nie ogarnia

@Szczerzy pracownicy

No fakt nowy nie jest ale jako kierownik na nowym stanowisku może tak to określić. Każdy ma prawo do własnego zdania i opini i każdy powinien to wyrazić co myśli, co i jak widzi ze swojej perspektywy czasami człowiek który obserwuje z boku widzi dużo więcej niż osoba która jest odpowiedzialna za ludzi. Oby mistrz przejrzał na oczy bo źle się dzieje na jego zmianie

ten
@anonymous

a na której dzieje się dobrze? Wszędzie jest coraz większe ciśnienie a tak nie da się funkcjonować za długo. Presja presja presja. Kiedyś to je.b.nie. Ale to o czym Wy tutaj teraz piszecie to jest już przegięcie. Kto Wam dał prawo do w.p.ierdalania się z buciorami w czyjś związek? Bo ja to tak odbieram. Jak jest problem to wyjaśniaj w oczy a nie smarujesz o czyichś uczuciach na forum. Tą drogą tylko mącisz atmosferę a nie ją uzdrawiasz. A bez tego jest gęsto jak widać.. Jest tu jakiś moderator na tym forum czy to leci jak leci bez żadnej akceptacji?

@ten

Nie raz było mówione w oczy i dość głośno ale jak ktoś jest zaślepiony to nie widzi i nie słyszy. Niech sobie ta miłość kwitnie tylko dlaczego odbija to się na innych pracownikach. Mają gorsze stanowiska niższe stawki mimo że dłużej przepracowali i zabieranie premie bo został ktoś złapany na tym że np coś zjadł podczas pracy a lala mistrza ciągle coś je i premie ma całą, to raczej nie sprawiedliwe

Qwerty
@Anonymous

Wez się kobiero ogarnij i zajmij się sobą. Nie pasuje ci tam praca to się zwolnij czy przenieś się na dolna hale

@Qwerty

ale kultura! Ho ho nic tylko pozazdrościć. Widocznie zabolało skoro tak piszesz. Ta osoba pisze na forum pewnie dlatego ze osobiście pewnie wszyscy machaja ręka i nie słuchają, tylko udają że nie ma problemu. Nie dziwię się więc że wypowiada się tutaj

@Szczerzy pracownicy

Jak wiadomo prawda w oczy kole i tak jest tym razem. To prawda każdy mówi pokątnie czasami jest coś powiedziane na głos ale nikt z tego sobie nic nie robi bo co zwykły pracownik może zdziałać jak mistrz jest za swoją lalą a nie za ludźmi, jeszcze powie,, zostawcie ją w spokoju,,. Ale co mu się dziwić jak jest pod jej pantoflem. Ona swoich bubli nie musi poprawiać po godzinach robi to w czasie pracy a inni zostają i muszą poprawiać po pracy za darmo i gdzie tu sprawiedliwość. Dużo by pisać o tym jakie ona ma przyzwolenia a inni pracownicy nie mają do powiedzenia nic. Mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym zrobi. Że w końcu pracownicy będą docenieni we właściwy sposób bo to jest chore żeby pracownik który pracuje np 6 lat miał taką samą stawkę co pracownik który pracuje 2 lata lub rok

Zostaw merytoryczną opinię o Fiskars Polska sp. z o.o. - Włynkówko

• Jak się pracuje w Fiskars Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiskars Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiskars Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiskars Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiskars Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiskars Polska sp. z o.o.