BAĆ-POL S.A.
counter
2 86 144 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w BAĆ-POL S.A.?

Kostek Nowy wpis

Zastanawiam się czy to postępowanie dało szansę firmie czy jednak doszło do upadłości?

49 latek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
Klient

No czytam sobie te wypowiedzi i opinie o tej firmie i wiecie jakie mam pierwsze najważniejsze wrażenie związane z tą firmą i wypowiedziami tu ??? A no takie: zerknę za 5 lat w neta na gogle wpisze hasło Bać Pol i sprawdzę kiedy firma upadła.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 135 dni.

Wiecie czy BAĆ-POL S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mati

@bolo99 mówisz, że kilu dyrektorów na garstkę pracowników, garstka to znaczy ile dokładnie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 337 dni.

Jaki dress code obowiązuje w BAĆ-POL S.A.?

Radek

Może szansa jaka firma dostała od sądu zostanie wykorzystana i uda się uratować firmę?

Tak1Nie3
olfaktor
@Radek

niestety nie, wszystko zamykają i zwalniają pracowników grupowo.

Mirosław
@olfaktor

Wiesz może, dlaczego firma BAĆ-POL podjęła decyzję o zakończeniu działalności? Jeżeli rzeczywiście jest to prawdą, to ciekawi mnie, czy pracodawca uregulował wszystkie kwestie finansowe z pracownikami, którzy do tej pory pracowali w tej firmie.

tafik

tak się kończy stawianie na gwiazdy i klakierów którzy wchodzili prezesowi LB bez mydła a on się cieszył swoją nieomylnością..zostało tylko wspomnienie , sztuczne spółki ratujące resztki majątku i śmiech na Ciepłowniczej...pole golfowe też raczej zabiorą za długi. jak żyć???

Tak10Nie
Marsjanka

Witam, czy ktoś pracuje w tej firmie w oddziale w Świlczy ? I moze sie podzielić opinia?

A
@Marsjanka

Unikaj tam nie ma czego szukac

Tak4Nie
bolo99

I tak jedna z największych hurtowni w kraju Bać-Pol pomału przestaje istnieć, prezes zajmuje się golfem a nie firmą. Kilku Dyrektorów na garstkę pracowników, jak można w taki sposób działać i doprowadzić firmę do upadku. Podobno Arapach ma uzdrawiać , pogłoski chodzą że ma zostać prezesem bo pan L.Bać nic nie robi /słuchy i pogłoski krążą odnośnie tego co napisane a jaka prawda zobaczymy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mianowić prezesem Pana Janusza G.

Tak5Nie
Marsjanka
@bolo99

o jakim regionie mowa?

Pracowity

Tak sie musiało skończyć i wszystko.

Piotr33

I padli, było to pewne banda debili u koryta brak myślenia, musiało się tak skończyć.

Tak28Nie

Aneta

@Anonim, czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach pracy w Bać-Pol? Co masz na myśli pisząc, że w tej firmie panuje "chora atmosfera"? Czy możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z pracy w tej firmie z innymi użytkownikami forum?

gall
@Aneta

Złe traktowanie pracownika, ciągle śledzenie pracy, każdy sprzeciw budzi wrogość i zastraszanie. Dyrektor CUF nie umie zarządzać ludźmi, dba tylko o to żeby zastraszyć, aby każdy siedział cicho o robił najlepiej szybko, dużo i perfekcyjnie. Nie polecam!

Tak15Nie

Ana
@gall

W pełni sie zgadzam!

Tak4Nie1

@gall

Czy próbowaliście jakoś rozwiązać problemy, o których piszesz? Być może na początek rozmowa z przełożonymi byłaby dobrym krokiem w kierunku poprawy warunków pracy w firmie BAĆ-POL.

TakNie2

Magda
@Aneta

Niestety jak poszłaś do przełożonego to dostałaś taką zjebę że się nie pozbierałaś. Tam rządzi "stara ekipa" , czyli znajomi prezesa, którzy nie znają się na zarządzaniu ludźmi i nie chcą pracować tylko gnębią pracowników. Minimalna krajowa i to nie wiadomo czy wypłacą.

Tak7Nie

@@

uciekli w sanację, to już finito

Tak5Nie

twarz spara

Bać polu już nie ma !!!! zostaje tylko Orzełek sp. z o.o zapraszam do strony KRS ????

Tak26Nie

twarz spara
@twarz spara

Twarz Spara =Marzena .W????

Marbo

Syndyk już zaciera ręce !

Martina

Czy ktoś coś wie jakie oddziały maja być zamknięte w najbliższym czasie?

Włodek
@Martina

Ma zostać tylko południowy wschód - reszta out !!!

Tak1Nie

vvv
@Włodek

To raczej było do przewidzenia niestety :(

Aneta

@Wiktor co dokładnie masz na myśli? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele informacji istotnych dla osób zainteresowanych pracą w firmie BAĆ-POL. @gall Może możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje, które obrazowały by zarzuty, które wymieniłeś. Tak nieuargumentowane stwierdzenia brzmią mało wiarygodnie, dlatego dopytuję o szczegóły.

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale pracownicy też pozostawiają wiele do życzenia

Aneta

@Zbigniew piszesz, że firma BAĆ-POL upada? Możesz napisać czym to się objawia ? Może to być cenna informacja dla osób, które chcą starać się pracę w tej firmie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź również o informacje na temat nowych pracowników, o których wspominasz ? BAĆ-POL według niektórych opinii chyli się ku upadkowi. Byłoby wspaniale, gdyby te wypowiedzi zostały rozwinięte i opisane bardziej szczegółowo. Chciałabym również zaznaczyć, że na forum cenimy sobie prywatność i szanujemy prywatność innych osób, dlatego prosiłabym o nie używanie cudzej tożsamości. Zawsze można zachować anonimowość.

Anonim
@Aneta

Nie chyli się ku upadkowi tylko może zmienić właściciela. Nie polecam prace CUF chora atmosfera i warunki pracy.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o BAĆ-POL S.A. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BAĆ-POL S.A.