BAĆ-POL S.A.

Lublin

Opinie o BAĆ-POL S.A.

Pozdrawiam

Czy te opinie są weryfikowane? Z opisów wnioskuję że ów kierownik mocno zweryfikował panujące zwyczaje w Bać-Pol S.A. Z reguły jak ktoś robi coś złego dla firmy to plecy nie pomogą, a skoro pracuje to jego przełożeni widzą pozytywne skutki jego działań. Poniższe opinie działają dwojako, na pewno odstraszą osoby którym nie konieczne zależy na rzetelnej pracy na umowę o pracę, co będzie ewidentnie na korzyść pracodawcy. A z drugiej strony pokazują jak niski poziom pracowników świadczył tam pracę. To może jednak ten kierownik dobrze zrobił,że zostawił najlepszych i zatrudnił nowych? Bo przecież firma istnieje i ma się dobrze ???? Szkoda mi ludzi, którzy zamiast zgłosić się na rozmowę rekrutacyjna uzależniają podjęcie pracy na podstawie opini na tego rodzaju portalach. Powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Patrycja

@Kierowca Marek no to przykro mi, że zaszły takie zmiany w BAĆ-POL S.A. Ale czy osoby zwolnione na pewno nie przyczyniły się w żaden sposób do zwolnienia? Czy nad tą osobą jest jeszcze przełożony, który wie o tych zatrudnieniach? Jak nie to może warto mu to zgłosić?

Kierowca Marek
@Patrycja 04.12.2017 11:09

@Patrycja kierownik dostał stanowisko po znajomości tyle co on zrobił złego firmie każdy się dziwił dlaczego dalej jest tutaj ... plecy ma dobre i dlatego tam jest dalej a co do zwolnień to każdy wie że jak kogoś obrał sobie na cel to za byle co się czepiał, szkoda słów na tego pana według mnie powinien dostać po mordzie za to co on wyprawia i nie jedna osoba będzie za tym !

Kierowca Marek

Witam co powiem to powiem rozwalił Mariusz P. (kierownik) dobra ekipę by swoich ludzi sprowadzić i w dodatku nowi pracownicy inaczej koledzy (pana kierownika) mają większą stawkę niż Ci którzy dłużej tam pracują , traktuje pracowników jak niewolników oraz myśli że są robotami , myślę że jakby sam miał robić to co magazynierzy to był by już dawno zmęczony... pracowałem tam i powiem tak więcej gada za plecami niż w prost w oczy ! Brak odwagi i dużo obiecuję ale nie dotrzymuje słowa ... karma wróci do pana kierownika z czasem :)

Nosacz

Z tego co wiem kierownik pozwał doświadczonych pracowników na ich miejsce przyjąć swoich znajomych.

Patrycja

@Nosacz a możesz powiedzieć dlaczego z daleka? Ważne, żeby na forum uzasadniać swoje wypowiedzi. Wtedy takie są w stanie zweryfikować Twoją opinię i pomóc innym użytkownikom.

Patrycja

@PanNikt czy oprócz organizacji pracy coś jeszcze jest nie tak w BAĆ-POL S.A.? Jakie warunki zatrudnienia oferuje ta firma? Czy są jakieś premie? Każda informacja jest ważna, ponieważ aktualnie firma poszukuje magazyniera http://www.gowork.pl/praca/bac-pol-s.a.;pr.

kierowca

Zna ktoś firmę transportową co wozi dla Bać Pol Ostrowiec?

PanNikt

Mega zła organizacja pracy a raczej jej brak. Kierownik filii Lublin nie rozumie że tabelki z excela mają się nijak do rzeczywistej pracy przez co tylko irytuje swoją załogę. Załoga super ale już nieco wycieńczona kolejnymi genialnymi wymyslami. Ponoć "ryba psuje się od glowy".

Mariooo

Praca w Bać-Pol to jedna wielka porażka , non stop ucinana premia nie wiadomo za co i przymus zostawania po 10/11 godzin w pracy pod groźbą zwolnienia . Nowy kierownik Mariusz P. Nie ma żadnego szacunku do pracownika totalny cham..... Nie polecam

Mariooo

cosiek

Hej, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na informatyka wsparcia użytkowników, wiecie? Chętnie bym się załapał, bo zapewnione są przecież stabilne stawki, a jak posiadam odpowiednie wykształcenie to prędzej się załapię. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

ktoś

Praca w bać polu to może nie najgorszy Ale jak nie wlazisz kierownictwu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] doslownie to Cię zniszczą psychicznie albo jak nie masz tam rodzinę tam . kasa wcale nie jest dobra najniższa krajowa i w dodatku ci obetna za najmniejszy błąd a ogólnie to nie polecam psychika siada samie wlazodupy dobrych pracowników zwalniają a szukają frajerów co można wykorzystywać do wszystkich prac za pięciu ludzi jak najdalej od bać polu !!!!!!!!

bs

EC
@bs 01.05.2015 08:16

Ty chyba nie wiesz co to jest kolchoz

EC
@bs 01.05.2015 08:16

Ty chyba nie wiesz co to jest kolchoz

grazynka

chę tam aplikowac do rzeszowa na stanowisko w biurze, czy warto?

anonim22223

Bać-pol oddział w Ząbkach to badziewie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykorzystóją na maksa nie można było odebrać dni wolnych o urlopie nie wspominając. Dyrektor jak i całe kierownictwo nie może sobie poradzić z doborem pracowników, pracy jest tyle że trzeba było siedzieć nadgodziny za które i tak nie płacą jest jeszcze dużo minusów ale szkoda pisać, może się ktoś tym zajmie w końcu bo nie długo to już nikt tam nie będzie pracował. Na szczęście tam już nie pracuje, szkoda mi tam ludzi którzy się dają tak wykorzystywać.

b

Mam na imię Leszek chciałem pozdrowić Mamę, Tatę, rodzine z pracy. Szukam pracy jako pomocnik paleciakowego, mam uprawnienia na paleciaki- czerwone, zielone, oraz czarne. Stawka nie gra roli.

ona

Prosze o aktualne info o pracy na stanowisku ph. Jak wyglada rozmowa, jakie warunki finansowe, czy daja samochod sluzbowy itd

ws

Kierownik oddziału Będzin (usunięte przez administratora) to co mówią na spotkaniu rekrutacyjnym to bajki. Nie polecam !!!!

dyrektorojciec

Przepracowany prawie 1 rok. Firma rozwojowa, lecz tylko dla kogoś kto należy do rodziny kadry zarządzającej, lub się wkręci do niej. Oddział Będzin oceniam na 1 ponieważ w firmie jest brak komunikacji, ze wszystkimi problemami zostajecie sami (PH), ogromny problem z datami, magazyn pracuje jak chce, towar do klienta dowożą z nabiałem nawet o 18, brak info jak wam coś nie wyjedzie, brak wsparcia ze strony kierowników i dyrektorów - wszyscy tylko obiecują i dużo mówią. Wypalenie następuje po 2 miesiącach pracy. Poza tym klienci na śląsku bardzo źle się wypowiadają o tej firmie. Zarobki jak komuś odpowiada 1800 na rękę. Premie trudno do zrealizowania, system prowizyjny jest zależny od bardzo wielu czynników, ale nie mówię, że nie do zrobienia. Generalnie przy tych problemach jakie ma firma wewnątrz to trudne zadanie. Dopóki nie zmieni się kadra zarządzająca tym oddziałem to nie polecam tej firmy.

filip

całe premie co gadają na początku są nie do osiągniecia,przemiał ludzi,miesiąc,dwa porobią na zlecenie i zmiana na nowych z PUP , (usunięte przez administratora)

ping

Byłem na rozmowie w Bedzinie na Magazyniera,3-zmiany stawka jaka zaproponowano mi na próbnym zmrozila mi krew w zylach 1200 netto!!Po okresie próbnym mowia ze stowka więcej hehehe.Mile widziane nadgodziny po zmianie nocnej oczywiście do odbioru:)Jak szybko przyjechałem tak i odjechałem.Kolejna firma za glodowa stawke co za kraj.

zbyszek

firma jedna wielka porażka, sama rodzina w niej rządzi. Nie szanuja wooglue ludzi poprostu [usunięte przez moderatora]. W przeciagu 3 miesiecy zwiolnionych 5 porzadnych przedstawicieli, i pewnie w centrali nic o tym nie wiedza

jjj

ta firma jest straszna!!! nic od niej nie można uzyskać poza zszarpanymi nerwami!!!!!!

mika

Zarobki są kiepskie, niewiele więcej niż najniższa krajowa, zwłaszcza na tych najniższych stanowiskach. Atmosfera między pracownikami ok, W większości na stanowiskach menedżerskich znajdują się osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Znalazły się tam tylko dlatego że albo są rodziną z prezesem, albo pochodzą z tej samej miejscowości co prezes, bądź uprawiają w szerokim pojęciu wazeliniarstwo.

ile placa bo sie ciagle oglaszaja?

Zuzia

Płaca kiepska, kadra kierownicza skupiona na swoich beznadziejnie płytkich pomysłach (są oczywiście wyjątki), możliwości rozwoju dla wybranych. Plusem jest dobra atmosfera panująca między pracownikami. Relacje pracownik- kierownik dużo gorsze, najlepiej nie mieć swojego zdania i ślepo wykonywać polecenia. Nie polecam!

ghjhjhj

potwierdzam Nie warto tam pracować. ogólnie możliwości jest dużo ale mogą korzystać z nich tylko wybrańcy (donosiciele).

x?gal!

anonim - 2009-02-09 20:35:52 Słowa kojarzące się z BAĆ-POL S.A. solidna, rozwojowa, wyczerpująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska Najbardziej podobało mi się w BAĆ-POL S.A. : - przejrzystosc zasad zatrudnienia; Najbardziej nie podobało mi się w BAĆ-POL S.A. : - nierówne traktowanie pracowników; Bac-Pol S.A Lublin! Pracownicy są spoko, atmosfera też ok. Ale!!! Kierownictwo beznadziejne (nie do życia)! I nie ma co nastawiac sie na kokosy. PS. Nie wieżcie w to co wam mówią na rozmowie. w praktyce często jest inaczej. Praktycznie zero możliwości rozwoju i nierówne traktowanie pracowników. (jak donosisz jesteś OK!) Pozdrawiam!

Zostaw opinię o BAĆ-POL S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAĆ-POL S.A.