Bać-Pol Zielona Góra

Zielona Góra

Opinie o Bać-Pol Zielona Góra

bic

szansa jest taka sama jak wszędzie indziej. Nikła. Tylko nielicznym udaje się tego typu sztuka. Prawodopodbnie będzie tak jak z innymi firmami tego pokroju...

Napster

Pracownicy są spoko, atmosfera też ok. Ale!!! Kierownictwo beznadziejne (nie do życia)! I nie ma co nastawiac sie na kokosy. PS. Nie wieżcie w to co wam mówią na rozmowie. w praktyce często jest inaczej. Praktycznie zero możliwości rozwoju i nierówne traktowanie pracowników. (jak donosisz jesteś OK!) Pozdrawiam!

misiek

dokładnie tak jest. Dodam jeszcze że pracownik jest traktowany jak śmieć. A wszystkimi w firmie do pracownika do dyrektora rzadzi sekretarka, która nie ma za grosz kultury.

go

Szkolenia kierownicze polegają na praniu twardziela (mózgu) donosy są mile widziane ten powiedział tamten powiedział oni powiedzieli ten robi tyle tamten tyle w tej firmie to jest norma ,jedyna pociecha to taka że tak jest wszędzie .PRL zmienił nazwę na RP i taka jest różnica nic więcej dodać nie można

niskie zarobki, rywalizacja między pracownikami spowodowana prowizją od przerzuconego towaru, niemiła atmosfera wśród pracowników jak i również kierowników, upadlanie pracowników, wiecej kierownictwa niż pracowników, duże manka na inwentaryzacjach potącane z zarobków, rekrutacje wśrod bliskiego otoczenia, dostepność internetu dla kierowniczek sprzyja umilaniu czasu pracy , kumoterstwo,

Zostaw opinię o Bać-Pol Zielona Góra - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bać-Pol Zielona Góra