Opinie o BAĆ-POL S.A. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BAĆ-POL S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BAĆ-POL S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAĆ-POL S.A. w Rzeszów

ooooo

zgadzam sie z poprzednim wpisem .

ktoś
@ooooo

zgadzam się blondi czyli pani menadżerka jest okropna jak by jej tam nie było to by było fajnie

janko

wcale sie nie dziwie ze nie lubia tam pracować jak na kazdym kroku kiedy przychodzi pani blond cały czas jest cos zle pomimo ze dziewczyny sie staraja a one nic nie moga z tym zrobic

bezrobotna

Rozmowa kwalifikacyjna, o ile tak można nazwać dzisiejsze żenujące spotkanie w Wieliczce, była poniżej jakiejkolwiek krytyki! 100 osób umówionych na 10? jaki to problem? skoro nie masz pracy to stój człowieku i czekaj na rozmowę, która trwa +/- 5 minut, bo przecież cóż innego masz do roboty? KPINA!

Klient

Muszą mocno popracować nad personelem, po kilku wizytach odniosłem wrażenie, że te kobiety nie lubią tam pracować. Dziękuję i proszę to są słowa, których w sklepie na Armii Krajowej się nie używa, zwłaszcza na stoisku barowym.

Pracownik Biurowy

Umówione spotkanie z dyr. personalnym, przedstawienie się, miła rozmowa ok. 15 min, było to już jakiś czas temu, praca w miłej atmosferze przez pierwsze miesiące, później dużo zmian w firmie, rotacja pracowników, nerwy, stres,siedzenie po godzinach,sądzę,że tak jak w wielu innych firmach, które ciągle chcą się rozwijać, niestety często kosztem pracowników.

nie było tutaj dziwnych pytań, było normalnie

jozek

Same [usunięte przez moderatora] tam pracują, "kierowniczki" lepiej omijac niektóre osoby są OK

Oszukana

Nie polecam!!!!miała być umowa o pracę a jak się później okazało to jednak umowa zlecenie!!!!Pracowałam 3 dni za darmo i nie wypłacili mi za to bo powiedziałam że ja miałam słuch dobry i miałam dostać umowę o pracę....(usunięte przez administratora)

naomi

praca jak kazda,ja nie nazekam kierownik ma glowe na karku,nie wiem kto wypisuje takie bzdury ,

aszgs1946

Tu się zgadzamy, ale myślę, że SPAR śledzi tego rodzaju publikacje (tym bardziej, że negatywnie wpływające na opinię firmy i loga SPAR, chciał nie chciał) i podejmuje stosowne działania dyscyplinujące Partnera, czego akurat nie musi rozgłaszać...

aszgs1946

To nie jest opinia o firmie SPAR Polska, a o jednym ze sklepów czy nawet dwóch czy więcej (jak z tych zapisków wynika, są to co najmniej dwa adresy sklepów), ale należących do prywatnego właściciela, który ma umowę z siecią SPAR Polska, która z kolei nie wiele wie o różnych dyscyplinarnych zachowaniach w tych sklepach, choć powinna bo odwiedzają te sklepu koordynatorzy SPAR Polska, niemniej jednak nie na co dzień. Tak czy owak, to prywatny właściciel odpowiada za sklepy, załogę, zaopatrzenie, ceny i jakość obsługi oraz zachowań i kultury bycia kierowników i pracowników sklepów.

mała

Umowy śmieciowe nawet do pól roku,wyzysk totalny ,wymagania z kosmosu ciągle nowe kierowniczki,o pracownikach nie wspomnę na 2, 3 miesiące góra.Nie polecam!

oszukana

Nie polecam nikomu pracy w tym sklepie.(usunięte przez administratora) Najważniejsze żeby umieć przypodobać się kierowniczce umieć zaparzyć kawkę...Totalny szok niby jest monitoring na który nikt nie patrzy...Zwalniają człowieka z dnia na dzień tak poprostu wyrzucają jak psa a wczęsniej wycisną z ciebie wszystkie soki...Nie dajcie się ludzie pomiatać i szanujcie swój czas i zdrowie nie polecam. Zarobki śmieciowe umowy śmieciowe...Mam nadzieje że krzywda ludzka kiedyś do nich wróci...

Szymek

Witam ja pracuje w Sparze po prostu trzeba przyjść i zobaczyć jak się pracuje....pozdrawiam

oliwka

Nowy rok i na swieta najlepszym prezentem bylo dla mnie zwolnienie 'naszej kolezanki'tej od (usunięte przez administratora).Szybko sie na niej poznali..na szczescie...happy new year!!! :)

Pójdziesz zobaczysz czy warto :) Nic nie tracisz ;) a siedząc przed kompem i czytając te brednie kasa do kieszeni nie wpadnie ;)

asd

Pilnie szukaja bo kazyd się zwalnia bo gnoja pracowników i grosze płaca !! nie zastanawiaj się nawet nad tą pracą szczególnie na bistro

klient
@asd

Nie polecam w żadnym wypadku nikomu pracy w spar, której właścicielem jest Bać-Pol. Masakra jak tam traktują ludzi. Jest tam nowy dyrektor, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał. Wyżywa się na pracownicach nawet przy klientach. Wyzywa i szmaci na środku sklepu, poza tym nawet klientów wyrzuca ze sklepu, bo uważa, że klient który kupuję 2 bułki to żaden klient a powinien się cieszyć, że choć tacy przychodzą bo za nie długo do spara w Sędziszowie Młp. to nawet tacy nie będą przychodzić bo nie będzie po co. Obsługa tego sklepu w tej chwili jest tragiczna, nic nie umią, chleby nie wiedzą pod jakie kody sprzedawać, na pieczywo trzeba czekać ponad pół godziny a na stoisku mięsnym po południu to już wogóle nie można się doczekać obsługi, tylko na zapleczu zawsze pełno śmiechów, a co więcej to tylko cygary palą z tyłu za sklepem na okrągło, a przecież wokoło bloki i wszystko wszyscy widzą. Przydałoby się żeby się ktoś mądry zajął tym sklepem bo ten nowy dyrektor jakoś sobie nie radzi. Pół załogi zwolnił a drugie pół na chorobowym.

wanda

21 grudzień otwarcie załężę

aldona

Wiecie czy sie juz otworzyl spar na Zalezu??

aldona

Moze ktos ma numer do wlasciciela sklepow?

fighter
@aldona

ja wiem jak się nazywa właściciel i wiem gdzie ma biuro. Masz racje szkoda tylko tych ludzi. Mogę ci dac namiar ale na e-maila bo tu to raczej usunął zaraz.

olka
@fighter

Na każdym sklepie jest numer do właściciela przy wejściu na naklejce i można zadzwonić, ja dzwoniłam,że nie chcą po21 piec kiełbasek na grilu,na drugi dzień piekły.

włodi

a sorki ze pytam ale znasz tą panią która ma tam pracować?

oliwka

tak, na Zaleze.szkoda ze obecny pracodawca tej Pani nie wie co za ziolo zatrudnil.Chyba trzeba go poinformowac..

Zostaw merytoryczną opinię o BAĆ-POL S.A. - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAĆ-POL S.A.?

Kandydaci do pracy w BAĆ-POL S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAĆ-POL S.A.